Mordują, gwałcą w imię międzynarodowych korporacji

 armia amerykańska

Wojna jest okrutna, staje się jeszcze okrutniejsza, kiedy to armia „pokoju” jest prowodyrem, napastnikiem i najeźdźcą okupywanego narodu. Poniższy film i wypowiedzi są bardzo mocnym sygnałem na niepodważalną władzę bogatych i bardzo wpływowych korporacji międzynarodowych. Do tego stopnia, że ich interesy strzeże amerykańska armia.

Dlaczego amerykańska armia działa w interesie korporacji?

„Słyszałem o przypadkach, gdzie ginęli cywile, a żołnierze podkładali im broń”.

„Od czasów II wojny światowej, 90% ofiar wojny to nieuzbrojeni cywile, 1/3 to dzieci, nasze ofiary nic nam nie zrobiły. Od Palestyny, po Afganistan, Irak, Somalię, czy gdziekolwiek będzie nasz następny cel, te morderstwa nie są skutkami ubocznymi są naturą współczesnej wojny.

Oni nas nienawidzą, ponieważ każdego dnia popełniamy zbrodnie przeciwko ludzkości. Tak zwana wojna z terroryzmem, to przygrywka dla militarnej agresji i kontroli nad zasobami wschodniej Azji… to jest przelewanie krwi za ropę, to jest ludobójstwo i dla większości świata to my jesteśmy terrorystami”.

„Nasi żołnierze nie poświęcają się za służbę, honor, kraj. Poświęcają się za koncerny i korporacje. Nie walczą za Amerykę, nie bronią naszej wolności, tylko strzegą 14 stałych baz wojskowych, które mają zapewnić wolność koncernom naftowym”.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: The U.S. Army via Foter.com / CC BY

Przeczytaj koniecznie:

One Response to “Mordują, gwałcą w imię międzynarodowych korporacji”

  • takitamzdaleka on 9 marca 2016

    Wiadome od dawna… Dlatego co jakiś czas uświadamiam swoich międzynarodowych kolegów-półgłówków, że nie ma się co cieszyć, gdy ich Mirage lub F16 dokonują „udanego” nalotu tu czy tam, albo „walczą z terrorystami”. Bo to nie jest walka z terrorystami, chyba, że nazywamy terrorystami tych, co właśnie tak szumnie atakują i „zwyciężają”…

    Swoją drogą – mnie też smuci, że nasi policycy rzucają nam pod publikę jakieś tam pierdoły o Bolku, TK, KODach, a nie zajmą się odpieraniem możliwej okupacji przez US army, odzyskaniem konstytucji, przeciwdziałaniem TTIP, uświadamianiem o zasadach działania finansów, banksterki, itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *