Uwaga na Kornela Morawieckiego. „Legenda” przeistacza się w zdrajcę Polski

Kornel Morawiecki

Wcześniej należał do Kukiz15, dzisiaj ma swoją własną partię: Wolni i Solidarni. Nikt nie przejmowałby się starszym człowiekiem, gdyby nie fakt, że jego syn jest premierem.

Kornel Morawiecki albo zmienił poglądy, albo je przez wszystkie lata ukrywał.

Na pewno wszelkiej maści globaliści uderzają do ojca premiera, aby wpłynął na syna w wielu aspektach niekorzystnych dla Polski.

Poglądy Kornela Morawieckiego podchodzą pod zdradę Polski, pod zwykłą sprzedawczykowość.

Oceńmy 8 skrajnych poglądów Kornela Morawieckiego

1. Kornel Morawiecki jest zwolennikiem powstania „Stanów Zjednoczonych Europy” i dalszej integracji Unii Europejskiej. Poseł opowiada się by powoli, ewolucyjnie, dążyć do tego by był wspólny europejski rząd, budżet, policja, armia.

Nasz komentarz: Innymi słowy, pan Morawiecki chce oddać Polskę pod władzę nieokreślonej grupy, czyli jest zwolennikiem nazistowskiego systemu: NWO. To zdrada Polski.

2. W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Kornel Morawiecki zadeklarował, że jest za przyjmowaniem uchodźców z Syrii bo „dla 38-milionowego narodu kilka tysięcy ludzi to nie jest problem. Tak samo, jak kilka milionów dla całej Europy”. Poparł idee wielokulturowości stwierdzając, że „monokulturowa Polska jest niemożliwa”. Zdaniem posła, gdyby Polska zamknęła się na imigrantów i idee wielokulturowości „to by była klęska. Regres”.

Nasz komentarz: Kilka tysięcy islamistów zamieni się w ciągu kilku lat w kilkaset tysięcy, a później w miliony. To już spory elektorat do założenia partii, wejścia do sejmu, robienia burd na ulicach, narzucania własnych wierzeń. Taka postawa to zdrada Polski.

3. Kornel Morawiecki odrzucił też idee odcięcia się Polski od procesu globalizacji. Zdaniem posła „myślenie, że z tego się wyłączymy i będziemy budować własną potęgę, to nieporozumienie. Dziś żaden z tradycyjnych narodów Europy nie jest w stanie w pojedynkę sprostać światowej konkurencji”.

Nasz komentarz: Globaliści to międzynarodowa finansjera. Trudno z nimi wygrać, jednak zadaniem rządu jest budować własne, niezależne systemy finansowe, za przykładem: NIDPI.

Brak elementarnej wiedzy o światowym systemie finansowym.

4. Jakiś czas temu Kornel Morawiecki w programie radiowym „Gość Radia Zet” w rozmowie z Moniką Olejnik gwarantował polskość Adama Michnika, i stwierdził, że nie można wyrzucać z Polski Adama Michnika, który czuje się Polakiem.

Nasz komentarz: nie chodzi o to, aby wyrzucać z Polski takich zdrajców jak: Adam Michnik czy Lech Wałęsa. Jednak należy uświadomić każdemu Polakowi, w jaki sposób zdradzili naród. Wypowiedź Pana Morawieckiego jest z iście czerwonego koryta…

5. Zdaniem posła Marsz Niepodległość powinien wszystkich łączyć, też polityków Platformy Obywatelskiej, a Ruch Narodowy nie może zawłaszczać pojęcia niepodległości. Poseł Morawiecki nie polemizował z Moniką Olejnik, która oskarżała Ruch Narodowy, a szczególnie posła Roberta Winnickiego, o ksenofobię, antysemityzm i związki z nazizmem.

Nasz komentarz: nie wymagam od pana Morawieckiego aż takiego poświęcenia, skoro ma poglądy globalistów, czyli z czerwonego podwórka.

6. Zdaniem Kornela Morawieckiego w Smoleńsku miała miejsce zwykła katastrofa lotnicza, a nie zamach, natomiast kłótnie o Smoleńsk są w cudzym interesie. Według Morawieckiego w dniu katastrofy wszyscy chcieli dobrze, w tym i Lech Kaczyński, który za wszelką cenę chciał wylądować, i Rosjanie. A do „tego była mgła i stały się jakieś nieuwagi”.

Nasz komentarz: wypowiadanie się na temat Smoleńska w taki sposób jest głaskanie i kota i myszy. Poglądy bardzo niebezpieczne dla polityka, który nie ma własnego zdania. Jak on chce Polską rządzić?

7. Zdaniem posła Morawieckiego rządy Platformy Obywatelskiej nie szkodziły Polsce, a Polska nie jest w ruinie. W złej kondycji zdaniem posła Morawieckiego są stosunki społeczne. Posła martwi też to, że za mało słucha się Polaków.

Nasz komentarz: gdyby PiS nie miał układu z PO, to dawno wielu wpływowych polityków lewicy i PO byłaby w więzieniu. Politycy PO układali się z każdym kierunkiem wpływów, byli i są niemieckimi pachołkami. Szkoda, że pan Morawiecki o tym nie wie… 

8. Podczas debaty przed wyborami prezydenckimi Kornel Morawiecki stwierdził, że GMO jest czymś naturalnym i sprzeciwił się posiadaniu prawa do broni palnej.

Nasz komentarz: tyle artykułów zostało opublikowanych o GMO, że tylko osoba mało inteligentna może powiedzieć, że GMO jest zdrowe.

Pan Kornel Morawiecki nie jest dla mnie żadną legendą. Jest zwykłym sprzedawczykiem lub osobą niemającą wiedzy o funkcjonowaniu świata.

Zarówno jedno jak i drugie całkowicie kompromituje tego człowieka.

Moja rada dla pana Morawieckiego: odejść na emeryturę i całkowite wycofanie z życia publicznego. W przeciwnym razie trafi do tego samego wora co: Wałęsa, Kwaśniewski, Michnik i inni zdrajcy narodu polskiego.

źródło: Paweł Kukiz wmeritum.pl

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: Komitet Wyborczy Kornela Morawieckiego [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons

Przeczytaj koniecznie:

15 Responses to “Uwaga na Kornela Morawieckiego. „Legenda” przeistacza się w zdrajcę Polski”

 • mloo on 5 stycznia 2018

  Bardzo bardzo cwany gość, coś powie ale w taki sposób aby trzeba było czytać między wierszami a tak robią ludzie nieuczciwi gdyż muszą ukryć swe złe zamiary. Należy bardzo na niego uważać – dla mnie jest zwornikiem między obu grupami wpływu w Polsce, jest anty polakiem. Jest takie powiedzenie niedaleko spada jabłko od jabłoni i obawiam się ba jestem pewien że Mateuszek jest klonem Kornelka. Beatka była po to by zdobyć popularność dla Pisu i utrwalić sympatię wyborców i to się udało a Mateuszek jest premierkiem na trudne czasy i trudne decyzje. Pisiorki będą wprowadzać zamordyzm i państwo policyjne. Zamieniają nam genderyzację i złodziejstwo na totalitaryzm. Droga inna ale cel ten sam – a to wiemy bo jedni drugim krzywdy nie robią.

 • Truth on 6 stycznia 2018

  Nie odnosi się mój wywód do powyższego artykułu, ale ogólnie do Roberta i jego pewnych pro rosyjskich myśli. Czytając materiały o międzynarodowej finansjerze, przedstawiasz Robercie rzeczywistość tak jakby to tylko Rosja była panaceum na tą chorobę. Stawiając w taki oto sposób sprawy rozumiem że masz rosyjskie korzenie, pracujesz, na kreml, bądź jesteś pożytecznym idiota. Chcę wierzyć że żadne z poprzednich stwierdzeń się do ciebie nie klei, choć ciężko zanegować owy wywód. Tak czy inaczej życzę ci powodzenia, gdyż jestem pewien że ty już nie wątpisz z jaką siłą się w swoim czasie spotkamy. Oby moje podejrzenia były tylko fikcją. Pozdrawiam cię.

 • Truth on 6 stycznia 2018

  Chciałbym jeszcze Robercie dodać że powinieneś wiedzieć że zła złem się zwalczyć nie da, zło zwalcza się tylko dobrem. Tak że nigdy wybryków natury typu międzynarodowa finansjera, czy jakieś inne chore stowarzyszenia nie zostaną zwalczone podobnymi tylko że słabszymi wybrykami natury ze świata ruskiego. Zło to jest zło i nie ważne czy jest to zło totalne czy umiarkowane, jest ono cały czas złem i dąży zawsze do jednego i tego samego celu, a to że znajduje się na różnych stadiach mówi nam o jego inteligencji. Szukaj Robercie ratunku w dobrych przestrzeniach rzeczywistości, gdyż jest takowe staropolskie powiedzenie, wpaść z pod deszczu pod rynnę, myślę że rozumiesz, że to co wydaję się często lepsze może tak naprawdę być o wiele gorsze. Panaceum na zło jest tylko dobro. Pozdrawiam

 • Robert on 6 stycznia 2018

  Truth

  przyznam, że mnie rozbawiłeś…
  Tak może tylko napisać osoba, która kompletnie nie rozumie i geopolityki i systemu finansjery.
  Szkoda jeszcze, że nie napisałeś, że pracuję dla żydów, bo uważam, że oni będą kolejnym mocarstwem po USA wraz z innymi krajami.
  Tego nie doczytałeś…
  Również nie doczytałeś tego, co pisałem o Rosji i Chinach, więc kilka zdań ci napiszę.
  Rosja i Chiny to kraje komunistyczne, dążą do tego samego co USA, a raczej finansjera – do totalnej kontroli człowieka.
  Niczym nie różnią się od USA, stosują te same metody działania, szpiegowania, walki.
  USA od 1945 roku grabi, okrada narody świata.
  Poczytaj trochę Johny Perkinsa.
  USA narzuciła światu morderczy system finansowy i medyczny.
  Temu sprzeciwia się Rosja, nie dlatego, że jest taka wspaniałomyślna, tylko dlatego, żeby nie wdrażać metod, systemów amerykańskich.
  Chochlik historii polega na tym, że wiele rzeczy, które wprowadza Rosja: w ekonomii, w medycynie, jest słusznych.
  Robią to i z własnej korzyści i z niemożności wdrażania systemów amerykańskich.
  Resztę doczytaj i proszę nie pisz takich bzdur, tylko weź się do roboty i dużo czytaj.
  Z twojego komentarza wynika, że masz bladą wiedzę i o historii Polski i świata.
  Przecież Polskę w głównej mierze zniszczyli Amerykanie.
  Rosja nie sprzeciwiała się temu i decyzją amerykańską w Jałcie okupowała nasz kraj po II wojnie światowej.
  Czytaj i ucz się… materiałów w sieci jest pod dostatkiem.

 • Krzysztof on 6 stycznia 2018

  A co wiadomo Panu i innym Polakom o procesie lustracyjnym Kornela Morawieckiego? Miał on miejsc na 100%, jednak trudno znaleźć cokolwiek na ten temat…

 • Robert on 6 stycznia 2018

  Krzysztof

  nie wiem nic o jego agenturalności, jednak jego poglądy są bardzo niebezpieczne dla Polski.

 • Truth on 6 stycznia 2018

  Napisałem to co czuję czytając twoje artykuły. A piszesz w wielu miejscach że to Rosja razem z Chinami mają dać popalić systemowi finansjery. Skoro tak piszesz że znaczy że popierasz takowe rozwiązanie, czyli wychodzi że powiedzenie z deszczu pod rynnę ma się tu dobrze.
  Nigdy nie wątpiłem że największym wcieleniem szatana na ziemi są na daną chwilę kraje anglosaskie ze stanami na czele plus oczywiście upadłe żydostwo, ale także nigdy nie zapominam o mniejszych czartach jakimi jest Rosja, Chiny i inne czerwone mutacje.
  Co do ilości wiedzy w głowie, to Robercie szanuję cię i twoje poglądy choć mam troszkę inne zdanie, ale pamiętaj że żadna doza intelektu w umyśle ludzkim nie jest w stanie pokonać intelektu szatana.
  Tak na prawdę to te wszystkie geopolityczne batalie toczone na ziemie to drobnostka jeśli brać pod uwagę wojnę jaką każdy z nas toczy wewnątrz siebie, a owa wojna idzie o naszą duszę.
  PS. Jestem z ducha polakiem, mieszkałem troszkę w Moskwie i mam wrażenie że wiem co w trawie piszczy – nie wiem natomiast czy za oceanem piski są takie same jak w Europie.

 • Truth on 6 stycznia 2018

  Dodam jeszcze że z moich obserwacji Rosja jest takim samym złem jak USA czy USrael czy UK z tym że jest po prostu słabsza – mają pewnie mniej mogących czartów nad sobą. Zachodnie konstrukcje są na dany moment silniejsze, z tym że wszystkie wymienione konstrukcje to konstrukcje prowadzące do zatracenia. I nie ważne czy dziś doi nas finansjera, czy jutro będzie nas doiła rosyjska służba wojskowa, czy cywilna, zawsze w takowym rozkładzie jaki mamy będziemy dojeni.
  Myśl lepiej Robercie co zrobić żeby stworzyć nową konstrukcję która na prawdę się sprzeciwi całemu wcieleniu zła na planecie jaką jest ziemia.
  Myślę że rozumni w każdych warunkach się odnajdą, szkoda mi jednak tych których tryby destrukcyjnego systemu przerobią na konserwy.

 • Truth on 6 stycznia 2018

  Chciałbym Robercie żebyś wiedział że stoimy po tej samej stronie, mamy bardzo podobne zdania, choć ciut cię różnimy. Ty robisz bardzo dobrą robotę edukacyjną i za to cię szanuję i cenię. Chciałbym tylko żebyś pamiętał że ratunkiem dla całej ludzkości jest dobro, a nie mniejsze zło.

 • Zbigniew on 6 stycznia 2018

  A ja mysle, ze K. Morawieckiemu „odebralo” rozum. Ten czlowiek przezyl wiele w zyciu i pamietam jak SB szukalo Go we Wroclawiu przez wiele miesiecy. Byl On dla SB jednym najniebezpiecznych opozjonicystow, bo zbyt inteligentny.
  Owiadal mi to jeden SB-k, jak bardzo im zalezalo na schwytaniu Go.
  Od 16-17 roku zycia kazdemu czlowiekowi ubywa dziennie
  min. 50000 neuronow w mozgu. Ta ilosc moze byc wieksza jezeli ktos przebywa pod ciaglym stressem, a tego Kornelowi nie brakowalo.
  Podobnie jest z Pania Gelsdorf -szefowa Sadu Najwyzszego.
  Ona po prostu zapomniala, ze brala udzial w demonstracji politycznej, zapalala swiece i trzymala w reku biala roze.

 • rafal on 10 stycznia 2018

  ……….MORDUJĄ POLSKIE DZIECI ! ! ! ! ! Jerzy Zięba – Nowy Rok 2018

  https://www.youtube.com/watch?v=LVo6opoeV3w&t=501s

  https://vimeo.com/user75852809

  https://jerzyzieba.com/ustawa/

  Jestem zawiedziony postawą polskiego Kościoła

 • Mirek on 20 marca 2018

  To na marginesie. Czy ktoś może wyjaśnić powiązania K. Morawieckiego z G. Braunem?

 • co by nie powiedziec on 20 marca 2018

  wszyscy którzy podnieśli rękę na PRL to zdrajcy Polski, dlatego dzis całe elity polityczne Polski to zdrajcy i sprzedawczyki, nie bronie PRL, ale PRL to rozwój i ewolucja, a to co jest dzis to stagnacja i kombinatorstwo, służalstwo w służbie obcych.

 • Marek Chrapan on 20 marca 2018

  W połowie lat 80-tych u.w. W Sosnowcu (gdzie wówczas pracowałem) chodziła pogłoska, że pan Kornel Morawiecki jest łącznikiem między Jaruzelskim- „Wolskim” a rządem Israela i stąd jego organizację SBcja nie „mogła” wykryć.

 • juziu on 16 czerwca 2018

  Kornel Morawiecki to agent CIA i był taki ‚bojowy’ jak bojowa była tzw. „Solidarność Walcząca’ i była płatna przez CIA tak samo zresztą jak Solidarność TW. Bolek. A to, że w dzisiejszej Polin za bohaterów uchodzi Kukliński czy Kwachu czy Komorusek że nie wspomnę o ‚prezydencie tysiąclecia” – oni też ‚walczyli z komuną” jak Morawiecki. Nic na to nie poradzę, że w Polin czcią cieszą się agenci CIA natomiast „goni’ się ‚komuchów”. W końcu ‚tajnych więzień CIA” to się organizuje w miejscach do których CIA miało zaufanie za drobne 30 mln USD jakie wzięła paczka Kwacha (no przecież nie bezpośrednio – kalisz czy Dukaczewski idiotami nie są a Siemiątkowski umiarkowanie dostał w skórę)
  Najzabawniejsze w tym calym syfie jest to, że teoretycznie to co mamy – czyli syf w każdej dziedzinie a ja to określam krótko: POLSKA JEST KRAJEM UPADŁYM – to to jest to o co Morawiecki, Wałęsa, Kwachu, Komoruski i ‚prezydent tysiąclecia” tak mocno walczyli. Co to Sienkiewicz powiedział u „sowy” – teoretyczne państwo czy dosadnie „ch..j. d…pa i kamieni kupa’
  O TAKE Polskę walczył MOrawiecki Kornel i wcale się nie dziwię skrzywionej buźce Morawieckiego juniora, ze się musi z tym syfem borykać o jaki jeego tatusiek „walczył podziemnie’

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *