Obama: ISIS, nowy cel terrorystyczny

isis

Prezydent Obama wskazał kolejny cel terrorystyczny. Przez kolejne lata społeczeństwo światowe będzie straszone atakami nowo powstałej grupy terrorystycznej. W mediach amerykańskich coraz mocniej i dobitniej słychać jedno słowo „ISIS”.

Co to jest ISIS ?

Istnieje kilka nazw określających nowy twór terrorystyczny:

 • PI – Państwo Islamskie, 
 • ISIS – Islamskie Państwo w Iraku i Syrii,
 • ISIL – Islamskie Państwo Iraku i Lewantu,
 • Da’esh – arabski akronim.

Państwo Islamskie powstało w celu zjednoczenia wszystkich muzułmanów, czyli wyznawców Islamu do walki z wrogiem. Teoretycznie każda osoba wyznająca Islam powinna być pod rozkazami ISIS.

Jak powstało ISIS ?

Wystarczy przeprowadzić małą analizę faktów, aby dowiedzieć się, jak idiotyczni są przywódcy światowi. Niestety ich idiotyzm wynika z czegoś gorszego. Skoro społeczeństwo światowe wpatrzone w gwiazdy dziennikarskie, uwierzy każdej informacji przekazanej przez tych kłamliwych oszustów, to nie dziwmy się, że politycy nawet nie starają się ukryć swojego idiotyzmu. Wymyślają kolejne bajki, a społeczeństwo ma tak mały poziom inteligencji, że jest w stanie tylko powielać usłyszane kłamstwa, zamiast przez chwilę zastanowić się nad faktami.

W USA szkolnictwo jest na bardzo niskim poziomie, dlatego społeczeństwo nie musi myśleć. Robią to za nich media i politycy. Ale Europa i Polska powinny w końcu sprzeciwić się kolejnej kłamliwej grze mocarstw.

Przejdźmy zatem do sedna.

Państwo Islamskie zostało zbudowane podmieniając nazwy „al-Kaida” na „ISIS”. Dokładnie tak to wyglądało; al- Kaida w Iraku => Tanzim Qaidat al-Jihad al-fi Bilad Rafidayn =>DŜama’at al-Tawhid wal-Dżihad => ISIS.

Dlaczego jest to sztucznie powstały twór ?

Ponieważ pozwolono, aby na terytoriach Iraku i Syrii, które zostały podbite przez koalicje amerykańską, powstał nowy twór terrorystyczny.

Przepis na powstanie grupy terrorystycznej powielany jest od dekad. Najpierw należy zbombardować lub mocno osłabić władzę w kraju. Następnie dobić gospodarkę poprzez sankcje lub reformy gospodarcze i ….zostawić na jakiś czas. Osłabione państwo nie ma możliwości reakcji na powstające grupy, które chcą przejąć władze w kraju. Później okazuje się, że mają broń albo rosyjską, albo francuską, albo amerykańską.

Grupa terrorystyczna może powstać w każdym kraju. W Polsce mieliśmy przykład mafii Pruszków i Wołomin. Powstały na bazie słabego i korupcyjnego państwa.

Ameryka, Rosja i inne kraje mające własny wywiad, dokładnie obserwowały odrodzenie AlKaidy w postaci ISIS.

Dlaczego nikt nie reagował ?

Tajemnicą poliszynela są latające drony szpiegujące. Pojawiają się nagle, niezauważone i zabijają ofiarę. Satelity szpiegujące obserwują całą ziemię i widzą każdą twarz osoby spacerującej. Dzisiaj, aby jakikolwiek terrorysta mógł działać, musi być pod przykrywką danego państwa.

Technika wojskowa jest na tak wysokim poziomie, że nie ma możliwości pojawienia się żadnej grupy terrorystycznej bez pozwolenia Rosji czy USA.

Te państwa dopuszczają, aby ISIS urosła do potęgi dotąd niespotykanej. Określa się, że jest to najbogatsza organizacja terrorystyczna, jaka do tej pory istniała. Jej dochody dzienne to miliony dolarów.

Czym się zajmuje ISIS ?

Przemytem ropy. Sprzedają baryłkę za około 60 dolarów, kiedy na rynku kosztuje ponad 90 dolarów. Handlują kobietami i dziećmi. Wywożą je do Europy i USA jako obiekty seksualne, homoseksualne i do obrzędów wielu grup satanistycznych (odłamy masonów i iluminatów).

I na to wszystko pozwalają wielkie mocarstwa.

Obłuda Obamy sięga zenitu. Szykuje grupę państw do walki z tym tworem.

Nikt, kto ceni uczciwość, nie powinien uczestniczyć w tym przedstawieniu ogłupiania społeczeństwa. Jeżeli, PO czy PiS pozwolą, aby polscy żołnierze dołączyli do tej grupy, to znaczy, że akceptują cały mechanizm korupcyjny wielkich mocarstw. To znaczy, że popierają handel dziećmi, które trafiają do pedofilów i kończą na obrządkach satanistycznych.

Niestety, światowe społeczeństwo izolowane jest od tego typu informacji. Kiedy dowiadują się o prawdzie, nie wierzą, ponieważ ich umysły są przemielone kłamstwem do tego stopnia, że nie są w stanie połączyć kilka faktów w całość.

Nie dajmy się ogłupiać. Aby unieszkodliwić ISIS, wystarczy dobra wola USA czy Rosji, a nie „koalicja pokojowa”, która może nawet wejść do Polski… w celu obrony Polaków przed ISIS. Wtedy rewolucja na miarę majdanu będzie na wyciągnięcie ręki.

Jak można przeciwdziałać ?

Nie oglądaj i nie wchodź na strony, które szerzą kłamstwa. Wtedy statystyki tych portali pokazują słabe wyniki i reklamodawcy odchodzą. 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

10 Responses to “Obama: ISIS, nowy cel terrorystyczny”

 • CL on 17 września 2014

  „Nie oglądaj i nie wchodź na strony, które szerzą kłamstwa. Wtedy statystyki tych portali pokazują słabe wyniki i reklamodawcy odchodzą. ”

  Dokładnie! Potrzeba bojkotu propagandy medialnej. To mogłaby być na szeroką skalę zakrojona akcja. Ale trzeba też trafić do tych, którzy swoje polityczne rozeznanie czerpią z przekazu medialnego. Tylko jak trafić do kogoś, kto w ogóle nie ma styczności z alternatywą dla systemu? Jest on w ogłupiającym, odczłowieczającym potrzasku manipulacji z którego bardzo ciężko się wydostać, ponieważ do tego musi być spełniony jeden, kluczowy warunek: najpierw trzeba wiedzieć, że się jest w tym potrzasku. Przykładowo: ludzie są ten sposób manipulowani, aby na słowo „teoria spiskowa” automatycznie pojawiała się u nich emocjonalna negacja, stąd niemożliwa jest z ich strony jakakolwiek racjonalna analiza, krytyka i ocena przedstawianej w danej „teorii spiskowej”, (czy w ogóle jakiegoś stwierdzenia demaskującego system) faktów. Jeżeli system będzie trwał, i oni będą trwać w błogiej iluzji.

 • Robert on 17 września 2014

  Tak słuszna uwaga.
  Ten dylemat towarzyszy nam od zawsze.
  Potrzeba i pieniędzy i specjalistów marketingowych i idealistów i konsolidacji.
  Jeżeli firmy nie zrozumieją, że w ich interesie jest wspierać czyli wykupywań reklamy w niszowych portalach, to będzie kiepsko.

 • Ron on 17 września 2014

  „Satelity szpiegujące obserwują całą ziemię i widzą każdą twarz osoby spacerującej.” – fikcja, satelita okrąża (bo musi) Ziemię co dwie godziny i skanuje pas o szerokości kilkuset kilometrów – dlatego nie ma ani czasu ani odpowiedniej rozdzielczości obrazu na oglądanie czyjejś buźki

  „Nie oglądaj i nie wchodź na strony, które szerzą kłamstwa. Wtedy statystyki tych portali pokazują słabe wyniki i reklamodawcy odchodzą.” – to nie reklamodawcy utrzymują takie strony

  „wystarczy dobra wola USA czy Rosji, a nie „koalicja pokojowa”, która może nawet wejść do Polski… w celu obrony Polaków przed ISIS. Wtedy rewolucja na miarę majdanu będzie na wyciągnięcie ręki” – jeżeli rewolucja będzie niezbędna dla realizacji planów Globalnej Mafii, to wtedy i tylko wtedy będzie zrealizowana

  „Obłuda Obamy sięga zenitu. Szykuje grupę państw do walki z tym tworem.” – Obama jest tylko narzędziem, nie ma nic do powiedzenia – dlatego trudno mówić o „obłudzie”

 • Robert on 18 września 2014

  1 – Co do satelit mam inne dane.
  2 – Duże portale, jak onet są utrzymywane głównie przez reklamy. Zobacz sobie jakie mają ceny.
  3 – Właśnie o tym pisałem
  4 – To jest oczywiste. Ale nie chcę w każdym artykule stosować łopatologie.

 • Ron on 18 września 2014

  ad1. satelity korzystają z ogólnych praw oficjalnej fizyki, być może szpiegowskie z tajnych praw 😉
  ad2. tak ale dostają specjalne propozycje nie do odrzucenia i zamieszczają to za darmo i bez szemrania (wolą nie być posądzone o wpołpracę np. z terrorystami :-)
  ad4. powinieneś liczyć się z tym, że nowi też chyba tu zaglądają 😉

 • zasób ludzki on 20 listopada 2014

  ad 1.
  a ja myslałem że istnieją

  satelity geostacjonarne,

  które sobie wiszą nad jednym punktem na ziemi i są w stanie odczytac np. tablice rejestracyjne samochodów.

  całuski.

 • Tomek on 28 grudnia 2014

  Tak wiele się zgadza obserwuje to od środka poniekąd bo jestem muzułmaninem. Te całe państwo Islamskie to przestało by istnieć w kilka dni a dla czego istnieje ? Oczywiście jest to na rękę amerykanom żydom…itp Autor pominął jeszcze jeden ważny szczegół można powiedzieć zasadniczy czego nie powinniśmy robić aby NWO nie nadeszło i myślę tak ,obserwuję że to jest powód prowokacji mediów przeciw Islamowi a mianowicie Nienawidzą Islamu bo Islam stoi na przeszkodzie Islam zakazuje lichwy religijny muzułmanin nie weżnie kredytu na procent nie będzie inwestował na giełdzie nie będzie się ubezpieczał to jest napęd NWO nie bierzcie kredytów nie bierzcie nic na raty nie ubezpieczajcie kupowanych towarów dodatkowym ubezpieczeniem. Chcą przez teraz przede wszystkim wykończyć Rosję bo zastanówmy się jak państwo islamskie zarabia te miliony dolarów na handlu ropą czym tę ropę przewożą ? Na osiołkach rowerami w woreczkach foliowych przez granicę ? Przecież to jest śmieszne prze satelitę może nie widać kto idzie ale każdy samochód nie mówiąc o rurociągu czy konwoju ciężarówek. Próbowałem to kolegom tłumaczyć ale ludzie po prostu wierzą we wszystko co usłyszą w telewizji. To jest okropne. Jest jeszcze jeden wątek oglądałem w wiadomościach filmik jak ci ludzie z ISS się modlą każdy muzułmanin czy to szyita czy sunnita parsknie śmiechem, muzułmanie modlą sie w rzędach w jednym kierunku a oni stanęli na jakimś parkingu i jedni modlili się twarzą w jednym kierunku a reszta w innym kierunku. Te cale ISS to jakaś prowokacja tylko o co tu chodzi?
  Kiedy w Egipcie doszli do władzy prawdziwi muzułmanie amerykanie i żydzi szybko podburzyli opozycję komunistyczną i grupki chrześcijan i wojsku podesłali nową broń widać ją na zdjęciach z tłumienia demonstracji piękne nowe amerykańskie Hummery z mikrofalowymi nowoczesnymi urządzeniami do tłumienia demonstracji… Nie myślcie że muzułmanie dążą do unicestwienia chrześcijan to nieprawda jestem już 20 lat muzułmaninem byłem kilka razy w Arabii Saudyjskiej i kilku innych arabskich krajach indziej nie słyszałem takich tez pewnie gdzieś znajdzie się ktoś taki jak Rydzyk u nas, ale Islam Ani Koran czy też Prorok czegoś takiego nie nauczał. Pozdrawiam

 • Robert on 29 grudnia 2014

  Bardzo fajny komentarz.
  Cieszę się, że wypowiedział się muzułmanin.

  ISIS to zdecydowana prowokacja i niszczenie nie tylko chrześcijan.
  Szkoda, że was głośniej nie słychać.
  Wrzucają was do jednego worka.

  Nie dopuszczają was do głosu czy jesteście słabo zorganizowani?
  W Polsce jakby was nie było…

 • belial on 1 lutego 2015

  Madre posty :Tomek -Muzułmanin oraz Ron.Cieszy ,że są jeszcze myślący ludzie na tej planecie.Obama to figurant na usługach amerykańskich i swiatowych biznesmenów-jednak podtrzymuje swoje zdanie napisane pod innym art.nie róbmy z niego namiestnika diabła-chyba że określamy tak działania tych grup interesów-jako bezwzględne i diabelskie-no to owszem.
  „handel ludźmi do celów satanistycznych obrządków”? nie no-popadamy w paranoje.burdele;narządy do przeszczepów-zgoda,ale ofiary dla satana?ja nie twierdze że nie ma na świecie jakiś popindoleńców składających ofiary z ludzi-na bank są,ale to promil psychopatii-a nie jakaś ogólnoswiatowa rozbudowana grupa mordująca setki tysięcy ludzi rocznie…Ba -nawet jakiś wysoko postawiony polityk,czy biznesmen-może należeć do takiej grupy-jak gdzies napisałem-ludziom odwala od kasy i władzy-jak do tego dojdą nowoczesne prochy to z mózgu zrobi się sieczka i może zacząć czcić demony-ale nie popadajmy w skrajność ,że to jakiś ogólnoświatowy trend i ludzi na ofiary kupuje się jak ciepłe bułeczki w osiedlowym sklepie…
  odnośnie manipulacji w mediach-zawsze była jest i będzie-jednych się wybiela;drugich oczernia-totalnie nie wiadomo co jest prawdą a co fałszem ,ale mózg ludzki jest tak skonstruowany,że powtarzane wkólko bzdury przyjmuje jako pewnik,gdy nie może tego jakoś zweryfikować

 • Rpnd on 28 maja 2017

  Może następnym razem jakieś dowody, badania, dane a nie teorie spiskowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *