Izrael wbił zęby w Strefę Gazy

Cały świat zajęty jest sankcjami rosyjsko-zachodnimi, a tymczasem Izrael konsekwentnie realizuje swój plan.

Tragedia w Strefie Gazy trwa.

Tym razem pomysłowość Izraela sięgnęła zenitu.

Zanim przejdziemy do sedna sprawy, proszę najpierw przeanalizować tę mapkę:

izrael1

Część żydów związana z Sanhedrynem nawiązała układ z Hitlerem, na mocy którego mogli wyjechać do Palestyny zamieszkanej przez Arabów.

Po drugiej wojnie światowe w 1948 roku, mocarstwa pozwoliły utworzyć żydom nowe państwo Izrael na ziemiach należących do Palestyńczyków. Innymi słowy zgodziły się na wygnanie/wymordowanie Arabów.

Jeszcze przed pierwszą wojną światową urodzony w Lesznie Wielkopolskim, rabin Torunia Cwi Hirsz Kaliszer zwrócił się do niemieckiego bankiera żydowskiego pochodzenia, Amschela Mayer Rothschilda o pieniądze na wykupienie ziem w Palestynie pod nowe państwo => „Judeopolonia – jak żydzi niszczą Polskę”. Od tego czasu żydzi konsekwentnie realizują plan pozbywania się Arabów. 

Podobna sytuacja była w Polsce. W 1902 roku, wysłali prośbę do bankowych rodzin żydowskich o pieniądze na wykupienie nieruchomości, ziem i przedsiębiorstw w Polsce. Zebrali 400 mln dolarów. Pieniądze dali im między innymi Rothschildowie i Mendelsonowie. Obserwując Palestynę, możemy sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby Judeopolonia została wdrożona na ziemiach polskich.

Do 2000 roku, jak wskazuje powyższa mapka, żydzi wykupili i zdobyli w wojnach izraelsko-arabskich większość ziem.

Dzisiaj sytuacja wygląda następująco:

izrael2

Kolorem czerwonym zaznaczone są miejsca, w których żyją Arabowie i tworzą państwo – Anatomia Palestyńska.

Obecnie toczy się wojna o Strefę Gazy.

Izrael wtargnął do Strefy celem zniszczenia terrorystów czyli Hamasu. Strategię tę znamy z podbicia Iraku przez USA, czyli fałszywe oskarżenia, frontalny atak medialny i terrorystyczna akcja w wykonaniu wojsk amerykańskich, polskich i ich sojuszników. Obecnie ten sam scenariusz jest dokładnie powielany.

W jaki sposób Izrael zdobył w krótkim czasie 44% Strefy Gazy ?

Wyrzucił stamtąd wszystkich mieszkańców i utworzył strefę buforową:

izrael3

Strefa buforowa zaznaczona jest kolorem czerwonym i obejmuje pas szerokości 3 kilometrów. Społeczeństwo, głównie arabskie musiało opuścić swoje ziemię, ponieważ Izrael uznał teren ten za niebezpieczny ze względu na bombardowania ze strony Hamasu.

Sprytna strategia Izraela spowoduje, że za kilka miesięcy Strefa Gazy będzie w ich rękach. Palestyńczycy zostaną wymordowani lub wygnani z własnych ziem.

Cały czas sugeruję, że Ukraina została celowo wykreowana, aby świat nie wnikał w działania Izraela. Dochodzi tam do morderstw na skalę drugiej wojny światowej.

Dlaczego Izrael tak zaciekle zdobywa ziemie Arabów ?

Ponieważ, cały czas fałszywie twierdzi, że jest wybranym narodem przez Boga, a Palestyna jest ziemią obiecaną im przez Boga.

Jest to kłamstwo, w które uwierzył świat.

Izrael utworzony w 1948 roku, zamieszkują w większości Azjaci, czyli żydzi chazarscy. Użyli tutaj potężnego kłamstwa i podpięli się pod biblijny Izrael, gdzie Bóg faktycznie prowadził Izrael z Egiptu do ziemi obiecanej. Po drodze Izrael zarządzany przez Mojżesza bił się z Filistynami czyli dzisiejszymi Palestyńczykami.

Tylko, że biblijna historia nie ma nic wspólnego z obecnymi działaniami Izraela. To są dwie różne historie i dwa różne narody bez jakichkolwiek pokrewieństw dziejowych. Jedynie nazwy są takie same. Przekręt z podpięciem się pod biblijny Izrael opisałem w bezpłatnym raporcie „Rothschild – demony atakują”.

żydzi już dzisiaj zdobyli nieoficjalnie władzę na świecie. Mają decydujący wpływ na politykę amerykańską, zarządzają ekonomią światową poprzez władzę nad pieniądzem, dzięki czemu udzielają kredyty większości rządom na świecie. Mogą w każdej chwili zdecydować o losach Polski np. nie dostaniemy kolejnego kredytu, ponieważ uznają, że polityka kraju jest niezgodna z ich wytycznymi. Konsekwencją tego będzie zawalenie budżetu i zmiana ekipy rządzącej. Innymi słowy, żydzi mając władzę nad systemem finansowo-bankowym, bardzo mocno wpływają na politykę większości krajów świata.

Dlatego tak ważne jest, jak najszybsze wdrożenie trzech kluczowych programów :

Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

 źródło: 

1 – https://www.washingtonsblog.com

2 – https://marucha.wordpress.com

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “Izrael wbił zęby w Strefę Gazy”

  • Jacek on 9 sierpnia 2014

    Zgadzam sie z ta tezą.Aż dziwne,że świat nie tupnie mocniej,na te przekrety.Rok 1967 -wojna na Bliskim Wschodzie,zadymy studenckie w USA ,Francji,Polsce..potem interwencja w Czechosłowacji..
    polska prasa ujawnia powiązania Buscha- dziadka z IG Farben i roli IBM w przygotowaniu specjalnych kart ewidencyjnych do zaszeregowania żydów w Polsce,wybucha afera Jedwabnego.I tak cały czas.
    Jedna uwaga,mianowicie rozpoczęcie wykupu ziem w Palestynie,mam dowód z Kalendarza Polskiego z 1896 r.w którym opisywane są dzieje rodziny Oliphantów,szkockich arystokratów,opętanych przez mistyka Harrisa.Młody Oliphant bezpośrednio po Wojnie Krymskiej/1858/ na której był korespondentem wojennym,został przerzucony do Palestyny,z misja wykupu ziemi z arabskich rąk.Przesuwa to te działąnia przynajmniej o 35 lat do tyłu.Myslę,że to ważna informacja.

  • gargamel on 9 sierpnia 2014

    to wszystko prawda usa to sojusznik izraela i maja u nich poparcie. ale hola hola nie popieralbym zbytnio Arabow bo to są za przeproszeniem awanturnicy i pieniacze. Izrael to nasz krag kulturowy, zycze im zeby tworzyli niezalezne spokojne silne panstwo nawet kosztem znikniecia Palestyny. Oczywiscie pokojowo , tylko szkoda ze jednoczesnie Izraelczycy to rasisci i byloby trudne zasymilowac mieszkancow Palestyny o wyznaniu muslimskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *