W przeciwnym razie staniemy się „drugą Palestyną”

zionist700

Agencja prasowa AFP 24 Maja 2015 ogłosiła, że Stany Zjednoczone są „głęboko zakłopotane” faktem wprowadzenia przez rosyjskiego prezydenta Putina, oficjalnej ustawy prawnej zakazującej działalności „niepożądanych organizacji nierządowych” NGO (Non-Governmental Organizations).

W swoim ataku, Agencja AFP zwodniczo używa określenia „Stany Zjednoczone” jako „my” na Syjonistyczny Rząd Okupacyjny ZOG (Zionist Occupational Governemnet) znany również Amerykanom jako „Korporacja USA” w odróżnieniu od oryginalnej Konstytucyjnej Republiki USA zdefiniowanej w swojej Konstytucji z roku 1789.

Agencja AFP opisała nową ustawę dot. NGO jako „kontrowersyjna” i „wysoko sporna”, pomimo, że tych spierających się, oprócz Żydów w rządzie USA, nie ma.

W dalszej części swoich sensacyjnych „wiadomości”, agencja AFP wyraźnie przekazuje plan działania „grupom praw człowieka” kłamiąc, że nowa ustawa dot. NGO została już „szeroko potępiona” przez te grupy pomimo, że żadna z tych grup nie jest wymieniona po imieniu, ani też grupy te nie miały nawet okazji zapoznać się z nowym prawem w Rosji, które ujrzało światło dzienne tylko jedną dobę temu.

Agencja AFP cytuje komentarz rzecznika prasowego Departamentu Stanu USA Marie Harf, która powiedziała:

„Jesteśmy (kto?) zaniepokojeni, że ta nowa siła ograniczy prace obywatelskiego społeczeństwa w Rosji i jest następnym przykładem dalszego prześladowania niezależnych głosów i izolacji Rosjan od świata przez Rząd Rosyjski”.
„My (kto?) – dodała Marie Harf-Lucas w swoim oświadczeniu – nie przestajemy niepokoić się wzrostem restrykcji na niezależne środki medialne, obywatelskie społeczeństwo, członków grup mniejszościowych i politycznej opozycji.”

Reasumujac:
1. Genialne prawo zakazujące działalności „Niepożądanych Organizacji Nierządowych” wprowadzone było w Polsce w postaci 38 dekretu Prezydenta Mościckiego i brzmiało:

„Zakazać wszelką działalność organizacji i stowarzyszeń o niejawnej strukturze”.

Dekret ten rozwiązał działalność lóż masońskich w Polsce! – forumemjot.wordpress.com.
Dekret Prezydenta Mościckiego nie został nigdy uchylony.
Prawo to złamał Prezydent Kaczyński (PiS), restaurując w Polsce żydowską masonerię B’nai B’rith.

2. Tzw. „niezależne głosy”, czyli głosy spiskujących Żydów, nie były prześladowane w Rosji przed 1917, czyli w okresie kiedy Rosja, bynajmniej, nie była odilozowana od świata. To właśnie dopuszczenie „niezależnych głosów” „ludzi wybranych” skończyło się na Rewolucji Bolszewickiej i oddzieleniem Rosji od świata Murem Berlińskim.

3. Restrykcji „na niezależne środki medialne” obawiają się tylko Żydzi, jak np. zarząd firmy AFP News, gdyż wszystkie „środki medialne” (99%) są w rękach Żydów.

4. „Członkowie grup mniejszościowych” działały już w Rosji jako Bolszewicy. Obecnie, mniejszości te dały się poznać na Ukrainie jako żydobanderowska junta premiera Jaceniuka.

5. Restrykcje „politycznej opozycji” … W USA więzniów politycznych nie brakuje i ilość budowanych gułagów raptownie wzrasta. Nie siedzą i nie będą w nich siedzieć Żydzi. Zatem dlaczego oponują nowej ustawie w Rosji – retoryczne pytanie.

Nowy Prezydent Polski Duda mógłby nauczyć się pierwszej lekcji od Putina i egzekwować 38y Dekret Prezydenta Mościckiego, lub wprowadzić putinowską ustawę prawną zakazując działalności „Niepożądanych Organizacji Nierządowych” jak najszybciej. W przeciwnym razie staniemy się, jak ktoś mądrze powiedział, „drugą Palestyną”, gdzie „głosy niepożądanych organizacji nierządowych” (tych z USraela) eksplodują w dowolny i makabryczny sposób.

Zdzich

źródło: news.yahoo.com
. .

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne


Photo credit: zeevveez / Foter / CC BY

6 Responses to “W przeciwnym razie staniemy się „drugą Palestyną””

 • Augustyn P. on 22 czerwca 2015

  Putin myśli i CZYNI !
  Czy samodzielnie warto się nad tym zastanowić .
  Nawet w Rosji nie wszystko od Putina zależy.
  Putin jest tez w „układach”.

 • APA - druzyna on 11 lipca 2015

  Nie tylko w układach ale i zaleznosci .
  „Przebiegunowanie polityczne” trwa .

 • APA - druzyna on 18 lipca 2015

  Tak,nastepuje przegrupowanie sil i zmiana pozycji do następnych PRZEKLAMAN SWIATA ,w tym i dla Polski i Polakow !
  Co do podobieństw Palestyna- Polska to warto zauwazyc ,ze Polak to nie Arab i inny fanatyzm religijny.
  Zas wszystko bierze się od LATWOWIERNOSCI !
  Ci co chcą sobie podporzadkowac caly swiat posluguja się innym kalendarzem jak również zdobyli ogromne doświadczenie w rozpoznawaniu slabosci ludzkich/innych narodow .
  Malo tego,potrafia tak manipulować ludzmi/narodami,ze większość daje im wiare i liczy na prawde z ich strony !

  Niestety ,obluda i faryzejstwo MOZNYCH TEGO SWIATA ,dala i nadal daje takie wyniki w jakich dziś znalazł się caly swiat (nie tylko Polska i Palestyna).

  Za kilkanaście dni oczy i uszy Polakow zostaną skierowane na nowego prezydenta Polski,czlowieka młodego i wykształconego ,wprost innego niż dotychczasowi prezydenci jakich mielismy za naszego zycia i co ?

  Co ten młody przecież człowiek (jak nasz tu gospodarz rowiesnik p.Dudy ,który daje nam pisać i mowic) może sam zdzialac gdy nie będzie miał wsparcia WIEKSZOSCI POLAKOW ?
  Co zrobi gdy będzie sluchal jewrokolchozu ,do którego wepchnal Polske inny przed nim prezydent ?
  A co gdy posłucha podpowiedzi innych ,choćby nawet własnej zony,rodzicow,wujkow i ciotek czy lizusów mu podesłanych czy przydzielonych lub doradcow „z bozej laski” ???
  Pytan jest więcej ale jedno z naszych zabrzmi tak :
  Co zrobisz Andrzeju DUDA dla nas dla POLSKI i POLAKOW,bysmy wyszli z domu NIEWOLI (nie nie,nie egipskiej ale zydo-niemieckiej) ???????????

 • marco on 19 lipca 2015

  Do APA-drużyna.
  Swietny komentarz!!!!

 • APA - druzyna on 20 lipca 2015

  Dziekujemy za wszystkie glosy (Polacy – Polakom) lecz bolejemy nad tym ,ze letarg POLAKOW trwa .

  Wiedzac jak wiele krwi polskiej zmieszano z obca i z tego powstala MIESZANKA KRWI i GENOW ludzkich zasmuca PRAWDZIWYCH POLAKOW – POLSKICH PATRIOTOW a nawet uczciwych ludzi,ktorzy przyjęli obywatelstwo polskie.
  Wezmy za przykład choćby samo uczestnictwo we wszelkich wyborach – kto idzie na wybory i glosuje na partyjne listy wyborcze ,o czym to swiadczy ???

  Czy jakas partia za naszego przecież krótkiego zycia ,które można porownac do otwarcia i zamkniecia drzwi ,czy przeczytania danej książki pomogla nam POLAKOM BEZPARTYJNYM (była i jest nas zawsze większość) w czym kolwiek ?
  Partie i partyjniacy pomagają tylko sobie i o swoje byty walcza i je podtrzymują .
  Co to nie da się rzadzic inaczej niż tylko przez partie polityczne ???
  Kiedy to w końcu cale narody i na całym swiecie zrozumieją ???????????

  CZAS SKONCZYC Z RZADZENIEM PARTYJNYM,
  CZAS ODSUNAC ICH OD ZLOBOW i STAJNI WLADZY !!!

  BEZPARTYJNYCH JEST WIEKSZOSC !!!

  W dobie globalizmu zaczęto organizować „większe stajnie władzy” w slangu zwane JEWROKOLCHOZY w Europie (UE),zas na innych kontynentach JEWROREGIONY z których maja się wylonic unie kontynentalne (o zgrozo ) !
  Na tych fundamentach rozpoczęto budowle o nazwie NWO,czyli jedna stajnia posłusznej/potulnej trzody i jeden rząd skladajacy się z bogatych psychopatów !!!

  Czy na to ludzkość swiata ma się godzic i pozwolić ???

 • APA - druzyna on 20 lipca 2015

  Na jakiej to podstawie kazda partia uzurpuje sobie władze nad bezpartyjnymi ?
  Dlaczego ludzie bezpartyjni nie mogą sobie sporzadzic listy kandydatow BEZPARTYJNYCH do wszelkich wyborow w swoich miejscach zamieszkania/bytowania,gdzie ludzie się wzajemnie znaja i uczynia wstępne wybory/prawybory ?

  A progi procentowe – komu sluza ,co to za wysokie progi na bezpartyjnych nogi ?
  Zamiast progow ZROBCIE SCHODY od miasteczka i wsi przez powiat/województwo/okreg/ i wyżej .
  Po prawyborach sporzadzcie listy wygranych/wybranych NAJELEPSZYCH ,GODNYCH,UCZCIWYCH i SPRAWIEDLIWYCH znanych WAM !!!
  LUDZIE ,KTORZY ZYJA W PRAWDZIE i UCZCIWOSCI ,nigdy nie mieli zla na swych rekach i w sercu !

  Zreszta jakim prawem PARTYJNA SZUJA ma mnie bezpartyjnemu cos dyktować ,tym bardziej mna rzadzic ???
  Nie znanana,podstawiona,przywieziona w teczce na wasz punkt wyborczy,zdezelowana i od lat „wyswiechtana z nazwiska” ,pierdzaca w poselskie i senatorskie fotele od lat ,spiaca po chlaniu i szlajaniu się tak w terenie jak i w Warszawie na balangach i resteuracyjnych zwierzeniach !

  RODACY POLACY !
  KONCZMY Z TAKIMI WYBORAMI i RZADZENIEM
  PRZEZ OPASY PARTYJNE ,ZYJACE NA NASZ KOSZT (koszt podatnikow) !!!!!!!!!!!

  Jednoczmy się i działajmy ,
  WYGRAMY !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *