Szczekacze medialni kłamią o Rosji, zachodzie i ….

Putin, Obama,

Rosyjskie ciężarówki z pomocą humanitarną dojechały do Doniecka i opuściły teren Ukrainy.

Media podawały o niebezpieczeństwie przewożenia broni dla walczących separatystów. Jest to bardzo śmieszny zarzut.

Dlaczego ?

Gdyby Putin chciał dostarczyć broń, to skorzystałby z innych nieoficjalnych metod, a na pewno nie dostarczyłby broni w ciężarówkach, które łatwo można skontrolować. Zresztą w każdej ciężarówce miał znajdować się pracownik Czerwonego Krzyża.

Inne doniesienia mówiły, że Putin chce wywieźć  z Donbasu maszyny z zakładów zbrojeniowych.

Wp.pl podaje:

„- Rosyjskie ciężarówki wróciły puste po dostarczeniu pomocy humanitarnej na południowo-wschodnią Ukrainę. Ciężarówki sprawdzili ukraińscy celnicy i funkcjonariusze straży granicznej – poinformował Eduard Czyżykow, wiceszef Ministerstwa do Spraw Nadzwyczajnych Rosji, którego cytuje agencja prasowa ITAR-TASS. 

Wiceminister Czyżykow oświadczył, że nikt nie wskazuje na jakiekolwiek nieprawidłowości. Jak stwierdził, „obie strony potwierdziły, że ciężarówki wróciły puste”. 

Wcześniej w Kijowie pojawiły się głosy, że rosyjski konwój w drodze powrotnej wywiózł z Donbasu maszyny z tamtejszych zakładów zbrojeniowych. Nie potwierdził tego jednak prezydent Ukrainy, Petro Poroszenko.”

Kolejne spektakularne doniesienia okazały się fiaskiem i nagonką medialną.

Od początku było wiadomo, że ciężarówki będą czyściutkie od wszelkich „niebezpiecznych” ładunków. Pomoc humanitarna miała dwa cele. Pierwszy to dostarczenie fizycznych produktów, aby pomóc uchodźcom przetrwać ciężki okres. Drugi cel propagandowy. Nietrudno było domyślić się, że zachód rzuci się na „biały konwój” z całą medialną otoczką nienawiści.

Tym razem Putin wygrał, a szczekacze medialni dalej będą szczekać na lewo i prawo. Bo taka ich praca.

Inną sprawą jest fakt wjechania ciężarówek rosyjskich na teren obcego państwa, bez zgody rządu ukraińskiego.

Putin nie miał prawa wjechać na teren obcego państwa. I tutaj nieważne jest, że to zachód podsyca tę wojnę, że finansjera walczy wszelkimi metodami o wygranie walki o przyszły system monetarny i stąd wojna na Ukrainie.

To wszystko jest nie ważne. Putin nie miał prawa wjechać i basta.

Gdyby na przykład w Niemczech torturowano Polaków czy w wyniku zamieszek straciliby dach nad głową, to Donald Tusk wysłałby ciężarówki z namiotami przekraczając granicę polsko-niemiecką bez żadnych pozwoleń ?

Nigdy w życiu.

Apeluję do wszystkich, aby kompletnie nie zajmowali się gierką mocarstw na Ukrainie. Sam piszę na ten temat bardzo mało, ponieważ ta sprawa już dawno została posprzątana. Ukraina została zdobyta przez zachód, czyli: USA, Niemcy, Unie Europejską i całe zaplecze finansjery. Jednak w wojnie monetarnej o prym nad światem, Ukraina jest malutkim pionkiem w całej grze. Znacznie ważniejsze jest ośmieszenie Putina, pokazanie, że jest drugim Stalinem.

W jakim celu ?

Aby czasami Rosja nie chciała samodzielnie z Chinami wypuścić niezależną, nową walutę opartą o złoto. Chcą jak najbardziej osłabić i podporządkować Rosję, aby czasami nie myślała o niezależności. Putin nie jest nic lepszy od Obamy czy tak zwanego zachodu.

Od wstawienia marionetkowego rządu ukraińskiego wszystko toczy się pod dyktando zachodu.

Nie wiadomo tylko, jak Polska jeszcze na tym ucierpi. 
.
.
Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *