Zamachy: dwa zdarzenia i dwie inscenizacje?

Niewolnictwo

W bardzo krótkim czasie dokonano dwa zdarzenia, w których zginęło kilkaset osób. Zabrzmi to drastycznie, jednak same cyfry zamordowanych ludzi nie wywołują szoku. Żyjemy w tak okrutnym czasie, gdzie tylko z powodu nowotworów umiera dziennie 300 osób w Polsce.

Oba zdarzenia są intrygujące, ponieważ prawdopodobnie doszło do mistyfikacji… W jakimś celu próbuje się zastraszyć społeczeństwo światowe.

Przyjrzyjmy się szczegółom.

Zamach w Nicei

Tutaj sprawa jest dość prosta. Pytania samo uderzają w twarz.

Ale najpierw zobacz ten film:

Jest on o tyle interesujący, że prawdopodobnie nakręciła go  tzw. niezależna osoba. Grupa policjantów zbliża się do kabiny kierowcy i strzela, aby go zabić.

Pierwsze zapytanie: dla dobra śledztwa powinno żywcem wziąć się  napastnika w celu wykrycia celu zamachu i prawdziwych zleceniodawców. Na filmie widzimy, że policjanci dobiegają do tira, który nie wiadomo przez kogo został zatrzymany. Z tyłu widać ofiary leżące na ziemi.

Policjanci nie wzięli pod uwagę faktu, że tir lub napastnik mogli być napakowani materiałami wybuchowymi.

Najszybsze wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy, to zastrzelenie kierowcy przez snajpera. Jednak po wjechaniu w tłum, przejechaniu przez kilkadziesiąt osób i zatrzymaniu mija może kilka minut. Jak grupa terrorystyczna w tak krótkim czasie może przybyć na miejsce zbrodni, dokonać analizy, ustawić snajpera i zabić głównego oprawcę?

Byłby to rekordowy czas reakcji chyba że, antyterroryści… czekali w wyznaczonych miejscach.

Jeżeli nie było tam snajpera, to dlaczego ciężarówka nie pojechała dalej, tylko została zatrzymana zaraz po przejechaniu ostatnich ofiar?

Ogólnie mówi się, że zatrzymał ją sam kierowca…

W jakim celu?

Druga sprawa: oglądam z boku tę ciężarówkę i wygląda jakby wyszła prosto z myjni. Po przejechaniu ponad 80 osób, krew powinna być na masce ciężarówki, na kołach, z boku.

Popatrz na ten film:

Jeżeli kierowca wjeżdża w tłum ludzi, to część osób potrąci, przejedzie kołami po ciałach, część osób zahaczy się ubraniem o tira i będzie ciągnięta po ulicy z pojazdem, czyli krew powinna być rozlana wzdłuż ulicy. Na powyższym filmie, krew znajduje się punktowo, tylko wokół ofiar.

Poza ofiarami ulica jest czyściutka.

Sprawdź zdjęcia w internecie ciężarówki, zwróć uwagę na koła pojazdu… czyściutkie, jakby wyszły z myjni… Porównaj również miejsce umiejscowienia tira na filmie ze zdjęciami internetowymi.

Nie chcę dalej ciągnąć tego wątku, jednak coś tu wyraźnie nie gra…

Zamach stanu w Turcji

Ponad 6 tys osób zatrzymanych, kilkaset zamordowanych, 1400 rannych.

Szkoda mojego i twojego czasu nad szczegółową analizą zamachu stanu w Turcji.

Dlatego króciutko.

Była to typowo wykonana fałszywa flaga. Do tego bardzo nieudolnie. Okazuje się, że w potężnej armii tureckiej pracują tępaki, nieudacznicy, kretyni, którzy w tak głupi sposób przeprowadzają zamach stanu.

Najbardziej groteskowa scena, którą powinny odgrywać kabarety, to: po zamachu stanu premier trąbi w mediach publicznych.

Jak powinien wyglądać prawdziwy zamach stanu?

Buntownicy w pierwszej kolejności odcinają gremium decyzyjne, czyli generałów, premiera i prezydenta. Te osoby powinny zostać zapuszkowane i służyć jako ewentualna karta przetargowa.

Nic z tych rzeczy się nie stało. Premier jak zwykły gwiazdor filmowy przemawia w mediach zaraz po zamachu, Erdogan lata samolotem.

Po kilku godzinach zbawca narodu i jeden z najbardziej skorumpowanych polityków świata ląduje w Turcji i staje się bohaterem narodu.

I to ma być zamach stanu?

Niech nie obrażają naszej inteligencji. Fałszywe flagi są coraz gorzej przygotowanymi scenariuszami. Nawet nie przejmują się opinią publiczną, ponieważ sprzedajne media będą popularyzować każde kłamstwa.

Dlaczego dochodzi do coraz częstszych inscenizacji terrorystycznych?

Najgorsze jest to, że w tych inscenizacjach giną prawdziwi ludzie.

Turcja?

Tu jest prosto. Erdogan miał przeciwników, coraz silniejszą opozycję. Dlatego zamach stanu to zamordowanie opornych.

Innym powodem zamachu, było przywrócenie na właściwe tory Erdogana. Była to pokazówka, co stanie się kiedy rządy danego kraju będą działały na własną rękę.

Trudniejsza sprawa wygląda we Francji. Skala inscenizacji terrorystycznych jest coraz większa.

Jednym z powodów wyjaśnienia dlaczego Francja –  jest nagminne, od lat przyjmowanie islamistów. Komórki ISIS w tym państwie zdążyły na tyle przejąć kontrolę w różnych instytucjach, że coraz łatwiej przeprowadzają terrorystyczne zamachy/fałszywe flagi.

W państwie takim jak Polska, trudniej jest przeprowadzić inscenizacje terrorystyczne, ponieważ komórki ISIS jeszcze nie przeniknęły w głąb instytucji państwowych. Na razie dokonali tego we Francji.

Kolejnym krajem będą Niemcy. Prawdopodobnie kwestią czasu są ataki islamskie w tym kraju.

W jakim celu możni tego świata czynią tak okrutne zbrodnie?

W celu zastraszenia/zniewolenia społeczeństwa.

Przekaz jest następujący: musicie pozbyć się wszelkich praw, ponieważ walka z terrorystami wymaga:

 • natychmiastowego przeszukania twojego domu bez zgody sądu,
 • zaaresztowania każdej osoby, która hipotetycznie może być potencjalnym terrorystą,
 • zamknięcia każdej firmy, która hipotetycznie może zatrudniać terrorystów,
 • zamknięcie każdego medium: prasy, strony internetowej, która szerzy potencjalne treści nienawiści.

Celem tych przedstawień jest „wymuszenie” na politykach prawa, które ochroni obywateli przed terroryzmem.

Innymi słowy, politycy światowi boją się buntu społecznego. Problemy ekonomicznie tak mocno narosły, że żaden druk pieniędzy nie jest w stanie ich wyeliminować.

Społeczeństwo będzie się buntować.

Wymuszone terroryzmem prawo, pozwoli w błyskawicznym tempie pacyfikować najbardziej nieposłusznych obywateli.

Ot takie czasy nadchodzą… będzie jeszcze gorzej, niż obecnie…

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na nowe wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

4 Responses to “Zamachy: dwa zdarzenia i dwie inscenizacje?”

 • as on 18 lipca 2016

  Nie ISIS tylko C.I.A./Mosad .ISIS to sztuczny twór tam sa sami agenci C.I.A. i Mosadu

 • takitamzdaleka on 18 lipca 2016

  Ostatnio widziałem w nagłówkach prasy powszechnej, że auto zamachowca jechało 2km i po drodze zabijało ludzi.
  Logicznie rzecz ujmując, jeśli są ludzie I widzą z daleka, że coś sie dzieje, to po prostu rozchodzą się w popłochu na różne strony I chowają za drzewa, płoty, itd.
  W tym przypadku mamy kilka zdjęć video, gdzie widać jak ciężarówka powoli jedzie I potem przyspiesza. Po przyjrzeniu się nagraniom video, zdjęciom google street view oraz scenerii, przyznam, że cała akcja miała miejsce na odcinku… może ze 200-300m…
  Gdzie zatem są te 2km? Gdzie są ślady obdarć ze skóry, ślady zajechanych ludzi na ulicach, ostrzeżenia z daleka o wariacie, itd.?
  Nie byłem, nie widziałem osobiście, nie znam Nicei. Ale z podanych obrazów I narracji trudno oczekiwać, że jest tak, jak to wmawiają nam media.
  Poczekajmy na kolejne dni, na kolejne spostrzeżenia I fakty.
  Co do policji, która nie interweniowała w kabinie – no… jakoś da się wytłumaczyć, że nie chcą ruszać czegoś, co może jest bombą, a może nie. Procedury policyjne nakazują zostawić przedmioty do późniejszej analizy.
  Ale mniejsza z tym.
  Wiadomo – zyskał na tym rząd, który znowu przyciśnie śrubkę obywatelom, znowu ich nastraszy, znowu będzie ograniczał prawa I swobody.
  Ale najlepsze jest to, że Francja chce wzmocnić obecność w Syrii I Iraku przez te zamachy. Czy to nie komedia?… Czy więcej bomb I większa śmierć na bliskim wschodzie sprawi, że radykalizujący islamiści we Francji będą się czuć lepiej I nie będą realizować zamachów, nawet sami od siebie, bez tworzenia fałszywej flagi?…
  Przecież nie od dziś wiadomo, że jeśli leczyć, to pacjenta z chorobą a nie sąsiada, czy dalekiego krewnego. Oni niewiele mają wspólnego z chorym pacjentem.

  Tak jak Robert wspomniał – jest wiele rzeczy, które nie mają logicznego uzasadnienia (bynajmniej nie teraz). Tragedia mimo wszystko jest, bo ktoś postronny tam zginął.
  Ale państwo powinno działać wewnątrz, a nie głosić wszem I wobec, że francuzi muszą nauczyć się żyć z terroryzmem. To przypomina troche gadanie bodajże Komorowskiego, jakoby Polacy muszą nauczyć się I przyjąć do wiadomości, że też byli sprawcami (w holokauście żydów). To podobna narracja, a równie fałszywa lub co najmniej irracjonalna.

  Ale mniejsza o to – zobaczmy co nam media podadzą w kolejnych dniach…
  Jak widać – tzw. „poprawność polityczna” doprowadza do wielu tragedii I problemów zwykłych obywateli. Teraz Francja, potem szykują się Niemcy, zaś Belgia I Holandia też są w kolejce… Ehhh… Telewizji nie można brać na serio, a do manipulacji internetowych również należy podchodzić ostrożnie.
  Przyznam, że na obecnym etapie jeszcze nie przekonały mnie żadne strony I teorie, bo fakty dopiero wypływają… Tak samo o Turcji – będzie można powiedzieć coś więcej po zdarzeniach, jakie się wydarzą… Coraz trudniej jest wyłapać prawdę z oceanu fałszu informacyjnego…
  Pozdrawiam

  Aha… I jeszcze taki adres do video (może jeszcze jest w sieci. Drastyczne sceny z Nicei, oglądacie na własną odpowiedzialność):
  https://www.youtube.com/watch?v=8EbTb5eIpKE

 • Krzysztof on 19 lipca 2016

  Nie wiem czy Nicea była miejscem odpalenia fałszywej flagi, bardziej jestem w stanie uwierzyć, że był to prawdziwy zamach (spirala już się nakręciła i część zamachów może być już prawdziwa). Widziałem wywiad z kobietą polskiego pochodzenia, która była na miejscu i opisywała jak otarła się o śmierć. Wspominała coś o strzałach, więc może część ofiar została zastrzelona przez innego zamachowca, który był zupełnie gdzie indziej?

  Natomiast co do puczu w Turcji. Wydaje mi się, że maczali w nim łapska sami Amerykanie. Wystarczy ocenić reakcje na pucz (czyli brak reakcji do momentu wyjaśnienia sytuacji). Następnie działania Erdogana, który natychmiast oskarżył USA o udział i nakazał wydać jednego z puczystów znajdującego się w Stanach. Do tego są informacje o tym, że Turcy w momencie puczu odcięli prąd od bazy-lotniska amerykańskiego na tureckim terytorium. Zakazali nad nim lotów – (co by sugerowało, że załoga bazy nie była obojętna na wydarzenia). Słyszałem również o szczegółach nieudanej akcji schwytania Erdogana i osoby premiera. Scenariusz, że pucz był wykonany „na szybko” bo służby już siedziały spiskowcom na ogonie jest dość prawdopodobny (zwłaszcza, że atakowany był w czasie puczu budynek wywiadu). Należy również spojrzeć na pucz w szerszym kontekście. Próba obalenia Erdogana została przeprowadzona 2-3? tygodnie po tym, jak ten przeprosił Putina za zestrzelenie rosyjskiego samolotu i niewątpliwie musiał przy tej okazji zostać zawarty jakiś deal – Turcja – Rosja. Przypominam również, że Turcja ostro łupie Kurdów, którzy z kolei są wspierani przez USA. Militarnie sytuacja wygląda tak. Asad z Putinem zaraz odbiją Aleppo i ruszą na Al-Rakkę. Kurdowie i Irakijczycy w tym wyścigu zostaną w tyle. Zmiana władzy w Turcji mocno pomogłaby Amerykanom. Mogliby bez udziału własnych sił, wyprzedzić Asada i zająć część terytorium Syrii i resztę Iraku. Bo wyobraźcie sobie sytuację, w której to Asad z Putinem ogłaszają Światu, że powstrzymali i rozbili w pył terrorystów , z którymi zachód (Stany) nie mogły sobie poradzić tyle lat? Nie mówiąc już o tym, że jeńcy z ISIS mogliby zacząć ćwierkać, skąd mieli broń, informacje operacyne, pieniądze, gdzie ich szkolono etc. etc.

 • Krzysztof on 19 lipca 2016

  Natomiast jedno widać wyraźnie. Trendy.

  BREXIT –> początek rozpadu UE (obstawiam, że dojdzie do GREKOUTU, czyli za 2-3 lata Niemcy sami wywalą Greków z UE) + początek rozpadu Zjednoczonego Królestwa (Szkocja opuści UK)

  TURCJA-> pucz był krokiem w stronę wyjścia Turcji z NATO.

  UE –> przekształcenie w SUPER PAŃSTWO, co może ograniczyć się do Francji, Niemiec i państw Beneluxu (pół roku temu taki pomysł przedstawili już Holendrzy, po referendum w UK powstał już oficjalny projekt, który ostatnio wyciekł, więc dążenia są jasne)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *