Żydzi znowu nas rozgrywają. Tu nie chodzi o ustawę IPN, tylko o miliardy dolarów

Israel 

Pani ambasador Izraela, Anna Azar w rozmowie z RMF FM powiedziała wyraźnie:

„takie dostaliśmy instrukcje od premiera”.

Pani Azar nie wywołała burzy wokół ustawy IPN i zapisu „polskie obozy śmierci” z własnych pobudek, czy z jakiś uprzedzeń do Polski.

Ona jako dyplomata dostała taki rozkaz od premiera Netanjahu.

Bez uprzedzenia, z pominięciem kanałów dyplomatycznych wypaliła działa i wywołała spektakl na cały świat.

Żydowskie media moment to podłapały w każdym kraju.

Dołączyli do nich politycy i wszyscy święci chazarskiego Izraela: od lewa do prawa po sam środek.

Żydzi znowu nas rozgrywają

Proszę zwrócić uwagę: to, co się dzieje wokół ustawy o IPN to nie przypadek, tylko perfidnie przygotowana ustawka.

Znowu, jak wiele razy w historii, nasz rząd otwiera usta, drapie się po głowie i myśli: „co ci żydzi wyprawiają, o co tu chodzi…?”.

To nie działa w ten sposób, że ustawa o IPN była przygotowywana gdzieś w zakamarkach czterech ścian.

30 sierpnia 2016 roku, pani Azar spotyka się z wiceministrem sprawiedliwości, Marcinem Warchoł. W sumie dochodzi do kilku spotkań w sprawie ustawy.

Z tego wynika, że żydzi wszystko wiedzieli o ustawie IPN, znali zapis „polskie obozy śmierci”.

Wiedzieli o sankcjach dla polskich i zagranicznych osób, używających tego zwrotu.

Mało tego, dostali wytrych w ustawie w postaci zapisów o swobodnym używaniu terminu „polskie obozy śmierci” przez artystów i naukowców.

Pierwszy raz ustawa czytana była w sejmie w październiku 2016 roku. Miesiąc później premier Szydło uzgodniła z Netanjahu zakaz używania terminu: „polskie obozy śmierci”.

Uwaga!

Ustawa o IPN była negocjowana z żydami i w konsekwencji wyrazili na nią zgodę.

Wojna o ustawę JUST

Proszę zwrócić uwagę na kolejne słowa ambasador Izraela. Powiedziała na filmie w 7:40:

„trzeba jeszcze powiedzieć, że w Stanach jest niemały bałagan na ten sam temat”.

Co się dzieje w Stanach?

Trwa walka o uchwalenie ustawy: S. 447 (Senat) i HR 1226 (Izba Reprezentantów).

Z jednej strony organizacje żydowskie lobbują za uchwaleniem tej ustawy, z drugiej strony organizacje polonijne lobbują, aby jej nie uchwalić.

Przypominam, że jest to ustawa wręcz bandycka dla Polski.

Po jej podpisaniu przez prezydenta Trumpa, organizacje żydowskie, wyliczą ile majątku pozostawili żydzi i będą żądać za nie pieniędzy. Nie ważne, czy właściciel nieruchomości żyje, czy nie. 

Teoretycznie, mogą udokumentować, że 100 lat temu twój dom, twoje nieruchomości należały do żydów i oczekują teraz rekompensaty.

Sam tytuł ustawy „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017” („Sprawiedliwość dla Ocalałych, którzy nie otrzymali rekompensat”) jest fałszywy, ponieważ nie ma ocalałych z Holokaustu, którzy nie otrzymaliby rekompensat.

To tak, jakby organizacja Polska zgłosiła się do władz USA o oddanie terenu, na którym stoi miasto Chicago, ponieważ kiedyś należał do Polaka.

Wyśmialiby tę organizację i oskarżyli o wymuszanie pieniędzy. 

Gra toczy się o miliardy dolarów

Plan był następujący.

Cały świat w tym Ameryka musi dowiedzieć się o polskich obozach śmierci, jak również o mordach Polaków na żydach.

Skoro ambasador Izraela powiedziała, że takie polecenie dostała od premiera Netanjahu, to znaczy, że całą akcję zaplanowali. 

Sygnał poszedł w świat: to Polacy zrobili Holocaust, to Polacy mordowali żydów.

Co z tego, że w mediach polskich będą odkręcać te oskarżenia, skoro w USA taki przekaz poszedł z żydowskich mediów do polityków amerykańskich.

W takich warunkach ustawa JUST zostanie uchwalona i podpisana przez prezydenta.

Żydzi zaczną procedurę ponownego okradania Polaków na sumę miliardów dolarów.

Polska będzie musiała wypłacać rekompensaty, ponieważ za całą ustawą stoi światowa żandarm – USA.

To jest cały sens zagrywki żydowskiego Izraela.

Jakie Polska wyniesie korzyści z tej plugawej akcji?

Ostatni okres był bardzo niepokojący.

Próbowaliśmy pisać w artykułach, że żydzi w Izraelu są bardzo niebezpieczni, że mają bardzo duży wpływ na politykę polską i amerykańską, że to ten naród rozgrywa karty.

W końcu, mam nadzieję, że obudzi się polski naród i zobaczy prawdziwego przeciwnika.

Mam nadzieję, że obudzą się politycy, ponieważ zostali rozegrani, jak dzieci, jak przedszkolaki.

Zostali mocno obici po twarzach.

To wstyd dla całego narodu, wstyd dla rządu, wstyd dla polityków.

Może zrozumieją w końcu, że z żydami nie robi się uczciwych interesów.

W każdej chwili mogą zdradzić, porzucić, sprzedać.

Tak zrobili dzisiaj, tak robili w przeszłości i tak będą robić w przyszłości.

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „CB015977” (CC BY-NC-ND 2.0) by Teledoth

Przeczytaj koniecznie:

7 Responses to “Żydzi znowu nas rozgrywają. Tu nie chodzi o ustawę IPN, tylko o miliardy dolarów”

 • Henryk Juszynski on 31 stycznia 2018

  Przed II wojna Swistowa , Polska przyjmowala wszystkich ,Zydow , wyzucanych , Zachodniej Europy , z powaznym „KAPITALEM ” ale ani Zydzi ,ani Polacy , wiedzac o tym ze WOJNA wisi na wlosku ,. nie kwapili sie , by ten KAPITAL , przeznaczyc na zbrojenia , .. wtedy bylaby wielka szansa by ,. zwyciezyc HITLERA , ale ZYDZI woleli , trzymac w „MATERACACH „,…

 • Jurek on 31 stycznia 2018

  „W każdej chwili mogą zdradzić, porzucić, sprzedać.
  Tak zrobili dzisiaj, tak robili w przeszłości i tak będą robić w przyszłości.” Potwierdza to dr Ewa Kurek, która w książce „Polacy i Żydzi: problemy z historią” relacjonuje z źródeł historycznych (pamiętników prezesów Gmin Żydowskich Warszawy i Łodzi) , jak to elity żydowskie uznały w 1939 r. iż nie ma państwa polskiego (nie uznały za stosowne porozumienia się z przedstawicielami państwa polskiego) i podjęły negocjacje z władzami okupacyjnymi nt. autonomii żydowskich.

 • qrde blade on 31 stycznia 2018

  Jak zwykle, jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze naturalnie chodzi o majątki i kasę, których zwrotu nie można się domagać przy użyciu jedynie właściwej tym roszczeniom drogi sądowej ( w której do tego wymieniono ostatnio składy orzekające ), gdyż ich spadkobiercy opuścili już ten padół łez. Do tego jeszcze te wredne i durne goim spenalizowały słowny neologizm, doskonale jak dotąd służący do radosnego oskarżania ich o ludobójstwo na Żydach wśród podobnie durnejm tubylczej międzynarodowej, nie znającej nawet swej historii gawiedzi.
  No sami powiedźcie nierozgarnięci rodacy jak tych naszych wiecznych BIDUSIÓW nie KOCHAĆ ?
  Nie odważą się NAJMILEŃSI domagać i mówić nam wprost, co im leży na sercu, bo wiedzą, że nie jest to zgodne z międzynarodowym prawem i odsłonili by się w swych od początku odrażających zamiarach, więc tradycyjnie już, jak przez minione dziesięciolecia, dwulicowo pomawiają nas zajadle o wszystko ZŁO tego świata, specjalnie wymyślając sprytne neologizmy, oskarżając, prowokując międzynarodowy rejwah, napuszczając tym samym swoje najmileńsze ( medialne zadziory ) z roju wojownice by nas bez pardonu dziarsko kąsały…
  Przypomina to nomen omen mocno skompromitowaną instytucje małżeńską, gdzie naiwny, spragniony miłości, otwarty na związek dusz mąż, postanawia żyć razem z przeuroczą i utalentowaną ciemnooką ognistą i puszystą białogłową, która dziwacznie dwulicowo, zgadzając się na ten związek, głęboko skrywa wobec niego wrodzoną iście diabelską, roszczeniową i terytorialną postawę, nigdy tak naprawdę do końca nie wyrażając zgody na małżeńską jedność . Jego gorącą miłość do niej zawsze w duchu porównuje do typowej, durnej zwierzęcości, sama nie pamiętając swoich pożal się boże hybrydowych korzeni i od początku wprogramowanych kanibalistyczno-zatrważających tradycji.
  Tak więc kierowany przez swego lucyferycznego, duchowego hegemona RÓJ, niezmiennie dąży do zawładnięcia wszelkimi dobrami na opanowanym i traktowanym jako swoje, okupione krwią przodków terytorium, bo pozostawione mu w łepetynach i krwi OPROGRAMOWANIE nie pozostawia mu żadnego, innego wyjścia…
  Po części dobrze, że tak się stało jak się stało, bo świat i sami Polacy ujrzeli prawdziwą socjopatycznie, roszczeniową twarz otaczającego nas ROJU jak dotąd skrywającego swoje prawdziwe roszczenia za fałszywą maską 1000- letniego dobro sąsiedztwa ( dlatego skrywa się wcześniejszą is-torie Lahów ), twardo stosującą wobec durnych Polaków słynne przysłowie: Nie da ci ojciec , nie da ci matka, tego co da ci durna sąsiadka…

 • anonim on 31 stycznia 2018

  mój ojciec rocznik 1926 zawsze powtarzal ,nigdy żyda nie wpuść do domu a jeżeli chcesz z nim rozmawiać to przed twoja posesja

 • qrde blade on 1 lutego 2018

  W dużym stopniu może to być GRA z obecnym rządem PiS tak o jego przetrwanie, jak i co jest bardziej prawdopodobne o przedwyborcze słupki i notowania, gdyż zdobycie przez pro izraelski PiS również władzy w terenie pozwoli na dowolne sformułowanie i przyjęcie Konstytucji, co w następstwie pozwoli zrobić z Polin, co tylko się PiS-owi spodoba. Magia mediów i magia ekranu dalej trwa, aż do zaplanowanego końca Polski, dzięki powszechnej wyborczej durnocie zwanej DEMON-KREACJĄ

 • SłowiAnka on 1 lutego 2018

  Polska odzyska pełną wolność, niezawisłość, suwerenność, ma do tego pełne prawo ,Polacy będą wolni od jakiegokolwiek ucisku, zniewolenia, opresji, tak się niedługo stanie, nadszedł już czas, byśmy wzięli sprawy naszego KRAJU z chazarskich rąk w swoje Polskie ręce.
  Piękny chazarski strzał we własną stopę przez samych siebie i własną pazerność holokaustową, o którym non stop trąbią chazarskie „mendia” jest nam jak najbardziej na rękę i podjęcie decyzji na uwolnienie się od tego plugastwa.
  Choćbym miała za to zginąć, to mam w sobie tyle ŹRÓDLANEJ odwagi, że napiszę wreszcie to co mnie od zarania dziejów gnębi i smuci, a mianowicie niszczenie tej naszej ukochanej Karmicielki Ziemi przez bezduszne istoty bez serc bez duszy czyli szatańskie plemię chazarskie, które zostało zrzucone na Moją Piękną Ziemię przez swojego stwórcę jahwe, w celu zniszczenia Boskiej Rasy MIŁOŚCI ŹRÓDŁA.
  Siejąc deprawacje pod każdym względem, wywołując wojny, podziały, kłótnie i wszelkiej maści ZŁE UCZYNKI, owe przeklęte chazarskie plemię miało się przez wieki bardzo dobrze, ale jak wszystko co nie jest wieczne, nadszedł czas, by unicestwić, albo lepiej niech się samo unicestwi to chazarskie plemię, które chyba najwięcej zła uczyniło mojemu ukochanemu KRAJOWI SŁOWIAŃSKIEJ POLSCE.
  Tyle ZŁA co uczyniło na mojej Matce Ziemi to chazarskie plemię, kwalifikuje go do umieszczenia w najciemniejszych otchłaniach WSZECHŚWIATA lub spaleniu w Centralnym Słońcu, skąd już nie ma żadnego powrotu.
  Moja Piękna, Czysta ZIEMIA<Karmicielka swoje ukochane dzieci, jak nikt zasługuje na pozbycie się rako-wrzoda który Ją niszczy i niszczył.
  Ja marny proch tej Ziemi żądam i skazuję to zło chazarskie na zagładę, na wieczność.
  Niech zaświecą nad Ziemią i całym Boskim Wszechświatem uzdrawiające promienie Centralnego Słońca i czystej MIŁOŚCI ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY, niech zapanuje pokój, szczęście, radość , miłość i dostatek dla wszystkich wspaniałych ŹRÓDLANYCH/Boskich Istot .
  Mam takie prawo i pragnienie, gdyż kocham wszystko i wszystkich co jest JEDNOŚCIĄ ze ŹRÓDŁEM WSZECHRZECZY.
  Przybyłam tu na Tą PIEKNĄ PLANETĘ, by włożyć swój mały wkład, by dożyć i zobaczyć na własne oczy, że przynależne nam Piękno,Dobroć i MIŁOŚĆ się wypełni w całej okazałości i to się już dzieje, tylko proszę i apeluję do wszystkich ŹRÓDLANYCH ISTOT ZIEMI by połączyli się wspólnie w miłości swoich Boskich Serc i pragnęli tego samego.
  Tak się STANIE, bo tego chce moje ŹRÓDLANE SERCE.

 • aalfa.oomega on 4 lutego 2018

  JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę [1 mld],a prawdę mają gdzieś! O przyszłości UE, mocarstwa USrael [i jego kolonii nad Wisłą: JUDEpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej-zob.: ‘2021, Moonwars’ (na:docer.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *