Tygodnik „Wprost” szkaluje Jerzego Ziębę

Jerzy Zięba

 „To, co robi ten człowiek, jest obrzydliwe…”.

„Pseudonaukowiec i propagator medycyny niekonwencjonalnej”.

„Zbigniew Wodecki, Grzegorz Miecugow, Tomasz Kalita – naczelny uzdrowiciel Polski Jerzy Zięba wykorzystał ich śmierć do rozwoju pseudomedycznego biznesu. Rodziny zmarłych są oburzone, ale i bezradne. Podobnie jak przerażeni całym procederem lekarze. W najnowszym „Wprost” opisujemy kulisy zdumiewającej kariery szarlatana i demaskujemy jego niemniej zdumiewające terapie”. – w taki sposób reklamuje swój nowy temat tygodnik „Wprost.

Kolejny tygodnik szkaluje Jerzego Ziębę

Jerzy Zięba ma okładkę w tygodniku Wprost. Byłby to powód do dumy, gdyby redaktorzy opisywali prawdę, gdyby uczciwie przedstawili fakty.

Jednak prawda została zepchnięta na boczny tory. Tygodnik Wprost zajął się najgorszym z najpodlejszych zawodów świata, czyli szkalowaniem na zamówienie.

Dlaczego na zamówienie?

Ponieważ żaden uczciwy dziennikarz, żaden uczciwy redaktor naczelny, żaden właściciel nie pozwoliłby na takie kłamstwa, na takie prostactwo dziennikarskie. 

Kto jest właścicielem Wprost?

Nazywa się Michał M. Lisiecki.

O jego uczciwości niech świadczą dwie sprawy.

Pierwsza:

„Michał Lisiecki i Marcin P. utrzymywali kontakty koleżeńskie. Jak wynika ze stenogramów, dostępnych komisji śledczej, 27 lipca 2012 roku Lisiecki dzwonił do P. „Cześć, Marcin, słuchaj, jak mogę wesprzeć, pomóc, balansować trochę informacjami to, co macie w mediach?” – pytał właściciel „Wprost” – źródło onet.

Marcin P. to twórca piramidy finansowej Amber Gold. Właściciel Wprost dokładnie wiedział, że Amber Gold to finansowo zbrodnicza firma, która okradła tysiące Polaków na około 600 mln złotych.

Pomimo tych informacji, wybielał Amber Gold pisząc w swoich mediach kłamliwe artykuły na temat uczciwości Amber Gold.

Czy to nie powinno być karane?

Przez te artykuły setki osób mogło dalej korzystać z usług Amber Gold.

Druga rzecz:

Od 2013 do 2015 redaktorem naczelnym tygodnika „Wprost” był Sylwester Latkowski.

Wojciech Sumliński tak o nim powiedział: „„Bandyta i gangster, który został szefem Wprost!”Link.

Proszę zwrócić uwagę z kim i z czym mamy do czynienia.

W takim świetle nikogo nie będą dziwić artykuły szkalujące uczciwych Polaków.

Jedynie co możemy zrobić to nie kupować tygodnika Wprost i Do Rzeczy. Właścicielami obu gazet jest Michał M. Lisiecki.

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: Wprost.pl

Przeczytaj koniecznie:

9 Responses to “Tygodnik „Wprost” szkaluje Jerzego Ziębę”

 • Krzysztof on 29 października 2017

  Przykro patrzeć jak Wprost schodzi do poziomu kanalizacji. Co gorsza ludzie płaca za to, że są okłamywani.

 • wr on 29 października 2017

  Wprost już się dawno temu skur… ił.. Kiedyś ich szanowałem, ale teraz widzę że to szmatławiec.

 • zbynio on 30 października 2017

  wprost skopał swoją własną dup….

 • qrde blade on 31 października 2017

  Już nie tylko WPROST, a także FAKT –> https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ania-kalita-dla-faktu-o-zalobie-w-pol-roku-po-smierci-meza/jcz7n6d
  dołączył do wiadomej, przybierającej inkwizycyjne rozmiary nagonki. Jak dotąd naiwnym WILKOM w owczej skórze wydawało się, że chemiczna depopulacja dotyczy wyłącznie OWCZEGO stada. Nie mogą pogodzić się, dopuścić do głowy myśl ( pomimo wielu przecież żałosnych, historycznych przykładów ), że chemiczno farmaceutyczny, zapoczątkowany w niemieckich obozach koncentracyjnych przez ojca chemioterapii Josefa Mengele proceder, dotyczy przede wszystkim stad o tubylczej krwi RH plus, ale rozmiar tej hekatomby zaczyna już zbierać swe śmiertelne żniwo również wśród zdurniałych WILCZYCH stad, liczących naiwnie na własne bezpieczeństwo oraz pilnujących bezwolnych OWIEC OWCZARKÓW. Nie jesteście również i wy bezpieczni, gdyż nie jesteście ostatnim ogniwem łańcucha pokarmowego, gdyż zgodnie ze słowami mesjanistycznego potomka upadłej na Ziemię przedstawicieli obcej cywilizacji synów światła Elohim i naturalnie samego Lucyfera zgodnie z EW. św. Jana Kto nie spożywa ciała i krwi syna człowieczego nie będzie miał życia w sobie… – jednak człowieczych OWIEC jest już tyle, że ich utrzymywanie staje się dla zarządców fermy byt kosztowne i bezcelowe, stąd bezpardonowo i naturalnie skrycie dalej kontynuowane EUGENICZNE, naukowe sposoby ich eliminowania
  Tak więc można tylko CIAPATYM, najemnym OWCZYM ELYTYM, OWCZARKOM napomknąć:
  PRAWDA jaką głosi na tym łez padole garstka asertywnych ( anty chrystów, co oznacza tyle tubylczych znający trudną prawdę i spisek lucyferiańskich elyt naukowców NIE MOŻE BYĆ W ŻADNEJ MIERZE NIEETYCZNA W SWEJ FORMIE, JEST NATOMIAST WYSOCE DLA SATANISTÓW I ICH PIRAMIDALNEJ WŁADZY NIEWYGODNA, co znajduje swe odbicie w MEDIACH GŁÓWNEGO NURTU,które są ich własnością

 • qrde blade on 31 października 2017

  Ta podtrzymywana w mediach typowa dla CIAPATYCH inkwizycyjna nagonka ma na celu wyciszyć inne, zgoła bardziej kontrowersyjne porozumienie –> https://detektywprawdy.pl/2017/10/25/islam-nie-drzwiami-to-oknem-czyli-emiraty-chca-stworzyc-w-polsce-najwieksza-na-swiecie-dzielnice-muzulmanska/

 • qrde blade on 1 listopada 2017

  Tymczasem moi drodzy państwo ODNALEŹLIŚMY w INTERNECIE informacje w kontekście tuz, tuż nadchodzącej zmiany ustawy o ochronie zdrowia – druk sejmowy 1813 – po zatwierdzeniu przez ” Sejm RP” i „Prezydenta RP” zostanie nałożony na WOLNYCH OBYWATELI PRZYMUS SZCZEPIEŃ ( dla osób pełnoletnich w/g zaleceń GIS – ‚sanepidu’), a do przymusowych szczepień będzie kwalifikował lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej ( POZ ), czyli ‚lekarz rodzinny’. Ustawa ta wchodzi w życie dnia 01 grudnia 2017r. Żeby nie podlegać temu systemowi, należy zrezygnować z usług POZ jaknajwcześniej – DO 01 GRUDNIA 2017r – należy pobrać druk zmiany lekarza rodzinnego i druk zmiany pielęgniarki , również położnej – i tam nie wpisać nowego lekarza, pielęgniarki czy położnej. Wtedy można korzystać z lekarzy w praktykach prywatnych, którzy mogą wystawiać skierowania na badania, do specjalistów, zwolnienia lekarskie itp. W takiej sytuacji nie będzie możliwości kierowania „pacjenta” na przymusowe szczepienia np. przeciwko ‚grypie’ lub podobnym UROJENIOM systemu.
  Po 01 grudnia 2017 nie będzie możliwe wycofanie się z opieki zdrowotnej POZ, czyli przymusu państwowego podlegającego tzw. BIGFARMIE. Dociekliwi niech szukają i kojarzą – na polecenie p. premier Szydło niejaki Posobkiewicz ( Główny Inspektor Sanitarny ) dostał polecenie projektu zmiany rozporządzeń w/s obowiązkowych – PRZYMUSOWYCH – szczepień pełnoletnich obywateli. Natomiast ubezpieczenie zdrowotne działa też w Niepublicznych ZOZach i u lekarzy prywatnych, którzy mają umowę z NFZ – a jest ich ogromna większość.
  PODAJCIE DALEJ…

 • bajka on 6 listopada 2017

  qrde blade on 1 listopada 2017 Brakuje w Twoim tekście logiki – 1. nie można zmusić kogoś, kto rzadko chodzi do lekarza, czyli jest ogólnie zdrowy, do szczepień – a więc nie może to objąć WSZYSTKICH. 2. u lekarza prywatnego nie można dostać skierowania na NFZ, jeśli taki lekarz ma umowę z NFZ, to trzeba najpierw się do niego zarejestrować jako do lekarza ‚pierwszego kontaktu’. 3. zawsze można się wycofać z przychodni, gdzie nie odpowiada nam lekarz – wystarczy zapisać się do innej przychodni. Możliwość zmian lekarzy musi pozostać, bo ludzie się przeprowadzają. Nie strasz, albo pisz dokładniej.

 • Jacek on 6 listopada 2017

  Kupowałem regularnie od kilkunastu lat „Wprost” – aż do artykułu o J. Ziębie … na tym koniec. Nie dam już im zarobić. Mam nadzieję, że inni mający dobre zdanie o panu Jerzym zrobią tak samo.

 • wr on 8 grudnia 2017

  Do Rzeczy też?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *