Co jest z tym homoseksualizmem?

homo700

Nie mam zamiaru dyskryminować homoseksualistów. Ich wybór, ich sprawa. Ale mam prawo nie zgodzić się z natręctwem w promowaniu tego zjawiska.

Co chwila wybuchają jakieś afery w religii, polityce. Nie tak dawno dałem link na stronie do artykułu, w którym politycy brytyjscy nie tylko wykorzystywali seksualnie dzieci, ale jeszcze je mordowali.

Dlaczego promują homoseksualizm?

Uważaj teraz, żebyś nie spadł/nie spadła ze stołka.

Unia Europejska udziela azylu Afrykańczykom, którzy udowodnią swój homoseksualizm. ŁOŁ.

Sam/sam przyznaj, zaskoczyli Cię.

Niewiele rzeczy docierających z przeciwnej strony wprawia mnie w podziw, ale tutaj muszę pogratulować panom. 

To już jest szczyt głupoty, durnoty…ale nie tylko…

Dlaczego tak mocno władze Unii wchodzą w ten temat? Jest to bardzo podejrzliwe, dlatego uważam, że wielu z nich to homoseksualiści. Nie wiem, może tam u góry na wysokich stołkach panuje epidemia? Zarażają się tym, jak grypą. Oj biedny nas szefu Tusk. Niechybnie będzie musiał porzucić swoją ukochaną.

Można żartować, ale problem jest poważny.

Przeczytajcie i oceńcie sami, co wyprawiają w Unii:

„Sąd Najwyższy Unii Europejskiej postanowił, że uchodźcy, którzy proszą o azyl polityczny ze względu na orientację seksualną, nie muszą przedstawiać władzom dowodów swojego homoseksualizmu.

Trybunał postanowił, że państwa wchodzące w skład UE powinny szanować godność uchodźców i nie mogą wymagać od nich dowodów orientacji seksualnej. Postanowienia sądu są obowiązujące dla wszystkich państw członkowskich UE. Ta decyzja ma ważne znaczenie dla krajów UE w związku ze wzrostem liczby uchodźców z krajów afrykańskich położonych na południe od Sahary, którzy szukają azylu politycznego. W większość państw afrykańskich homoseksualizm jest przestępstwem.

Trzem mężczyznom, wśród których był obywatel Ugandy, odmówiono takiego azylu. Sąd w Holandii postanowił, że nie udowodnili swojej orientacji seksualnej. W 2011 na władze Czech spadła krytyka ze strony UE, ONZ i organizacji praw człowieka. W celu ustalenia seksualnych preferencji mężczyzn władze czeskie zastosowały „fallometrię” – test mierzący intensywność erekcji.

W swoim postanowieniu Europejski Trybunał Praw Człowieka ustalił, że orientacja seksualna uchodźcy powinna być ustalana zgodnie z przepisami europejskimi, szanującymi prywatne i rodzinne życie. W szczególności w postanowieniu sądu mówi się, że dowody homoseksualizmu poniżają ludzką godność, nawet jeśli zostały dobrowolnie przedstawione przez wnioskodawcę. W opinii sądów dostępność takich dowodów z czasem może stać się regułą.

Przedstawiciele władz mają prawo pytać wnioskodawców o azyl polityczny o ich orientację seksualną, jednak nie mogą stawiać pytań dotyczących praktyk seksualnych. Brak odpowiedzi wnioskodawcy o azyl polityczny na pytanie o powody osobiste nie może być dostateczną przyczyną odmowy. Brak otwartego uznania orientacji homoseksualnej także jest niedostateczny dla odmowy udzielenia azylu.

W zeszłym roku Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał także postanowienie o tym, że homoseksualiści, obawiający się więzienia w krajach afrykańskich i poszukujący azylu politycznego, mają prawo ubiegania się o status uchodźcy”.

źródło: parezja.pl

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne


<

5 Responses to “Co jest z tym homoseksualizmem?”

 • KRISpOLSKA on 15 grudnia 2014

  nikt wam nie wyjaśnił w szkole i nie wyjaśni bo homoseksualizm to choroba jak pedofilia itp i to trzeba leczyć a nie zwalczać przemocą Choć wrogich reakcji na ten temat nie można się wstydzić ! Niestety media tez są chore a więc robią marsze tolerancji dla swojej choroby i dojdziemy do tego że niebawem będziemy robić też marsze tolerancji dla pedofilów i morderców ! To będzie nasz koniec !

 • Arturo on 17 grudnia 2014

  Zacząć trzeba od tego, ze homoseksualizm to nie jest orientacja seksualna. Orientacja jest tylko jedna – mężczyzna zorientowany na kobietę i odwrotnie. Wszystko inne to aberracje.
  Homoseksualizm jest formą zaspokajania popędu seksualnego wynikającą z zaburzeń, nie orientacją.

  Natura wyposażyła nas w popęd z prostego powodu – aby gatunek się rozmnażał i przetrwał.
  Seks jest teraz propagowany jako coś niezbędnego do przetrwania. Seks jednak sam w sobie nie ma sensu bez jego przyczyny – popędu.
  Prawdziwymi mechanizmami są te pierwotne. Jedzenie jest po to aby przeżyć, popęd aby się rozmnożyć, czy ubranie aby chronić przez np zimnem.
  Oczywiście, jemy wymyślne potrawy, kochamy się w najróżniejsze sposoby czy ubieramy w wymyślne stroje. Jednak kiedy następują sytuacje skrajne, wtedy cała ta „nadbudowa” zostaje zredukowana. Wtedy jemy bez marudzenia, wszystko co nadaje się do jedzenia.
  Homoseksualizm jak widać, jest wadą.
  Dlatego „idea” homoseksualizmu jako orientacji podparta jest „miłością metafizyczną” bo na żadnym innym polu się nie broni.

  Teraz sprawa kluczowa – skąd taka popularność i „troska” rządzących o wygody homoseksualistów.

  Ano stąd, że są oni awangardą lewicy, mającą za zadanie rozbicie tradycyjnych wartości w konserwatywnych społeczeństwach.
  Ze swej natury idealnie się do tego nadają z kilku przyczyn.
  Zostali więc „wybrani”. W swej naiwności myśląc, że naprawdę komuś zależy na ich „prawach”.
  Kiedy przestaną być przydatni to pójdą jako pierwsi „pod nóż”. Wszak to oni są najbardziej rozwrzeszczani, roszczeniowi i wkurzający.

 • czytelnik on 13 stycznia 2015

  Jeżeli już mowa o „ponizaniu godności ludzkiej” to ja pytam :
  PO CO REKLAMUJE SIE HOMOSEKSUALIZM ?

  Jeżeli jacys tam kiedyś hodowcy koz zaspakajali swoje potrzeby „sex z kozami” to dzisiaj mamy już „doświadczenia naukowe” ,ze koza zrodzila kozlatko z glowa Afrykanczyka a zdjecie obieglo swiat .

  Pytanie (patrz temat) może mieć tylko jedna zasadnicza odpowiedz :
  UN-e już nam wszystko narzucają i mowia/pisza,ze
  to „jest dobre”.
  PSYCHOPACI SEXOCHOLICY RZADZA SWIATEM a DURNI LUDZIE NA TO SIE ZGADZAJA !!!

  Czy można to zmienić ?
  Można !
  PALA i ZIMNA WODA NA ZACHCIANKI SEX-UPADLE !!!

 • Michał on 26 maja 2015

  Ja kiedys czytalem ze to element depopulacji. Promowanie homoseksualizmu i feminizmu gdzie i ile sie tylko da. Z takich zwiazkow nie ma dzieci i jeszcze bardziej ogłupia społeczenstwo, wiec depopulacja jak najbardziej.

 • . on 20 listopada 2016

  Udzielanie azylu homoseksualnym osobą z Afryki nie powinno dziwić, bo przecież grożą im tam różne kary, m. in. dożywocie lub nawet śmierć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *