Żydzi: świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski

 Judeopolonia

Poniższy tekst nie pochodzi z telenoweli, nie jest fikcją, ale realną zagrywką opcji żydowskiej.

Nie widzę tu żadnych przerysowań, przesady, czy przejaskrawień.

Widzę rzeczywistość, powolną realizację ich marzeń o żydowskiej Polsce.

Czuję nie tylko smutek, żal do sprzedajnych polityków, ale złość na skorumpowany świat.

Wiem, że trudno walczyć, kiedy nie ma ani jednego polityka, który jest w stanie zmienić tę kłamliwą rzeczywistość.

Jednak nie jest tak czarno, jak opisuje jakiś rabin czy inny żydowski cień w poniższym tekście.

Skoro są tak pewni siebie i silni, to niech porzucą te znienawidzone polskie nazwiska i pokażą swoje pochodzenie. Niech posługują się swoimi, żydowskimi nazwiskami.

Boją się…

Skoro tak prowadzą nas po sznurku, to czego się boją…

Bo Polacy są silnym narodem. Gdyby któryś z rządzących polityków, pokazał swoje żydowskie pochodzenie, to szybko skończyłby w szambie politycznym.

Doskonale o tym wiedzą, dlatego ukrywają się, tchórzą, wykorzystują swoją złudną siłę…

Do czasu…

Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim.

Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej, jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich.

W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi.

Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę.

Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk.

Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki.

Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku.

A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących?

Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.

Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu.

A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych?

Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi?

Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce, przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki?

Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci.

Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie.

Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.

W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu.

Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły.

Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej, obezwładni ich całkowicie.

W Unii Europejskiej Polacy będą, jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach, w śmiertelnym przerażeniu.

Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”.

Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy.

A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne.

Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej, uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej.

Żywność ta, tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju.

A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę.

Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera.

Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie.

Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.

A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.

źródło tekstu: (fragmenty) Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003.

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: własna grafika

Przeczytaj koniecznie:

16 Responses to “Żydzi: świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski”

 • Polak on 24 września 2018

  Żyd nigdy mnie nie przekupi ani nie pokona.Zanim umrę,(usunięte admin)

 • Tomasz on 25 września 2018

  To prawda , że się boją , że wymianę ludności Polski , na możliwie obcą naszej kulturze prowadzą metodami podstępnymi , skrytymi , jednocześnie ich szabas -goje wyznaczeni do administrowania Polin jak karne komando , przegłosowuje ustawy , wysyła identycznie brzmiące tweety .

  Nie ma ani jednego polityka , ani jednego komentatora , który opisywałby realne zagrożenia zagłady Polski (i pamięci o Niej)

  Likwidowani Prusowie , czy Indianie walczyli , przeciwstawiali się . Polacy , zadowoleni , śmieszkujący idą ku zagładzie .

  Opis Polaków , w drugiej części tekstu można by było uzupełnić o wiele tragicznych cech jakie posiadamy , ale czy to ma sens ? Można wskazać na wielkich i na małych skundlonych manipulatorów od Jana Pawła II do Kurdupla „Zbawcy” , można wskazać gdzie , w czym i jak powiedli lub prowadzą do zagłady , cóż kiedy odpowiada głuche milczenie , albo wyzwiska .

  Napisałem kilka słów o manipulacjach Michalkiewicza na portalu Gajowego Maruchy , dosyć trzeżwego i ostrego patrioty , uznał to za atak na ikonę .

  Pozostaje albo wierzyć w przepowiednię Stefana Ossowieckiego , o czasie rządzenia przez „szubrawców i świnie” i potem nastaniu Polski mocarstwowej , albo pogodzić się z zagładą .

 • greg on 5 listopada 2018

  czyje to słowa? kto jest pełnomocnikiem na Polskę? link nie przenosi do dalszego ciągu tekstu

 • Mr. ?? on 25 listopada 2018

  Dla tego nie można wierzyć PiS, PO, SLD, kościołowi, TVN, TVP tym którzy są za UE, przymusem szczepień …
  Pełnomocnik na Polskę Morawiecki, Duda …

 • Olga on 27 grudnia 2018

  Tekst jest z 2003 r, wtedy „pełnomocnikiem na Polskę” nie był ani Duda, ani Morawiecki. Z resztą, nieważne są konkretne nazwiska. Po owocach ich poznacie, ich wszystkich…

 • Mushashi on 11 stycznia 2019

  żydzi od wieków próbują odzyskać coś co zabrał im ich potomek królów i arcykapłan jezus bycie narodem wybranym, kościół od początku tropił jego rodzinę i wykańczał aby żydzi stracili swój przywilej ale niestety jedna gałąź tej lini przeżyła i przeniosła to prawo przez małżeństwo z wandą na słowian a obecnie nazywanych Polakami stąd mickiewicz pisał że to my jesteśmy narodem wybranym, nawet przed wojną o tym żydzi mówili ich plan jest prosty zżydzić część narodu odebrać herby szlacheckie np komorowski jego dzieci jako dzieci żydówki są żydami więc czyj jest herb Polaków czy żydów i tak większość herbów jest już w rękach żydów

 • Mati on 15 stycznia 2019

  Powinni ich (admin-usunięte)!! Jak oni Turków i Greków!!
  Takie coś nie powinno mieć miejsca w Polsce!!! i to jeszcze przez takie (admin-usunięte)!!

 • Wojtek on 26 stycznia 2019

  Myślę że Wielki parch Michehva przesadził z tym że „w ciągu jednego pokolenia”. Ja wiem że tekst jest fikcją literacką, ale jak już poruszacie takie tematy, to róbcie to w zgodzie z prawdą. Najpierw dotknęła nas rewolucja bolszewicka, na terenie jeszcze wtedy zaboru ruskiego, potem Niemcy(ksywa: „Naziści”) wycięli w pień elity II RP, a potem od 1945 po dziś dzień przeoranie mózgów przez żydokomunę. To chyba znacznie więcej niż „jedno pokolenie”?

 • SłowiAnka on 28 stycznia 2019

  Nie denerwujcie się tak moi kochani Rodacy, bo tymi emocjami ich tylko zasilacie energią jaką oni się żywią.

  Wiem , że nadszedł już czas, ten czas i oni tego się boją, bo to ich czas dręczenia Ziemian się skończył, dlatego w ostatnich dniach taka ich szalona nagonka na NAS.

  Ja gdybym miała ładnie brzmiący głos, to zaśpiewałabym im piosenkę „Szczęśliwej drogi, już czas”………bo czarna otchłań czeka na was…………

 • Jerzy on 16 maja 2019

  Przede wszystkim Żydów już nie ma od stuleci
  Prawdziwych Żydów.
  Tych Mojżeszowych.
  Ci, którzy nazywają siebie Żydami, to Chazarska hołota, przechrzczona w ok V wieku naszej ery.
  I tyle w temacie.

 • Robert on 16 maja 2019

  Jerzy
  nie ma czegoś takiego, jak prawdziwi żydzi.
  za czasów Izraela biblijnego i Chrystusa, nie znali słowa: żyd.

 • Plautilla on 31 sierpnia 2019

  Tracę szacunek do pana,p. Robercie Brzoza, za pokazywanie oszpecon Godło Polskiej gwiazdą dawida. Inni to udostępniają.Hańba wam..

 • Robert on 21 września 2019

  Plautilla

  To jest godło żydowskie.
  Czy uważasz, że Polacy nie powinni o tym wiedzieć?

 • Anders on 22 września 2019

  Panie Robercie.
  Prosze zamiast tego godla zydowskiego
  upublicznic polskie – gwiazda pod orlem.
  Czekamy

 • Robert on 23 września 2019

  anders
  Nie rozumie pan przekazu?
  To jest godło pewnej części żydów, którzy planują juedeopolonie.
  Do nich proszę się zwracać o zmianę ich godła.

 • Andrzej on 23 maja 2020

  Popieram krótką opinię JERZEGO, ale w połowie dotyczącej pochodzenia Jewish w Polsce którą badali ich właśni naukowcy okrywając nam karty swojego pochodzenia. Tylko niewielka grupa Hebrajczyków dotarła przez Europę Zachodnią do Polski od Pierwszej krucjaty Krzyżowców, głównie z Austrii przez Czechy i później z Niemiec. Natomiast od Wschodu od IX wieku po rozbiciu Khazarii docierali do Polski Chazarzy, nacja azjatycka znienawidzona przez prawosławną Ruś i islamską Persję, którzy z obawy przed rozpoznaniem skryli się pod płaszczykiem religii której nawet nie zgłębiali, bo ich chazarska tradycja i wierzenia którym w tajemnicy hołdowali była zupełnie inna. Historia Chazarów wyraźnie tłumaczy dlaczego weszli w struktury NKWD, ale i SS jako nowo Nazi, dlaczego lubowali się w dręczeniu ludzi. Utworzyli cały łańcuch pozyskiwania, ujarzmiania i handlu ludźmi od Kordoby po Mongolię Dżingis Chana. Nazywanie ich Jewish to błąd i obraza dla prawdziwych pochodzenia Hebrajskiego. Okraść innych nawet za cenę ich życia to dla nich przez wieki BETKA, już na Kazimierzu w Krakowie walczyli z Hebrajskimi uciekinierami z Austrii. Wszak to ich tradycja i kultura postępowania, którą wdrażali wobec bogatych Hebrajczyków w stworzonej w Gettcie Warszawskim katowni złodziejskiej „Gdzie ukryłeś złoto?”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *