Putin wysyła 150 000 żołnierzy do walki z ISIS

russian

Wystąpienia Obamy i Putina na forum ONZ były całkowicie sprzeczne. Obaj panowie mają inną koncepcje rozwiązania problemu Syrii i Iranu. Zbigniew Brzeziński nawołuje Rosję do przystąpienia w szeregi koalicji międzynarodowej walczącej z ISIS. Przykro to stwierdzić, ale zachód skompromitował się całkowicie. Nowoczesny sprzęt z USA, Izraela, Turcji i innych krajów, nie jest w stanie poradzić sobie ze zbrodniarzami ISIS.

Od 2014 roku koalicja walczy przeciwko ISIS z zerowym rezultatem. Mało tego. Z miesiąca na miesiąc państwo islamskie jest coraz bogatsze, ma nowoczesny sprzęt i do tego szkoleni są przez samych Amerykanów.

Należy przyznać, że coś tu jest nie tak.

Dlaczego Amerykanie pielęgnują ISIS?

Kiedy Rosja włączyła się do walki, rozpoczął się kolejny medialny spektakl. Rosja to nie jest rycerz niosący wolność. Jednak obłuda dziennikarzy głównego nurtu jest piorunująca. Nie można krytykować jednej strony, wywyższając drugą. Należy wyraźnie powiedzieć: Rosja i USA to takie same twory niosące destrukcje, kłamstwa i zdrady. Przez okres ostatnich dekad idealnie się uzupełniają. Raz jeden twór jest złym policjantem, raz drugi.

W tej rozgrywce to USA jest złym policjantem. I o tym trzeba pisać, mówić. Tu nie ma poparcia dla Rosji, tylko uczciwa analiza geopolityczna.

Koalicja amerykańska wyraźnie wspiera zbrodniarzy z ISIS. Na to nie może być zgody.

Hillary Clinton wyraźnie powiedziała o zbudowaniu AlKaidy i ISIS przez USA. Tu nie ma żadnej spekulacji. To są czyste fakty.

W ciągu 3 dni Rosjanie zbombardowali 50 celów ISIS. Media krzyczą o zrzucaniu bomb na pozycję umiarkowanych terrorystów. Niesamowite, jakie to wszystko jest obłudne. Teraz skala wzrosła do prymitywnego oddzielania: radykalnego terrorysty od umiarkowanego terrorysty.

Dlatego Szewach Weiss powiedział niesamowite słowa: „Asad był dyktatorem, Husajn też był dyktatorem, a ISIS jest pół dyktator…”.

Co za ironia, obłuda i fałsz tego człowieka.

Putin rozgrywa swoje szachy. Opisałem tę strategię w artykule – „Chiny i Rosja dostały po twarzy. Czas na odwet?”.

Gra o dużą stawkę, dlatego planuje wysłać 150 000 żołnierzy do Syrii (LINK). Jeżeli USA nie odpuszczą szykuje się prawdziwa wojna. Do tego należy dodać Chiny, którego sprzęt wojskowy już dopłynął do Syrii.

Nie tylko mnie bulwersuje granie na inteligenci społeczeństwa. Przeczytaj fragment poniższego artykułu z blogu dwagrosze.com

Terroryzm wyłącznie umiarkowany

Pod pozorem „bombardowania ISIS”, hegemon, przez długi czas dokonywał zrzutów dla islamskich terrorystów ISIS w Syrii, bombardując przy okazji walczące z nimi siły prezydenta Asada. Kiedy rosyjski min. Lawrow zwrócił na to uwagę publicznie, hegemon zaczął udawać że pada deszcz. W kontrolowanych przez niego mediach cisza, jak makiem zasiał. A kiedy Rosja  wzięła się w Syrii do roboty bombardując na serio finansowanych z zewnątrz terrorystów, podniósł się krzyk że to nie ISIS tylko „umiarkowani terroryści”. Ha, ha, ha.

Nasuwa to pytanie, jak między dwoma zamaskowanymi terrorystami, obaj z kałachem w  ręku, rozpoznać terrorystę „umiarkowanego”. Najwyraźniej terrorysta umiarkowany to ten który będzie powiewał trzymaną w drugiej ręce flagą amerykańską.  Innych różnic trudno dostrzec.

Informacja ta może okazać się cenna dla rządu polskiego, który karnie sprowadza nakazane mu kontyngenty  terrorystów „uchodźców syryjskich”. Nie wątpimy, że dokonano w tym gronie skrupulatnej selekcji, przydzielając darmowe mieszkania jedynie terrorystom „umiarkowanym”.  

Jest to informacja cenna także dla tych obywateli polskich, którzy planują już zaspokojenie swoich własnych potrzeb lokalowych, darmowym mieszkaniem przydzielanym „uchodźcom”. Wybierając się w krótką emigrację okrężną i niekonwencjonalny powrót do kraju przez Turcję i Grecję jako „uchodźcy”, nie powinni oni zapomnieć o skombinowaniu sobie po drodze kałacha oraz  flagi hegemona!

No a co z terrorystami nieumiarkowanymi?  Czy ci są gorsi?  Oczywiście że gorsi nie są i w dodatku nie są w tym wszystkim bez szans. Nie danie im darmowego mieszkania byłoby przecież jaskrawą dyskryminacją, a to jest w EU surowo zabronione. Dasz terrorystom w potrzebie darmowe mieszkanie choćbyś własnych obywateli musiał wyrzucić na ulicę, mówi kodeks unijny. Terroryści nieumiarkowani będą się zatem mogli odwoływać aż do skutku, do Strasburga włącznie.

Możliwość ta wydaje się jednak, tak po prawdzie, nieco hipotetyczna. Prawdopodobnie dużo łatwiej i przede wszystkim intratniej dla zainteresowanych, będzie dołączenie od razu do braci w wierze w powstającym tuż za naszą zachodnią granicą Kalifacie Brandenburskim. Kiedy więc na skraju drogi zobaczysz brodatego autostopowicza machającego przyjaźnie kałachem w kierunku zachodnim, rozważ dobry uczynek; rzeczy mogą nie stać aż tak źle jak na to wyglądają.

Nie jest zresztą wcale takie pewne czy i terroryści nieumiarkowani też przypadkiem nie mają gdzieś głęboko zadekowanych flag amerykańskich, którymi jak na razie wstydzili się jedynie wymachiwać. W końcu o czym innym jak nie o zaopatrzeniu we flagi i inne przydatne gadżety mógł rozmawiać z szefem ISIS-em al-Baghdadim senator McCain, główny mąciciel z ramienia hegemona na Europę (foto – internet)

1

Nie jest wykluczone że dzięki Rosji, która zabrała się na serio do roboty w Syrii, ISIS-owi flagi amerykańskie mogą się jeszcze bardzo przydać  i to w całkiem niedalekiej przyszłości. Wnet okazać się może, że 100% „uchodźców syryjskich” zalewających EU w przyszłym roku, to terroryści wyłącznie umiarkowani.

ekonomia Robert Brzoza

P.S. Jesteś gotowy na kryzys? Dobrze zabezpieczyłeś pieniądze? Co zrobić z kredytem frankowym? Zrobimy analizę Twoich inwestycji i wskażemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Mamy bogate doświadczenie. => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSFoto: pl.forwallpaper.com/wallpaper/russian-army-1006539.html

Przeczytaj koniecznie:

7 Responses to “Putin wysyła 150 000 żołnierzy do walki z ISIS”

 • marco on 7 października 2015

  Należy wyraźnie powiedzieć: Rosja i USA to takie same twory niosące destrukcje, kłamstwa i zdrady. Przez okres ostatnich dekad idealnie się uzupełniają. Raz jeden twór jest złym policjantem, raz drugi.– To zdanie z artykułu jest najlepszym komentarzem do tego co się dzieje.

 • kiko Atletico Madrit on 7 października 2015

  Re: marco

  Dialektyka Helga.Teza i Antyteza daja na końcu synteze np: Nazizm vs Komunizm=Unia Europejska. przypominam ze Helgl był Jezuitom. Dalej mozna sobie samemu wywnioskować.

 • HeS on 8 października 2015

  @Autor:”Przykro to stwierdzić, ale zachód skompromitował się całkowicie. Nowoczesny sprzęt z USA, Izraela, Turcji i innych krajów, nie jest w stanie poradzić sobie ze zbrodniarzami ISIS. ”

  Tak Pan to widzi?? To naiwność albo … ?
  Amerykanie skasowali by ISIS w krótkim czasie tylko tego nie chcą. Chcą obalić Asada a ISIS w tym pomaga. Owszem po obaleniu Asada, jak Syria stanie się państwem upadłym, to może i skasują to ISIS. Nie zastanawiało Pana, że Rosjanie zaatakowali ISIS (owszem, w niewielkim zakresie, ale jednak) i znali miejsca gdzie uderzyć. To ciekawe, że Amerykanie tych miejsc „nie znali” i nie mogli zbombardować. Wierzy Pan że rosyjski wywiad lotniczy jest lepszy od amerykańskiego? Amerykanie (z Izraelem) się wsciekli bo ich scenariusz obalenia Asada rekami terrorystów legł w gruzach albo się znacznie przeciągnie i to z większymi kosztami.

 • Robert on 8 października 2015

  @HeS

  Tu sprawa jest klarowna.
  Lata temu USA zbudowała al-kaide do walki z Rosją. Oficjalnie al-kaida zrobiła im WTC.
  Dzisiaj sponsorują ISIS do walki z Syrią i Iranem.
  W międzyczasie ISIS zajęła część Iraku, Syrii i pcha się na Europę.
  Kwestią czasu jest kiedy wydarzy się katastrofa na miarę WTC.

  Rosja ma satelity szpiegowskie, także wie gdzie są zakamuflowani islamiści.
  Czytaj prasę, szczególnie anglojęzyczne.
  Tam lepiej piszą o skuteczności Rosjan.

  Nasze gazety i portale piszą tylko o porażkach Putina.
  Jest całkowicie odwrotnie.

  Musi dojść do rozejmu pomiędzy USA i Rosją.
  W przeciwnym razie Rosja zapanuje nad tym regionem.
  Zapewne podzielą się zdobyczami, tak jak zrobili to z Ukrainą.

 • Adam on 10 października 2015

  Jestesmy tylko ludzmi co mi winni jestesmy tego calego konfliktu zamieszania ze w Polsce mieszkamy ze tu sie urodzilismy co my winni to co sie dzieje to wybiera prezydent czy P.o czy jak sie zwa nie interesowalem sie tym nie glosowalem nawet nigdy na klamcow do czego prowadza jak nie do wojny to do biedy jak nie do biedy to z polski islam zrobia gdzie tu sesowne myslenie ludzie maja dzieci rodziny rodzicow a przez takie widzi misie wyzszech mozemy stracic wszystko kobiety kwalcone bite i nekane nie mowiac o dzieciach niewinnych czy to normalne czy my za wybory wyzszych prawem mamy cierpiec ??

 • PFTF on 10 października 2015

  Łał! Mocno mnie PAN zadziwił informacją o tym , że chinczyki przysłały swój sprzęt. Jeżeli chodzi o nasze w pełni niezależne media to nie mogę oglądać dzienników bo mnie szlag trafia jak słyszę tą hipokryzję.
  Gdyby doszło do starć między USA a Rosją myślę , że Rosją mimo minimalnie gorszego sprzętu wygrała by w takim konflikcie. Sądzę tak , ponieważ Rosyjskie wojska są lepiej przystosowane do „pracy” w ciężkich warunkach , a także mają już chrzest bojowy za sobą i doświadczenie , które wyrównuje braki w wyposażeniu. Putin posle zapewne najlepszych żołnierzy z Ukrainy, Czeczenii, Gruzji i komandosów natomiast Amerykanie komandosów i …. żółtodziobów.

 • Franz on 11 października 2015

  https://youtu.be/Fl9LgO3CJb0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *