Czy samoloty to Putina sprawa ?

foter.com

 

 

Na wp.pl możesz przeczytać taką informacje z Associated Press, (wchodzi w skład korporacji należącej do finansjery):

„Rząd USA opublikował w niedzielę zdjęcia satelitarne, które mają stanowić dowód, iż z terytorium Rosji wystrzeliwano pociski rakietowe na cele we wschodniej Ukrainie oraz, że granicę przekraczała ciężka artyleria przeznaczona dla prorosyjskich separatystów”. 

W sumie po zestrzeleniu malezyjskiego samolotu, rakiety były odpalane pomiędzy 21 i 26 lipca. Dalej czytamy, że USA jest skłonna pomóc Ukrainie w celu identyfikacji lokalizacji wyrzutni pocisków ziemia – powietrze.

Natomiast AP ocenia: „Do zdjęć dołączono czterostronnicowe memo, które  jest częścią kampanii administracji prezydenta Obamy mającej na celu obarczenie Rosji odpowiedzialnością za rozwój sytuacji na wschodniej Ukrainie. Opublikowanie zdjęć może ponadto skłonić sojuszników USA do zastosowania ostrzejszych sankcji wobec Moskwy.”

Ciekawe, Obama tworzy kampanie z tragedii ludzi na Ukrainie. Bardzo śmieszna jest sytuacja, kiedy mocarstwo, które ma na swoim koncie tysiące zabitych ludzi, fałszuje dane o broni chemicznej w Iraku, czego efektem jest zbombardowanie niewinnego państwa, oskarża Syrię o tę samą broń chemiczną, wcześniej zniszczyła ekonomicznie wiele krajów Afryki, Ameryki Południowej, Europy w tym Polskę, nagle jest dobrym wujkiem Ukrainy.

Tak naprawdę to ZSRR i USA niczym nie różniły się w sposobie działania. Tylko USA miało lepszą kampanię dezinformacyjną. Wszystkie te działania są wielką kampanią zaciemniającą prawdziwy obraz rzeczywistości.

Jedno jest pewne Putin nie zestrzelił żadnych samolotów, ponieważ nikt nie strzela sobie w kolano, a raczej w dwa kolana.

Niewątpliwie, podporządkowanie Ukrainy USA czy Unii, spowoduje osłabienie krajów BRICS.

Nie zapomnij, że głównym tematem wojny jest wygranie hegemonii nad pieniądzem. Kto wdroży swój system pieniądza, ten zniewoli świat. Jedni to zrobią okrutniej, drudzy być może w formie łagodniejszej.

Ukraina to tylko część układanki. Martwmy się by Polska nie była kolejnym klockiem w tej okrutnej grze.

Nie zapomnij również o Izraelu. Tam odbywa się mordowanie na dużą skalę. Bardzo łatwo jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacje, w której Boeing to pokarm dla mediów, a właściwa sztuka odbywa się na „ziemi obiecanej”.

Podejrzewam, że Putin wyjdzie z „boeinga” obronną ręką. USA dalej będzie insynuować dużą rolę Rosji w katastrofie, a Izrael bez rozgłosu zrealizuje swoją okrutną misje.

Kompletnie nie widzę potrzeby zestrzelenia samolotu, jako czynnik decydujący o przysłowiowym gwoździu do trumny Rosji. Raczej jest to podrażnienie Putina, niż strategiczna przewaga zachodu.

Boeing przypisuję Izraelowi, jako zasłonę dymną dla swojej rzezi niewinnych ludzi.

Aczkolwiek jak zawsze w takich sytuacjach, ktoś zawsze upiecze swoją pieczeń. 

 

Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

 

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

 

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “Czy samoloty to Putina sprawa ?”

 • Jacek on 1 sierpnia 2014

  kwestia 1.Powstanie Warszawskie- wnioski arcy słuszne.
  Dodam od siebie ,niebagatelna role w jego wywołaniu,jaka musimy przypisać I.M Rettingerowi,który został wysłany do Polski,przy lądowaniu złąmał nogę,odleciał razem z częściami rakiety V-2 spod Dębicy.Miał zostać otruty przez AK ale tak był pilnowany,że ktoś podmienił fiolki.Drugim ważnym elementem dezinformacji dowództwa Powstania,była rola radiostacji”Kościuszko”,sowieckiej szczekaczki,która nadawała audycje w j.polskim,wzywając młodzież warszawską do walki z niemcami.
  2. W kwestii samolotu malezyjskiego,skłaniam się do wniosków autora artykułu.

 • HKW on 13 sierpnia 2014

  Całkowicie podzielam zdanie, ze Putin nie miał potrzeby zestrzelenia samolotu. Ta propaganda jest po prostu śmieszna, kompletnie nielogiczna, a jednak wiele naiwnych ‚rybek’ daje się na ta ‚wędkę’ złapać.

  Wskazuje palcem 100% w stronę Izraela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *