Wywiad USA: od 45 roku rządzi komuna żydowska, która mordowała Polaków!

żydokomuna

Amerykanie twierdzą, że po drugiej wojnie światowej żydzi przejęli władzę w Polsce.

Aż 70% funkcjonariuszy w PZPR było pochodzenia żydowskiego!

Umiejscowili się w każdej strukturze państwa polskiego.

Najważniejsze funkcje w bezpiece obejmują towarzysze żydowscy

50% funkcjonariuszy bezpieki na stanowiskach kierowniczych było żydami. 

Co to oznacza?

Po 1945 roku żydowscy funkcjonariusze mordowali żołnierzy niezłomnych tzw. wyklętych.

Bardzo źle przeprowadzone powstanie warszawskie, w którym młodzi ludzie walczyli z siekierami, z pustymi rękami przeciwko czołgom niemieckim, spowodowało likwidacje podziemnego wojska polskiego.

Kiedy wkroczył na ziemie polskie Stalin wraz z czerwoną armią, wykorzystali niemieckie obozy koncentracyjne do mordowania resztek niezłomnych.

Pomagała im w tym bezpieka, w której połowa funkcjonariuszy na wysokich stanowiskach, obstawiona była żydami.

Nie jest to zmyślony obraz Polski.

Amerykanie: żydzi rządzą w Polsce

Tak samo rządy żydów w Polsce rozpoznawał wywiad amerykański:

„Rządzące elity żydowskie zdominowały polską partie komunistyczną PZPR i biuro polityczne, z którego wychodzą wszystkie podejmowane decyzje…”.

Amerykanie twierdzą, że żydzi opanowali i zdominowali organ decyzyjny, jakim było biuro polityczne. Dzięki temu wszystkie decyzje PZPR były zatwierdzane przez komunistycznych żydów. W tym okresie wymordowano tysiące Polaków.

Kto za to odpowiada?

Amerykanie twierdzą, że żydzi!!!!

Bo to oni podejmowali wszystkie decyzje w Polsce.

Dlatego ten okres władzy nazywamy: żydokomuną.

Jednak należy spytać się, czy ktoś wygonił żydokomunę z Polski czy do dzisiaj rządzi ich pokolenie?

W latach 1968-70 nastąpił wyjazd około 11,5 tys żydowskich towarzyszy partyjnych wraz z rodzinami. W rzeczywistości wyjechało około 5,5 tys żydowskich komunistów będących na stanowiskach partyjnych. Reszta to dzieci, kobiety i starcy.

Około tysiąca z nich natychmiast powinno stawić się przed sądem za morderstwa na narodzie polskim…

Jak z taką historią, prezydent Duda może mówić o walce z antysemityzmem w Polsce.

Panie prezydencie Duda, niech pan walczy z antypolonizmem.

Czy Pan reprezentuje żydowski Izrael czy naród polski?

Dość mamy tych kłamstw.

To żydzi mordowali Polaków!!!

Czas o tym mówić głośno!

Proszę posłuchać historyka, Leszka Żebrowskiego, który przekazał te wszystkie informacje:

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Israel Grunge Flag” (CC BY 2.0) by Free Grunge Textures – www.freestock.ca

Przeczytaj koniecznie:

6 Responses to “Wywiad USA: od 45 roku rządzi komuna żydowska, która mordowała Polaków!”

 • Mat on 11 października 2017

  Panie Robercie,którzyAmerykanie? Pytam, bo aż się wierzyć nie chce, taki utopijny artykuł.

 • Robert on 11 października 2017

  Mat,

  proszę posłuchać historyka Leszka Żebrowskiego.
  To on takie wiadomości podał.
  Wszystko jest na wideo.

 • Andrzej on 12 października 2017

  Tak to prawda. Ale trzeba wiedzieć dokładnie jak do tego doszło i jacy Żydzi do tego sie przyczynili. PZPR powstał na kongresie zjednoczeniowym 15 grudnia 1948 roku z połączenia PPR i PPS, z czego PPS o była jedynie nic nie znaczące ówcześnie przybudówką. Tak na prawdę to CBKP było ta sprawczą organizacją komunistycznych, żydowskich ścierw na żołdzie Stalina i Berii, którzy w ogóle się nie czuli Polakami i tam głownie Żydzi grali pierwsze skrzypce jak Wasilewska (kochanka Stalina), Hintz, Lampe, Berman,Fejgin, Kuhl i inni. Polecam gorąco ksiazke jerzego Brochockiego ” Reweolta Marcowa” Narodziny, zycie i śmierć PRL

 • Polak on 12 października 2017

  żydokracja

  Jest rok 1945 – Żyd Jakub Berman kładzie podwaliny pod nowy ustrój w Polsce ŻYDOKRACJĘ – i ten ustrój któremu obce są wszelkie ideologie poza jedną Talmudczaną obowiązuje w Polsce także obecnie !! Żydokracja pomija i lekceważy jakiekolwiek prawa goyów – i np. tzw, Konstytucja Kwaśniewskiego z mocy prawa jest nieważna, ponieważ prawnie niedopuszczalna !! Ale , że dla Żydów liczył się tylko jeden artykuł zawarty w art. 220 ust 2 ( „Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”) dlatego Talmudczanym prawem została usankcjonowana !! żyda obowiązuje Talmud – dlatego żydowskie władze stosują się do następujących praw Talmudu ;
  “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b. Powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:
  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”.
  – to zapis art. 220 nielegalnej Konstytucji dał Żydom możliwość grabieży Polaków i pomimo, że jest nielegalna i bezprawna jest też i decyzja o uznaniu nieważnego referendum w/s uznania konstytucji, to właśnie w oparciu o Talmud Żydowskie rządy zadłużały i zadłużają Polaków w żydowskich Bankach komercyjnych tak jakby rząd Polski nie mógł się zadłużyć w NBP !! Dlaczego ? Bo na zasadach prawa goyów to jest niedopuszczalne ale zgodne z Talmudem już tak !
  Dlatego jak jakaś osoba mówi o rządach prawa i demokracji w Polsce w sprzeciwie do stanu faktycznego to albo jest kompletnie nieświadoma albo jest pochodzenia żydowskiego ! Polak doskonale wie, że żyje w kraju okupowanym przez mniejszość żydowską !!
  A rządy oparte na przemocy i bezprawiu Żydów nad goyami nazywamy ŻYDOKRACJĄ bo nie mają one żadnych cech prawa osadzonych w Polskiej kulturze i demokratycznym pojmowaniu relacji społecznych – opierają się ona na prostej definicji ;
  Żyd ma zawsze rację bez znaczenia mają tu usankcjonowane w prawie Polskim normy prawne !!
  Dlatego Żydzi wprowadzili święto państwowe tzw. Chanuki – która oznacza wielkie zwycięstwo Żydów nad ? skoro pali się ją poza Izraelem tylko w Polsce to oznacza zwycięstwo na Polakami !!
  Według Żydów referendum o przyjęcie konstytucji kwacha było dla Polaków nieistotne – ponieważ tylko referenda o znaczeniu istotnym dla Polski muszą mieć ponad 50 % głosujących – typowy żydowski żargon sprzeczny z prawem i stanem faktycznym ale zgodny z Talmudem !!! Czyli ustrojem ŻYDOKRACJI !!! Żyd Jakub Berman tak to kreował ; „Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce. (…)Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu. = jakim jest polin
  W Polsce wszystkie karty głosowań po wyborach są palone !! Ponieważ goye nie powinni nigdy się dowiedzieć jakie były faktyczne wyniki wyborów – taki stan jest sprzeczny ze wszelkimi prawami – tylko przestępca zaciera ślady !!

 • qrde blade on 13 października 2017

  W tym miejscu należy zwrócić szczególna uwagę jakie znaczenie ma dla typowych, ludzkich biorobotów ich RELIGIJNE OPROGRAMOWANIE za młodu wpojone do szczególnie wtedy mało asertywnych łepetyn, które pomimo, że jest sprzeczne z demokratycznymi prawami ludzkimi jest ochoczo i absolutnie nadrzędnie sprawowane. Później to przynależność do grupy i poczynione ZŁO nie pozwalają wrócić do normalności. To CELOWE OPROGRAMOWANIE czyni z nich najemne demoniczne wojsko pomagające upadłym okupantom przez całe wieki eksploatować planetę, czynić chaos, wojny, konflikty, niszczyć ludzkość i w tym celu mentalnie traktować ją gorzej jak zwierzęta. Wszystkie religie w mniejszym lub tym samym stopniu, zostały stworzone do przeciwstawiania się prawom naturalnym i narzucają tzw. boską – upadłych Elochim i ich licznej hybrydowej progenitury woli i interesów. To Oni właśnie według religijnych mitów są władającymi tym światem Aniołami i Demonami, stworzyli w tym celu piramidalną, sekretną organizację i wysługują się najemną hybrydową progeniturą i dawno temu wybraną w tym celu nacją –>
  1. https://www.youtube.com/watch?v=DtU9pjKDcUc
  2. https://www.youtube.com/watch?v=JWR2SzpR3yg&t=193s

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *