Czy Netanjahu zeszmacił prezydenta USA?

jude700

Na początku marca, premier Benjamin Netanjahu wystąpił w amerykańskim Kongresie. Zachowanie Demokratów i Republikanów było zaskakujące.

Zorganizowano dziwne show, które miało służyć wyłącznie promocji premiera do wygrania wyborów w Izraelu. Netanjahu chciał pokazać Izraelczykom, jakie poważanie ma w mocarstwowości amerykańskiej.

Dlaczego politycy amerykańscy zorganizowali pokazówkę dla premiera obcego państwa?

Show w wykonaniu Republikanów i Demokratów

Premier Benjamin Netanjahu przemawiał w Kongresie. Pierwszy znaczący aplauz polityków amerykańskich wybuchł po tych słowach:

„Nalegamy, by sankcje na irański program nuklearny nie zostały zniesione, dopóki Iran prowadzi agresję w regionie i na świecie”.

Kolejne oklaski na stojąco padły po słowach:

„Przed zniesieniem sankcji, świat powinien domagać się od Iranu trzech rzeczy:

 • po pierwsze: zakończenie agresji wobec sąsiadów na Bliskim Wschodzie,
 • po drugie: wspieranie terroryzmu na świecie,
 • po trzecie: zaniechanie gróźb zniszczenia, mojego kraju, Izraela, jedynego państwa żydowskiego”.

Po wypowiedzeniu trzeciego punktu sala eksplodowała.

Zobaczcie to sami:

[jwplayer player=”1″ mediaid=”1262″]

Przeglądnijcie całe wystąpienie premiera i oceńcie reakcje polityków.

Pełne wystąpienie premiera Izraela

[jwplayer player=”1″ mediaid=”1261″]

Co jest złego w oklaskiwaniu premiera obcego państwa?

Sam fakt uczestnictwa w takim spotkaniu nie jest problematyczny, ale już branie udziału w rozprzestrzenianiu kłamstw, stanowi poważny problem dla amerykańskich polityków.

To wszystko, co mówił premier Izraela w cytowanym filmiku jest…kłamstwem.

To nie Iran jest napastnikiem, to nie Iran jest terrorystom światowym. Posiadanie przez to państwo broni nuklearnej, nie stanowi żadnej podstawy do oskarżania go o niszczenie Izraela. Należy odróżnić atak od obrony.

Skąd zatem te oskarżenia?

Iran, Rosja, Chiny, Syria, to państwa jawnie sprzeciwiające się systemowi zbudowanemu przez międzynarodowych bankierów, który firmuje USA. Po drugiej wojnie światowej narzucili system światu, a w Polsce uczyniono to po 1989 roku.  To jest powód wojny w Syrii, na Ukrainie i ataku na gospodarkę rosyjską.

Izrael, a w szczególności politycy tego państwa, biorą udział w niszczeniu Iranu. Wielu Izraelczyków sprzeciwia się takiej polityce. Na początku marca, 50 tysięcy mieszkańców Izraela wyszło na ulicę i protestowali przeciwko polityce Netanjahu. Oni nie chcą wojny. Chcą pokoju z Palestyńczykami.

Tylko kto ich słucha…? 

Izrael chce wywrzeć wpływ na USA, aby tak samo, jak potraktowano Irak, zrobiono z Iranem. Tylko, że to jest niemożliwe przy obecnych układach geopolitycznych.

Jak duży wpływ na USA ma Izrael?

Nie wiem dlaczego Republikanie i Demokraci nie wiedzą o powyższych faktach?

Nie wiem dlaczego premier obcego państwa, którego wojska wymordowały tysiące Palestyńczyków, traktowany jest jak gwiazda filmowa?

Nie wiem dlaczego politycy amerykańscy biorą udział w zorganizowanym oszustwie swoich rodaków i całego świata?  

Należy wziąć jeszcze pod uwagę sposób zaproszenia Benjamina Netanjahu do USA. Zaprosił go Kongres z całkowitym pominięciem prezydenta Obamy. Netanjahu nawet nie myślał spotkać się z Obamą. Biały dom był oburzony taką procedurą i zachowaniem premiera Izraela. Robił wszystko, aby Netanjahu nie pojawił się w Kongresie.

Nie dość, że Netanjahu pojawił się w Kongresie, to jeszcze skrytykował Obamę przy aprobacie Republikanów i Demokratów.  

Cyrk, wyreżyserowana akcja czy wojenka na szczytach władzy?

Jeżeli pamiętasz końcówkę wojny w Syrii, to Obama podjął decyzje o zakończeniu walk, a Netanjahu nakazywał dalsze działania wojenne. Teraz przyszło potwierdzenie sprzeczności pomiędzy Obamą, a premierem Izraela.

Czy w Polsce PO i PiS zaprosiłyby głowę danego państwa bez porozumienia z rządem czy prezydentem?

Nie pamiętam takiej sytuacji. Rząd to część Parlamentu.

W USA zatracono te relacje.

Jakiś czas temu pisałem o roli Izraela w polityce światowej. To przedstawienie w Kongresie amerykańskim jest kolejnym dowodem na drogę, którą podąża Izrael.

Jest nie do pomyślenia, aby najważniejszy polityk w państwie, jakim jest prezydent USA, prezydent mocarstwa numer jeden na świecie, został zeszmacony przez premiera małego państewka, jakim jest Izrael i to przy poparciu Republikanów i Demokratów.

To dowodzi jak wiele osób myli się nie dostrzegając prawdziwej roli Izraela w świecie. To państwo ma potężne wpływy na rządy większości krajów świata. Swoją dominację budowali przez setki lat. Ich tułaczka od państwa do państwa przyczyniła się do zbudowania potężnego lobby, które rządzi wieloma rządami i politykami na świecie.

Dlatego przy ludobójstwie w Palestynie nikt nie odważył się głośno protestować.

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz „Pakiet Srebrny” w cenie 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

Photo credit: khalid Albaih / Foter / CC BY

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

9 Responses to “Czy Netanjahu zeszmacił prezydenta USA?”

 • stanislavS on 13 marca 2015

  Na naszych oczach powstaje 8 mocarstwo Izrael, już ma ogromne wpływy, które rządzi wieloma rządami i politykami na świecie.

  Po tym wystąpieniu widać że Ameryka idzie w przeszłość.

  Trzeba tu przypomnieć słowa posłańca Jana „A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.” Objawienie 17:11

 • Arni on 14 marca 2015

  Ale mnie wcale nie obchodzi to, co ichci robią ze sobą w swoim grajdołku. W sumie to nawet lepiej, ze biorą się za łby, bo zajęci sobą dadzą nam na jakiś czas spokój.

 • Augustyn P. on 17 marca 2015

  Czemu to się dziwic gdy bracia i kuzyni miedzy sobą kloca się i zagryzaja ?

  KIM ONI WSZYSCY SA ???
  JAKA STANOWIA WARTOSC ?
  CO CZYNIA ,NIE DAJAC INNYM SPOKOJNIE ZYC i PRACOWAC ???

  Przeciez każdy z nich (tak im się wydaje) jest mądrzejszy i lepszy ,w dodatku nieomylny ,pelen PYCHY i ZAZDROSCI ,mało tego jeszcze „przez Boga wybrany” .

  Niech się w końcu wezma za lby i do końca pozabijają widzac przed sobą tylko bozka mamona !

  Może wtedy wreszcie na swiecie nastanie pokoj,lad i porządek ,ludzie zaczna zyc normalnie i pracować .

 • marcjan on 17 marca 2015

  Amerykanie dali się zdominować mniejszemu. To już nie to państwo wolności jak 20-30 lat temu. Teraz w Ameryce dominują syjoniści.

 • mariusz on 22 marca 2015

  „Biada tobie Ameryko, gdyż jesteś wyznacznikiem pokazującym jak blisko jest Czas Udręki Jakuba. (Księga Jeremiasza 30:7) Jesteś zegarem według którego ustawiłem MÓJ zegar (komentarz: Tak samo jak Izrael). Świat patrzy na to, jak umierają twoje swobody. Zostałaś ostrzeżona. Zostałaś ostrzeżona, gdyż JA posłałem tego Świętego Proroka, aby, w pierwszej kolejności, ostrzegł Amerykę, ale kiedy oni nie chcą słuchać, a większość pastorów odrzuca te Słowa, jako fałszywe, mówiąc: „Ameryka zawsze będzie istnieć, Ameryka jest Wielkim Narodem, a my musimy wspomagać naszego prezydenta, musimy postępować według praw tego kraju, nawet gdy stoją one w sprzeczności z Pismem Świętym”.

  Powiedziałem MOJEMU Świętemu Prorokowi, że Ameryka nie posłucha. W zamian powołałem ją, aby była MOIM Prorokiem do Narodów.
  Zegar tyka. Zwłaszcza, kiedy widzicie tę, tak zwaną „opiekę zdrowotną”, będącą punktem sporów. Ta ustawa nie dotyczy życia, ona dotyczy śmierci, tego kto będzie żył, a kto umrze, kto będzie miał dostęp do lekarzy, a kto nie.

  Nowonarodzeni, wierzący i podążający za JAHUSZUA – oni znają wasze nazwiska, oni wiedzą już, kim jesteście!

  Jeśli nie będziecie protestować teraz i nie oddacie swojego głosu przynajmniej w Niebie otrzymacie opiekę zdrowotną, której nie chcielibyście mieć. Dla MOICH prawdziwych dzieci JA zawsze znajdę sposób, drogę ucieczki, teraz jednak tego nie ujawniam.

  Nie zapomnijcie, że nadchodzi Sukkot (Święto Szałasów). Uczyńcie, co możecie, aby je obchodzić. Jeśli nie jesteście w stanie zrobić niczego więcej, śpijcie na podłodze, a namiot zróbcie z koca. JA znam wasze serca, wiem co jest w zasięgu waszych możliwości i JA uhonoruję to i pobłogosławię was.

  To jest smutny, posępny dzień. Jak niewielu uznaje MNIE i modli się, nawet jeśli wyznaczają Jom Kippur według innego kalendarza. Jak niewielu o to dba! Jak niewiele osób to obchodzi! Jakże niewielu chociażby pochyliło swoje głowy!

  A w chrześcijańskich kościołach, jak nieliczni pouczali, czym w ogóle jest Jom Kippur! Ale to jest waszą powinnością, aby im powiedzieć, jeśli jesteście częścią zorganizowanego, chrześcijańskiego kościoła. Jeśli pastor (ksiądz, duchowny) zgani was, to będziecie wiedzieć, że nadszedł czas, aby odejść, a JA napiszę na drzwiach tego kościoła „Ikabod” (Chwała odstąpiła Pierwsza Księga Samuela 4:21) To są te smutne Słowa, które muszę powiedzieć. Nadzieja dla MOICH prawdziwych i Świętych, którzy podążają za JAHUSZUA HA MASZIJACH, MOIM Jednorodzonym SYNEM, oraz płacz i zgrzytanie zębów dla tych, którzy odmówili Krwi przelanej za nich na Kalwarii.

  A więc nastawcie swoje zegarki i obserwujcie Amerykę, a kiedy zobaczycie jak znikają wszystkie swobody, będziecie wiedzieć, że Wielki Ucisk się rozpoczął z odejściem ostatnich swobód.

  JA, JAHWEH przemówiłem.”
  https://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/pa_prophecies/pa_proph115polish.htm

 • Przemysław on 23 marca 2015

  Benjamin Franklin jeden z ojców założycieli USA o o Żydach: „Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.”

 • Jacek0003 on 6 maja 2015

  Binjamin pokazał Barckowi „kto tu rządzi”, ale to „tu” to tylko Kongres USA obecnej kadencji. Dalej od Kapitolu już nie jest tak słodko i syjonistycznie, a klakierom Netanjahu życzę przegranej przy następnych wyborach i szybkiego powrotu do wypasania krówek.

 • zuzanna on 8 września 2015

  Kim Dzong Netanjahu jako żywo.Drugie video jest przerażające, te poddańcze ukłony oraz nieustające owacje(nikt nie śmiał się wyłamać) na stojąco amerykańskich syjokongresmenow – Korea Północna.
  Czy to ma być demokracja czy może kongres usa to 100% padających na kolana syjonistów. A może to banda socjopatów,(„osoby z pozoru nieróżniące się od innych. Bardzo często posiadają wysoki iloraz inteligencji. Socjopaci to osoby, które nie posiadają sumienia i nie są odpowiedzialne. Socjopaci nie są szczerzy, skłonni są do kłamstw i bardzo często skłonne są do manipulacji innych osób, aby tylko zrealizować własne cele. Zaburzenia te są zbliżone do psychopatii”) -upokarzające,żenujące …..widowisko!!!John Coleman były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.mówi o tym tak,- że dla człowieka utworzone jest jakoweś „narkotykowe środowisko otaczające”. „Otaczające środowisko naszego stylu życia jest zatrute” – pisze Coleman – „nasze myślenie jest zatrute. Nasza zdolność do zarządzania własnym losem jest zatruta. Zderzyliśmy się ze zmianami, które zatruły nasze myślenie do takiego stopnia, że nie wiemy co, w ogóle, robić…W dodatku do totalnej komputeryzacji zostaliśmy poddani prawie totalnemu „praniu mózgu”. Jesteśmy całkowicie pozbawieni zdolności stawiania oporu narzucanym zmianom. To wszystko oznacza formowanie jeszcze jednego „otaczającego środowiska”, kontroli nad osobowością, znaną także jako kontrola nad prywatną informacją bez której rządy nie mogą rozgrywać swoich gier”.

 • Janek on 6 października 2015

  Ani USA ani Rosja ani nikt inny, tylko POLSKA jest najwieksza potega swiata.
  Tylko POLSKA dala sobie rade z Tymi co rzadza swiatem i z trzech i pol miliona Zydow przed wojna, dzis mamy tylko kilka, moze kilkanascie tysiecy. Dlaczego dali sie tak ponizyc, okrasc (setki tysiecy zydowskich nieruchomosci bezprawnie odebrano Zydom i jeszcze do dzis nie wyplacono Tym Wladcom Swiata odszkodowan), a takze wymordowac -procentowo – jak zaden inny narod na swiecie ??? Znamy dobrze udzial Niemcow, lecz kiepsko udzial Polakow.
  No i kto tu rzadzi swiatem ? – zwycieska POLSKA ! Z krolowa i krolem – Zydami !
  Narod Wybrany ? – do czego ? Tego Bog nie sprecyzowal !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *