Wywiad USA: od 45 roku rządzi komuna żydowska, która mordowała Polaków!

żydokomuna

Amerykanie twierdzą, że po drugiej wojnie światowej żydzi przejęli władzę w Polsce.

Aż 70% funkcjonariuszy w PZPR było pochodzenia żydowskiego!

Umiejscowili się w każdej strukturze państwa polskiego.

Najważniejsze funkcje w bezpiece obejmują towarzysze żydowscy

50% funkcjonariuszy bezpieki na stanowiskach kierowniczych było żydami. 

Co to oznacza?

Po 1945 roku żydowscy funkcjonariusze mordowali żołnierzy niezłomnych tzw. wyklętych.

Bardzo źle przeprowadzone powstanie warszawskie, w którym młodzi ludzie walczyli z siekierami, z pustymi rękami przeciwko czołgom niemieckim, spowodowało likwidacje podziemnego wojska polskiego.

Kiedy wkroczył na ziemie polskie Stalin wraz z czerwoną armią, wykorzystali niemieckie obozy koncentracyjne do mordowania resztek niezłomnych.

Pomagała im w tym bezpieka, w której połowa funkcjonariuszy na wysokich stanowiskach, obstawiona była żydami.

Nie jest to zmyślony obraz Polski.

Amerykanie: żydzi rządzą w Polsce

Tak samo rządy żydów w Polsce rozpoznawał wywiad amerykański:

„Rządzące elity żydowskie zdominowały polską partie komunistyczną PZPR i biuro polityczne, z którego wychodzą wszystkie podejmowane decyzje…”.

Amerykanie twierdzą, że żydzi opanowali i zdominowali organ decyzyjny, jakim było biuro polityczne. Dzięki temu wszystkie decyzje PZPR były zatwierdzane przez komunistycznych żydów. W tym okresie wymordowano tysiące Polaków.

Kto za to odpowiada?

Amerykanie twierdzą, że żydzi!!!!

Bo to oni podejmowali wszystkie decyzje w Polsce.

Dlatego ten okres władzy nazywamy: żydokomuną.

Jednak należy spytać się, czy ktoś wygonił żydokomunę z Polski czy do dzisiaj rządzi ich pokolenie?

W latach 1968-70 nastąpił wyjazd około 11,5 tys żydowskich towarzyszy partyjnych wraz z rodzinami. W rzeczywistości wyjechało około 5,5 tys żydowskich komunistów będących na stanowiskach partyjnych. Reszta to dzieci, kobiety i starcy.

Około tysiąca z nich natychmiast powinno stawić się przed sądem za morderstwa na narodzie polskim…

Jak z taką historią, prezydent Duda może mówić o walce z antysemityzmem w Polsce.

Panie prezydencie Duda, niech pan walczy z antypolonizmem.

Czy Pan reprezentuje żydowski Izrael czy naród polski?

Dość mamy tych kłamstw.

To żydzi mordowali Polaków!!!

Czas o tym mówić głośno!

Proszę posłuchać historyka, Leszka Żebrowskiego, który przekazał te wszystkie informacje:

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Israel Grunge Flag” (CC BY 2.0) by Free Grunge Textures – www.freestock.ca

Przeczytaj koniecznie:

22 Responses to “Wywiad USA: od 45 roku rządzi komuna żydowska, która mordowała Polaków!”

 • Mat on 11 października 2017

  Panie Robercie,którzyAmerykanie? Pytam, bo aż się wierzyć nie chce, taki utopijny artykuł.

 • Robert on 11 października 2017

  Mat,

  proszę posłuchać historyka Leszka Żebrowskiego.
  To on takie wiadomości podał.
  Wszystko jest na wideo.

 • Andrzej on 12 października 2017

  Tak to prawda. Ale trzeba wiedzieć dokładnie jak do tego doszło i jacy Żydzi do tego sie przyczynili. PZPR powstał na kongresie zjednoczeniowym 15 grudnia 1948 roku z połączenia PPR i PPS, z czego PPS o była jedynie nic nie znaczące ówcześnie przybudówką. Tak na prawdę to CBKP było ta sprawczą organizacją komunistycznych, żydowskich ścierw na żołdzie Stalina i Berii, którzy w ogóle się nie czuli Polakami i tam głownie Żydzi grali pierwsze skrzypce jak Wasilewska (kochanka Stalina), Hintz, Lampe, Berman,Fejgin, Kuhl i inni. Polecam gorąco ksiazke jerzego Brochockiego ” Reweolta Marcowa” Narodziny, zycie i śmierć PRL

 • Polak on 12 października 2017

  żydokracja

  Jest rok 1945 – Żyd Jakub Berman kładzie podwaliny pod nowy ustrój w Polsce ŻYDOKRACJĘ – i ten ustrój któremu obce są wszelkie ideologie poza jedną Talmudczaną obowiązuje w Polsce także obecnie !! Żydokracja pomija i lekceważy jakiekolwiek prawa goyów – i np. tzw, Konstytucja Kwaśniewskiego z mocy prawa jest nieważna, ponieważ prawnie niedopuszczalna !! Ale , że dla Żydów liczył się tylko jeden artykuł zawarty w art. 220 ust 2 ( „Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”) dlatego Talmudczanym prawem została usankcjonowana !! żyda obowiązuje Talmud – dlatego żydowskie władze stosują się do następujących praw Talmudu ;
  “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b. Powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:
  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”.
  – to zapis art. 220 nielegalnej Konstytucji dał Żydom możliwość grabieży Polaków i pomimo, że jest nielegalna i bezprawna jest też i decyzja o uznaniu nieważnego referendum w/s uznania konstytucji, to właśnie w oparciu o Talmud Żydowskie rządy zadłużały i zadłużają Polaków w żydowskich Bankach komercyjnych tak jakby rząd Polski nie mógł się zadłużyć w NBP !! Dlaczego ? Bo na zasadach prawa goyów to jest niedopuszczalne ale zgodne z Talmudem już tak !
  Dlatego jak jakaś osoba mówi o rządach prawa i demokracji w Polsce w sprzeciwie do stanu faktycznego to albo jest kompletnie nieświadoma albo jest pochodzenia żydowskiego ! Polak doskonale wie, że żyje w kraju okupowanym przez mniejszość żydowską !!
  A rządy oparte na przemocy i bezprawiu Żydów nad goyami nazywamy ŻYDOKRACJĄ bo nie mają one żadnych cech prawa osadzonych w Polskiej kulturze i demokratycznym pojmowaniu relacji społecznych – opierają się ona na prostej definicji ;
  Żyd ma zawsze rację bez znaczenia mają tu usankcjonowane w prawie Polskim normy prawne !!
  Dlatego Żydzi wprowadzili święto państwowe tzw. Chanuki – która oznacza wielkie zwycięstwo Żydów nad ? skoro pali się ją poza Izraelem tylko w Polsce to oznacza zwycięstwo na Polakami !!
  Według Żydów referendum o przyjęcie konstytucji kwacha było dla Polaków nieistotne – ponieważ tylko referenda o znaczeniu istotnym dla Polski muszą mieć ponad 50 % głosujących – typowy żydowski żargon sprzeczny z prawem i stanem faktycznym ale zgodny z Talmudem !!! Czyli ustrojem ŻYDOKRACJI !!! Żyd Jakub Berman tak to kreował ; „Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce. (…)Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu. = jakim jest polin
  W Polsce wszystkie karty głosowań po wyborach są palone !! Ponieważ goye nie powinni nigdy się dowiedzieć jakie były faktyczne wyniki wyborów – taki stan jest sprzeczny ze wszelkimi prawami – tylko przestępca zaciera ślady !!

 • qrde blade on 13 października 2017

  W tym miejscu należy zwrócić szczególna uwagę jakie znaczenie ma dla typowych, ludzkich biorobotów ich RELIGIJNE OPROGRAMOWANIE za młodu wpojone do szczególnie wtedy mało asertywnych łepetyn, które pomimo, że jest sprzeczne z demokratycznymi prawami ludzkimi jest ochoczo i absolutnie nadrzędnie sprawowane. Później to przynależność do grupy i poczynione ZŁO nie pozwalają wrócić do normalności. To CELOWE OPROGRAMOWANIE czyni z nich najemne demoniczne wojsko pomagające upadłym okupantom przez całe wieki eksploatować planetę, czynić chaos, wojny, konflikty, niszczyć ludzkość i w tym celu mentalnie traktować ją gorzej jak zwierzęta. Wszystkie religie w mniejszym lub tym samym stopniu, zostały stworzone do przeciwstawiania się prawom naturalnym i narzucają tzw. boską – upadłych Elochim i ich licznej hybrydowej progenitury woli i interesów. To Oni właśnie według religijnych mitów są władającymi tym światem Aniołami i Demonami, stworzyli w tym celu piramidalną, sekretną organizację i wysługują się najemną hybrydową progeniturą i dawno temu wybraną w tym celu nacją –>
  1. https://www.youtube.com/watch?v=DtU9pjKDcUc
  2. https://www.youtube.com/watch?v=JWR2SzpR3yg&t=193s

 • Michał on 26 października 2017

  mapa Gomberga z 41 roku plan powojennego podziału świata – to wiele wyjaśnia

  https://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/04/11/mit-drugiej-wojny-swiatowej/

  Song Hongbing w drugiej części Wojny o pieniądz pokazuje że to najprawdopodobniej Victor Rothschild przekazał Stalinowi schemat konstrukcji bomby atomowej.

  Są opinie że Rothschildowie sponsorowali Marksa, Lenina, później współpracowali ze Stalinem a nawet Mao Tse Tungiem.

 • qrde blade on 26 października 2017

  Wszędobylskie CIAPATE elyty dualnym fortelem zarządzają polską fermą niezmiennie manipulowanych i oszukiwanych tubylczych OWIEC i to dosłownie od samego prezia do nadzwyczajnego psora. Naturalnie części z nich jest absolutnie świadoma uczestnictwa w spisku przeciwko bezwolnym stadom i w swej aktywnej lub rzadziej zachowawczej, bezwolnej postawie, zwykle pomaga je dalej niewolić, strzyc i depopulować. Używają do tego celu kilku starych jak świat trików i podstępów np. zastępując odpowiedzialność jednostki odpowiedzialnością partyjną, tworząc wzajemnie, popierające się sitwy, organizacje, uprzywilejowane kasty, manipulując wynikami wyborów, których rozstrzygnięcia są początkowo modelowane, a po sfałszowaniu wyników uwiarygadniane przez wcześniej ogłaszane przez media głównego nurtu licznie powtarzane sondaże. Działają według typowych, dualnych standardów, niby ze sobą twardo i zaciekle walcząc, jednak w rzeczywistości reprezentując zawsze obie strony wszelkich sporów i konfliktów i dzięki temu selektywnie je wygrywają, sterując tymi wynikami z górnych poziomów swej piramidalnej władzy. OWCE są w tej sytuacji kompletnie bezwolne, gdyż kompletnie nie posiadają swojej własnej nie skorumpowanej i asertywnej wobec wilczych i pasterskich kłamstw reprezentacji, która byłaby na tyle silna, liczna i otrzaskana w technikach zwodzenia, aby przeciwstawić się CIAPATEJ najemnej, zwykle pasożytniczej armii. Przede wszystkim OWCE są od młodości programowane w fałszu i durnocie, naturalnie do niewolniczej pracy na rzecz swych elyt, które broniąc swych przywilejów, niezmiennie trzymają je w od wieków w totalnej ciemnocie. Systemy i resorty szkolnictwa, nauki, zdrowia, religii w tym polityka, media, sądy i służby opanowane są w całości przez ten spisek i przede wszystkim jemu służą. Polaryzowane ciągłymi politycznymi awanturami, ustawkami OWCE łażą na wybory, swymi oddanymi raz na jednych, innym razem na drugich ( od tzw. BANDY do BANDY ) uwiarygadniają ich później realizowane niszczycielskie programy i pogromy bezpardonowo niechybnie wymierzone w wiadome stado. Znikają ludzie, owce, pieniądze, dochody, ziemie, budynki ( nawet wielorodzinne ), tzw. prawa obywatelskie, rosną podatki, obowiązki, opłaty, ceny, długi, roszczenia, ect.
  JAK W TAKICH RAZACH POSTĘPOWAĆ?
  Tworzyć i zacząć społecznie finansować owcze organizacje grupujące i wspierające istniejące, własne wypróbowane, asertywne i inteligentne elity. Bez zbiórki pieniędzy i wiedzy know how na ten cel nic niezmiennym wzorem CIAPATYCH OWCE NIC nie wskóraJĄ. Jest DOPRAWDY kilka osób z których umiejętności, iluminowanej wiedzy i dobrej woli można skorzystać, ale one muszą mieć ochronę, środki, stworzone ku temu możliwości oraz by być przez takie organizacje szeroko społecznie uwiarygadniane i stadnie proponowane. W tym celu wzorem przeprowadzanych przed wyborami akcji sondażowych trzeba szeroko reklamować w stadach i zamawiać sondaże dotyczące szerokiej popularności i poparcia dla własnych elit, szeroko akceptowanych przez stado. Takie prawdziwe wykonane i szeroko rozpowszechnione medialnie sondaże pokażą wreszcie faktyczną wolę i siłę, a także społeczne poparcie dla własnych elit, które jak dotąd są elementem kpin i drwin ( mówi się o nich, ze to znachorzy, byli lekarze, oszołomy, spiskowcy i wytyka im się na każdym kroku brak ciapatego profesjonalizmu ). Trzeba też twardo pogadać z przedstawicielami kk czy oni ciałem i duchem są ze stadem czy jak dotąd z wilkami, a od biskupa z satanistami…

 • józef on 28 października 2017

  To jest to

 • Krzysztof on 4 listopada 2017

  Ludzie Żydzi nie tylko wtedy rządzili Polską, rządzą do dzisiaj prawie całym światem. Ta wiedza jest dostępna od dawna tyle że pod szyldem – ściema i główny nurt o tym nie mówi (jak zresztą o wiekszosci wartościowej wiedzy). Mają w swoich łapach banki centralne, największe dwie światowe agencje prasowe, ogromną cześć nieruchomości, złota, tzw, fundacji, a w UE mnóstwo przekupionyvh polityków w tym tych najważniejszych. Należy do nich również wiele światowych koncernów powiązanych z hitlerowcami np BASF i inne korpy farmaceutyczne, chemiczne (w tym sporo niemieckich), GMO jak Monsanto itd. Wystarczy szukać alternatywnej wiedzy. Nie skreslać bez przemyślenia tzw. teorii spiskowych (bo trudną prawdę jakże często się wysmiewa i wrzuca do wiadra z napisem teoria spiskowa, a ludzi tą trudną wiedzę gloszacych się wysmiewa od świrów.

 • Krzychu on 14 listopada 2017

  oni doprowadzili do tego że możemy choć tego nie widzimy robić tylko to na co nam pozwalają i dla tego nie wolno nam posiadać broni palnej a Duda i ten cały niby sejm już pan Żebrowski określił jakiego jest pochodzenia robiąc z nas złodziei złamali kręgosłup społeczeństwa podam wam taki przykład jak się kradnie w UE Polacy z ogłoszenia znaleźli Autobus w BD na placu u Turka pojechali go kupić i tu sprawa się rypła bo ten Autobus jeździł jeszcze we Francuskiej firmie i nikt go nie sprzedał żadnemu Turkowi niestety prawda bo to kolega pojechał przyjechał w kur.. jak diabli i co Polacy kradną Żydki niech zmienią śpiewkę

 • Zbigniew on 5 grudnia 2017

  Wywiad Zibi Sz twierdzi ze 29 listopada – 1 Grudzień 1943 r amerykański prezydent Franklina Delano Roosevelt największy sprzymierzeniec Polski w Teheranie zgodził się na oddanie terytorium Polski w władanie Stalina .Potwierdził to również Winston Churchil drugi sojusznik. Ta zdrada była większa i bardziej krwawa niż napaść Niemiec na Polskę.Hitler był oficjalnym wrogiem Polski a nasi Alianci potajemnymi współpracownikami Stalina którzy wymyślili nam również 29 listopada w Teheranie 1943 Powstanie warszawskie i Akcja Burza – Powstanie miało na celu wyeliminowanie Armii Krajowej największej w Europie organizacji bojowej liczącej ponad 300,000 tys żołnierzy .Dla Stalina taka armia byłaby utrudnieniem na ziemiach polskich więc wydano rozkaz o przygotowaniach do powstania.i akcji Burza. Wykrwawienie się AK było najlepszym rozwiązaniem a Brytyjczycy dodatkowo przekazali dokumenty stronie rosyjskiej – dane osobowe- adresy- komórek AK działających w Polsce. W tym przypadku Rosjanie szli jak po sznurku i docierali do zakonspirowanych Ak-owców Najdziwniejsze jest to ze wszystkie akcje polskich żołnierzy na froncie zachodnim po 1 XII 1943 były obłożone wielkim stratami – Polskie dowództwo nie wiedziało o zdradzie Aliantów w Teheranie a kierowani byli do samobójczych zadań. Postawieniem kropki nad I była śmierć – morderstwo Gen Sikorskiego w Gibraltarze 4 lipca 1943 w dzień niepodległości USA prezent dla prezydenta USA – do dziś obwiane jest tajemnicą a na miejsce Sikorskiego wstawiono swojego poplecznika Sosnkowskiego którego też się pozbyli po krytyce Brytyjczyków za brak pomocy Powstańcom warszawskim.Wszystkie działania aliantów miały na celu wyeliminowanie armii polskiej na zachodzie Europy aby uniknąć buntu po zakończeniu II wojny światowej a co najważniejsze jak to wytłumaczyć polskiemu dowództwu ze oddali nas w ręce Rosjan bez naszej wiedzy i w dodatku wielcy sprzymierzeńcy Polski.Sam fakt zachowania się aliantów wobec polskich żołnierzy po zakończeniu II wojny światowej stwierdza jedno – Lepiej było się zgodzić na propozycję Hitlera w 1938 r Listopad w Orlim Gnieździe – siedziba Hitlera niż wspierać Aliantów a zrobił to bezmyślny głupiec Józef Beck zdecydowanie odrzucił składane Polsce przez Niemcy propozycje wspólną wojnę z Rosją Sowiecką oraz przedłużenie paktu o nieagresji z 10 do 25 lat. w zamian brak reakcji Polski na atak Hitlera na Francję i Anglię a nasz szalony polityk odmówił tym samy dał gwarację Aliantom i cenny czas . Hitler po tym spotkaniu z Beckem zmuszony został do zmiany planów wiosna 1939 i podjął w tym przypadku decyzję o napaści Polski Józef Beck długo skrywał propozycję Hitlera dając światu pożywkę o nikczemnym ataku na Polskę bez wypowiedzenia wojny. W zamian Alianci podziękowali nam brakiem pomocy i oddaniem Rosji

 • Gubernator on 1 stycznia 2018

  70% Kadry naukowej i biznesowej w USA to była III Rzesza, więc sobie niech darują… . III Rzesza w ,której byli inni Żydzi konkurencyjni do tych… . Także przygadywał… .

 • Marcin R. on 21 lutego 2018

  Wszyscy jesteśmy jednym. Szerzenie strachu i nienawiści wśród ludzi powoduje tylko konflikty, które nigdy nie przyniosły niczego dobrego. To USA jest w czasach obecnych najlepszym sprzymierzeńcem Izraela i jako najmocniejsze imperium na Ziemi spowolniło jej rozwój technologiczny przez ostatnie pięćdziesięciolecie. A jeśli kogoś obchodzą przeszłe i przyszłe losy narodu geniuszy nauk ścisłych, to zapraszam do lektury Przesłania napisanego przez Rael Maitreya.

 • Zygmunt on 19 marca 2018

  Żebrowski jest fałszywym człowiekiem który nie ma nic innego na celu jak kapitalizm „amerykański” w Polsce… Jest oszustem zasłaniającym się „agendą wyklętych” przy czym nie tłumaczy że tzw „komuniści byli finansowani przez Wall Street.

 • Robert on 19 marca 2018

  Zygmunt

  Leszek Żebrowski nie dotyka wiele tematów, jednak te które dotyka, dość uczciwie przedstawia.

 • Helenka2 on 6 maja 2018

  A kto w 1989 r.przejął władzę w Polsce i wyprzedał cały narodowy majątek??Zydzi!!zacznijmy od Balcerowicza,potem Boni,Lewandowski, Rostowski i można tak wymieniać w nieskończonośc!!Mnie się marzy ustawa,że do polskich władz na wszystkie szczeble mogą się starać TYLKO OBYWATELE POSLCY UDOWADNIAJĄCY SWA POLSKĄ TOŻSAMOŚĆ!!
  Wiem,wiem, będzie cieżko ale możliwe!

 • Henrykxx56 on 13 maja 2018

  Ustawa 447 mówi o spadku bespatkowym na korzyść Żydów Amerykańskich czy Izraelskich. Zgadzam się z tym tylko bym prosił, o jaki boć dokument, że posiadacie takie akta pożydowskie, że one nie zostały sprzedane, że nieżyjący by właścicielem danej nie ruchomości tak to mogą sobie powiedzieć Rosjanie, że wybudowali Pałac Kultury i jest ich własnością i Polski rząd powinien za to zapłacić Rosjanom. To bez żadnych dokumentów posiadania, że dana posiadłoś należała do Żyda Polskiego to ja twierdze, że do Żyda należał kurnik na kury. A to jest w waszym interesie udowodnić ze to wasze jak udowodnicie to może do was należeć ca polska i być waszą własnością a na dzisiejszy dzień to wasz jest Kórnik i gołębnik należy do Żydów jak nie posiadacie udokumentowania własności, bo może to już dano zostało sprzedane. Jak Ameryka mogła podpisać ustawę 447 to teraz mądry Tramp z Izraelem niech udokumentuje, że to ich własność? Bo na słowo ja Polak mogę być właścicielem luksusowego jachtu i znaleźć 10 światków, co potwierdzą, że to moje a dokumenty wyfrunęły przez komin a Jacht jest moją własnością. I kto ma udokumentować ja, że to moja własność czy ten, co do niego należy i to posiada.

 • damian on 2 czerwca 2018

  po co się tych żydów tak czepiać? zatroszczmy się o przyszłość. o relacje. Honor, rozumiem… ale trzeba racjonalnie podejść do tematu. Po co walka z żydami , to tego nie rozumiem…

 • Robert on 2 czerwca 2018

  Damian

  my nie walczymy z żydami.
  My ujawniamy prawdę historyczną i rzeczywistą.
  Tego boją się żydzi: prawdy, bo wiele razy Polaków zdradzili.

 • Mieczysław S.Kazimierzak on 1 lutego 2019

  Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.
  Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ.Michael E.Jones:WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Zatem od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
  Bóg MAMONA sprzyja rozwojowi CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI,czy aby nie pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,jak nazwał ŻYDOWSKĄ Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE?!
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.Za sprawą księdza biskupa Andrzeja profesora Siemieniewskiego ponad PRAWO KANONICZNE postawiono PRAWO KOBIET?!

 • Zygmunt Jan Prusiński on 13 października 2019

  Onegdaj napisalem w artykule o tym, ze gdyby tej nacji w ogole nie bylo swiat bylby zupelnie inny, bez rewolucji i bez wojen. – To jest burzyciel ludzkiej cywilizacji ! To sa przebierancy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *