Nie chcecie płacić odszkodowań? To jest antyżydowskie, antysemickie!

weiss

Gratuluję dziennikarzom.

Jest to pierwsze spotkanie, gdzie całkiem otwarcie rozmawiano o trudnym dialogu polsko-izraelskim.

Grzegorz Braun w swoim stylu bardzo odważnie wypowiadał swoje poglądy.

Wypytywał Szewacha Weissa o odszkodowania płacone przez Polskę za utracone mienia izraelskie podczas wojny. Nie zgadzał się z tezą, że Polska ma płacić odszkodowania, skoro nie ma spadkobierców. Izrael domaga się miliardy dolarów od Polski, które należałoby wpłacić na rzecz niezidentyfikowanych organizacji. Były ambasador Izraela w Polsce skwitował, że takie podejście do sprawy jest antyżydowskie, antysemickie. Za chwilę próbował wycofać się z tego stwierdzenia.

Bardzo ciekawa sprawa wynikła, kiedy Grzegorz Braun spytał o tę część zawartości Talmudu: „Czy należy ratować goja tonącego w szabat, gdyby nie ratowanie miałoby zaszkodzić żydom.”

Pan Szewach Weiss niewiele miał do powiedzenia w tej sprawie…

Zapraszam na bardzo ciekawą rozmowę Grzegorza Brauna i Szewacha Weissa.

.
. . ekonomia Robert Brzoza

Formularz z NeTeSFoto: youtube.com

Przeczytaj koniecznie:

27 Responses to “Nie chcecie płacić odszkodowań? To jest antyżydowskie, antysemickie!”

 • Marek on 13 lipca 2015

  W której minucie pada ten cytat? „Były ambasador Izraela w Polsce skwitował, że takie podejście do sprawy jest antyżydowskie, antysemickie.”

 • Robert on 13 lipca 2015

  Marek nie broń „uciśnionych” i nie zadawaj takich dziwacznych pytań.

  Masz wideo to sam je przeanalizuj.

  Jeżeli masz otwarty umysł to zrozumiesz, a jeżeli chcesz szkodzić to nie.

  Przekaz jest tak prosty, że mam wątpliwości co do potrzeby twojego pytania.

 • Tomasz on 13 lipca 2015

  Brawo dla Pana Brauna jak zawsze trafia w sedno i broni Polskich racji,nic nie płacić na żydowskie wymuszenia względem naszego kraju.

 • Mateusz on 13 lipca 2015

  Pan Grzegorz Braun- szkoda, że nie został prezydentem, ale to było do przewidzenia – miał zbyt mały elektorat.
  Żydzi dostali za PRL zwroty i zgodzili sie na to – temat powinien być zamknięty. No ale jak to powiedział niemiecki kanclerz Schrodeer chyba w 2001 roku – Niemcy spłaciły swój dług wobec Izraela. Co to oznacza – ano oznacza tyle, że ten agresywny, pasożytniczy Izrael szuka innych winnych aby ich wydoić z kasy. Jest to perfidna gra Izraela ( tyle oni mają wspólnego z prawdziwym Izraelem co piernik z wiatrakiem), gra bezwzględna. Czy Izrael płaci za mordy na palestyńczykach- całę wsie m0rdowano. Odgrodzili się wielometrowym murem od Palestyny, nie wspominając o torturach jakie czynią tym ludziom. Do Izraela wybyli komuniści , przecież większość komunistów stanowili żydzi- mordowali rosjan, polaków, tworzac ZSRS. Kłamstwo jedwabieńskie było przyczynkiem do żądań finansowych Izraela, po to aby stworzyć ciche przyzwolenie innych krajów na ich roszczenia względem Polski. Sprawa prawdy o Jedwabnem została zakopana akurat przez śp. Lecha Kaczyńskiego – Kalkeinsteina. A ówczesny prezydent – rezydent Kwaśniewski – Stolzman przepraszał za Polske – kłamstwo i wstyd. Jak to określił Braun – żyjemy w kondominum rosyjsko – niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym :)

 • marco on 13 lipca 2015

  To było fantastyczne. Takich polityków nam potrzeba. Kultura,wiedza,poziom!!!!! Mówiąc językiem młodziezowym to Zjadł!!!!

 • Kulov on 13 lipca 2015

  oglądałem kilka dni temu, zgadzam się z Panem Braunem, nawet głosowałem na niego, niestety powtarzał niemalże cytując wszystkie swoje wcześniejsze wypowiedzi i obrał złą taktykę, moim zdaniem zbyt agresywną. Chyba nie jest przyzwyczajony do dyskusji z adwersarzami. Zbyt długie wypowiedzi i pytania pozwoliły uniknąć Panu Szewachowi na nie odpowiedzi i chyba nie ustosunkował się do żadnego zarzutu zbyt konkretnie- co zostawiło we mnie raczej kiepskie wrażenie o tej całej rozmowie i wielki niedosyt.

 • Hanna on 13 lipca 2015

  Jestem zachwycona wiedzą i odwagą Pana Brauna.Ale co zdziała w pojedynkę? Nic – to plemie żmijowe opanowało cały świat i większość politykierów nie ma odwagi przeciwstawić się Żydom. Panie Braun jestem całym sercem
  z Panem.

 • Marek on 13 lipca 2015

  Robercie, źle mnie zrozumiałeś i błędnie oceniłeś. W wolnej chwili z przyjemnością obejrzę. W ciągu dnia widząc Twój artykuł rozmawiałem akurat z pewną osobą, która na potwierdzenie Twoich słów chciała osobiście to usłyszeć. Do obejrzenia całości nie jestem w stanie tej osoby przekonać, (straszny beton) dlatego też liczyłem, że uda mi się z Twoją pomocą zapunktować tym cytatem.

 • Robert on 14 lipca 2015

  Marek, proszę cię pisz otwarcie i pełnymi myślami.

  Nasze blogi atakuje pełno trolli, więc czasami mogę się pomylić w ocenie.

  Napisz o co chodzi z tą osobą?
  Do czego chcesz ją przekonać?

 • Marek on 14 lipca 2015

  Robert, jest to osoba starsza, która darzy Weissa dużą sympatią i niestety nie wierzy w jego złe intencje. Na potwierdzenie słów w Twoim artykule, chciała osobiście usłyszeć ten fragment w którym padają słowa… że negowanie przez Polaków ich roszczeń jest antyżydowskie, antysemickie”.

 • Robert on 14 lipca 2015

  Przecież powiedział Weiss, że to jest antyżydowskie.

  Później, kiedy Braun to skwitował, że Weiss nazywa walkę przeciw odszkodowaniom – antysemickie, to Weiss nie zaprzeczał, tylko powiedział, że został sprowokowany.

 • Tomasz on 14 lipca 2015

  Dodam jeszcze coś kto ktoś napisał na 1 forum”Żydowskie majątki w Polsce przed 1939r. były zadłużone hipotecznie w polskich bankach średnio powyżej 80% ich wartości, a więc nie tyle należy się zwrot Żydom „ich” majątków, co oni winni są nam zwrot zaciągniętych pożyczek pod zastaw „swoich” majątków.

  Żydowskie mienie komunalne to istne kuriozum. Powstało wyłącznie z nadania polskich władz, a więc nie mogą wnosić żadnych roszczeń.

  Oczywiście powyższe może mieć sens w polskiej Polsce, a nie w III Żydo-RP.”

 • APA - druzyna on 15 lipca 2015

  Czy jeszcze ktoś nie wie o „sztucznych klotniach” narodu przebranego ?
  albo
  Czy z Zydami możliwa jest powazna rozmowa ?
  A od kiedy to Zydzi sa nam przyjazni bez interesu dla nich ?

  Zyd tez człowiek ale o specyficznych cechach charakteru !

  Nie podniecajcie się „zydowska dyskusja” ,wyjdzie wam to na zdrowie .

 • Lukas Sztokholm on 15 lipca 2015

  Grzegorz Braun to najwybitniejsza postać ostatnich lat w Polsce.tylko on tak dosadnie,szczerze i oddanie walczy o Polskę.Polaków i interesy Rzeczpospolitej.Mam nadzieje ze keidys zostanie premierem Polski,jeszcze wszystko przed nim.Swoją droga naprawdę ciekawa ta rozmowa to zaskakujące że ktoś się odważył na taki pojedynek,co to za dziennikarze to prowadzą bo nie znam ich?

 • APA - druzyna on 18 lipca 2015

  Prosimy o dokładniejsze określenie – „postac” (Grzegorz Braun) polska to czy zydowska ?
  Nam Polakom w POLSKIM RZADZIE i WE WSZELKICH WLADZACH potrzebne sa POSTACIE POLSKIE,POTRZEBNI POLACY !

  Potrzebni nam sa POLSCY POSLOWIE ,SENATOROWIE,PREMIERZY ,PREZYDENCI a nawet sołtysi w polskiej gminie,burmistrzowie w polskich miastach !!!
  Chyba czas na to od zakończenia IIWS ?
  POLSKA DLA POLAKOW !!!

  Obywatel polski to jeszcze nie znaczy ,ze POLAK .
  Ani tez ,ze dba lub będzie dbac o Polske i innych Polakow.
  Widzimy to na przykładach z dotychczasowego zycia,ktore mamy za sobą.
  Jak niektórzy obywatele polscy ( a jakze) wyrazali się o Polsce i Polakach,chocby taka wypowiedz dla przykładu ”
  „Polska to nienormalność !” i wiele,wiele innych utrwalonych w dokumentach i w sieci net.
  Kim byli i co uczynili dla Polski i Polakow tacy prezydenci jak choćby ci po 1989 roku ?
  ZACZNIJMY MOWIC i PISAC PRAWDE !
  Malo tego ZACZNIJMY SAMI POLACY RZADZIC SIE W NASZEJ OJCZYZNIE POLSCE – PO POLSKU !!!!!!!!!!!!!
  A jezeli już posiadamy mniejszości narodowe wśród obywateli polskich to proporcjonalnie prosmy ich do pomocy w rządzeniu i tez PO POLSKU !
  Innej drogi dla nas nie ma do wolności i racji bytu w Polsce .

 • marco on 1 sierpnia 2015

  Już pisałem na ten temat. Jednak internauci interesują się tematem. Kiedy ukazał się wywiad po paru dniach oglądalność wynosiła parę tysięcy. Obecnie t.j. 1. 08.15 wynosi 270 tys. Oczywiście na Y0uTube.

 • marco on 1 sierpnia 2015

  Dodam jeszcze- Kropla drąży Skałę.

 • robert on 3 sierpnia 2015

  Pan Braun powinien być naszym Polskim dyktatorem. Wie co mówi, jak powinna Polska wyglądać…

 • dfg;kljnzdbh on 4 sierpnia 2015

  czyli zydzi dzisiaj „sa niczym innym jak stronnictwo szatana”__- to jest wers z pisma wieczne slowo Boga

 • zuzanna on 2 września 2015

  G.Braun czyli V kolumna żydomasonów w Polsce !Proponuje głęboką analizę wszelkich”patriotycznych”klubików,partyjek,stowarzyszeń,
  ugrupowań,fundacji działających na terenie Polski.
  „Ojcem Grzegorza Brauna jest Kazimierz Braun, reżyser, profesor reżyserii na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo. Bratem Kazimierza Brauna jest Juliusz Braun, obecny prezes TVP. Dziadek Grzegorza to nieżyjący już Juliusz Braun. Bratem zaś dziadka był Jerzy Braun.
  Jeden z ważnych ośrodków masonerii w Polsce, po pierwszej wojnie światowej, został zorganizowany jako Instytut Mesjanistyczny. Kierował nim wysoko stojący w hierarchii masońskiej Józef Jankowski – różokrzyżowiec i martynista, znawca Kabały. Jego najbliższym współpracownikiem i wychowankiem był Jerzy Braun!
  Jako członek Zakonu wyspecjalizowanego w prowadzeniu dywersji, Jerzy Braun – mason wysokiego stopnia, pochodzenia żydowskiego, zaczyna energicznie zwalczać masonerię i Żydów, przede wszystkim na łamach Merkuryusza”Zakon masoński posiadł tę mądrość, że może spokojnie egzystować dopiero wtedy, gdy sam zorganizuje własnych przeciwników – i odpowiednio nimi pokieruje. I robi tak nadal.”No i jeszcze przynależność p.Brauna do klubu ronina założonego przez żyda Józefa Orla gdzie farbowane lisy i cala syjointeligencja (Wildstein-żydomason) robi Polakom wodę z mózgu!Braun, pomijając jego pochodzenie (ojciec Kazimierz i wuj Braun Juliusz Jan – narodowość żydowska https://newsgroups.derkeiler.com/Archive/Soc/soc.culture.polish/2007-09/msg00752.html ) -wiele źródeł)Współpracuje z Organizacja Monarchistów Polskich która to jak większość organizacji,fundacji,stowarzyszeń(KOLiBER-ozjasz goldberg vel JKM),klubów klubików pro….israelska.. ,tutaj list gratulacyjny OMP do której to należy w/w „syjopatriota”https://www.bibula.com/?p=22410 No i farsa z wiezieniem za „wolność słowa” roztrąbiona przez media głównego ścieku(czyniąc z niego bohatera vide szechter vel michnik) – teraz jasno i wyraźnie widać cel tej szopki.Nieodrodny wnuk swego dziadka.Demaskujmy zdrajców!
  To co mówi P.Braun jest najmniej ważne ,powie to co chcemy usłyszeć!Cala nasza historia to naiwna wiara w to co nam mówią i obiecują zdrajcy Polski -uczmy się na błędach !!!!!!https://wolna-polska.pl/wiadomosci/grzegorz-braun-polski-kandydat-na-prezydenta-2015-03

 • Marek on 4 września 2015

  Pani Zuzanno, problem polega na tym, ze popiera go Stanisław Krajski, autor wielu książek o masonerii….I druga sprawa: a co jeśli Braun naprawdę chce zrobić to o czym mówi? Mówiąc szczerze tez mam z tym problem. I wtedy zadaje sobie pytanie: czy naprawdę w Narodzie Polskim nie ma jednego Polaka, który zasługuje i powinien być prezydentem? Czy doszło do tego ze prawdziwym wrogiem jest Żyd ale tez zbawcą Żyd? Czy Braun nie powinien odpokutować za winy swojej rodziny wobec Polski i nie mieć prawa kandydowania na ten urząd? Bo właśnie przez ta deprawację Narodu jego rodzina zdobyła wiedzę z której on skorzystał. To właśnie różni mnie od Brauna ze on swoją wiedzę otrzymał od Żydów ja zaš jak wielu Polakow trzymani jesteśmy w ciemnocie. I tylko dlatego on ma prawo być prezydentem a ja jako Polak choćby głupszy -nie?

 • zuzanna on 5 września 2015

  odp.Marek – słusznie Pan zauważył role p.Krajskiego który jest autorytetem? w dziedzinie masonerii .Dlaczego p.Krajski nie ujawniał swojej wiedzy 3-5 lat temu? o ile wiem bada ten temat ok.20lat.Jak wiemy wysyp informacji nastąpił na wyraźną zgodę gangsterów z klubu bilderberg.Obecnie można oficjalnie studiować masonerie https://www.ugle.org.uk/becoming-a-mason . Podstęp,perfidia i hipokryzja rządzących elit (mafii) dla Normalnego Człowieka są trudne do ogarnięcia.Instytut Tavistock jest najlepszym przykładem rozpracowania psychologii jednostki i mas ludzkich. „Niezwykła precyzja oraz perfidia tego szatańskiego dzieła przekracza wszelkie znane nam granice moralne i etyczne” Po oszustwie i wielkiej mistyfikacji jaką była syjosolidarność ,postanowiłam ze nie dam się wystrychnąć na dudka po raz kolejny!w gównie diamentów nie znajdziesz!!!! Jednak jak widać Polski Naród trwa w uśpieniu.Polska od zawsze była poligonem doświadczalnym dla wszelkiej maści światowych bandytów- przez Naszą naiwność i lenistwo w szukaniu prawdy. Systematyczne mordowanie Polskich Patriotów i inteligencji -zastępowanie jej przez syjonistycznych przebierańców(klub ronina…..)-po raz kolejny pozwoliliśmy na okupacje i niewolnictwo Polaków w Naszej umęczonej i bogatej Polsce.Dlatego p.Braun jak i reszta medialnych „antysystemowcow” przebierańców to właśnie socjotechnika ogłupiania Narodu.“Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz sa drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.“ – [Mt 7, 15-16)Musimy byc bardzo czujni!Oczywiście nie możemy oddać Polski okupantowi-Nasi przodkowie w grobach się przewracają!Nie wolno Nam o nich zapomnieć!
  Pozbawiano Nas systematycznie DUMY I GODNOŚCI- całymi latami uprawiano medialne wpędzanie Polaków
  w kompleksy i to ze czujemy sie gorsi pozbawia Nas chęci do podejmowania jakichkolwiek działań-dajemy się wychowywać w strachu.Przez cale dziesięciolecia przechrzty mieszkające w Polsce siały
  nienawiść,prowokowali, judzili i wywoływali waśnie miedzy Nami.
  Największą ich porażką będzie skonsolidowany ,zjednoczony Naród Polski!Bądźmy dumni ze jesteśmy Polakami NIE POZWÓLMY SOBĄ POMIATAĆ pasozydowi.Polacy byli i są mądrym,szczerym,odważnym i prawym Narodem,czy komuś to się podoba czy nie!!
  Wiele z tych niszczących ludzkość działań wyjaśni lektura „Protokoły Mędrców Syjonu” Polecam rowniez https://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Wprowadzenie.htm

 • margreth on 4 lutego 2017

  KOGOSMY RATOWALI?
  TALMUD PRAWDE CI POWIE!
  https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/04/19/kogosmy-ratowali-talmud-prawe-ci powie/

  https://forumemjot.wordpress.com/2015/04/19/kogosmy-ratowali-talmud-prawde-ci-powie/

  Mam nadzieje, ze wszystko co jest na temat zydow nie zostalo jeszcze w Polsce usuniete…
  …tak jak np.film Jew Davida Cole pt.”Prawda za Bramami Auschwitz”,ktorego usunieto szystkie odcinki.

  Od czasu rzadow PiS,filmy, ktore sa na temat prawdy o zydach mozna tylko obejrzec w wersjach obcojezycznych .

  A Jew David Cole Interviews Dr.Franciszek Piper at Auschwitz and Exposes a Frand

  https://youtu.be/2LO_xSQOCzw

 • margreth on 4 lutego 2017

  Natpmiast nie uieusunieto zadnych filmikow z Radia Maryja…
  … troche dziwnem ale sa jeszcze.

  Uwazam,ze Polacy >maja prawo< i powinni wiedziec, co sie mowi w swiecie o nich i o Polsce.W J.polskim nie jest tego wiele,dlatego powinni sie nauczyc czytac – miedza linijkami – z tego co jest.
  "Telefon Zydowki do Radia Maryja"
  https://youtu.be/MV0zY_795qg

  "Telefon do Radia Maryja"
  https://youtu.be/TTnb7ks77sE

  "Swietny telefon do Radia Maryja"
  https://youtu.be/y1pjCv7LDew

  "Ortodoksyjni Zydzi szokujace!posluchaj!
  https://youtu.be/doBK-39qsgU

  "Teleon do Radia Maryja"
  Haliny Zamel z Gardei
  https://youtu.be/kpQZDGhLv4k

  "Was Polakow nie bedzie,czyli planowana eksterminacja Polakow przez narod Zydowski"
  https://youtu.be/wozV9eoiVMs

  Telefon do Radia Maryja
  https://youtu.be/neFOV___LVo

  pozdrawiam

  JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA
  puki my zyjemy!

 • Marian on 7 maja 2017

  Film niedostępny.

 • Stanisław on 8 maja 2017

  I film przestał istnieć

 • Robert on 8 maja 2017

  Wrzuciłem inną wersję filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *