Znajdź wytrych do świadomości ludzkiej

wytrych700

To będzie trudny rok.

Za niedługo ruszy kampania wyborcza. Przeciwnicy prawdy mimo spektakularnej wygranej w wyborach samorządowych, boją się przebudzenia narodowego. Gdyby ludzie zrozumieli, uwierzyli w kłamstwa polityczne, ekonomiczne, zdrowotne, historyczne, to na lata, a może na zawsze straciliby miejsca w parlamencie. Społeczeństwo jest w stanie dużo wybaczyć, ale nigdy nie zaakceptuje kłamstwa, które propagowane jest o 1990 roku. Od czasu nowej neokolonialnej historii Polski.

Jeżeli przyczynimy się do obudzenia społeczeństwa, to żadne metody marketingowej manipulacji nie pomogą układowi okrągłego stołu.

Jak przekonać rodzinę, kolegów, sąsiadów?

Znajdź wytrych

Do każdej grupy czy osoby musisz podejść inteligentnie. Jeżeli nie interesuje ją polityka, to nie możesz zamęczać jej opowieściami o Donaldzie Tusku, PO, PSL czy SLD. Jeżeli nie interesuje ją ekonomia, to nie opowiadaj o podaży pieniądza czy kreacji pieniądza.

Przez lata społeczeństwo obrzucane jest sprytnymi hasłami: „gruba kreska przeszłości”, „nie burzmy pomników”, „zostawmy w spokoju autorytety”, „nie ośmieszajmy Polski w świecie”. Te hasła byłyby wspaniałe, gdybyśmy wyjaśnili historie i szli drogą prawdy. Natomiast oni chcą nie ruszać przeszłości i dalej iść kłamstwem przyszłości.

Na to nie może być zgody.

Wyuczone przez media społeczeństwo dokładnie tak reaguje, jak „autorytety” nakazują, czyli: „jest dobrze, popełniliśmy błędy, ale „zielona wyspa” jest w zasięgu ręki. Jest tuż, tuż. Dajcie nam tylko czas, a dobrobyt zawita do Polski”. I ludzie wierzą w te kłamstwa. Łudzą się każdą nową historyjką propagandową. Nie są w stanie sensownie pomyśleć o niemocy tych ludzi. Od 1990 roku mieli masę czasu, aby udowodnić swoją rację. Nie udowodnili, okłamali i dalej oszukują.

Musisz pamiętać o blokadzie założonej na każdą nieświadomą osobę. Twoim zadaniem jest znaleźć wytrych do jej świadomości. Jeżeli interesuje ją zdrowie lub ktoś w jej rodzinie cierpi na jakąś dolegliwość, to tylko ten temat będzie dla niej interesujący.

Nie ważne, od której strony ją obudzisz. Jeżeli zrozumie jeden temat, to kolejne argumenty będą łatwiej przyswajalne. 

Masz tylko jedną szanse

W przypadku, gdy rozpoczniesz rozmowę od ciężkiego kalibru typu: NWO, chipy, mafia bankowa, to już jesteś na przegranej drodze.

Dlaczego?

Bo to są tak złożone tematy, że wymagają całego przejścia odpowiednią drogą argumentacji.

Jeżeli rozmowa trwa kilka minut, to jak chcesz to zrobić?

W krótkim czasie tylko osoby, które mają autorytet, pozycje, nazwisko, czyli jednostki są w stanie wpłynąć na grupy.

Jeżeli zaczniesz od grubego kalibru, to zablokujesz osobę na swoje argumenty. Od tej pory będzie traktować Cię jak wariata. Wtedy szanse na obudzenie jej spadają do zera. Pamiętaj, że masz do czynienia z ludźmi, którzy od dziecka są okłamywani. Kłamstwa często powtarzane wykreowały ich rzeczywistość, filozofie życia i poglądy. 

Do tak zindoktrynowanej osoby musisz podejść inteligentnie, sprytnie, zwycięsko.

Jeżeli zaczniesz rozmowę od grubego kalibru, to przegrasz. Tylko nieliczne osoby mają pokorę pochylić się nad nowymi argumentami, inne potraktują Cię szyderczym śmiechem. Wewnętrznym albo zewnętrznym.

Bądź cierpliwy i nie kłóć się

Rozmawiasz ze znajomymi. Wiesz, że masz rację, ale…ich jest więcej, mają swoje argumenty, nie jesteś w stanie ich przekonać, czujesz, że przegrywasz, denerwujesz się bo Cię nie rozumieją i w kółko powtarzają wyuczone zdania.

Co wtedy robisz?

Podnosisz głos, obrażasz, wyzywasz, bijesz…i przegrywasz.

Kiedy nie jesteś w stanie opanować emocji, to nie dyskutuj. Lepiej będzie, jak wyślesz znajomym link do artykułu, filmiku, podsuniesz książkę, wydrukujesz artykuł, poradnik, ebooka. Nie każdy ma dar mowy, przekonywania, cierpliwość, argumentacje na zawołanie czy odpowiednią wiedzę. Jeżeli nie masz tych umiejętności, to skup się raczej na wysyłaniu linków, komentowaniu artykułów czy pisaniu emaili. Wtedy łatwiej pomyśleć, zadbać o argumenty, zapanować nad emocjami.

Masz tylko jedną szanse. Jeżeli ją stracisz, to wrzucą Cię do szufladki z napisem „wariat, głupek, mąciciel, aferzysta”. 

Jak przekonać oportunistów?

Najpierw znajdź wytrych i zorientuj się, jaki temat interesuje rozmówcę.

 • Zdrowie

Jeżeli to jest ten wytrych, to albo sam rozmawiaj, albo wyślij link na przykład do artykułu Marty => MartaBrzoza.pl. Artykuł i temat dobierz jak najlepiej. Tekst powinien być napisany w sposób łagodny bez obrażania i wyzwisk (niestety, ale często czytam dobre artykuły, nasączone agresywnością i epitetami). Po przeczytaniu artykułu łatwiej będzie rozpocząć rozmowę lub wymianę e-maili.

 • Muzyka

Mamy sporo filmików, które wyraźnie pokazują pielęgnowanie i propagowanie satanizmu w muzyce =>”muzyka pakt z szatanem„. Kluczem do przekonania osoby jest udowodnienie pochodzenia znaków, którymi posługują się gwiazdy amerykańskie i polskie. Pomocnym będzie ten artykuł => „Gwiazdy iluminatów to sataniści”. Należy wyraźnie wykazać, że symbole rogatej dłoni czy trójkąta skopiowane są z religii starożytnych, które pielęgnowały kult szatana.

Dla osoby wierzącej w Boga, powinien być to argument nie do odrzucenia.

 • Polityka

Nigdy nie zaczynaj rozmowy od ciężkich tematów. NWO, chipy, mafie bankową zostaw na dalsze rozmowy. Najlepszym tematem na pierwszy dialog jest zdrada Lecha Wałęsy. Jest on bardzo dobrze zargumentowany. Mamy świetne materiały, które przedstawiłem w dziale: „Lech Wałęsa – runął pomnik„.

Należy przekonać osobę o Wałęsie, który nie jest bohaterem Polski, ponieważ ewidentnie współpracował z SB. Mając na niego teczkę, mogli sterować nim według własnych potrzeb. Następnie należy powiązać  zdradę Wałęsy z wpuszczeniem do nowej Polski całego śmietnika sprzedawczyków, esbeków, komunistów. Ludzie takiego pokroju nigdy nie będą walczyć o społeczeństwo, tylko o władzę, pieniądze i indywidualne korzyści.

 • Historia

Nie ma lepszego tematu jak zdrady sojuszników. W każdym ważnym miejscu historii od drugiej wojny światowej zostaliśmy oszukani przez koalicjantów. Druga wojna światowa – Wielka Brytania nie pomogła nam w 1939 roku, ZSRR wspomógł Hitlera w zdobyciu Polski, USA zdradziła nas w Jałcie. Tu jest łatwa sprawa, ponieważ te tematy uczą w szkołach. Teraz należy je powiązać z przygotowanym przez zachód neokolonializmem Polski.

 • Ekonomia

Bardzo dobrze zargumentowanym tematem jest podaż pieniądza. Milton Friedman (ekonomista – ich człowiek), mówił o narzędziu, jakim jest ograniczanie ilości pieniądza w gospodarce, jako przyczynę wszelkich recesji. To wystarczy, aby udowodnić Balcerowiczowi zamach na gospodarkę. Kiedy Polska potrzebowała pieniędzy, tanich pożyczek, do których miały dostęp korporacje, on wraz z Amerykanami (Sachs, Soros) ograniczył wydatki i ciął podatki. Innymi słowy zrobił to o czym mówił Friedman, czyli zabrał pieniądze z rynku wywołując potężną recesje. Te reformy i doradztwo Amerykanów zatrzymało wynagrodzenia i zyski przedsiębiorstw. Nie był to przypadek, ponieważ dokładnie takie same narzędzia zastosowali w Chile. Osiągnęli fantastyczne cyferki ekonomiczne (wskaźniki) kosztem biedy społeczeństwa.

Najczęstszym argumentem na lepsze czasy jest poprawa sytuacji w Polsce w porównaniu z okresem komunizmu. Gdyby nie było kolonializmu, to zarabialibyśmy pensje niemieckie. Nie jesteśmy narodem nieudaczników, tylko rękami Balcerowicza dokonali zamachu na gospodarkę. Destrukcyjnymi reformami i wyniszczeniem całych branż/przedsiębiorstw zatrzymali prawdziwy rozwój gospodarczy. Tutaj polecam raport: „W jaki sposób skolonizowali Polskę?

Podsumowanie

Bardzo ciężko jest przekonać zindoktrynowane osoby. Oni mają swoje schematy myślenia. Naszym zadaniem jest znaleźć wytrych, podsunąć temat i odnieść zwycięstwo. Jeżeli udowodnisz jedno kłamstwo, to już wszedłeś do umysłu tej osoby. Pokonałeś ważną przeszkodę. Teraz należy lekko z wyczuciem podsuwać kolejne tematy.

Wiele osób pisze do mnie i pyta, jak skutecznie przekonywać, jak nie zostać wariatem, jak być dumny z posiadanej wiedzy.

Nie ma innej drogi. Musisz być cierpliwy. Niektóre osoby potrzebują miesięcy na zrozumienie perfidnych kłamstw.

Życzę Ci powodzenia i zachęcam Cię do ciężkiej, żmudnej pracy. Wykorzystaj wiedzę, którą otrzymałeś/otrzymałaś.

Nie pozwól, aby Bóg, historia, pokolenie ocenili Cię negatywnie. 

.
. . Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

P.S. 1 Jeżeli chcesz lepiej zrozumieć ekonomie, historie kolonizacji Polski, historie powstania międzynarodowej finansjery, nowej ekonomii, to zapraszam na stronę SzokWiedzy.pl. Udostępniam kilkadziesiąt raportów, ebooki i …pełne szkolenie „eBiznesmen”.

P.S.2 Podziel się w komentarzu swoimi sukcesami lub porażkami. Razem, wspólnie coś wymyślimy.

Photo credit: Wrote / IWoman / CC BY

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

16 Responses to “Znajdź wytrych do świadomości ludzkiej”

 • tiqwa on 2 stycznia 2015

  https://mieczducha888.blogspot.com/2014/12/zmieniona-perspektywa-nie-narzekaj.html

  Jeżeli dzisiaj rano wstałeś z łóżka raczej zdrowy niż chory… Masz większe szczęście niż milion ludzi, którzy nie przeżyją tego tygodnia.
  Jeżeli nigdy nie doświadczyłeś niebezpieczeństw wojny, samotności więzienia, tortur ani głodu, jesteś w lepszym położeniu niż 500 milionów ludzi na świecie.
  Jeżeli możesz chodzić do kościoła bez strachu, nie obawiając się aresztowania, tortur lub śmierci, jesteś szczęśliwszy niż miliard ludzi na tym świecie.
  Jeżeli masz dach nad głową, ubranie na grzbiecie, jedzenie w lodówce i masz gdzie spać, jesteś bogatszy niż 75% ludzi.
  Jeżeli masz pieniądze w banku i trochę drobnych w portfelu, jesteś wśród 8% światowych bogaczy.
  Jeżeli twoi rodzice żyją i ciągle są małżeństwem… jesteś wyjątkową rzadkością.
  Jeżeli możesz przeczytać tę wiadomość, otrzymałeś podwójne błogosławieństwo: ktoś o tobie myśli, a co więcej, jesteś szczęśliwszy niż dwa miliardy ludzi, które w ogóle nie umieją czytać.

 • Gutek on 2 stycznia 2015

  Może na początek co do „wytrycha/klucza” którym można otwierac ludzka swiadomosc – pytanie : PO CO ?
  Otwierac zamki ludzkiego rozumu ???
  Przeciez już dawno znane jest stwierdzenie :
  „JAKI ROZUM TAKIE ZYCIE !”
  Czy jesteś w stanie przekonać alkoholika lub narkomana ,ze niszczy swoje zdrowie ?
  Znajdzie on tysiące odpowiedzi,ze nic zlego nie robi i to jego sprawa ,a ile osob i to z najblzszego otoczenia z tego powodu cierpi i ma problemy – to już jego nie obchodzi !
  ON NIE MA ZDROWEJ SWIADOMOSC I, on jest dobry tylko wszyscy inni wokół niego sa zli i oni zle czynia !
  Do takich rozumu nie znajdziesz wytrycha,nie znajdzie nawet matka,ojciec,siostra , brat i przyjaciele/znajomi.

  Teraz co do wytrychow „swiatopogladowych” :
  Czy zauważacie jak się obecnie „koduje swiadomosc ” przez filmy/seriale oraz infomedia ?
  Przeciez dziś ludziska sa wprost faszerowani medialna papka i ty jeden z innych masz takiemu otworzyć rozum wytrychem lub zerwac mu klapki z oczu gdy to nawet uczy się medialnie (podkład na filmie) kiedy/w którym momencie się smaic lub klaskac ,także w kosciele ?
  A co wciska się od przedszkola,szkoly,studiow młodym do ROZUMU ,kim sa/co czynia grona „UCZITIELI” i ich programy ???

  A czym „skorupka za młodu …….” wiec tu mowic czy pisać o jakiś wytrychach to nie syzyfowa praca ?

  Temat dobry do dyskusji i na czasie ale osobiście uważam,ze nie czas na dorabianie wytrycha lub szukanie klucza,
  CZAS NA ROZWALENIE DRZWI i PONIESIENIE KOSZTOW NAPRAWY – KIM,CZYM,JAK .
  Tu na marginesie przypomnę morderstwo rodzicow przez ich synka 18-to latka ,zbrodni edukacyjnej” i szybkie uciszenie medialne.

  DZIS ABY OBUDZIC POLAKOW DO DOBRYCH CZYNOW wytrych nie wystarczy ,potrzebne jest wylaczenie telewizora,radia, nie kupowanie gazety ,potrzebny jest powrot do wiezow rodzinnych – POLSKICH .

  POTRZEBNY JEST POLSKI NIEMEDIALNY ROZUM,ktory nie otworzymy wytrychem ale pobudzimy go potrzasnieciem silnym impulsem choćby takim jak w postaci „elektronicznego wstrząsu serca” i jego ponowne działanie.
  Radzmy, co może być tym IMPULSEM ROZUMU ?!

  Ja mysle ,ze na początek w stosunku dla naszych nastepcow (dzieci,wnukow) będzie to „odcięcie od kasy” (kieszonkowe,prezenciki,dar/darowizny ,inne, dywaniki pod nozki dla kaczorkow i kaczuszki).

  Dla rowiesnikow i starszych wskazanie niezaleznych zrodel medialnych jak choćby ten portal i Rady Jego Gospodarza ale tu powstaje pytanie :
  Jak przekonać (?) ich (tych co chcemy przekonać) o korzystaniu z kompa i internetu ,kiedy to tylko do niego ma dostep synek i coreczka a ojciec,matka,dziadek babcia ,tej „diabelskiej maszyny” nie tylko nie używa ale się na tym NIE ZNA !
  „Dzieciatko ” nie użyczy nawet hasełka aby to okienko otworzylo się na swiat,bo rodzic może skraść treści i zawartości tej magicznej skrzynki.

  No i mamy to c o mamy – zamki do swiadomosci ,klucze się zapodziały a Pan Robert poleca dorobić wytrych.
  Dzieki Mu za to !

 • Robert on 2 stycznia 2015

  O to chodzi, że nie mamy takiej siły, aby cokolwiek rozwalać.
  To co w innych krajach rodzi bunt, u nas przechodzi bez echa.
  Dlatego najpierw wytrych.
  Po kolei.
  Budować należy od początku.

  Co do kompa, to pozostają rozmowy. Jeżeli Pan w bezpośrednich rozmowach będzie chciał rozwalać, to niechcący zniszczy pracę innych.

  Nie dość, że nazwą Pana wariatem, czyli zerowa skuteczność, to kiedy usłyszą od kogoś innego sensowne argumenty, to zablokują się, bo ktoś, kiedyś chciał bombardować ich życie.

  Tu jest podobna sytuacja, jak z Ron Paulem.
  Niby robi dobrą robotę, ale został uznany za wariata i klauna. Teraz kiedy ludzie usłyszą coś o FED, to od razu powiedzą: „to nieprawda, o tym mówił Paul”.

 • Gutek on 2 stycznia 2015

  Rozumowanie każdego czlowieka rozni się wiele,malo tego zmienia się w roznym kierunku co siedem lat pod wpływem roznych czynnikow.
  Akurat wrocilem z „czytanki u Podleckiego” gdzie pojawil się Twój Robercie „wykład” i zainteresowala mnie dyskusja jednych i tych samych podszkolonych osob „za i przeciw” i to z jednej strony barykady.
  Co nam NIEZALEZNYM to mowi ,otoz to ,ze „wytrych/klucz” Twój Robercie nie tyle co nie pasuja do polskich zamkow ,co okazuje się,ze zamkow takich NIE MA a drzwi do POLSKI STOJA OTWOREM !

  Może prościej i jasniej a nawet dobitnie(powtarzam się) :
  POLACY NIE TYLKO NIE KORZYSTAJA Z KOMPUTEROW (z wyjątkiem młodych) ale KOMPUTEROW SIE BOJA !!!

  Za to obcy w Polsce szybko ucza się j.polskiego i dobrze wykorzystują komputeryzacje !

  Wam MLODYM i WYKSZTALCONYM wydaje się ,ze komputer to już „chleb powszedni” – TAK ale to Wasze mniemanie i ze ludzie wszyscy maja go uzywac i uzywaja .
  BZDURA !
  Dzis w Polsce znajdziesz już czterdziestolatkow co komputer NIE INTERESUJE !
  Wiec jak chcesz do nich dotrzeć z PRAWDA ,zmienisz takich swoim portalem ???
  Kolejne pytanie :
  Czy ci co korzystają z komputerow MLODZI POLACY czytają i zabierają glos w dyskusji na Twym portalu w tematach takich jakie im dajesz dużo takich masz a tym bardziej dziadkow z mego przedzialu wiekowego ???

  Zreszta wogole czy MLODZI POLACY INTERESUJA SIE POLITYKA choćby ta zawarta w sieci net ???

  Wiec czym się chwalić ,tym ,ze komputer sluzy do wszystkiego ale bron Boze w nim „się babrać polityka !” to ogólnopolskie mniemanie młodych,bo usłyszysz :
  „mnie polityka nie interesuje „.

  I takim rozum otworzysz wytrychem ?
  Proszę tego nie przyjąć jako ma krytykę ale zachete do szukania INNYCH ROZWIAZAN aby zmienić ludzka swiadomosc ,choćby jak Rosjanie rozpowszechnianiem takiego filmu/filmow jak wlasnie „Szczurzy krol” do którego link ktoś tam podal z dyskutantow u Podleckiego.

  Dzisiaj ludzkość (z ich wyobraznia) nastawiona jest na ruchomy obraz tego co ja otacza .
  Przeciez widzimy jak ludzie chlona filmy ,tasiemce seriale i nasladuja w zyciu to co im się obrazem do glowy wlewa .

  Dzis ludziom sprawia trudności czytanie pisanie ,wola się gapic w obraz i do niego się modlic !

  A jeszcze do tego jak dodamy rozne kadzidła to ho,ho – szczurze krole gora .

  Przykład z Ron Paulem jest dobry ale nie dopisales jednego dlaczego działa w osamotnieniu,no bo kto mu ma udzielic wsparia – wielo narodowa ,kolorowa ludność Ameryki (?) ,przecież to „masy konsumcyjne” a Ron Paul z biednych się nie wylonil i jest tolerowany przez bogatych,to tez należy brac pod uwagę ,kto co i jak przekazuje do „mas”.

  I tak będzie gdy we wszelkiej władzy zawsze i wszędzie będą tylko najbogatsi i ciut mniej bogaci biednych nie uwidzisz !

  A co do sily aby wszelkie „zamki rozwalać” to nie trzeba az tak dużej sily , WYSTARCZY JEDEN SILNY ,WSPOLNY RUCH NARODOWY i taki należy szybko stworzyć w oparciu o JEDEN NAROD WE WLASNEJ OJCZYZNIE .
  Takiego w USA nie da się stworzyć ,bo ile narodow takie i tez ich myslenie .
  W POLSCE natomiast JESZCZE JEST PRZEWAGA POLSKIEJ,CZYSTEJ ,BRATNIEJ i SIOSTRZANEJ KRWI ,
  POLSKI RUCH NARODOWY TRZEBA STWORZYC OD PODSTAW/FUNDAMENTOW i na nim TWORZYC POLSKA SWIADOMOSC a mniejszości narodowe „postawić do kata” – powiedzieć im wprost :
  JESTESCIE Z NAMI i DLA NAS (?) a jak nie TO WON !

  Swiadomosc ksztaltuje byt, a w Polsce z tym jeszcze zagrozen na masowa skale nie ma , jest „powolne umieranie” .

 • Robert on 2 stycznia 2015

  1 – Jak zmienić nie komputerowców: rozmową :)
  Artykuł nie mówi tylko o kontakcie internetowym, ale głównie o bezpośrednim.

  2 – Chyba nie mówimy o takim samym wytrychu – „ze zamkow takich NIE MA a drzwi do POLSKI STOJA OTWOREM !”

  3 – Na pewno Polska potrzebuje dobrej partii. Tylko kto jej udzieli wsparcia jeżeli damy taki dylemat „JESTESCIE Z NAMI i DLA NAS (?) a jak nie TO WON !”

  To jest dobre, ale gdy się ma władze. Można wtedy nie patrząc na gnuśnych wdrażać mądre ustawy.
  Gdy jest za mało ludzi i trzeba ich zjednywać, to należy to robić sprytem, wytrychem.

  Proszę się zastanowić:
  kiedy Pan otrzymał świadomość kłamstw?
  Dlaczego tak późno?
  Kto znalazł wytrych do Pana świadomości?

  i kolejna grupa pytań:

  Dlaczego Pana pokolenie tak długo śpi?
  Jakie ma Pan rezultaty swojej działalności?
  Może należy je zmienić, uskutecznić.

 • Arni on 2 stycznia 2015

  Ciężko mi wyobrazić sobie przebudzenie narodowe, jeśli ma ono nadal bazować na złodziejsko-mafijnym systemie partyjnym którego przewodnią siłą ma być największy w Polsce zwolennik bankierów amerykańskich. Czyli co, Solidarność bis?
  Porady jak najbardziej dobre, szkoda tylko że z podtekstem – PiS przewodnią siłą narodu !

 • Robert on 2 stycznia 2015

  Nie ma żadnego podtekstu.
  PiS i tak będzie w sejmie.
  Teraz trzeba walczyć o kolejne partie by się tam znalazły.

  Arni nie będzie przebudzenia narodowego, jeżeli każdy z nas nie weźmie się do pracy.

  Proponuje dość narzekania, a więcej działania => ładne hasełko powstało :)

 • Robert on 3 stycznia 2015

  Ciężko rozmawiać na poważne tematy pisząc.
  W żadnym wypadku nie chciałem wyciągać od Pana żadnych informacji.
  Były to raczej retoryczne pytania.
  Na pewno nie oskarżające, ponieważ Pan działa, a ulepszające.

 • Gutek on 3 stycznia 2015

  My ( Pan w sile wieku i rozumu,ja dziadek z laga),a co z reszta ?
  Czy dzisiaj Pana rowiesnicy dzialaja podobnie ,potrafią odrozniac DOBRO od ZLA oraz KTO JEST KTO ???

  Czy także starzy ludzie maja cos do powiedzenia i podpowiedzenia wszystkim az po rzadzacych ?

  No i jeszcze co z odwaga ?
  Gdzie się podziala polska RYCERSKOSC,HONOR,o Bogu nie wspomnę, bo Ten został zastąpiony bozkiem MAMONEM i to u resztek Polakow nawet w szatach duchownych a purpuratów zoladkiem ,wystarczy popatrzec na ich twarzyczki i już widzimy kto ,na czym i jak się pasie !
  Jak dajmy na to kard.S.Dziwisz czy jemu podobni.

  Chce jeszcze do tego dodac ,co zrobiono z naszymi DZIECMI i MLODZIEZA,jaki noz wbito w nasze RODZICOW i DZIADKOW POLSKIE SERCA ,jak rozwija się nie tylko alkoholizm w Polsce wśród młodych i wyżej wiekiem ale gorsze DIABELSTWO- NARKOMANIA (sam taki „noz dostałem” w sama Wigilie gdy zwinięto mojego 35-cio letniego syna w NYC w głodzie narkotycznym do szpitala, a wczesniej robilem co moglem aby go wyrwac z diabelskich sidel i walke przegrałem,oddalil się z „mojego wpływu” !).
  Tak, nie tylko Ameryke dopadla NARKOTYCZNA PLAGA ale ogarnela ona już POLSKE !!!
  Czy o tym słyszymy w mediach,czy o tym słyszymy w KOSCIELE,czy Sejm i Senat nad tym debatuje i cos uchwala ???
  NIE !
  Bo wiadomo czyj to biznes i komu na tym zależy .
  Chetnie wezme udział w dyskusji jeżeli się tu pojawi taki temat ZDROWOTNY choćby u Pani Marty.
  Może razem MY POLACY znajdziemy sposób jak ratować ludzi uzależnionych,jakie znaleźć naturalne lekarstwa dla alkoholikow i narkomanow.
  Wspominam o tym z własnym bolem serca,bo dziś nie tylko szkoda własnych dzieci nie tylko zabijanych przez szczepionki wszelkie chemiczne leki piwsko,wszelkie dopalacze (od tego się zaczyna) ale szkoda każdego młodego ZYCIA – gdzie tu walka na tym kierunku ,przy jakim uzyciu sil i srodkow ?
  Tu wlasnie Panie Robercie i Pani Marto (chwala Wam za ten portal) szukajmy „wytrychow ratunku” z jednoczesnym struganiem paly na dostawców narkotykow i to już nie tylko „marychy” (od niej się zaczyna narkomania i uzależnienie narkotyczne) ale później od narkotykow twardych, gdzie dawka w NYC kosztuje glodujacego narkotycznie minimum $400 (tak czterysta) – czyje „dzieciatka” na to stać ?
  Pytam :
  KTO SIE SPECJALIZUJE W HURTOWEJ DOSTAWIE NARKOTYKOW i SKAD,CZYM ONE SA DOSTARCZANE ?

  Czy aby nie rzady z plemion zmijowych i dzieci diabla to cznia jako jeden ze sposobow na depopulacje gojow ???
  Co na to Episkopat „polski”, co na to pielgrzymi i ich przewodnicy do Czestochowy i Najasniejszej Panienki,co na to media ojczulka Rydzyka – czy jest to chociaż naglasniane ?
  NIE !
  Wszyscy nabrali wody w usta ,mało tego wpaja się im zagrozenie ze strony Putina ,to „Putin i Rosja” jest wszystkiemu winna/winny ?
  To do takiego raju pcha się Ukraina , a Kalkstein jedzie tam i wrzeszczy o jakiejś chwale ?

  LUDZIE !
  PISAC i WOLAC NA CALE GARDLO KTO JEST TEMU WINIEN,KTO I JAK NAS SKLOCA i ZABIJA JAKIE MA DLA NAS PLANY !!!

  Pewnie tez i Jaruzelski abstynent temu winien – czy tak panie Galant i inni opluwacze ?

  Kiedy wy wszyscy otumanieni odzyskacie rozum przyćmiony propaganda – kiedy rozpoznacie KTO i ZA CO JEST WINNY ?
  KIEDY DIABEL PRZESTANIE WAM MACIC i PRZEWRACAC W GLOWACH ??????????????????????
  Pytam jako ojciec i dziadek .

 • Robert on 4 stycznia 2015

  Współczuję syna.
  Dlatego warto walczyć, bo kiedyś wygramy.

  P.S. Pan Galant nie jest opluwaczem, źle go Pan rozpoznał.
  On tak samo, jak Pan walczy o Polskę.

 • Gutek on 4 stycznia 2015

  Jeżeli walczy o POLSKE (dotyczy to wszystkich) to NIECH NIE SLUCHA i NIE DAJE WIARY PROPAGANDZIE TYCH CO OPANOWALI WSZELKIE MEDIA !

  Piszcie w czyich rekach sa media ,nawet te co uwazaja się za NIEZALEZNE,zrywajcie maski grającym na dwie strony,pokazujcie tych WSPOLCZESNYCH FARYZEUSZY –
  – MIESZANCOW KRWI !!!

  Zaczelo się wszystko od jednego JUDASZA przed wiekami,dzis tych JUDASZY SA JUZ MILIONY !!!

  Trzeba się nauczyć ich rozpoznawać,INTUICJA UCZCIWEGO CZLOWIEKA POZWALA FARYZEUSZY ROZPOZNAWAC,NASZ STWORCA DAJE NAM DO TEGO SILY ,OTWIERA NASZE OCZY i USZY .

  LOTROM WYDAJE SIE,ZE SA NIEROZPOZNAWALNI ale sa w BLEDZIE ,JA WROGA ROZPOZNAJE NA ODLEGLOSC majac w tym doswiadczenie zyciowe .

  MLODZI LUDZIE TEGO SIE DOPIERO UCZA i popelniaja bledy jak każdy z nas za młodu .

  ZYCIE DOPIERO UCZY CZLOWIEKA ROZPOZNAWAC KTO JEST KTO gdy STYKA SIE ZE ZLEM LUDZI i ICH UCZYNKAMI,tych co wcześniej zapewniali cie i prawili słodkie slowka ,udając przyjaciol i bliskich, w tym zon i mezow .

  ZYCIE UCZY KAZDEGO JAK ROZPOZNAC PRAWDE , UCZYNKI DOBRE i ZLE !!!

  Ja tak rozpoznawałem OSOBISCIE (nie sluchajac oszczercow) „wodzow” az po gen.Jaruzelskiego ,tak tez i dziś rozpoznaje ludzi ,szczególnie tych „grających role przyjaciela”,za stary już jestem by dac się nabierać FARYZEUSZOM ZYCIOWYM ,których każdy zawsze i wszędzie POSIADA !
  Po to masz człowieku rozum ,żeby wiedzieć kim masz do czynienia .

  MADREMU i UCZCIWEMU SZATAN , ZLY CZLOWIEK MOZE TYLKO NA PEWIEN OKRES ZAMACIC W GLOWIE ale potem rozum zaczyna dzialac poprawnie i widzisz Z KIM MASZ DO CZYNIENIA,dostzregasz własne bledy i pojdziesz za dobrem a nie zlem .

 • Arni on 4 stycznia 2015

  Zgodzę się z tym że Pis będzie w sejmie. Będzie również na pewno inny partyjno-mafijny sprzedawczyk Po. To jest pewne, bo nie stanie się nagle cud i większość Polaków się nagle nie obudzi. Są ciągle manipulowani przez wszystkich wokoło. Smutne to, bo ile oficjalne media robią to za duże pieniądze, to tzw. patrioci robią to z niewiedzy lub są kretami którzy pod przykrywka patriotyzmu ogłupiają ludzi.
  Zgodzę się również z tym, że nie bedzie odrodzenia narodowego jeśli każdy z nas nie weźmie się do pracy. Szkoda tylko, ze nasza praca jest syzyfowa bo przeciwstawna. Ty Robercie żyjesz w starym systemie i próbujesz go tylko lukrować. Ja już dawno się obudziłem i jestem pewien, że to nie ta droga, więc proponuję nowe rozwiązania które nie bazują na kłamstwie, układach polityczno-mafijnych, kupczeniu majątkiem narodowym, byciu wasalem bankierów i organizacji nwowskich.
  I proszę mi nie sugerować, ze narzekam, chyba ze za narzekanie uważasz mówienie prawdy o przestępczej działalności partii, w tym Pis.
  https://zygumntbialas.neon24.pl/post/117217,prof-anna-razny-pis-udaje-ze-reprezentuje-katolikow
  https://naszeblogi.pl/51542-magdalenkowo-okraglostolowa-polska-scena-polityczna
  https://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/
  https://www.youtube.com/watch?v=EGhl8yUl7xA
  https://www.bibula.com/?p=14699
  Wszystko o „patriotyźmie” Kaczyńskich i Pis znalezione w sieci w ciągu kilku minut. A zapewniam, że jest tego znacznie więcej.

 • Robert on 4 stycznia 2015

  Ale ja nie myślę bronić PiS.
  Stwierdzam tylko fakt, że będą w sejmie, dlatego my powinniśmy głosować na inne partie.

  Mamy fajny przykład z Węgier.
  Zanim Orban wygrał działał w podziemiu.
  Zbudowali kilka tysięcy lepszych – gorszych organizacji. Każda z nich przedstawiała jaką prawdę. W końcu to wybuchło. Wyszło z podziemi/internetu i wygrało.

  Taką samą drogą my idziemy.
  Najpierw podziemie, czyli internet i rozmowy bezpośrednie. W końcu, jak to napęcznieje to wybuchnie.

 • Arni on 6 stycznia 2015

  A ja stwierdzam ponownie, że głosowanie na jakąkolwiek partię (oprócz DB co już kiedyś wyjaśniałem) jest zbrodnią przeciwko Polsce i samemu sobie.
  Orban może być tu tylko potwierdzeniem. Na razie próbuje wywijać szabelką z mniejszym lub większym skutkiem. Lecz gdy zacznie to robić mocniej, to poślizgnie się na mydle lub zatnie przy goleniu, no i po naprawie państwa Madziarów. W formie partyjnej wystarczy zlikwidować jednego/kilku ludzi na górze i wszystko się sypie. Poza tym jest jeszcze zrobienie nowego Majdanu i „demokratyczna” wymiana jednej partii na inną.

  Mam też ciągle nadzieję, że my pójdziemy inną drogą. Tą na której nie będziemy powielać błędów innych a nauczeni poprzez błędy innych zrobimy to znacznie lepiej. W dodatku nie samodzielnie, bo to skazane jest od razu na likwidację a wspólnie z krajami o tej samej kulturze słowiańskiej.

 • Ewa on 25 sierpnia 2015

  Witam
  cóż w pełni zgadzam się z Arni. Przez moment dałam się nabrać Kukizowi ale chamstwo to nie jest droga do wolności kraju. Myślę, że ciągle należy mówić ludziom co się dzieje. Może od razu nie da to rezultatu ale zawsze im w głowach coś zostaje i niektórzy zaczynają się zastanawiać.
  Mam za przykład mojego tatę. Na początku nie wierzył w nic co mu mówiłam ale ja si tym nie zrażałam i dalej np. zwracałam uwagę na smugi na niebie zostawiane przez samoloty i opowiadałam co te smugi zawierają. Na początku nie chciał słuchać ale po pewnym czasie sam nagle jak byliśmy na działce zwrócił uwagę, że znowu są te smugi. Tak więc na początku wyśmiewał to co mówię ale z czasem sam zaczął na to zwracać uwagę. Myśle, że dla takich niedowiarków dobrze jest też ciągle im o tym przypominać aż z czasem sami się danym tematem zainteresują.
  Wiem to trudne bo na początku wyśmiewają cię i zupełnie lekceważą to co mówisz ale zawsze jednak coś tam w ich głowach zostaje. A z czasem zasiane ziarnko wykiełkuje. Tu się zgodze z Panem , że konieczna jest cierpliwość
  Pozdrawiam

 • staszek on 17 października 2015

  Witam wszystkich
  Bardzo dobry artykul nie jedyny zreszta
  Mam 32 lata jestem w temacie jakies 6 lat i jestem mozna powiedziec uzalezniony od gloszenia prawdy na wlasnej skorze przeszlem przez wyzej wymienione rady i oczywiscie trzeba to robic delikatnie i spokojnie bo ludzi albo kompletnie to nie interesuje albo tak sa przesiaknieci m.in tv ze wszystko inne to blef ha maja na odwrot.
  Tak na powaznie czasem sobie mysle, ze Bog celowo zeslal insekty na ziemie, ze zycie jest jednym wielkim sprawdzianem dla nas nie wiem czy da sie cos zmienic teraz poza uratowaniem niektorych duszyczek BO WIEKSZOSC SPI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *