Ot, taka demokracja banksterska

banksterka

Wszyscy pamiętają lata 1945-1989. Był to okres całkowitego panowania ZSRR na terytorium Rzeczypospolitej. Podlegaliśmy czerwonym w każdym zakamarku władzy. Wielu mieszkańców Polski służyła im do ostatniej kropli krwi.

Przykładem służalczości jest największy sprzedawczyk Polski, któremu zaufały miliony – Lech Wałęsa. Zdradzał od co najmniej lat siedemdziesiątych. Później to już rutyna, konieczność zawartości teczek.

Dzisiaj stolica czerwonego reżimu przesunęła się w innym kierunku. Nie ma już Związku Radzieckiego, a prostactwo kłamstw przekazywanych społeczeństwu dalej istnieje. Niby lepsze czasy, więcej wolności, a kłamstwa ani na jotę nie poległy. Zmieniły się tylko nazwy, metody, techniki.

Dawniej nazywało się to ZSRR, dzisiaj Unia Europejska, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank światowy, FED i wiele innych poczwar gospodarczych.

Pozostaje nam tylko rozszyfrować bandy polityków, ekonomistów, bankierów, którzy pod przykrywką doniosłych nazw kolonizują narody.

Od dawna nasi najwięksi wrogowie to Prus i Moskal. Kiedy piją razem wódkę, to zagryzają polskim ogórkiem.

Zawsze, przy najważniejszych rozbiorach, rozkradaniu Polski razem współpracują.

Dzisiaj nie ma ZSRR, ale pozostał reżim ekonomiczno-gospodarczy. Rolę czerwonych przejęła Bruksela, a raczej Niemcy zarządzający brukselką.

Wszystkie nazwy reżimowe scalają się w jedną krew.

Fakt, ZSRR mordował fizycznie, Unia Europejska niszczy powoli, sukcesywnie rozpisując korporacyjne prawo. Jeżeli tylko uda im się przeforsować TTIP we wszystkich krajach członkowskich, Tuski i inni czerwoni osiągną sukces.

Zrealizują to co się od nich wymaga, czyli oddanie pełni władzy międzynarodowym korporacjom.

Dzisiaj kolonializm, faszyzm ekonomiczny jest mnie spostrzegany, niż za komuny. Niby masz dom, samochód, a tak naprawdę to nie twoje.

Co miesiąc płacisz haracz, aby cieszyć się dobytkiem, a raczej przybytkiem.

Kiedy zabraknie Ci na haracz, przybytek powędruje do kieszeni bankiera.

Ot, taka demokracja banksterska.

Dlatego słowo, system „demokracja”, należy traktować na równi z faszyzmem, socjalizmem, komunizmem.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

3 Responses to “Ot, taka demokracja banksterska”

 • Marcin on 8 czerwca 2016

  Wstrząsnął mną ten artykuł. Kto to w ogóle napisał. Zatrudnia Pan, Panie Robercie sfanatyzowanych gimbusów? Z jednej strony prowadzi Pan szkolenia, przekazuje wyważoną wiedzę, poważną analizę a z drugiej strony taki bełkot i prymitywne słownictwo (stereotypy, fałszywe pojęcia).
  Nieprawdą jest, że ZSRR panował w Polsce (a w ogóle kto to byli czy są czerwoni?). Polska prowadziła swoją politykę, miała swoje prawa, swój język, swoją kulturę i co ważne swoje banki i fabryki. Miała swoja strategię rozwoju rolnictwa indywidualnego, nie walczyła z katolicyzmem (do 1948 oceny z religii na świadectwach, potem religia w szkołach lub dostępna w parafiach, Polak papieżem ). ZSRR nie doprowadzało do upadku (nie niszczyło) polskich zakładów a odwrotnie, budowało je. Język rosyjski uczony był od V klasy a nie od przedszkola, napisy na sklepach były po polsku, młodzież śpiewała po polsku i tak dalej i dalej. Byliśmy w sojuszu z ZSRR i innymi państwami o tym samym ustroju politycznym więc musieliśmy wspólnie bronić tych samych wartości, współdziałać.
  „Wałęsa największy sprzedawczyk Polski” – co za bzdura. Gdy w latach 70. system okazał się coraz mniej wydolny władze (może to ich określa się czerwonymi) podjęły decyzję o rozpoczęci asymilacji z Zachodem, dopuszczenia kapitału obcego, to wymagało odejścia od ideologii, namówienia mas na kapitalizm. Ludzie sami nie są zdolni do jakichkolwiek ruchów, trzeba dać im przewodnika. Polacy sami się sprzedali, zawsze wyżej cenili świecidełka i kolorowe paciorki.
  Z radością weszli do UE. Unia państw to więcej niż sojusz, wszyscy wiedzieli na jakich zasadach Polska wchodzi do UE. Spełnienie szeregu kryteriów dotyczących sfery gospodarczej, politycznej, praw człowieka sformułowanych w tzw. kryteriach kopenhaskich, zaakceptowanie w pełni i bez zastrzeżeń acquis communautaire (w szczególności zasadę pierwszeństwa prawa wspólnotowego nad prawem krajowym), posiadanie sprawnie działającej administracji i sądownictwa zdolnego wyegzekwować unijne i wspólnotowe akty prawne.
  O ile jeszcze wstąpienie do sojuszu państw socjalistycznych można uznać za wymuszone, przynajmniej na jakiejś tam części społeczeństwa to poddanie się zasadom unii jest, czy było, zupełnie dobrowolne. Więc o co ten krzyk? A, że Bank Światowy, Fundusz Walutowy, FED i tp. – przecież oni już działali na naszym terenie od 100 lat.
  Polityka jest jak gra w szachy czy pokera, nie wystarczy myśleć strategicznie, przewidywać, planować pułapki, prowokacje, trzeba też udawać, grać.
  USA w wyniku dwóch światowych wojen zapanowały nad światem, mają więc prawo robić co chcą a jeśli się komuś nie podoba to może niech się brata podobnymi sobie a nie z władcą.
  Jeszcze jedno, „fizyczne mordowanie przez ZSRR”, może trzeba by zbadać właściwe archiwa i sprawdzić czyje polecenia spełniał Beriia, dlaczego polscy oficerowie, żołnierze byli prześladowani a potem mordowani dokładnie w okresie gdy polskie siły były we Francji a ustało do wraz ucieczką z Dunkierki.

 • Robert on 8 czerwca 2016

  Czerwoni to komuniści – socjaliści.

  Jeżeli Pan twierdzi, że ZSRR nie panował w Polsce, to proszę wrócić do podstaw prawdziwej historii.
  Nie byliśmy w żadnym sojuszu!
  Sojusz to równouprawnienie, my zostaliśmy siłowo wzięci pod buta zbrodniarza Stalina. Proszę postudiować sobie Teheran i Jałte.

  Lech Wałęsa to największy zbrodniarz polityczny i sprzedawczyk Polski.
  jest tyle na to dowodów, że tylko osoba zaślepiona albo nie Polak będzie tak mówił.

  NIE!!! – FED, ani bank światowy nie działał po 1945 roku w Polsce. Miał tylko swoje przyczółki.
  Instytucje finansjery wysypały się po 1988 roku.

  ZSRR to zbrodnicze państwo, które bezprawnie zajmowało tereny w Polsce.
  Jeżeli Pan walczy o buta rosyjskiego nad Polską, to nie tędy droga.
  Polska ma być silna i niezależna.

 • ffgghhh on 11 czerwca 2016

  Skąd biorą się tacy kretyni jak Marcin?
  RWPG:

  Robotnicy
  Wybrali
  Pana
  Gierka

  Gierek
  Podzielił
  Wszystko
  Równo

  Rosji
  Wszystko
  Polsce
  Gówno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *