Okupacja systemu światowego

Federal Reserve System

Kreacja pieniądza jest najlepszym produktem świata, jeżeli popatrzymy tylko i wyłącznie na to narzędzie pod względem biznesowym. Kilka rodzin bankowych tzw. inwestorów, osiągnęło cel i w 1913 roku został utworzony FED, czyli prywatny bank centralny obsługujący finanse publiczne Stanów Zjednoczonych.

Produkują gotówkę lub wpisują wytworzone pieniądze elektroniczne (karty kredytowe, kredyty) do systemu komputerowego. To wszystko. To jest cały mechanizm kreacji pieniądza: wytwarzanie dolarów po koszcie utrzymania fabryk lub wytwarzanie pieniądza elektronicznego po koszcie utrzymania systemu informatycznego.

Kiedy FED wytworzy pieniądz, przekazuje go rządowi Stanów Zjednoczonych. Rząd przeznacza pieniądze na przeróżne wydatki budżetowe. Kiedy mija termin pożyczki, rząd USA w imieniu społeczeństwa oddaje pożyczone pieniądze wraz z odsetkami.

Odsetki stanowią czysty zysk rodzin bankowych.

To jest najlepszy biznes, najlepszy produkt, jaki został zbudowany przez prywatnych inwestorów w historii ludzkości.

Oczywiście, aby utrzymać system, bankierzy muszą cały czas korumpować….

Dlaczego?

Dolar należy do Amerykanów,  a nie do bankierów. To rząd USA powinien bezpłatnie produkować dolara i umiejętnie przeznaczać na inwestycje w gospodarkę.

Pomyśl….

aby przez ponad 100 lat utrzymać ten system, jak bardzo muszą być skorumpowani: politycy, urzędnicy, dziennikarze, ekonomiści, profesorowie itd.

Dopiero po poznaniu tego prostego mechanizmu kreacji pieniądza, otwierają się oczy, kto tak naprawdę rządzi światem.

Nie jest to ani Watykan, ani iluminaci, ani masoni. Oni są płotkami, wykonawcami poleceń. Światem rządzi ten, kto ma kontrolę nad kreacją pieniądza i jedynym systemem finansowym, który obsługuje finanse każdego państwa, w tym Polski.

Tym ktosiem jest międzynarodowa finansjera.

Zauważ, że korupcja, zmowa milczenia nie dotyczy tylko USA, ale całego świata. Nawet Chiny i Rosja nie mówią oficjalnie o prawdziwych zarządcach systemu.

Chociaż rękami ekonomisty Songa Hongbinga, Chiny wydały pięć tomów książki „Wojna o pieniądz” i opisały cały ten mafijny system,  to oficjalnie udają, że nie ma międzynarodowej finansjery.

To jest potęga bankierów. Nikt oficjalnie im się nie przeciwstawia…

Prawdziwa przyczyna wojen światowych, wojen regionalnych, niewyjaśnionych katastrof, niewyjaśnionych ataków terrorystycznych, to za wszelką cenę utrzymanie władzy bankierów nad wszystkimi gospodarkami świata. Krew się leje tam, gdzie istnieje potrzeba zastraszania społeczeństwa/polityków.

Koszty są nieważne, cena ludzkiego życia jest znikoma, najważniejsza jest WŁADZA.

Polska w wyniku działania mafijnego systemu bankierskiego, wydaje co roku ponad 40 mld zł na obsługę długu i pożycza ponad 100 mld złotych, aby dopiąć finanse państwa i nie zbankrutować.

…..

Poniższy tytuł filmu: „Spisek banków centralny” jest błędny. Na tak zadane pytanie, każdy odpowie, że nie ma spisku banków centralnych. One działają według wyznaczonych zadań. Nie podejmują decyzji na poziomie gospodarki światowej. Dlatego nie ma czegoś takiego jak spisek banków centralnych. Może być zmowa milczenia, ale nie spisek. Spisek jest na poziomie dużo wyższym, czyli zarządcy światowego systemu finansowego.

Kolejny film przedstawia wątek, w jaki sposób wyprzedano Polskę:

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny 

P.S. Pobierz bezpłatnie: „Pakiet Finansjera I” – https://akademiageopolityki.pl/tresci/BezplatnydostepdoAkademiiGeopolityki

Formularz z NeTeSLink: „United States Federal Reserve System” (CC BY 2.0) by KJGarbutt

4 Responses to “Okupacja systemu światowego”

 • Aemin on 27 grudnia 2016

  To nie zachód zrobił Polskę w konia tylko kundle polskie
  rozprzedały co tylko mogły. Na nasze szczęście NARÓD poznał się kto jest patritoą a kto warchołem. w następnych wyborach do sejmu nie wejdą napewno POpaprańcy ani NO-wocześni.

 • Robert on 28 grudnia 2016

  Aemin,

  nasi wzięli tylko okruchy.
  Największy biznes zrobiły korporacje.

 • jarek on 29 grudnia 2016

  Jeśli dolar należy do Amerykanów (do społeczeństwa), to społeczeństwo powinno zarządać od FEDu opłat plus rekompensaty za używanie ich społecznej własności przez prywatną firmę.

 • ffgghhh on 16 stycznia 2017

  Najprostszym rozwiązaniem jest przejść na walutę, której nie da się ani dodrukować, ani zablokować.
  Powstaje wiele algorytmów cyfrowych w stylu BTC, Monero itp.
  Ciekawa dyskusja jest na bitmessage na kanale po_polsku.
  To taki drobny przykład jak działa p2p w dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *