Będziecie naszymi niewolnikami

żydzi chazarscy

„SuperFakty” przedstawiają krótki, ale jakże wymowny filmik o barbarzyństwie Izraela.

Izraelczycy to bardzo zindoktrynowana nacja za sprawą przywódców religijnych. Wierzą, że są wybranym narodem przez Boga, dlatego mają prawo zabijać wszystkie osoby, które nie są żydami. Uważają, że goje (nie żydzi) są gorszym gatunkiem ludzkim, przeznaczonym do służenia im.

Wierzą, że Bóg dał im ziemię – Palestynę na własność jako „ziemię obiecaną”, dlatego muszą wymordować wszystkich arabów zamieszkujących te tereny.

Możemy sobie tylko uzmysłowić co by stało się z nami, gdyby projekt „Judeopolonia” odniósł sukces. Prawdopodobnie zostalibyśmy wymordowani tak jak Arabowie.

Czy żydzi chazarscy zamieszkujący Izrael czczą prawdziwego Boga ?

Zdecydowanie nie. Odrzucili Pisma Nowego Testamentu, ponieważ nie uznają Chrystusa za Mesjasza i Syna Boga. Wierzą w Torę czyli pięcioksiąg Starego Testamentu oraz w Talmud, napisany przez odstępczy Sanhedryn w czasie niewoli babilońskiej.

Dlaczego Izrael morduje, a politycy popierają ich działania ?

Wszystko na to wskazuje, że Izrael będzie ósmym mocarstwem po USA i Wielkiej Brytanii. Już teraz ma widoczną władzę polityczną na świecie.

Dlatego nikt z polityków światowych nie sprzeciwia i nie sprzeciwi się ich planom.

 

[jwplayer player=”1″ mediaid=”118″]

.
.
Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Będziecie naszymi niewolnikami”

 • Jolanta on 5 sierpnia 2014

  Izrael sprzymierzył się sprytnie z Rosją, bo nie ma już od lat poparcia w narodzie amerykańskim, chociaż wciąż manipuluje polityką amerykańską po przez swoich wybrańców w Kongresie, Senacie i FED. To co Izrael wyrządza Palestynie woła o pomstę do nieba. Ostatni plan „syjonistów” to wojna pomiędzy Arabami a nacjonalistami syjonistycznymi. Ten plakat to podsunięty propagandowy paszkwil, mający na celu rozwścieczyć przeciwnika. Normalni Żydzi nie mają z tym nic wspólnego. Palestyńczycy zostali „żertwą” czyli ofiarą, aby obudzić wściekłość na ten mord w świecie arabskim i poderwać Arabów do działania i walki. Nasi politolodzy mają rację, Izrael uległ faszyzacji. To co teraz czyni mordując niewinnych Palestyńczyków, nie ma nic wspólnego z demokracją.

 • Lechita on 25 października 2014

  Chazarzy są wyimaginowanym narodem wybranym, na ich poczynania przymykają oczy i politycy i cały kościół, który też jest w rękach żydowstwa, kościół katolicki nie jest Polski tylko Niemieckiego Watykanu,rządzony przez żydów po to by sprawować władzę i manipulować Goi. My Słowianie nie mamy nic wspólnego z żydowskim rabinem jezusem może tylko biede, nieszczęścia, ucisk i rozbiory w czasie panowania tej sekty. I do momentu kiedy nie odłączymy się od tych barbarzyńców nie mamy szans na dobrobyt w tym kraju to są sekty Satanistyczne czy to krk ,czy żydzi , czyt też Islamiści jedno wielkie bagno!

 • Nowa Sławia.pdf on 14 czerwca 2015

  Ale jaki charakter ma ten artykulik? Ciężko wyczuć…
  Chwalisz się, czy żalisz, że „mośki” rządzą Światem (i jak pasożyty niszczą go)?

 • Robert on 14 czerwca 2015

  @nowasławia

  Nie wypisuj mi tutaj takich bzdurnych komentarzy.
  Albo masz jakieś argumenty i wiedzę, albo się douczaj i pytaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *