Czy Niemcy zamienią się w totalitarny kraj?

Godło Niemcy

Rząd sobie, społeczeństwo sobie. Tak można zdefiniować sytuacje w Niemczech.

Rząd Merkel oderwał się od oczekiwań społecznych i realizuje politykę antyniemiecką. Wykorzystuje do tego media i urzędników państwowych. Szerzy kłamstwa na temat rzeczywistej sytuacji w kraju.

Dochodzi do tego, że nawet nie możesz śmiać się z tureckiego władcy Erdogana, który po wyśmiewającym go filmiku, interweniował u samej Merkel. Kanclerz z kolej zakazała obrażać jej tureckiego przyjaciela.

Nazwanie przybyszów: muzułmanami, islamistami staje się nowym pojęciem rasizmu.

Według rządu Merkel są to uchodźcy, którzy szukają schronienia z powodu wojny w ich krajach. Jednak nikt nie pyta, skąd uchodźcy mają najnowsze telefony, modne ciuchy. Przecież zbombardowali im domy, więc powinni być spragnieni wody, jedzenia, dachu nad głową.

Oni natomiast żądają: kasy, domów, internetu.

Coś tu nie tak jest pani Merkel z tą jednostronną miłością do islamistów.

Nawet niemiecki naród tego nie kupuje.

Gdyby zdjęto kontrolę z mediów, to każdy Niemiec zobaczyłby prawdziwy obraz niszczenia kraju przez rząd Merkel.

Przyznaj, samo powiedzenie „kontrole mediów”, „kontrole urzędników” jest niepokojące.

Czyżby Niemcy szły w stronę systemu totalitarnego?

W społeczeństwach zachodnich, narody zostały uśpione przez wysokie wynagrodzenia, wysoki standard życia. Podwyżki cen, wyższe raty kredytu nie uruchamiają w ich świadomości czerwonego światła. Przez to przyjęli bez większego krytycyzmu islamizacje państwa.

Dopiero, gdy islamiści kradną, gwałcą ich dzieci, społeczeństwo zachodnie otwiera oczy. Jednak na zmiany jest już za późno. Pozostaje tylko liczenie strat. Największą przegraną będzie rozrost partii islamskich, które za kilkadziesiąt lat przejmą rządy w wielu krajach zachodnich. 

Już dzisiaj Polska musi przygotowywać się i militarnie i politycznie do ostrego starcia z przyszłymi, ościennymi państwami islamskimi.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo:  – „5 Elementów Planu Brzezińskiego budowy nowego ładu światowego NWO” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: By Wappenentwurf: Karl-Tobias Schwab (1887–1967), entworfen 1926diese Datei: Jwnabd [Public domain], via Wikimedia Commons

One Response to “Czy Niemcy zamienią się w totalitarny kraj?”

  • Firstwiese on 10 maja 2016

    Panie Robercie, za kilka, maksimum kikanaście lat z Europy pozostanie ch… dupa i kamieni kupa. Za lat kilkadziesiąt, Stwórca przeprowadzi Sąd Ostateczny i przystąpi do naprawy Ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *