Taśmy Morawieckiego: żydowski pośrednik Fogelman, banki w rękach służb…

Mateusz Morawiecki

Tym razem, to czerwoni wypuścili kolejne nagrania. Zapewne są to gry polityczne, gry na słabszy wynik PiS-u, gry na zrzucenie ze stołka Morawieckiego.

Wcześniej, 14 czerwca 2014 roku, tygodnik „Wprost” z inicjatywy służb amerykańskich, wydał całą serię nagrań. Była to ewidentna gra na zmianę sił politycznych. Nastąpiła zmiana z kierunku rosyjsko-niemieckiego (PO) na kierunek amerykański (PiS).

Dzięki tym taśmom, PiS wygrał wybory w 2015 roku.

Dzisiaj, taśmy przejęli czerwoni i tymi samymi metodami, próbują ugrać na zbliżających się wyborach. 

Proszę zwrócić uwagę na fakt, jak służby amerykańskie i rosyjskie kupczą między sobą polską sceną polityczną. Wybierają kogo chcą. Wystarczy nagrać tych paplających na lewo i prawo miernych polityków, aby ich szantażować, ustawiać do pionu, kontrolować.

Co wynika z taśm?

Ciekawe rzeczy…

W teatrze kukiełek występują: Mateusz Morawiecki, prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło, prezes PGE Krzysztof Kilian oraz jego zastępczyni Bogusława Matuszewska. Spotkanie odbyło się wiosną 2013 r. W tym okresie Morawiecki był lewicowcem. 

  • Wszystkie banki pod kontrolą służb.

Premier Morawiecki poinformował dyskutantów, że wszystkie banki są pod działaniem służb.

Czy to prawda?

Na pewno każdy bank działa na licencji międzynarodowej finansjery. Kredyt to ich system, to ich prywatny pieniądz. Jeżeli ktoś chce zarabiać na kredytach, musi mieć zgodę banksterki.

Ludzie ze służb wiedzą doskonale, jak potężną mafią jest finansjera, dlatego mogli podłączyć się pod system kredytów. Jest to łatwy zarobek, bez dużej inwestycji.

Przypominam, że kredyt tworzy się w momencie podpisywania umowy kredytowej, pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Wtedy bank tworzy/drukuje nowy pieniądz, poprzez wpisanie sumy kredytu do systemu bankowego. 

  • Lejb Fogelman pośrednikiem.

Lejb Fogelman miał pośredniczyć w sprzedaży banku… za połowę jego wartości. Nie byłoby w tym nic złego, w końcu jest prawnikiem z Nowego Jorku. Jednak, gdy dodamy inne fakty, to sytuacja robi się nieciekawa.

Mianowicie, jak się mówi na mieście… Fogelman jest głównym zarządzającym polską sceną polityczną. Jest pośrednikiem pomiędzy rosyjskimi a amerykańskimi interesami.

Oczywiście, jest żydem. Jonny Daniels jest dużo niżej w hierarchii od Fogelmana.

To Fogelman przekazał rozmówcom, kto ma być ministrem skarbu.

Tak działa polityka w Warszawie…

  • Kapitału na świecie jest w bród.

„…siedzą ci bogaci Amerykanie, Żydzi, Niemcy, Angole, Szwajcarzy, nie? Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w d… pocałować. Jeszcze się prosisz oczywiście o ten kapitał, nie? Oni oczywiście w tej swojej chciwości… Ja cały czas tak patrzę na ten świat z punktu widzenia geo i historycznego trochę. I mi się wydaje, że popełniają błąd […] Jakby nie dokonuję pewne redystrybucji tego” – powiedział pan Morawiecki.

Nic dodać, nic ująć.

W systemie bankowym jest mnóstwo kapitału. Jednak bankierzy i inni korporacjoniści, nie chcą uczciwie inwestować w rejonach biedy. Zadaniem jest wywołanie olbrzymich dysproporcji pomiędzy Europą i resztą świata. W wyniku czego trwa niszczenie narodów, poprzez islamizację, poprzez wypychanie do Europy ze swoich biednych krajów niewinnych ludzi i manipulowanie ich poglądami, pożądaniami.

  • Finansowanie telewizji Republika.

Ciekawe… rząd PO finansował Telewizję Republika…

Przecież to jest tuba pisowska, tuba prawicowa…

To tak, jakby PiS finansował Wyborczą…

  • Polacy mają za duże wymagania względem rządu.

Pan Morawiecki jest niekonsekwentny w swoich poglądach. Z jednej strony mówi, że bankierzy kumulują kapitał i nie wydają swoich pieniędzy na pomoc narodom, a z drugiej strony, obwinia Polaków o biedę.

Kto odpowiada za niskie emerytury i wynagrodzenia?

My Polacy, my naród?

Czy raczej sprzedawczyki, którzy po 1989 roku pozwolili, aby bankierzy, Rosja, USA, Niemcy i inni okradli, splądrowali Polskę?

  • Chwała dla Merkel, Obamy…

Pan Morawiecki wychwala politykę Merkel, Holland, Obamy.

Wtedy był po stronie lewicy… dzisiaj jest prawicowcem… 

Zobacz całą taśmową rozmowę:

 

P.S. Jak okradli polski naród…  Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: https://www.premier.gov.pl/

Przeczytaj koniecznie:

One Response to “Taśmy Morawieckiego: żydowski pośrednik Fogelman, banki w rękach służb…”

  • Agnieszka on 28 sierpnia 2019

    Panie Robercie, na tych taśmach Morawiecki rozmawiał z Jagiełłą między innymi o SKOKu Wołomin, już wtedy wiedzieli jaka jest sytuacja, że ze SKOKu wyprowadzono praktycznie całą kasę (93%), że to bankrut i trzeba zapewnić wypłacalność depozytariuszy i wprowadzić zarząd komisaryczny, aby ”posprzątał”. Mówi też coś że to podobna sytuacja, jaka była w USA (w latach ’80 z Kas Unii Kredytowej wyprowadzono 150 mld$) ale Jagiełło nie chce bo wie, że kasa ze SKOKu Wołomin poszła m.in. na finansowanie portalu wPolityce, TvRepublika itp. czyli na PiSowskie przybudówki medialne. https://www.youtube.com/watch?v=RzpQGHmjDxA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *