Żydzi znowu nas rozgrywają. Tu nie chodzi o ustawę IPN, tylko o miliardy dolarów

Israel 

Pani ambasador Izraela, Anna Azar w rozmowie z RMF FM powiedziała wyraźnie:

„takie dostaliśmy instrukcje od premiera”.

Pani Azar nie wywołała burzy wokół ustawy IPN i zapisu „polskie obozy śmierci” z własnych pobudek, czy z jakiś uprzedzeń do Polski.

Ona jako dyplomata dostała taki rozkaz od premiera Netanjahu.

Bez uprzedzenia, z pominięciem kanałów dyplomatycznych wypaliła działa i wywołała spektakl na cały świat.

Żydowskie media moment to podłapały w każdym kraju.

Dołączyli do nich politycy i wszyscy święci chazarskiego Izraela: od lewa do prawa po sam środek.

Żydzi znowu nas rozgrywają

Proszę zwrócić uwagę: to, co się dzieje wokół ustawy o IPN to nie przypadek, tylko perfidnie przygotowana ustawka.

Znowu, jak wiele razy w historii, nasz rząd otwiera usta, drapie się po głowie i myśli: „co ci żydzi wyprawiają, o co tu chodzi…?”.

To nie działa w ten sposób, że ustawa o IPN była przygotowywana gdzieś w zakamarkach czterech ścian.

30 sierpnia 2016 roku, pani Azar spotyka się z wiceministrem sprawiedliwości, Marcinem Warchoł. W sumie dochodzi do kilku spotkań w sprawie ustawy.

Z tego wynika, że żydzi wszystko wiedzieli o ustawie IPN, znali zapis „polskie obozy śmierci”.

Wiedzieli o sankcjach dla polskich i zagranicznych osób, używających tego zwrotu.

Mało tego, dostali wytrych w ustawie w postaci zapisów o swobodnym używaniu terminu „polskie obozy śmierci” przez artystów i naukowców.

Pierwszy raz ustawa czytana była w sejmie w październiku 2016 roku. Miesiąc później premier Szydło uzgodniła z Netanjahu zakaz używania terminu: „polskie obozy śmierci”.

Uwaga!

Ustawa o IPN była negocjowana z żydami i w konsekwencji wyrazili na nią zgodę.

Wojna o ustawę JUST

Proszę zwrócić uwagę na kolejne słowa ambasador Izraela. Powiedziała na filmie w 7:40:

„trzeba jeszcze powiedzieć, że w Stanach jest niemały bałagan na ten sam temat”.

Co się dzieje w Stanach?

Trwa walka o uchwalenie ustawy: S. 447 (Senat) i HR 1226 (Izba Reprezentantów).

Z jednej strony organizacje żydowskie lobbują za uchwaleniem tej ustawy, z drugiej strony organizacje polonijne lobbują, aby jej nie uchwalić.

Przypominam, że jest to ustawa wręcz bandycka dla Polski.

Po jej podpisaniu przez prezydenta Trumpa, organizacje żydowskie, wyliczą ile majątku pozostawili żydzi i będą żądać za nie pieniędzy. Nie ważne, czy właściciel nieruchomości żyje, czy nie. 

Teoretycznie, mogą udokumentować, że 100 lat temu twój dom, twoje nieruchomości należały do żydów i oczekują teraz rekompensaty.

Sam tytuł ustawy „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017” („Sprawiedliwość dla Ocalałych, którzy nie otrzymali rekompensat”) jest fałszywy, ponieważ nie ma ocalałych z Holokaustu, którzy nie otrzymaliby rekompensat.

To tak, jakby organizacja Polska zgłosiła się do władz USA o oddanie terenu, na którym stoi miasto Chicago, ponieważ kiedyś należał do Polaka.

Wyśmialiby tę organizację i oskarżyli o wymuszanie pieniędzy. 

Gra toczy się o miliardy dolarów

Plan był następujący.

Cały świat w tym Ameryka musi dowiedzieć się o polskich obozach śmierci, jak również o mordach Polaków na żydach.

Skoro ambasador Izraela powiedziała, że takie polecenie dostała od premiera Netanjahu, to znaczy, że całą akcję zaplanowali. 

Sygnał poszedł w świat: to Polacy zrobili Holocaust, to Polacy mordowali żydów.

Co z tego, że w mediach polskich będą odkręcać te oskarżenia, skoro w USA taki przekaz poszedł z żydowskich mediów do polityków amerykańskich.

W takich warunkach ustawa JUST zostanie uchwalona i podpisana przez prezydenta.

Żydzi zaczną procedurę ponownego okradania Polaków na sumę miliardów dolarów.

Polska będzie musiała wypłacać rekompensaty, ponieważ za całą ustawą stoi światowa żandarm – USA.

To jest cały sens zagrywki żydowskiego Izraela.

Jakie Polska wyniesie korzyści z tej plugawej akcji?

Ostatni okres był bardzo niepokojący.

Próbowaliśmy pisać w artykułach, że żydzi w Izraelu są bardzo niebezpieczni, że mają bardzo duży wpływ na politykę polską i amerykańską, że to ten naród rozgrywa karty.

W końcu, mam nadzieję, że obudzi się polski naród i zobaczy prawdziwego przeciwnika.

Mam nadzieję, że obudzą się politycy, ponieważ zostali rozegrani, jak dzieci, jak przedszkolaki.

Zostali mocno obici po twarzach.

To wstyd dla całego narodu, wstyd dla rządu, wstyd dla polityków.

Może zrozumieją w końcu, że z żydami nie robi się uczciwych interesów.

W każdej chwili mogą zdradzić, porzucić, sprzedać.

Tak zrobili dzisiaj, tak robili w przeszłości i tak będą robić w przyszłości.

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „CB015977” (CC BY-NC-ND 2.0) by Teledoth

Przeczytaj koniecznie:

12 Responses to “Żydzi znowu nas rozgrywają. Tu nie chodzi o ustawę IPN, tylko o miliardy dolarów”

 • Henryk Juszynski on 31 stycznia 2018

  Przed II wojna Swistowa , Polska przyjmowala wszystkich ,Zydow , wyzucanych , Zachodniej Europy , z powaznym „KAPITALEM ” ale ani Zydzi ,ani Polacy , wiedzac o tym ze WOJNA wisi na wlosku ,. nie kwapili sie , by ten KAPITAL , przeznaczyc na zbrojenia , .. wtedy bylaby wielka szansa by ,. zwyciezyc HITLERA , ale ZYDZI woleli , trzymac w „MATERACACH „,…

 • Jurek on 31 stycznia 2018

  „W każdej chwili mogą zdradzić, porzucić, sprzedać.
  Tak zrobili dzisiaj, tak robili w przeszłości i tak będą robić w przyszłości.” Potwierdza to dr Ewa Kurek, która w książce „Polacy i Żydzi: problemy z historią” relacjonuje z źródeł historycznych (pamiętników prezesów Gmin Żydowskich Warszawy i Łodzi) , jak to elity żydowskie uznały w 1939 r. iż nie ma państwa polskiego (nie uznały za stosowne porozumienia się z przedstawicielami państwa polskiego) i podjęły negocjacje z władzami okupacyjnymi nt. autonomii żydowskich.

 • qrde blade on 31 stycznia 2018

  Jak zwykle, jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze naturalnie chodzi o majątki i kasę, których zwrotu nie można się domagać przy użyciu jedynie właściwej tym roszczeniom drogi sądowej ( w której do tego wymieniono ostatnio składy orzekające ), gdyż ich spadkobiercy opuścili już ten padół łez. Do tego jeszcze te wredne i durne goim spenalizowały słowny neologizm, doskonale jak dotąd służący do radosnego oskarżania ich o ludobójstwo na Żydach wśród podobnie durnejm tubylczej międzynarodowej, nie znającej nawet swej historii gawiedzi.
  No sami powiedźcie nierozgarnięci rodacy jak tych naszych wiecznych BIDUSIÓW nie KOCHAĆ ?
  Nie odważą się NAJMILEŃSI domagać i mówić nam wprost, co im leży na sercu, bo wiedzą, że nie jest to zgodne z międzynarodowym prawem i odsłonili by się w swych od początku odrażających zamiarach, więc tradycyjnie już, jak przez minione dziesięciolecia, dwulicowo pomawiają nas zajadle o wszystko ZŁO tego świata, specjalnie wymyślając sprytne neologizmy, oskarżając, prowokując międzynarodowy rejwah, napuszczając tym samym swoje najmileńsze ( medialne zadziory ) z roju wojownice by nas bez pardonu dziarsko kąsały…
  Przypomina to nomen omen mocno skompromitowaną instytucje małżeńską, gdzie naiwny, spragniony miłości, otwarty na związek dusz mąż, postanawia żyć razem z przeuroczą i utalentowaną ciemnooką ognistą i puszystą białogłową, która dziwacznie dwulicowo, zgadzając się na ten związek, głęboko skrywa wobec niego wrodzoną iście diabelską, roszczeniową i terytorialną postawę, nigdy tak naprawdę do końca nie wyrażając zgody na małżeńską jedność . Jego gorącą miłość do niej zawsze w duchu porównuje do typowej, durnej zwierzęcości, sama nie pamiętając swoich pożal się boże hybrydowych korzeni i od początku wprogramowanych kanibalistyczno-zatrważających tradycji.
  Tak więc kierowany przez swego lucyferycznego, duchowego hegemona RÓJ, niezmiennie dąży do zawładnięcia wszelkimi dobrami na opanowanym i traktowanym jako swoje, okupione krwią przodków terytorium, bo pozostawione mu w łepetynach i krwi OPROGRAMOWANIE nie pozostawia mu żadnego, innego wyjścia…
  Po części dobrze, że tak się stało jak się stało, bo świat i sami Polacy ujrzeli prawdziwą socjopatycznie, roszczeniową twarz otaczającego nas ROJU jak dotąd skrywającego swoje prawdziwe roszczenia za fałszywą maską 1000- letniego dobro sąsiedztwa ( dlatego skrywa się wcześniejszą is-torie Lahów ), twardo stosującą wobec durnych Polaków słynne przysłowie: Nie da ci ojciec , nie da ci matka, tego co da ci durna sąsiadka…

 • anonim on 31 stycznia 2018

  mój ojciec rocznik 1926 zawsze powtarzal ,nigdy żyda nie wpuść do domu a jeżeli chcesz z nim rozmawiać to przed twoja posesja

 • qrde blade on 1 lutego 2018

  W dużym stopniu może to być GRA z obecnym rządem PiS tak o jego przetrwanie, jak i co jest bardziej prawdopodobne o przedwyborcze słupki i notowania, gdyż zdobycie przez pro izraelski PiS również władzy w terenie pozwoli na dowolne sformułowanie i przyjęcie Konstytucji, co w następstwie pozwoli zrobić z Polin, co tylko się PiS-owi spodoba. Magia mediów i magia ekranu dalej trwa, aż do zaplanowanego końca Polski, dzięki powszechnej wyborczej durnocie zwanej DEMON-KREACJĄ

 • SłowiAnka on 1 lutego 2018

  Polska odzyska pełną wolność, niezawisłość, suwerenność, ma do tego pełne prawo ,Polacy będą wolni od jakiegokolwiek ucisku, zniewolenia, opresji, tak się niedługo stanie, nadszedł już czas, byśmy wzięli sprawy naszego KRAJU z chazarskich rąk w swoje Polskie ręce.
  Piękny chazarski strzał we własną stopę przez samych siebie i własną pazerność holokaustową, o którym non stop trąbią chazarskie „mendia” jest nam jak najbardziej na rękę i podjęcie decyzji na uwolnienie się od tego plugastwa.
  Choćbym miała za to zginąć, to mam w sobie tyle ŹRÓDLANEJ odwagi, że napiszę wreszcie to co mnie od zarania dziejów gnębi i smuci, a mianowicie niszczenie tej naszej ukochanej Karmicielki Ziemi przez bezduszne istoty bez serc bez duszy czyli szatańskie plemię chazarskie, które zostało zrzucone na Moją Piękną Ziemię przez swojego stwórcę jahwe, w celu zniszczenia Boskiej Rasy MIŁOŚCI ŹRÓDŁA.
  Siejąc deprawacje pod każdym względem, wywołując wojny, podziały, kłótnie i wszelkiej maści ZŁE UCZYNKI, owe przeklęte chazarskie plemię miało się przez wieki bardzo dobrze, ale jak wszystko co nie jest wieczne, nadszedł czas, by unicestwić, albo lepiej niech się samo unicestwi to chazarskie plemię, które chyba najwięcej zła uczyniło mojemu ukochanemu KRAJOWI SŁOWIAŃSKIEJ POLSCE.
  Tyle ZŁA co uczyniło na mojej Matce Ziemi to chazarskie plemię, kwalifikuje go do umieszczenia w najciemniejszych otchłaniach WSZECHŚWIATA lub spaleniu w Centralnym Słońcu, skąd już nie ma żadnego powrotu.
  Moja Piękna, Czysta ZIEMIA<Karmicielka swoje ukochane dzieci, jak nikt zasługuje na pozbycie się rako-wrzoda który Ją niszczy i niszczył.
  Ja marny proch tej Ziemi żądam i skazuję to zło chazarskie na zagładę, na wieczność.
  Niech zaświecą nad Ziemią i całym Boskim Wszechświatem uzdrawiające promienie Centralnego Słońca i czystej MIŁOŚCI ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY, niech zapanuje pokój, szczęście, radość , miłość i dostatek dla wszystkich wspaniałych ŹRÓDLANYCH/Boskich Istot .
  Mam takie prawo i pragnienie, gdyż kocham wszystko i wszystkich co jest JEDNOŚCIĄ ze ŹRÓDŁEM WSZECHRZECZY.
  Przybyłam tu na Tą PIEKNĄ PLANETĘ, by włożyć swój mały wkład, by dożyć i zobaczyć na własne oczy, że przynależne nam Piękno,Dobroć i MIŁOŚĆ się wypełni w całej okazałości i to się już dzieje, tylko proszę i apeluję do wszystkich ŹRÓDLANYCH ISTOT ZIEMI by połączyli się wspólnie w miłości swoich Boskich Serc i pragnęli tego samego.
  Tak się STANIE, bo tego chce moje ŹRÓDLANE SERCE.

 • aalfa.oomega on 4 lutego 2018

  JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę [1 mld],a prawdę mają gdzieś! O przyszłości UE, mocarstwa USrael [i jego kolonii nad Wisłą: JUDEpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej-zob.: ‘2021, Moonwars’ (na:docer.pl)

 • Mirek Mituta on 21 marca 2018

  The word “Anti-Semitism” was made by Israeli and American Jew elites to hide the ugly and bloody past of rich Jew in WWII in Jew ghettos and German dead camps!!! Jew do not like whole world to know about how they collaborated with Gestapo and Russians NKWD and how they were killing tens of thousands of Poles and own Jews in Ghettos! Whoever says some truth from the past about Jew dirt is automatically anti-Semite! Jew did collaborate with Germans and Soviets! Jew did kill own Jew in Jew ghettos! Jew did give up tens of thousands of own children, wife and oldies just to save their own ugly and dirty of blood selves!!! Just read some of Jewish poets Icchak Kacenelson and writers and you will know the truth about Jew killers and Jew butchers!!! Israel had 70 years to made new WWII and the Holocaust history -LIES and master it! Polish Nation was betrayal by British and American and was thrown to Russian dogs!!! Then Poles were under Jew Communism and was “free from Jew Communism” in 1989! Poland had no voice for the truth about WWII and to defend own country from Israeli and German propaganda! In 1968 was a “war” between Polish and Russian Communists and Polish and Russian Jew Communists. It was fight for the power and dominance in Eastern Bloc! Polish Nation had nothing to do with that as there was only about 10% of Polish population in Communist party! If Israel likes to complain then I suggest complaining to Polish and Russians Communists!!! Jew were selling Poles and Jew to Germans and Russians and still meddling in Polish politics! If Jew feels so bad in Poland, why won’t they go to their love Israel?! Why Jew never complains to own Israeli and American Jew elites who could, but never did help Jew in German dead camps?! But they did help Germans and Soviets by selling all kind of weapons and equipment to both, so they could kill better and faster!!! Jew elites never help, but they thought about this well, as after the WWII they made billions on countries who sold Jew to Germans: France, Holland, Norway, Finland, Hungry, Slovaks, Romania and many more! … It is interesting, they don’t complain to those (anymore) who sold them, but they complain always to Poland – to those who help them and save thousands of them from Germans! Germans are their friends now… what a nice marriage… killer and the victim! What can you really think about Nation like that?!… I am really disgusted, and what is really the worst… they do lie without blinking of an eye!!! Masters of lies and manipulation!!! Really ugly Nation!!!

 • Mirek Mituta on 21 marca 2018

  Icchak Kacnelson, “O pain of mine”

  “I am the one, who saw it, who was watching close,
  How children, wife’s, husbands and my grey oldies
  Like stones and wood pieces on carriage slayer thrown
  And bit heartlessly, and slurred inhumanly words.

  I watched from behind a window, I saw murderers band
  O, God, I saw the butchers and victims, who go to death…
  And disgracefully I cross my hands… disgrace and shame –
  Jew Hands brought the death to Jew – defenseless Jew!

  Traitors, who run in a shiny boots on empty streets
  Like with swastika on hats – with Star of David, walk nastily
  With grimes, who twists foreign words, arrogant and wild?
  Who throw us from stairs, which drags us from our homes?

  Who busted doors with frames, forcefully got in, bandits
  With baton raised up to hit – to homes taken by fear.
  They beat us, hound oldies, they chased our youngest
  Somewhere on the creepy streets. They spit in Gods face.

  They found us in closets, and drag us from under beds
  And cast slurs on us, “March, to devil, there is your place!”
  They drag us all from our homes, but they stay longer
  To take our last clouding, a slice of bread and manna.

  On the streets-get in sane! Look and be froze, as the
  Dead Street, became one scream and real horror
  From start to the end empty, but full, like never before –
  Tracks! And from anguish, from shout it’s hard for tracks.

  In them Jew! Tears own hairs on heads and bending hands
  Some are silence – their silence is louder it is screaming.
  Watching… their seem… is it mirage? Maybe bad dream nothing else?

  With them Jewish Police – cruel and vicious! On side – German
  With smile is looking at them,
  German stopped from far and is watching – he in not disrupting,
  He is given my Jew death with Jewish hands!”

 • Mirek Mituta on 21 marca 2018

  #IcchakKacenelson Bezpośredni świadek dokonanej przez Żydów zbrodni na Żydach, którego poezja stanowi niepodważalne źródło historyczne. Żydowski poeta i dramaturg. Przeszedł przez piekło getta warszawskiego, skąd deportowano jego żonę i synów do niemieckiego obozu zagłady w Treblince. W maju 1944 roku trafił do niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz, gdzie od razu trafił do komory gazowej. Zostawił po sobie poezję ,gdzie słowo ból, jest symbolem. Utwory są przesycone uczuciami poety, który doskonale wiedział, jaka jest jego bezsilność. W swoim codziennym bólu życia i rozpaczy był obserwatorem wielu niegodziwych czynów ,ze strony swoich żydowskich braci. Nigdy nie mógł się z tym pogodzić. Opisał to w strofach swoich przejmujących wierszy.
  Icchak Kacnelson, „O bólu mój”
  „Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
  Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
  Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
  I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.
  Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
  O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
  I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
  Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!
  Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
  Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
  Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
  Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.
  Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
  Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
  Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
  Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.
  Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
  I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
  Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,
  By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.
  A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
  Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
  Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
  Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…
  W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
  Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
  Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
  Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!
  A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
  Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
  On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!”
  —————————————————————————————-
  Utwór powstał w okresie między 3 października 1943 a 18 stycznia 1944 r. W tym czasie Kacenelson przebywał kolejno w getcie warszawskim, Hotelu Polskim oraz obozie w Vittel we Francji. Utwór został zakopany przez Kacenelsona w butelce na terenie obozu, tuż przed deportacją poety do obozu w Drancy, i wydobyty przez Miriam Novitch w momencie wyzwolenia obozu przez aliantów 12 września 1944 r. Dzieło składa się z 15 pieśni, stanowiących historię zagłady narodu żydowskiego i jego swoisty testament. Utwór przesycony jest uczuciami poety, który utracił rodzinę i jednocześnie jest świadomy swojej bezsilności. Poemat zawiera opisy życia w getcie, śmierci prezesa gminy żydowskiej, Adama Czerniakowa, oraz powstania w getcie warszawskim.

 • Mirek Mituta on 21 marca 2018

  Israel

  Act normal, just like other nations
  Live in peace, don’t bother others
  Just live like Ten Commandments.
  Don’t throw your guilt on victims

  Do you think all nations are stupid?!
  They don’t see your ugly games?!
  We don’t have to finish Harvard
  To know, what you trying to gain.

  There is sorrow, grief for those dead
  But don’t look for more empathy,
  Just mind your country, live in peace,
  Then you may gain “some”…sympathy…

 • czytelnik on 26 sierpnia 2018

  Witam.Tu chodzi o co innego.Mówiąc wprost my Polska tych pieniędzy nie mamy aby dać poszkodowanym żydom,My też byliśmy poszkodowani ale przez Niemcy którzy boją się że Polska będzie chciała odszkodowań za Wojnę Światową.To co się dzieje teraz to gra na osłabienie UE-Niemcy i to robi USA.Aby dać żydom pieniądze trzeba je zabrać bogatym Niemcom które kolejny jż rok mają rekordową nadwyżkę w budżecie.To jest proszę państwa wojna handlowa(osłabienie konkurencji) która dzieje się na naszych oczach.Rosja się wykrwawia,UE możliwe że się rozpadnie i na deser Chiny.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *