Donald Trump – sługus chazarskiego Izraela

Trump

Trudno na tym etapie zrozumieć czy Donald Trump mówi odważnie/poważnie czy gada głupoty oślepiając pełnych nadziei Amerykanów.

Kiedyś taką rolę pełnił Obama. Dzisiaj okazuje się, że kandyduje do roli jednego z największych sprzedawczyków narodu. Nic wartościowego nie zrobił dla USA. No może jedno. Nie rozpoczął III wojny światowej na miarę wojny globalnej. Poza tym uczynił wszystko co w jego mocy, aby Stanami rządziły korporacje, a międzynarodowa finansjera nie straciła swojego piedestału.

Czy Donald Trump będzie inny?

Może w pewnym stopniu, a równie dobrze skończy się na gadaniu.

Jeżeli zostanie prezydentem, to nie wyobrażam sobie sytuacji, w której przeprowadziłby uczciwie śledztwo WTC i powiedział, że to robota wewnętrzna. Myślisz, że posadzi Busha do więzienia? A takie rzeczy obiecuje w kampanii.

Albo krytykuje szczepionki. I co z tego?

W jaki sposób chce wygrać z przemysłem medycznym?

Tego już nie mówi.

Przecież rynek medyczny przejął Rockefeller w latach 70-tych. Tylko tym uniwersytetom dał pieniądze, które zgodziły się przyjąć z góry narzucony program. To dlatego dzisiaj w USA i w Polsce rządzi medycyna korporacyjna, która więcej ma porażek, niż sukcesów. A porażki to śmierć milionów ludzi.

Czy Trump to zmieni?

Musiałby podkopać cały system. Ograć międzynarodową finansjerę.

Dlaczego mam mieszane uczucia w stosunku do człowieka, który przynajmniej robi dużo szumu medialnego?

Trump: żydowski sługus  

21 marca 2016 roku pokazał jaką rolę pełni w wyścigu prezydenckim. 

W Waszyngtonie na konferencji AIPAC (American Israel Public Affairs Committee), organizacji uznawanej za największe w USA proizraelskie lobby powiedział:

„Gdy ja będę prezydentem, to dni traktowania Izraela jako państwa drugiej kategorii skończą się z pierwszym dniem urzędowania. A jak ja coś mówię, to tak myślę”.Wyznał, że”kocha Izrael” powiedział na koniec, że jego córka Iwonka lada moment spodziewa się dziecka i „będzie to piękne żydowskie dziecko”.

Nie bardzo rozumiem po co mówi takie rzeczy?

Dlaczego kłania się do ziemi chazarskiemu Izraelowi?

Skoro jego córka Iwonka urodzi żydowskie dziecko, to albo sam jest żydem, albo jego córka wyszła za żyda.

Te słowa są również ciekawe:

Obiecał, że jeśli zostanie prezydentem, to natychmiast zaprosi do Białego domu „swego przyjaciela” premiera Izraela Benjamina Netanjahu oraz wirtualnie przeniesie izraelską stolicę z Tel Awiwu do Jerozolimy, uznając tę ostatnią.

Co ciekawe, te słowa wcześniej wypowiedzieli wszyscy kandydaci na prezydenta…

I niech ktoś powie, że malutki Izrael nie będzie kolejnym 8 mocarstwem. Już teraz wszyscy kandydaci kłaniają się Aszkenadom w pas. Pamiętam obraz, na którym aktorzyna i polityk Arnold Schwarzenegger skakał jak pajac z żydami w kółeczko.

To wszystko jest tak jawne, oczywiste, podane na tacy, że nie potrzeba wygłaszać wniosków. Wystarczy przypomnieć sobie wystąpienie Benjamina Netanjahu w amerykańskim Kongresie. Witali go jak lidera. Mało tego, pojawił się tam po całkowitym poniżeniu Obamy – „Czy Netanjahu zeszmacił prezydenta USA?”.

Kim będzie kolejny prezydent?

Nie twierdzę, że Trump będzie kompletnym sprzedawczykiem. Andrzej Duda ma żonę żydówkę, kłania się Chazarom, a wygrywa na wielu polach. Jak do tej pory jest najlepszym prezydentem Polski po 1990 roku.

Dlatego z dwójki złego, czyli Clinton i Trump, wolę Trumpa, bo przynajmniej wiele rzeczowych sloganów wygłasza. Clintonowa jest za bardzo skorumpowana z systemem międzynarodowej finansjery. Trump będzie miał możliwość czegoś dokonać. W końcu Izrael jest wrogiem międzynarodowej finansjery. Być może na tym dużym poletku coś wygra.

Jedno jest pewne.

USA zmierza do III wojny światowej. Zarówno Trump, jak i Clintonowa obiecali żydom Palestynę i Iran.

A to już pachnie wojną.

źródło: forsal.pl

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: DonkeyHotey via Foter.com / CC BY-SA

11 Responses to “Donald Trump – sługus chazarskiego Izraela”

 • kjt on 29 marca 2016

  Jezeli sie wezmie pod uwage, jak skonczyli prezydenci USA, ktorzy naprawde chcieli cos zmienic, nie wyobrazam sobie, zeby Trump o tym nie wiedzial.
  Wieksze zmiany w USA to znaczy wystapic przeciwko kartelowi bankowemu i wielkim korporacjom.
  Takze kazdy polityk, ktory mowi o ograniczeniu wladzy korporacji juz sobie sam rysuje tarcze na czole.

 • semperparatus on 31 marca 2016

  Ale w wypadku Trumpa jest przynajmniej szansa,że zmieni chociaż trochę USA i świat na lepsze…że ograniczy wszechwładzę korporacji…że zmniejszy grożbę powszechnej wojny…Natomiast w przypadku Clintonowej nie ma w ogóle takiej szansy…jest ona jawnym agentem międzynarodowego(żydowskiego)kapitału i będzie realizować jego interesy…z wywołaniem-w razie potrzeby-wojny światowej włącznie…A co do wyborczego płaszczenia się Trumpa przed prożydowskim lobby…miejmy nadzieję,że robi to tylko ze względów taktycznych…po to żeby mieć jakiekolwiek szanse na wybór…

 • Pftf on 31 marca 2016

  Zauważ, że Trump chce skończyć z rywalizacją USA vs Rosja i zwróci się wspólnie z Niedźwiedziem na Chiny. Polsce nie wróży to nic dobrego. Dalej nie będziemy mieli tarczy antyrakietowej, a jak nasz Wielki Brat się zmiluje to wyślę na parę miesięcy do Polski dywizje pancerną ( składa się z ok.900 osób) ewentualnie sprzeda za gruba kasę 40 letnie Herkules czy inne badziewia albo zrobi przemarsz przez Pcim Dolny coby trochę podbudować sojusznika i pokazać się w TV. Sojusz USA i Rosja oznacza dalszą destabilizacje na wschodzie Europy. Nie skupialbym się na Bliskim wschodzie bo to nas nie dotyczy. Nie mamy tam żadnych wpływów. Ewentualnie BW może służyć jako poligon dla WP co jest niewątpliwie korzystne.

 • optyk on 1 kwietnia 2016

  Arnold nie był aktorzyną , aktorzynami i do tego marnymi są aktorzy głównego źródła , obecnie w Polsce.
  To co się kryje za kandytaturą Trumpa i tej kobiety to jedna wielka nie wiadoma .
  Jest to kurtyna ,za którą kryją się spekulację oraz mystifikacje.
  Jedyną siłą wykonawczą jest władza , ponieważ ludzią wyprano już umysły i pierze się dalej .
  Świat funkcjonuje niczym „lot nad kukułczym gniazdem”
  Większośc z ludzi umrze nieświadomie.
  Ave

 • jasiek z toronto on 4 kwietnia 2016

  Re: Artykul…
  Jedno jest pewne, ze nie uczestniczyl w zydowskim kartelu „elitarnego” bialego knesetu i jest poza zydowska sitwa finansowana przez zydowskich oligarchow.

  Ma poparcie Jessiego Ventury, Davida Duke’a, Alex’a Jones’a, (InfoWar), Ron’a Paul’a…
  Czy D.Trump wykorzysta szanse stworzenia normalnej Ameryki? Przykro mi, ale nie wiem…
  ==================
  jasiek z toronto

  https://polskawalczaca.com

  P.S. W.Putin rowniez byl „czarnym koniem”…

 • Robert on 4 kwietnia 2016

  Trump jest wyraźniejszy od Clinton jednak nie byłbym takim optymistą, co do jego kierunków.
  Na pewno popiera chazarski Izrael i ten fakt trzeba wliczyć w straty.
  Pytanie jest czy również jest marionetką żydowskiej bankiery?
  Na razie wygląda, że nie, jednak, to trzeba obserwować.

 • wnuk on 4 maja 2016

  Ivanka jest związana z żydem. Trump jest ‚antysystemowym’ zwycięzcą wyborów w USA. Podobnie jak u nas PiS wygrał z ‚układem’ wyboru. Schematy Mossad powiela te same

 • Marcin on 5 maja 2016

  Clinton czy Trump ? Jeśli patrzeć na zachowanie mediów widać, że wszyscy pracują na ponowna kadencję demokratów. Trump to straszak, naganiacz. Clinton to możliwa pierwsza kobieta prezydent. Demokraci dobrze to ustawili, po ciemnoskórym prezydencie kobieta to pewniak. Czy ważna jest osobowość? Oczywiście, że nie, prezydent tak naprawdę niczym nie decyduje, to figurant. Ważne by dobrze wypadł w tym teatrze wyborczym.

 • Komandoss on 29 września 2016

  Ivanka Trump przeszła na judaizm. Nie jest żydówką, ale wyznawczynią judaizmu. To miał na myśli. Ona ma jakieś słowiańskie pochodzenie, ale zmieniła religię.

 • Gibelius on 10 listopada 2016

  Trump czy kto inny -nie ma znaczenia.Za wszystkimi przywódcami gojowymi stoją żydzi i to oni wszystko kreują. Jeżeli Noc Kryształowa się nie powtórzy -…możecie sobie :głosować:

 • Wiera on 17 listopada 2016

  Wg żydów matka musi byc zydówka,by dziecko było zydowskie.Żyd wkupił sie w rodzinę Trumpa i spłodziła wnuki,mieszańce I tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *