Sensacja: Tony Blair przeprasza za… Irak

blair

Ostatnio nastał piękny czas na wyjawianie prawdy polityczno – ekonomicznej.

Przez lata pisaliśmy o NWO – Nowym porządku świata, jako niewolniczym systemie finansowo – kredytowym.

A tu proszę.

Portal TVP Info ujawnił plan powstania Supermocarstwa. Główną rolę w nowym kołchozie mają pełnić: Niemcy i Francja – „Oficjalnie: Niemcy i Francja budują Supermocarstwo!„.

Planują pozbawić kontroli nad narodami, państwa należące do Unii Europejskiej, wdrożyć jedno prawo, jeden centralny bank, jedno wojsko, jedno państwo. Innymi słowy, Polacy mają oddać narodowość w imię… no właśnie w imię czego?

Gdyby choć dali każdemu Polakowi tyle co uchodźcom islamskim, to większość machnęłaby ręką i powiedziała: „a cóż możemy zrobić”.

Oni natomiast chcą bez zbędnego wysiłku wprowadzić supermocarstwo.

Tony Blair przeprasza

Jeszcze nie minęły echa powstania Supermocarstwa, kiedy pojawiła się kolejna sensacja: Tony Blair przeprasza… za Irak:

„To najtrudniejsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem. Podjąłem ją w dobrej wierze. Biorę na siebie całkowitą odpowiedzialność” – powiedział wyraźnie poruszony Blair na konferencji prasowej. Dodał, że czuje więcej żalu niż można sobie wyobrazić; wyraził ubolewanie i przeprosiny.

Trzeba przyznać: to już nie przelewki.

Przeprosiny ze łzami w oczach… czyżby świat się zmieniał? 

„Oceny wywiadu wykonane w momencie rozpoczęcia wojny okazały się błędne. Skutki okazały się bardziej (…) przewlekłe i krwawe niż kiedykolwiek można było sobie wyobrazić” – dodał Tony Blair.

Aż dziwne, że ten człowiek, który powinien siedzieć w więzieniu zdobył się na taką szczerość. Oprócz wypowiedzi łzawych słów, bajdurzył o lepszym świecie bez zamordowanego Saddama Husajna.

Jednak:

„Raport sir Johna Chilcota, który jest efektem trwającego od 2009 roku dochodzenia podkreśla, że w marcu 2003 roku nie było nieuchronnego zagrożenia ze strony irackiego dyktatora Saddama Husajna, a chaos, jaki zapanował następnie w Iraku i regionie, powinien był zostać przewidziany”.

Jaka jest ocena najazdu na Irak?

Jednoznaczna.

Był to bandycki akt napaści na niezależny, suwerenny kraj. W wyniku zamordowania Saddama Husajna i fizycznym oraz ekonomicznym zrujnowaniu Iraku, śmierć poniosło setki tysięcy osób.

Krew na rękach mają nie tylko brytyjscy i amerykańscy politycy, ale również Polska jelita polityczna.

źródło: pap.pl

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na nowe wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

Przeczytaj koniecznie:

One Response to “Sensacja: Tony Blair przeprasza za… Irak”

  • drWie on 11 lipca 2016

    Blair sku……yn boi się, że za popełnioną zbrodnię przeciwko pokojowi, przeciwko życiu, zbrodnię napaści na Irak zapłaci pętlą na szyi i dlatego płacze. Gdyby płacz był wynikiem bólu sumienia to już dawno popełniłby sepuku albo sam założył pętlę na szyję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *