Wojna o władzę żydowskiej lewicy z żydowską prawicą

żydowska gra

Lewicowi, komunistyczni żydzi zostali odsunięci na boczny tor. Brali udział w zdradzieckim dla nas, a dla nich zwycięskim okrągłym stole.

Należą do nich takie nazwiska jak Geremek, Kwaśniewski, jak i inni tzw. goje typu Wałęsa.

Przejście komunistycznych żydów do demokracji odbyło się pod przykrywką tajnego planu.

Tajny plan żydowski

Brali w nim udział i komunistyczni Żydzi i goje i USA i Rosja.

Układ był bardzo silny i trudny do pokonania.

Po 1945 roku aż 70% funkcjonariuszy w PZPR było pochodzenia żydowskiego, a 50% funkcjonariuszy bezpieki na stanowiskach kierowniczych było żydami (LINK).

To oni podejmowali decyzje o mordowaniu Polaków.

Taki układ zachował się do okrągłego stołu.

Później Żydzi, goje, USA i Rosja pod przykrywką planu Balcerowicza dokonali rzezi, morderstwa na polskiej gospodarce. Okradli nas doszczętnie, wysprzedali majątek narodowy za 10-15% wartości.

Grabież, złodziejstwo było na skalę miliardów dolarów. Konsekwencje są podobne do tych wyrządzonych w czasie II wojny światowej przez żydowską finansjerę i Niemców.

Za tamten okres należy nam się odszkodowanie na kwotę około biliona dolarów.

Dlaczego PiS zamilkł w tym temacie?

A mogliśmy być narodem o największej majętności na świecie… gdyby nie rzeź narodu… najpierw fizyczna później ekonomiczna.

Żydowski rozbiór polski trwa do dzisiaj

Większość polskich rodzin, firm i państwo znajdują się pod poddaństwem żydowskich bankierów. Ich ukryty pieniądz, jakim jest kredyt czyni spustoszenie w Polsce i na całym świecie.

Ukradli nam złotówkę, zabronili w Konstytucji Kwaśniewskiego druku pieniądza.

W zamian drukują, wytwarzają, produkują własny pieniądz – kredyt.

Wystarczy zastąpić kredyt drukiem złotówki, aby pozbyć się się bankierów i przestępczego narzędzia jakim jest kreacja pieniądza czyli tworzenie kredytu.

Wystarczy, aby NBP wydrukował pieniądze, wykupił z banków wszystkie kredyty gospodarstw domowych, firm i państwa.

Rozłożył je do spłaty bez odsetek.

To jest pierwszy krok do wyplucia z polskiej gospodarki żydowskich bankierów.

Drugi krok to finansowanie gospodarki z programu NIDPI, czyli w bankach państwowych i punktach prywatnych otwieramy oddziały NIDPI. Udzielają one pożyczek (z druku NBP) bez kreacji pieniądza i bez odsetek. Do pożyczki doliczany jest tylko jednorazowa prowizja 10-15%.

Trzeci krok to wdrożenie drugiej waluty: „srebrny”. Potrzebny jest do zabezpieczenia gospodarki, kiedy zaatakują złotówkę.

Dzisiaj, atak na złotówkę kończy się upadkiem gospodarki. Polska jest całkowicie bezbronna, dlatego jesteśmy państwem niewolniczym ekonomicznie.

Kto rządzi Polską?

Z jednej strony mamy Andrzeja Dudę (jego żona żydówka – obchodzą święta żydowskie, walczą z nieistniejącym antysemityzmem), który reprezentuje żydowski Izrael. Koło całego obozu PiS kręci się Jonny Daniels z Fundacji From the Depths, założona została przez potomków ocalałych z Holokaustu. Podobno ten pan to agent Mossadu. 

Z kolei Mateusz Morawiecki działa z nadania żydowskiej finansjery. Jego ojciec Kornel Morawiecki udzielił wywiadu wyborczej. Popiera i NWO, czyli jeden rząd światowy, jedno państwo, jeden bank, jedno wojsko i islamizację Polski – LINK.

Te dwie grupy, żydowska finansjera i żydowski Izrael często ze sobą współpracują. Tak było przy powstaniu Judeopolonii. Żydzi, którzy przenieśli się do Palestyny, dostali od bankierów na ten cel ok. 400 mln dolarów.

Jednak nie może być dwóch panów. Wygrać może tylko jedno ugrupowanie.

Żydowski Izrael trudno pokonać. Agenturę ma w każdym kraju, wpływy w każdym narodzie, finansowanie może otrzymać z finansowego systemu chińsko – rosyjskiego.

Natomiast żydowską finansjerę dość łatwo zneutralizować.

Wystarczy stopniowo, powoli przestawić wajchę na system finansowy: chińsko – rosyjski. Jest gotowy do przejęcia schedy po bankierach żydowskich.

W tych krajach, które są pod wpływem żydowskiego Izraela, należy stopniowo wycofywać kredyt i wdrażać chińsko-rosyjski pieniądz.

System finansjery będzie się powoli zawalał…

W takim scenariuszu Mateusz Morawiecki będzie podkopywał Polskę stojąc za żydowską finansjerą, albo wraz z Andrzejem Dudą stanie po stronie żydowskiego Izraela.

Prawdopodobnie cały PiS wraz z prezydentem Andrzejem Dudą i premierem Morawieckim, są pod wpływami żydowskiego Izraela.

Dobra wiadomość jest taka, że być może Morawiecki zastąpił Szydło, aby Polska nie upadła wraz z bankrutującym systemem bankierskim.

Jeżeli takie „cudo” się wydarzy, to może będzie szansa odzyskania kontroli nad złotówką, wdrożenia srebrnego lub wdrożenia systemu NIDPI. Wszystko zależy od koncepcji nowego systemu chińsko-rosyjskiego.

Później musimy odebrać im władzę.

Wcześniej raczej się nie uda. Agentura fałszuje każde wybory.

Chociaż… nawet tego nie musi robić, bo pół Polski popiera żydowską prawicę i ich goi, a pół Polski żydowską lewicę i ich goi.

Wystarczy tym dobrze sterować.

Jednak, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Wojna żydowskiego Izraela z żydowskimi bankierami osłabi obie strony.

Być może wtedy patriotyczny, polski naród przejmie władzę.

I tu jest jakaś nadzieja…

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: envanto elements

Przeczytaj koniecznie:

9 Responses to “Wojna o władzę żydowskiej lewicy z żydowską prawicą”

 • Jan on 13 grudnia 2017

  Na takie czcze frazesy odpowiem :
  „Kochaj blizniego…”
  Nienawisc niszczy, milosc, zgoda buduje…
  O wartosci czlowieka nie decyduje pochodzenie…
  Jezus, Maria, Jozef Stary, Apostolowie, Krol Dawid, ktorego potomkiem jest Mesjasz i wielu innych Wspanialych to prawdziwi Zydzi…itd itp

 • ofra on 14 grudnia 2017

  „Być może wtedy patriotyczny, polski naród przejmie władzę.”

  OBY !
  Tylko kto? Póki co tylko „partia” Kukiza ma jakieś znaczenie, ale marginalne niestety. A dalej długo, długo… NIC.

 • Robert on 14 grudnia 2017

  Jan

  Chrystus, Maryja i inni nie byli żydami!!!
  W Pismach występuje „Judejczycy” a nie żyd.
  Kup Nowy Testament Popowskiego interlinearny, tam w Pismach greckich nie ma słowa żyd.

 • wr on 14 grudnia 2017

  Jan
  a ile mają wspólnego współcześni Żydzi z tymi Bibilijnymi? Niewiele. Tylko obyczaje religijne. Większość „Żydów” niema nawet semickiego pochodzenia. Żydzi europejscy w tym Polscy to w większości ród pochodzenia mongolskiego, który przyjął taką religię – i to łączy ich z bibilijnymi Żydami. Nic więcej.
  Polecam wywiad:
  https://www.newsweek.pl/europa/kto-wymyslil-zydow,56254,1,1.html

 • aga on 14 grudnia 2017

  widział Pan może to:
  https://www.youtube.com/watch?v=_FzSvDfwlPM
  Ma Pan jakieś zdanie o Potockim?

 • Robert on 14 grudnia 2017

  aga

  Pan Potocki pojawił się znikąd i to jest jego największy minus.
  Musi jeszcze dużo udowodnić, aby można było go zaakceptować.
  Może być sterowany przez służby do zagarnięcia internetu, a może być uczciwym człowiekiem…
  Czas pokaże.

 • Jan123 on 20 grudnia 2017

  Głupota Polaków w Polsce nie zna granic.
  W dzień głosowania siedzą w domach i narzekają.
  A jak idą głosować to wybierają ciągle te same partie.
  Wystarczy zrobić mały, lokalny sondaż w swojej okolicy i będziecie wiedzieć ilu macie debili dookoła siebie.

  Za taki stan odpowiada szkolnictwo i wychowanie w rodzinie.
  Nikt tych ludzi nie uczy.
  Później chodzą tacy nędzarze po ulicy.

 • Teodor on 24 stycznia 2018

  Winien jest Kazimierz Wielki, który sprowadził (zgodził się na sprowadzenie) Żydów do Polski. Wywleczmy kości Kazimierza Wielkiego z Wawelu, bo nie jest godzien żeby tam spoczywać. Wywalmy jego kości do Bałtyku! I niech sobie zabiera tych swoich Żydów co to wdzięczności okazać nie chcą. Z wielu krajów skutecznie pozbywano się tej nacji, a Polska jak ta prostytutka, przyjmowała wszystkich. Czym to się współcześnie skończyło, wszyscy wiemy (jakieś rzekome reparacje, a przecież to Niemcy napadły na Polskę, w której mieszkali Żydzi, a NIE Polacy napadli na Żydów), wszystko się im pomieszało od tego (usunięte – admin), potem Polskę przez 40 lat okupowali Sowieci (których Żydzi darzyli uwielbieniem), to co my mamy Żydom oddawać, skoro na nich nie napadliśmy??? Szukajcie u szkopów i kacapów (usunięte – admin)!!!

 • Henrykxx56 on 29 listopada 2018

  Żydzi nienawidzą Polaków i twierdzą, że Żydów mordowali Polacy tylko idealny był Żyd. To, dlaczego Żyd siedzi w Polsce i nie chce wyjechać, przecież to nie jego ziemia a Polak w żaden sposób nie może się pozbyć Żydów i niewiadomo, co by mu robili to Itak będzie siedział w Polsce. Jestem Polakiem, ale jak by ktoś mnie opluwał i nie chciałbym był to na pewno by nie był w takim kraju, ale Żydzi chyba lubią być poniżani i być opluwani, bo chyba u nich słowo honor to jest obce i nie mają ambicji. To znaczy, że można Żydów zabijać i im synagogi palić to i tak będą siedzieć w Polsce. Krzyczą, że ich nie da się zakopać, ale jak dostanie kule w łeb to i tak będzie leżał pod ziemią. Polska to ma problem tak jak z insektami zabijasz ich w jednym miejscu to w drugim się pojawiają. Wiem jedno, że trzeba wybyć, co do jednego Żyda tak, że będzie się bal Polaków jak Francuzów i nie bawić się w kotka i myszkę tylko w łeb Żyda i do piach i wtedy przestaną nas nachodzić i wymyślać nieistniejące długi, które są winni Polsce. Działając na podstawie art. 10 Europejskiej Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności w związku przepisami prawa europejskiego oraz postanowieniami Konstytucji z 23.04.1935 Roku wzywam do zapłaty dla II Rzeczypospolitej kwoty 17, 900 Bilionów dolarów USA (obecne wyliczenia).
  Wymieniona kwota – są to długi wykazane w 1764 roku Komisje Sejmową, jakie pożyczył organizacje Żydowski od Polski i Polaków i do tej pory nie została spłacona. To, kto jest winien Polacy czy Żydzi Polsce tak potrafią Żydzi oszukiwać i okradać a mamy na to dokumenty. Tylko Żydzi nic nie mają a tylko wymyślają ustawę, 447 aby okraś Polskę i jak mogą coś żądać jak ich państwo powstało 1948 roku a wojna się skończyła w 1945 roku a niech najpierw oddadzą biliardy Polsce od roku 1764 roku, co pożyczyli Żydzi od Polski. To o tum cicho jakoś siedzą i powinni Polsce być wdzięczni, że ich chcemy trzymać w Polsce, bo to kraj dla Polaków a nie dla Żydów. Żydzi nie krzyczą, co Polsce są winni a tylko winie Polaków, bo powinni już dawno to Żydostwo wyrzucić z kraju Polskiego a jak by wracali to powinni przyjąć za szpiegostwo i grozić im powinno grozić kara śmierci takie moje zdanie Polaka nie, że my chcieliśmy zgody a oni nas obsrywali Polaków i najeżdżali bardziej tak jak my od nich potrzebowali łaskę i w żaden sposób się nie pozbędziemy jak ich synagogi powinny być spalone a oni sami likwidowani i wtedy byłby spokój z Żydostwem a dojdzie do tego ze będą zabijani w Polsce te pomioty Żydowskie. Żegnam. Czekam abym mógł zabijać te pomioty Żydowskie bo ziemie są dla Polaków a nie dla Żydów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *