Układ Kaczyński – Tusk zapieczętowany

Tusk

Polityka to śmierdzące śmietnisko władzy. Każdy kto jest przy korycie musi się nachapać. Takie jest społeczne odczucie. Jednak nie do końca prawdziwe.

Polityk obejmujący rząd czy inne funkcje państwowe/międzynarodowe, został wyniesiony do władzy, przez lata finansowany i indoktrynowany. Tu nie ma przypadku. Polityka jest skorumpowana do granic możliwości.

Przeróżne lobby, służby, organizacje sponsorskie, nieformalne grupy to dół, podziemie, systemu międzynarodowej finansjery. Działają wokół wytyczonych czerwonych linii. Służą systemowi, dlatego coś musi skapnąć im do kieszeni.

Czasami jest to więcej, czasami mniej.

Jak w tym żłobie pełnych czerwonych świń radzi sobie PiS?

Działa wokół wytyczonych ram. Nikt nie ma wątpliwości, kim jest opiekun pisowskiej organizacji. Jest to żydowsko-amerykańska jelita. Bardzo silna, w całości na razie nie do pokonania. Będzie musiała się rozpaść, podzielić. Żydzi od wieków czekają na tę chwilę, na chwilę rządzenia światem.

Według naszych poglądów, dokonają tego.

Nie wiem na ile prawidłowo rozumie geopolitykę Jarosław Kaczyński. Jedno jestem pewny: doskonale wie, że Smoleńsk jest nie do ruszenia. Amerykanie na to nie pozwolą. Gdyby było inaczej, to już dawno ujawniliby prawdę o Putinie mordującym 96 osób w Smoleńsku.

Nie zrobili tego i nie zrobią, bo wiele państw ma na sumieniu śmierć Polaków.

Dzisiaj Jarosław Kaczyński, nadzorca państwa polskiego, ustanawia politykę wewnętrzną. Działa według wytyczonych mu ram. Dla wszystkich powinno być szokiem poparcie Donalda Tuska na drugą kadencję w kołchozie unijnym.

Taka jest polityka: brudna, śmierdząca, nieuczciwa.

Rozmowa Jarosława z Donaldem

Łatwo można sobie wyobrazić rozmowę pomiędzy Jarosławem i Donaldem:

Jarosław: Donald stul pysk i nie ośmieszaj Polski na zewnątrz.

Donald: Jareczku, to niemożliwe. Dorwałeś się do władzy i chcesz zmienić stary, dobry układ okrągłostołowy. Wiesz, że ci na to nie pozwolą.

Jarosław: jak nie zamkniesz swoich krzykaczy, to uruchomię AmberGold. Wiesz, dobrze, że umoczyliście miliardy złotych. Ty również maczałeś tam swoje palce.

Donald: nie zrobisz tego, bo złodziejski system finansowy opracowali w Stanach. Działamy na licencji bankierów. Jesteś za słaby, aby ich ruszyć.

Jarosław: Kto powiedział, że ich ruszę? Ciebie i twój motłoch powieszę na gałęzi politycznej. Póki co dostaniesz ostrzeżenie: po audycie poleci kilka płotek. Jeżeli nie uspokoisz swoich krzykaczy, to polecą ryby. Przypomnij sobie, kto był wtedy szefem rządu. 

Donald: zrobię co mogę, jeżeli poprzesz mnie na drugą kadencję.

Jarosław: zrobię to, jeżeli zamkniesz gębę i uciszysz tego Rzeplińskiego…, cyrk wokół Trybunału Konstytucyjnego musi się skończyć.

Donald: to mogę zrobić…

Jarosław: zamknij również gębę temu Kijowskiemu.

Donald: to nie moja działka. Sam wiesz kto jest sponsorem. Soros z bankierami jest nie do przejścia. Tu musisz sam sobie radzić.

Jarosław: ….

Donald: to mamy układ: ty mnie kryjesz, a ja uciszę moich ludzi… daj mi kilka tygodni…

Jarosław: … pamiętaj, mam jeszcze Smoleńsk i twoje czarne łapy…

Donald: nie rozśmieszaj mnie… ta komisja Macierewicza to gorszy cyrk od komisji Millera. Stek bzdur i kłamstw. Poza tym znowu się mylisz… jesteś za cienki na międzynarodówkę…

Jarosław: wystarczy, że twój układ zniszczę… spiesz się, bo wszystko ma swoje granice. Ktoś za Smoleńsk poleci, martw się, żebyś to nie był ty…

Donald: masz na to pozwolenie?

Jarosław: nie martw się o pozwolenie, martw się, abyś nie utonął w tym gównie…

Donald:

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo: „5 Elementów Planu Brzezińskiego budowy nowego ładu światowego NWO” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: DrabikPany via Foter.com / CC BY
Photo credit: PlatformaRP via Foter.com / CC BY-SA

Przeczytaj koniecznie:

9 Responses to “Układ Kaczyński – Tusk zapieczętowany”

 • ffggh on 16 maja 2016

  Jeden robi jawnie dla żydów. Inny dla szwabów i lewaków z europy.
  Zobaczymy czy zrobią nam w Polsce głód jak na Ukrainie.

 • Justyna on 16 maja 2016

  fortuna kołem się toczy

 • leszek on 16 maja 2016

  skad ma pan takie wiadomosci?

 • Robert on 16 maja 2016

  Z obserwacji…

 • Dariusz on 17 maja 2016

  Czyli Petru też jest nie do ruszenia bo sponsoruje go Soros a Schetynie może kazać zamknąć dziób?

 • Patryk on 17 maja 2016

  Rozmowa jak prawdziwa :) wkoncu udają, że są po różnych stronach dla nas a tak naprawdę u góry są te same osoby i cel jest ten sam jaki on by nie byl

 • Robert on 17 maja 2016

  Tak odczytuje dzisiejszy układ pomiędzy PiS i PO.
  PiS ma w ręku wiele kart, ale nie utopi ryby tylko płotki.

 • Alex on 18 maja 2016

  Myslę odnosnie Smoleńska – to fakt tam był zamach.Ale trochę logiki – czy Putin na własnym podwórku doprowadził by do takiej podejrzliwosci która ciągnie się do tego czasu.
  Komus zależało i zależy aby nieustannie dyskredytować Rosję,osłabiać ją i jednym z ataków był 10.kwiecien 2010.

 • Dodi on 22 maja 2016

  Alex tez sie nad tym zastanawiam. Amerykanie gdyby rzeczywiscie wiedzieli o Smolensku niewatpliwie wykorzystali by to do kompromitacji Rosji . I ta zydowsko -amerykanska elita majaca pod swoimi skrzydlami PiS mialaby milczec aby nie zadzierac z Rosja Polska to wojenny front pomiedzy zachodem a wschodem, w który swoje 4 grosze wmieszały Ameryka zza gor i morz, raczej nie z troski o Polske .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *