Ameryka karmiła tego pasierba zbyt długo

usa700

Przedstawiam fragmenty artykułu Phillipa F. Tourney. Poniższe opinie są ważne, ponieważ przedstawiają prawdziwy obraz geopolityki.

Gdyby każda osoba w Polsce rozumiała rolę USA i Izraela, to nasi przewrotni politycy od lewa do prawa, nie ciągnęliby nas w otchłań nędzy i poddaństwa bankowo-korporacyjnego. Tylko świadome społeczeństwo może wymusić zmiany na politykach.

Nie łudźcie się, że nastąpią cuda.

Kiedy wygra PiS to dokładnie będą realizować taką samą politykę poddaństwa jak PO. Tak, są pewne symptomy nadziei w PiS, ale powtórzę drugi raz, nie łudźcie się – bez naszego wpływu pójdą jak cielęta w te same kręte ścieżki, którymi podąża PO.

Pod względem ekonomii i gospodarki PO i PiS kompletnie niczym się nie różnią. Oni nie chcą walczyć o niezależną ekonomicznie Polskę, ponieważ to wiąże się z krytyką USA, Izraela i wielu instytucji finansowych, jak MFW, Unii Europejskiej, czy banku światowego.

Dlatego wiedza o prawdziwej grze geopolitycznej jest kluczowa do prawidłowego wywierania wpływu na polityków wszelkiej maści.

=============================

Kilka dni temu premier Izraela powiedział naszemu wice-prezydentowi (USA), gdzie mógłby wsadzić swój plan pokojowy na Bliskim Wschodzie. Kilka dni temu ten sam premier Izraela ląduje na naszej ziemi, w należącym bez wątpienia do narodu Białym Domu i mówi to samo prezydentowi USA, „Wsadź swój plan pokojowy tam, gdzie słońce nie dochodzi” — i to jeszcze osobiście.

To podłe, aroganckie, syjonistyczne państewko postępuje w ten sposób już od roku 1948, wobec każdego prezydenta i Kongresu USA. Jest tak źle ponieważ nasi przywódcy na to pozwalają.

Jak myślisz czyim interesom oni służą?

Na pewno nie interesom Ameryki. Ameryka karmiła tego pasierba zbyt długo. To my zrobiliśmy z niego supermocarstwo nuklearne. Zrobiliśmy go bogatym poza najśmielszymi marzeniami nie tylko przeciętnego Amerykanina, ale przeciętnego człowieka na Ziemi.

I jak okazują swoją wdzięczność?

Pokazują nam środkowy palec.

Izrael doprowadził do bankructwa Amerykę. Poprzez tysiące szpiegów ukradł nasze najważniejsze tajemnice obrony narodowej.

Nasi żołnierze umierają codziennie walcząc w dwóch wojnach za tego pasożyta.

Przewodniczący Kolegium Szefów Połączonych Sztabów ostrzegał Kongres, że Izrael stanowi zagrożenie dla Ameryki. Gen. Petraeus mówi, że Izrael stanowi zagrożenie dla naszych żołnierzy i naszego bezpieczeństwa narodowego …

czy Kongres go słyszy?

Nie.

Piszę ten artykuł mając nadzieję, że my, obywatele – w końcu staniemy i rozliczymy ich w Kongresie z odpowiedzialności za naszych mężczyzn i kobiety, którzy giną za państwo Izrael.

Izrael jest winien zbrodni wojennych popełnionych na swoim jedynym przyjacielu, USA. Oczywiście mam na myśli świadome i przemyślane morderstwo moich kolegów na pełnym morzu na pokładzie USS Liberty. Złapano ich na gorącym uczynku na morderstwie z zimną krwią, a sprzedajni politycy w Kongresie dali im pozwolenie na zamordowanie synów Ameryki na pokładzie USS Liberty 8 czerwca 1967 r. Nakazali pozostałym członkom załogi, by nie pisnęli ani słowa na ten temat pod karą więzienia lub „gorzej”, a my wszyscy wiedzieliśmy, co znaczyło gorzej.

Izrael dba tylko o Izrael i najwyższy czas by zadbać o Amerykę.

Teraz zegar tyka szybciej niż  państwowy dług i jeśli my obywatele nie zadziałamy szybko, aby przejąć z powrotem nasz kraj od tych wampirów, to Ameryka przestanie być najwspanialszym państwem na ziemi. 

Boże pomóż nam!!

Z szacunkiem, Phillip F. Tourney

Ocalały z USS Liberty, trzykrotny przewodniczący Stowarzyszenia Weteranów Liberty

Tłum. Ola Gordon.

Źródło: theuglytruth.wordpress.com

https://www.wicipolskie.org

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz „Pakiet Srebrny” w cenie 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl

.

Photo credit: Chris Yarzab / Foter / CC BY

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

6 Responses to “Ameryka karmiła tego pasierba zbyt długo”

 • Augustyn P. on 17 marca 2015

  Czy aby nie zapozno na przebudzenie ?
  Przeciez pociąg do amerykańskiej wolności już dawno odjechal !
  A ilu to MY AMERYKANIE innego pochodzenia niż zydowskie mamy kongresmenow i senatorow w USA ?
  A jeżeli już tam jacys się znaleźli ,to czego dokonali ???

  Przyslowie mowi – „lepiej pozno niż wcale” – wiec niech zywi nie traca nadziei ale aby cos dokonać trzeba wpierw sie ZJEDNOCZYC w OGOLNONARODOWY RUCH i to nie przez partie polityczne ale WSPOLDZIALANIE BEZPARTYJNE !!!
  Z tego ruchu WYBRAC WSZELKA WLADZE BEZPARTYJNA !!!
  Bowiem partie polityczne (to zawsze mniejszość chcaca władzy i zlobu pelnego) nigdy nie stanowily dbalosci o caly narod i jego DOBROBYT .

  PARTIE WON OD RZADZENIA WIEKSZOSCIA !!!

 • nadia on 17 marca 2015

  Przepraszam bardzo ”My do tego dopuscilismy?” To Wy do tego dopusciliscie. Spoleczenstwo jest nieswiadome niczego, trzeba bylo przed nami karty odkrywac wczesniej, wtedy MY bysmy sie za to wzieli i to ostro. No ale skoro, pieniadze, tajemnice, spiski etc. sa wazniejsze i wygodniejsze dla Was, wiec jak juz siedzicie z nami w tym bagnie, to jak mamy Was i samych siebie teraz ratowac?! Jak trwoga to do Boga – ”Boze pomoz nam” A cos przepraszam bardzo dla Boga zrobiliscie, zeby On teraz Wam pomogl? Wolne zarty! Prosze to przekazac Panu Phillip F. Tourney. Pozdrawiam.

 • marcjan on 17 marca 2015

  O stosunku Izraela do USA, a w szczególności do ostatniej sytuacji w Kongresie można powiedzieć, że „ogon macha psem”- zresztą jest taki film pod takim tytułem na YT. Premier Izraela dostawał owacje jak przywódca Korei Północnej.

 • Przemyslaw Mach on 18 marca 2015

  Polscy żołnierze praktycznie w afganistanie nie giną ja czytałem jacy nasi wspaniali żołnierze są to tchórze którzy boją się wyjść z bazy a po za tym tam się jedzie na ochotnika więc nikogo mi nie jest żal wie na co się piszę a co do naszego kraju to od ponad 25 lat on nie istnieje a oficjalnie po wejściu do unii

 • mariusz on 22 marca 2015

  „Ameryko, macie „Prezydenta Stanów Zjednoczonych”, którego bohaterem jest Hitler. On dąży do takiej samej władzy. Ma ten sam „mesjański kompleks”, samego siebie uważa za mesjasza, ale w swoim sercu jest totalitarnym dyktatorem. Obiecał wam zmiany i poprzez to przesłanie zdobył ten urząd, a JA ostrzegłem was przez te Święte Proroctwa, że nie będą to zmiany na dobre, lecz na złe.

  Teraz zwieszacie głowy, potrząsając nimi w zdumieniu. Na waszych oczach to, co JA przepowiedziałem, staje się rzeczywistością. Macie obecnie najgorszego prezydenta, jaki kiedykolwiek został wybrany na ten urząd. JA go tam nie umieściłem. To był wasz wybór. JA, JAHWEH, tylko do tego dopuściłem. Ci z was, którzy oddali na niego swój głos – spuście głowy ze wstydu, gdyż JA pociągnę was do odpowiedzialności, jeśli nie przemówicie i osobiście nie odżegnacie się od tego, coście uczynili. A całe to zło dopiero się zaczęło!

  Ameryka nie jest już więcej „krajem wolnych i odważnych”! Nie ma ani jednej kwestii, w której nie poszliście na kompromis z grzechem, legalizując go. Niegdyś staliście murem za moralnością. Niegdyś ganiliście inne narody za stosowanie tortur. Teraz wy jesteście oprawcami, stosującymi tortury. Niegdyś przestrzegaliście Konwencji Genewskiej, teraz szydzicie z niej. W Ameryce wszystko uchodzi. Świat patrzy na was i na własne oczy widzi jak ci, którzy pokojowo protestują, są bici i zamykani, jak wasz własny prezydent – Barack Hussein Obama, wprowadza w życie socjalistyczny program. Niegdyś Ameryka sprzeciwiała się socjalizmowi, komunizmowi, teraz ma prezydenta, który wzrusza ramionami, mówiąc: „Więc co jest takiego złego w komunizmie?”

  Ameryko, co wy uczyniliście??? Wasi praojcowie płakaliby nad wami. Pozwoliliście, aby mniejszość wydarła wam wolności, o którą tak ciężko walczyliście. Wasze dzieci podlegają indoktrynacji w szkołach, aby śpiewać pieśni wysławiające Baracka Husseina Obamę. Wasze dzieci są w szkołach indoktrynowane, aby zaakceptowały styl życia homoseksualistów i uczone są, aby mówić: „Co w tym złego?”. Wasze dzieci są uczone w szkołach, że nie istnieje żaden Stwórca, że to wszystko jest sprawą ewolucji. ”
  https://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/pa_prophecies/pa_proph115polish.htm

 • staszek on 16 października 2015

  Panie Mariuszu swietny
  koment! To co nas spaja to obsesyjne dazenie do prawdy ludzie sa w transie klamstwa, ciezko im przetlumaczyc czym jest prawda a czym falsz,klamstwo jest jak chwast jak nauczysz sie plewic wszystko staje sie jasne oczywiste. pozdrawiam z famagusty stasiek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *