Zorganizowany mord w Odessie

odessa

Na stronie www.monitor-polski.pl pojawiła się relacja z działań w Odessie.

Materiał jest dobrze przygotowany i o dużym prawdopodobieństwie realności, dlatego postanowiłem go udostępnić.

Po co to wszystko wiedzieć ?

Aby zrozumieć, że przeprowadzanie zmian pod opieką zachodu czy innego tworu, niesie kłamstwa i śmierć.

Od początku było wiadomo, że Majdan na Ukrainie nie ma nic wspólnego z prawdziwymi zmianami i programami naprawczymi. Był zorganizowany przez zachód w celu przejęcia zasobów i osłabienia krajów BRICS.

Udało im się. Ukraina jest marionetką zachodu, a głównie USA. Cała wina za okropności w Odessie spada na Amerykanów, ponieważ tylko oni odnieśli największe zwycięstwo z rewolucji majdanowej.

Przyjrzyj się dokładnie opublikowanym poniżej zdjęciom i zapamiętaj.

Zmiany w Polsce należy przeprowadzać pokojowo. W przeciwnym razie nagle pojawią się grupy szybkiego reagowania w celu dokonania kolejnych mordów na ludziach najbardziej aktywnych.

Rewolucja na Majdanie na wiele lat zabiła ruch patriotyczny. Aby społeczeństwo powstało z dna, potrzebuje pomocy innego narodu, albo kolejnych pokoleń. W taki sposób dokonuje się czystki patriotyzmu w społeczeństwie.

Tak robił Lenin, Trocki, Stalin. Tak robią specjalne grupy wojskowe reprezentujące coś, co nazywamy zachód.

———————————————

Dla tych, którzy jeszcze nadal wierzą w propagandę ścierwomedialną. Masakra 2 maja w Odessie to nie było tylko podpalenie, to przede wszystkim był planowany z zimną krwią masowy mord. Ściągnięto tam 3000 członków ekspedycji karnej, by ta mogła się w bestialski sposób wyżyć na ludziach, których jedynym grzechem było to, że mówili po rosyjsku. Ofiary zawleczono do Domu Związków Zawodowych, by tam dokonać zbrodni. Tak, wygląda to jak mord rytualny w Katyniu, wiele ofiar dobijano strzałem w głowę.

Nie będę cytował w całości materiałów nt. tego co się naprawdę stało w Odessie, linki są na końcu tego artykułu. Mimo drastycznych zdjęć, powinniśmy te materiały rozpowszechniać – każdy Polak powinien sobie uświadomić w jak bandycki sposób jesteśmy oszukiwani przez media. Powinien sobie uświadomić też, że horror z Ukrainy może wydarzyć się i w Polsce, szczególnie, że przy władzy mamy wciąż tych samych ludzi, którzy brali bezpośredni udział w wymordowaniu polskiej delegacji do Katynia, a teraz udają śledczych w tej sprawie.

Powracają demony przeszłości, a nie jest przypadkiem, że dzieje się to na Ukrainie. Tam też doszło do masakry na Wołyniu, gdzie winą ofiar było to, że mówiły po polsku. Nie mam wątpliwości, że tamtą i obecnymi zbrodniami (bo nie sądzę by był to koniec) stoją ci sami ludzie – skrajni rasiści, realizujący plany podboju świata.
W mord w Odessie zamieszani są ukraińscy oligarchowie pochodzenia żydowskiego, ci którzy sfinansowali Majdan. To miała być prowokacja wobec Putina, by wojska rosyjskie wkroczyły na teren Ukrainy. Wtedy Ukraina poprosiła by o pomoc NATO i mielibyśmy III wojnę światową. Putin nie uległ presji.

Protojerej Ojciec Gieorgij Gorodiencew podaje nazwiska głównych zbrodniarzy:

„To jest nazwany przeze mnie wcześniej Kołomojskij, a także Odeski Gubernator Niemirowskij i prawdopodobnie były Mer Odessy Gurwitz. A bezpośrednim organizatorem był eks – komendant Majdanu Parubij, który w tych dniach znajdował się w naszym mieście. Fantazji i mądrości u organizatorów prowokacji było mało, dlatego wszystko zostało zorganizowane według znanego szablonu „snajperów Majdanu”.”

Przypomnę, że wielu z Majdaniarzy było szkolonych w Polsce, w Legionowie. Tygodnik „NIE” ujawnił to w artykule „Tajemnica stanu, tajemnica Majdanu”:
„…86 bojowników wówczas jeszcze szykowanego Euromajdanu przyleciało nad Wisłę we wrześniu 2013 r. na zaproszenie polskiego MSZ. Pretekstem miało być rozpoczęcie współpracy między Politechniką Warszawską a Narodowym Uniwersytetem Technicznym w Kijowie. Pal licho, że niektórzy studenci z Ukrainy nie mieli matury, mieli za to po 40 lat – ważne, że stworzono pozór. (…)
Zamiast do gmachu politechniki, goście ze Wschodu zostali według Wowy zawiezieni trzema cywilnymi autokarami do Legionowa. Tu, w Centrum Szkolenia Policji, mieli spędzić najbliższe 4 tygodnie. Zgodnie z tym, co pisze na swojej stronie CSP, do dyspozycji gości przeznaczona jest m.in. aula, pracownie specjalistyczne, biblioteka, sale sportowe, siłownia, stadion, basen, kompleks strzelnic, stołówka, bufet, dwie sale wykładowe z kabinami do tłumaczenia symultanicznego, sala do zajęć kryminalistycznych, a także zaplecze hotelowe z telewizją satelitarną i internetem. Słowem, wszystko, co trzeba, by przejść przyspieszony kurs rozpierduchy.”

Czyli, że pieniądze z naszych kieszeni idą na szkolenie terrorystów przez MSZ. Wg. kodeksu karnego finansowanie działalności przestępczej jest przestępstwem. Płacąc podatki popełniamy przestępstwo. Każdy z nas może się znaleźć w pierdlu za to tylko, że stosuje się do wytycznych Fiskusa!

Dzięki działalności Radka Sikorskiego i jego globalistycznej ferajny, Polska już teraz jest nazywana „Słowiańską Turcją”, gdyż jest jak Turcja na Bliskim Wschodzie, wykonawcą zadań specjalnych NATO w Europie Wschodniej. Global Research opublikował kompromitujący dla polskich polityków artykuł „Poland’s Role in Destabilizing Ukraine: Polish Military Trained Neo-Nazi Militants for EuroMaidan Protests (Polskie wojsko ćwiczyło neo-nazistowskich bojówkarzy na protest Euro-Majdan). Autor słusznie zauważa, że polski rząd działa wbrew interesowi Polaków, pomagając ludziom związanym z najgorszymi horrorami II wojny światowej, jaką była Zbrodnia Wołyńska. Do złudzenia przypomina to sytuację z wrogą wobec USA Al Kaidą, która była przecież szkolona własnie przez Amerykanów.

Po tym co się działo w Kijowie, a teraz masakrze w Odessie sprawa nabiera szczególnej powagi, gdyż są ofiary. Ponieważ bojówkarze odbyli także kursy strzelania z m.in. broni snajperskiej, to należało by przeprowadzić śledztwo, czy przypadkiem nie ci ludzie, wyćwiczeni w Polsce, strzelali w plecy uczestnikom protestów w Kijowie, a potem mordowali strzałem w głowę rosyjskojęzycznych mieszkańców Odessy. Poza NIE, „polskie” media milczą na ten temat, szczując dalej na Rosję.

Uwaga ! Drastyczne. Tylko dla dorosłych.

 

/813.htmlBmpRfPSCYAEOLMN
Najpierw podpalenie namiotów na placu i organizacja znaczącego na tle widoku budynku na placu odkrytego płomienia. Ludzi zaganiają pod ochronę masywnych drzwi budynku związków zawodowych. U stronników federalizacji na placu nie było wcześniej przygotowanych butelek z mieszanką zapalającą. Skąd zatem pojawił się pożar wewnątrz budynku?
1399107468_1786633855
Ludzie, którzy skryli się za drzwiami na pierwszym piętrze byli atakowani przez bojówkarzy Prawego Sektora, którzy znaleźli się tam długo przed początkiem egzekucji. Na pierwszym piętrze ludzie spłonęli do kości. Najpierw przy jednym wyjściu…

0_8e26a_ffcee15_XL
…potem przy wszystkich trzech (wyjściach).

144295_original
…strażacy przybyli, kiedy już spłonęły nawet masywne drzwi wejściowe.

144114_original
W solidnym pięciopiętrowym budynku z sufitami ok. 3 metrów odkryty ogień był jeszcze tylko w jednym gabinecie.

138801_original
Kto mógł przedostać się na dach budynku administracyjnego federalnego znaczenia? Na pewno ci, którzy wcześniej dostali klucze do zamków zamykających stalowe kraty wiodące na dach.

13880a
Tych bojówkarzy trzeba znaleźć. Oni mogliby opowiedzieć wiele interesującego o tym, kiedy zaczął się wcielać plan masowego zniszczenia mieszkańców Odessy i jak oni wcześniej przygotowywali zapasy mieszanki zapalającej w budynku związków zawodowych. Na fotografii poniżej klauny z masówki przedstawiają zwolenników federalizacji (Ukrainy). Typowa hollywoodzka (USA/Izrael) operacja „fałszywej flagi”.

45798_1000 (1)
Całkiem spalone ciała (trupy) na pierwszym piętrze przy drzwiach wejściowych.

131
Skąd opalone ogniem trupy okazały się wyżej pierwszego piętra – tam, gdzie nie było odkrytego ognia?

102
To samo zdjęcie z innej perpektywy:
– drewniany panel na grzejnikach, drewniane poręcze na schodach i arkusz płyty wiórowej nie spłonęły
– niebieski owal – barykada z biurek, krzeseł i szafek. Ona nawet nie tknięta ogniem, chociaż my widzimy spalone ciała obok
– skąd barykada? Ona była zbudowana przez bojówkarzy PS (Prawy Sektor), żeby zablokować drogę ratunku na wyższe piętra

133
– kobiece ciało (trup) ciągnięto po podłodze z miejsca realnej śmierci. Kto i dlaczego?

133a
– mężczyzna zabity wystrzałem w głowę. Rana na wskroś – pod głową naciekło.

104a
Już zwróciliście uwagę, że u ofiar spłonęły głowy i barki (ramiona)? Odzież od piersi i niżej nie tknięta ogniem? Ludzi polewali z góry mieszanką zapalającą i podpalali. Czy mogły się zachować przeciwsłoneczne okulary na twarzy, kiedy człowiek próbuje strząsnąć z głowy napalm?  Od tego spalały się dłonie i nadgarstki do kości.

Na tym, jak i wcześniejszych zdjęciach, dziwne „białe rozbielenie” na podłodze. To proszek gaśniczy. Użyli go pacyfikatorzy, po tym, jak ludzie ginęli… żeby samodzielnie nie spłonąć czy ucierpieć od zatrucia tlenkiem węgla.

103 (2)
Młodzieniec i dziewczyna. Oni nie spłonęli i nie udusili się dymem – brak oznak otwartego ognia na parkiecie (on w wieku 50 lat i powinien wybuchnąć jak słoma) dymu i sadzy na ścianach. Ich zabili innym sposobem. Najprawdopodobniej dwójce złamali szyje – profesjonaliści mieli rozrywkę.

68cf1421dc2
Barykady były i na piętrach. Krew na parkiecie, spalona głowa.
Całkiem możliwe, że pacyfikatorzy pozamieniali wierzchnią odzież z zabitymi. Znany sposób – prosty i efektywny.

101
Kobieta przy szybie windy bez odzieży niżej pasa. Najprawdopodobniej ją zgwałcili, a potem oblali głowę mieszanką podpalającą i podpalili.

106

106a
Zabici wystrzałem w głowę.

121
Wszystko to ten sam obraz – spalone głowy, dłonie i ramiona, nienaruszona przez ogień niższa część ciała.

192

Zabity wystrzałem w głowę.

172
Najstraszniejszy obrazek. Najprawdopodobniej ciężarna pracownica budynku. Są takie, które sprzątają gabinety, podlewają kwiaty w dni, kiedy przedsiębiorstwa nie pracują. Ją zadusili kablem. Ona próbowała się bronić – na podłodze strącony kwiatek (roślina)…

145631_original
…zabójca.

139
Radość „patriotom Ukrainy” – oni sami wskazują ofiarę, zabójcę i miejsce przestępstwa. Przyszła matka Odessa-mama zabita. Zabita i Ukraina.

Świadectwo naocznego świadka –

92eea3cb6013

p.s. Zabitych może do 300. Większą część, szczególnie dzieci i kobiety, zarąbywano toporami i zabijano kijami w piwnicy – https://vlad-dolohov.livejournal.com/ 876486.html

Pożar ugaszono, milicja decyduje co robić z „trofeami” –
93bec301eb0e

Wiem, to wszystko jest makabryczne, ale warto wiedzieć.

W taki sposób oczyszcza się społeczeństwo z elementów patriotycznych i na pokolenia zabija ducha walki.

źródło: www.monitor-polski.pl

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Zorganizowany mord w Odessie”

 • jolka on 27 marca 2015

  Panie Robercie,bardzo sie ciesze,ze trafilam na pana strone -wszystko o czym pan pisze jest prawda i powinno jak najwiecej Polakow czytac pana artykuly i ogladac filmy by w koncu wyjsc z tego zaklamania ,ktore nas otacza.Teraz czytam tylko te strony,inne tylko poblazliwie,by wiedziec jakie nowe klamstwa nam wymyslaja.Dzieci moje tez nie ogladaja tv,tylko wybrane programy.Z niecierpliwoscia czekam na nowe wiadomosci.Byc moze wiedza spoleczenstwa wyprowadzi nas na lepsze jutro dla naszych dzieci

 • Robert on 27 marca 2015

  Dziękuję za miłe słowa i gratuluję mądrości.

  Proszę wpisać swój email w powyższym formularzu.
  Dwa razy w tygodniu wysyłam różne info.

 • Terefere on 27 września 2015

  Niniejsza strona jest jak komunikat radia Erewań o rozdawaniu samochodów na placu czerwonym. Tymczasem ze zdjęć jasno wynika, że:

  1) Budynek został wcześniej zabezpieczony na parterze i pierwszym piętrze tak iż niemożliwe było dostanie się do niego przez okna (patrz prowizoryczne liny do ucieczki).
  2) W środku zabarykadowało się 200-250 prorosyjskich bojówkarzy (patrz rozrzucie pałki itd) co widać na zdjęciach i filmikach w internecie (które „przypadkiem” nie znalazły się na tej stronie).
  3) Przed budynkiem były barykady a nie namiotowisko (kto biwakuje z łózkami, paletami, elementami ogrodzenia ect?).
  4) Obie strony obrzucały się butelkami z benzyną. Zarówno ci ze środka budynku (antymajdan) jak i ci z zewnątrz (majdan)
  5) „Drewniane poręcze” są wykonane z metalu co wyraźnie widać na zdjęciu „niedaleko drzwi wejściowych” (spod pomarszczonej i zwęglonej warstwy farby prześwituje równy, jasny metal).
  6) Rzekomy wielokrotny postrzał głowy nie spowodował krwawienia. Wierzącym w tą bzdurę doświadczenie polegające na zdecydowanym dźgnięciu się w czoło widelcem.

  WNIOSKI: Skoro prorosjanie (antymajdan) byli w budynku a proukraińcy (majdan) stali na zewnątrz więc jeśli faktycznie ktoś kogokolwiek mordował i gwałcił wewnątrz budynku to na 100% byli to ci pierwsi. O tym że wbrew sowieckiej propagandzie pożar był najlepiej świadczą próby ucieczki przez okna budynku. Jeśli wybuchł na parterze lub pierwszym piętrze to sprawcą była prawdopodobnie strona prorosyjska (np wypadek przy produkcji koktajli mołotowa), jeśli na wyższych to obwiniałbym raczej Ukraińców. A że wbrew rosyjskiej propagandzie był pożar w budynku świadczą zdjęcia i filmy pokazujące próby ucieczki ze środka budynku. No chyba, że Rosjanie namiotują w łóżkach i ogrodzeniach na paletach euro a Ukraińcy potrafią latać na miotłach i stać się niewidzialni.

 • Slawek kowalczyk on 2 kwietnia 2018

  Wystarczy ludzi wyszkolic I wmowic , ze To dla dobra sprawy plus towards waluta I mamy To co mamy .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *