Pamiętasz ten film z Majdanu?

Ukrainka Julii

Film zrobił furorę. Oglądnęło go ponad 20 mln osób.

Młoda Ukrainka Julii, studentka z kijowskiego Majdanu wskazuje winę rządu za okrutny Majdan i prosi społeczność zachodnią o pomoc dla protestujących przeciwko krwawemu reżimowi prezydenta Wiktora Janukowycza.

Teraz znamy manipulacje i kłamstwa.

Pierwsze kłamstwo: podstawiona Ukrainka 

„Analitycy z Centrum dla Badań nad Globalizacją „Global Research” odkryli, że za nagraniem stały amerykańskie władze.

Jednym z producentów klipu jest Larry Diamond, członek Council on Foreign Relations, wpływowego think tanku powiązanego z Departamentem Stanu USA. Ma on też według mediów powiązania z National Endowment for Democracy,organizacją podejrzewaną o wywoływanie zamachów stanu w krajach, które znalazły się w strefie interesów Waszyngtonu”.

Okazuje się, że młoda Ukrainka została wynajęta, a cały film sprytnie zmontowany. Zadaniem akcji było wywołanie u widza obrazu okrutnego rządu ukraińskiego, który morduje swoich obywateli. Filmik był na tyle przekonywujący, że dzisiaj wiele osób wierzy w ten kłamliwy przekaz.

A jaka była prawda o Majdanie?

Drugie kłamstwo: Majdan to sprawka zachodu

Prezydent Obama w wywiadzie z Fareed Zakaria udzielonym dla CNN, wypowiedział się o zamachu stanu na Ukrainę –link (film został usunięty):

„Stany Zjednoczone pośredniczyły w przekazywaniu władzy na Ukrainie”.

Całość roli USA w przeprowadzeniu Majdanu i zniszczeniu gospodarki ukraińskiej podsumowała, asystent sekretarza stanu Victoria Nuland – link:

„Od niepodległości Ukrainy w 1991, Stany Zjednoczone … zainwestowały ponad 5 miliardów dolarów, aby pomóc Ukrainie w potrzebach i osiągnięciu innych celów”.

Mamy trzy dowody wskazujące na wywołanie Majdanu przez USA:

  • klip Larry Diamond z Ukrainką,
  • wypowiedź Obamy,
  • przemówienie Victorii Nuland.

Jaki z tego wniosek?

Rządy, politycy, bankierzy osiągnęli perfekcje w okłamywaniu społeczeństwa. Tylko dogłębna analiza, znajomość systemu międzynarodowej finansjery w dużym stopniu uchroni nas od perfidnych kłamstw.

Tak jak przeprowadzono zamach smoleński, tak samo zorganizowano Majdan. W obu przypadkach tzw. zachód pełnił kluczową rolę. Mocarstwo amerykańskie, jak i ich sojusznicy, wykorzystują słabsze kraje do realizacji swoich celów.

Dlatego tak ważne jest dbanie o finanse państwa. Jeżeli dojdziemy do punktu krytycznego, do nadmiernego zadłużenia kraju, to będziemy zmuszeni oddać kontrolę państwa w ręce USA, która jest twarzą międzynarodowego bankiera. Wtedy upadniemy do poziomu Grecji i Ukrainy.

W tych krajach dokonuje się ekonomicznej kanibalizacji społeczeństwa.

Na Ukrainie, Leszek Balcerowicz dostał specyficzną rolę kontroli prawidłowego przebiegu prywatyzacji. Ma ona na celu przekształcenie Ukrainy w jedną dużą korporację.

Miliardy dolarów będzie płynąc z ukraińskich surowców do właścicieli korporacji czyli międzynarodowego bankiera.

źródło: forsal.pl

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: YouTube.com

2 Responses to “Pamiętasz ten film z Majdanu?”

  • Bartek on 26 kwietnia 2016

    Omójpanie.. masz na to dowody czy to twoje domniemania?

  • Robert on 26 kwietnia 2016

    Patrz – źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *