Rosja: Powrót do ZSRR w internecie

putin, rosja

Dla osób, które chciałyby przyłączyć Polskę do Rosji, mam lodowaty prysznic.

Putin wprowadził kaganiec na blogi, które zechcą krytykować władzę. Właśnie weszło nowe prawo, które nakazuje rejestracje wszystkich stron internetowych piszących w języku rosyjskim dla Rosjan. Nie ważne w jakiej części świata zamieszkuje właściciel strony. Musi podać swoje dane, wpisując się do rejestru prowadzonego przez „Roskomnadzor” – urząd nadzorujący działalność środków masowego przekazu w Rosji.

Dotyczy to blogów, które notują 3 tysiące wejść dziennie, czyli wszystkich średnich i dużych portali. Oczywiście sam wpis do rejestru blogów nie jest straszny, ale odpowiedzialność za publikowane treści. Blogerzy mogą odpowiadać karnie za krytykę, oszczerstwa i przekazywanie prawdy o działalności rządu.

Jakiś czas temu pod pretekstem walki z pedofilią, Putin wprowadził prawo z możliwością blokowania stron internetowych.

Co to wszystko oznacza ?

Bronie Putina w sprawie zestrzelenia malezyjskiego samolotu, ponieważ w wojnie gangów, to nie Rosja jest sprawcą tej zbrodni.

Cały czas należy patrzeć na Rosję poprzez pryzmat ZSRR. Jest to mocarstwo, które chętnie przejęłoby władzę od finansjery, nie zmieniając nic w zarządzaniu światem. Na pewno dodaliby coś „mądrego”od siebie.

Rosja w niczym nie różni się mocarstwowością inaczej tyranizmem od Amerykanów, jedynie USA zaczyna robić to coraz bardziej oficjalnie.

Jeżeli wprowadzone prawo będzie skutecznie egzekwowane, to do kilku lat zniknie rosyjska opozycja w internecie.

Powrót do ZSRR jest bardzo bliski.

źródło: dziennikinternautów.pl

 

.Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “Rosja: Powrót do ZSRR w internecie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *