Tajne meczety w Polsce. Są ich setki!

Meczet w Warszawie

Islam jest niebezpieczną, totalitarną organizacją. Wiele ludzi błędnie nazywa islam, religią.

Religia jest tylko częścią całości, którą nazwali – islam.  

Jest to jedna z najniebezpieczniejszych organizacji świata, ponieważ w ich świętej księdze Koran i w hadisach mają nakazy walki z niewierzącymi w Allaha: 

Koran 2:193

„Zwalczajcie ich (niewiernych), aż nie będzie więcej podziału, a religia Allaha będzie dominowała nad wszystkimi innymi. A jeżeli się podporządkują, wtedy zwalczajcie tylko tych, którzy czynią zło (naruszają szariat)”. 

Zbiór Sahih Muslim, 001 0031:

„Mahomet: otrzymałem rozkaz, aby walczyć z ludzkością, dopóki nie zaakceptują, że nie ma boga poza Allahem i dopóki nie uwierzą, że jestem jego prorokiem i nie zaakceptują wszystkich objawień, które zostały przez mnie przekazane”.

Kolejny hadis.

Zbiór Sahih Bukhari 4,52,196:

„Mahomet: otrzymałem rozkaz, aby walczyć przeciwko niewiernym dopóki każdy z nich nie przyzna, że jest tylko jeden bóg, którym jest Allah”.

Nie ma umiarkowanego czy radykalnego islamu.

Dlaczego?

Bo jest tylko jeden Koran i jedna Sunna dla wszystkich muzułmanów. Te same prawa obowiązują umiarkowanych, jak i radykalnych muzułmanów. Obie nazwy są fałszywe, zbudowane dla zmylenia przeciwnika.

Zapraszam tutaj po więcej informacji: tutaj.

Tajne meczety w Polsce

Islam jest bardzo dobrze zarządzany. W takim kraju jak Polska, gdzie jest coraz większa wiedza na temat islamistów, trudniej jest budować totalitarne struktury islamu. Za przykład mogą stanowić zamknięte strefy islamskie w Szwecji. W praktyce obowiązuje tam prawo szariatu, a nie szwedzkie.

W Polsce przyjęli inną strategię.

Za pieniądze między innymi pochodzące z Arabii Saudyjskiej budują tajne meczety. Polega to na wykupywaniu nieruchomości i urządzaniu w nich meczetu.

Meczety nie są oznaczone na zewnątrz, dlatego nikt nie zwraca na nie uwagi.

Kiedy powstanie ich tysiące, może paść rozkaz ujawnienia się.

Nagle w wielu miejscach Polacy odkryją meczety, często w ich sąsiedztwie.

W taki sposób oddolnie buduje się struktury totalitarnego systemu – islam.

Już tak kiedyś było.

Przed wojną żydzi za pieniądze bankierów żydowskich (ok. 400 mln dolarów) wykupywali nieruchomości i planowali przejąć państwo polskie. Miała powstać Judeopolonia z rasą panów niemieckich i żydowskich. Polacy byliby niewolniczo podporządkowanym narodem.

Szykuje się kolejna powtórka z historii?

Zakazać islam

Osobiście uważam, że islam jako system totalitarny należy zakazać w Polsce.

Koronnym argumentem pojawiającym się w mediach jest kolejne kłamstwo: „co zrobić z pokojowymi muzułmanami, przecież oni nie są winni terroryzmowi”.

Jeżeli ci muzułmanie kochają pokój, to dlaczego nie wyjdą na ulicę i nie zaczną protestować przeciwko „radykalnemu islamowi”?

Siedzą w domu cicho i udają pokornych.

Nie ma pokornych muzułmanów.

Dlaczego?

Bo im na to Koran, Mahomet, Allah nie pozwala.

Każdy islamista, który mówi o pokoju kłamie. Muzułmanie wiedzą, że muszą kłamać, w przeciwnym razie nie zrealizowaliby nakazów Koranu, czyli walka i zwycięstwo z niewiernymi.

A co stanie się, jeżeli nikt w Polsce nie będzie chciał przejść na islam?

Wtedy ci umiarkowani, pokojowi muzułmanie pozabijają nas?

Sedno zrozumienia tematu jest poukładanie sobie w głowie czym jest islam.

To nie jest tylko religia, to są nakazy, zakazy, które dotyczą: życia prywatnego, łóżka małżeńskiego, jedzenia, pracy zawodowej, modlitw, polityki, kultury, muzyki, biznesu – czyli dostajesz nakazy, jak masz postępować w każdej godzinie życia.

Religia to tylko część islamu.

Islam jest totalitarnym systemem, ponieważ nie asymiluje się, nie uznaje innych wartości poza swoimi, nie uznaje innych poglądów.

Islam to system, taki jak demokracja, komunizm, kapitalizm, nazizm, NWO. Islam to nie jest religia. 

W islamie nie ma kompromisu. Jeżeli przejmą władzę, to musisz przejść na ich wiarę, na ich zasady, na ich prawa i koniec kropka.

Bardzo dobry film pana Gadowskiego. Pokazuje prawdziwy obraz islamu.

Przykro mi, ale film został szybko zablokowany.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeS

Foto: By Darpaw (Own work) [CC BY-SA 4.0], via Wikimedia Commons

Przeczytaj koniecznie:

10 Responses to “Tajne meczety w Polsce. Są ich setki!”

 • killimgo on 23 marca 2017

  Sprowadzmy więcej wojen na ich ziemie, bombardujmy ich wioski „przez pomylke” okradajmy ich z terenow, na ich terenie uczmy ich żyć „demokratycznie” bo my wiemy jak zyc!!!(chrześcijanie,biali)
  okradajmy ich z zasobów naturalnych, siedzmy dalej cicho w czasie kiedy Izrael zabija palestyskie dzieci bez mrugnięcia okiem!
  a później mówmy i piszmy ze Islam jest zły i chce zagłady chzescijan Bogu ducha winnych!! I jeszcze bądźmy zadziwieni czego te lisy pustyni chcą od nas.
  KPINA!!!

 • Robert on 23 marca 2017

  killimgo,

  nie wiem za kogo się wypowiadasz? chyba za główne media?
  My nie siedzimy cicho, kiedy Izrael morduje.
  Zło jest złem.
  W artykule jest wzmianka o Judeopolonii…
  Znasz tę historię?

 • A on 25 marca 2017

  Skąd info o tych ukrytych meczetach skoro są ukryte?

  Co z naszymi tatarami którzy się też boją uchodźców? Ściema?

 • Jac on 25 marca 2017

  Killimgo.. Brednie opowiadasz, jak juz coś to Polacy żadnych inwazji nie inicjuja terenów nie zagrabiają. Wiec weź zejdź na ziemie i trzeźwo popatrz kto faktycznie to robi a nie zrzucaj odpowiedzialności za to na wszystkich białych czy chrześcijan. Poczytaj tez o historii Polski, dowiesz się ze to islam w 17 w Napieral na Europę a nie my na nich. to im się marzy podbój Europy a nie nam np podbój Turcji

 • Robert on 25 marca 2017

  A,

  wszystko jest w filmach.
  Tatarzy stanowią cząstkę muzułmanów.
  A z drugiej strony ciekawe, jak im każą walczyć z niewiernymi.
  Co wtedy zrobią…

 • killimg0 on 27 marca 2017

  Jac gdzie widzisz wpis ze Polacy kogos atakuja??? ciapaci sobie sami rozpier…. polnocna afryke, bliski wschod, w syrii tez bija sie miedzy soba naiwniaku 😀

 • Magda on 10 maja 2017

  Zapomniales killimg0 dlaczego sie rozrosl islam i w jaki spospob? Gdzie sa chrzescijanie z Afryki Polnocnej i Bliskiego Wschodu?Ilu ich jest teraz, np. w Egipcie, ktory byl chrzescijanskim krajem? Co zrobili na poczatku 9/10 wieku z poludniowa Europa? „Wieki ciemne” to skad sie wziely, tylko z najazdu Wandalow? Mamy sie litowac nad nimi i bic w piersi, bo bialy czlowiek w koncu okazal sie przebieglejszy niz oni i w koncu tez ich okradl z tego co najpierw sami nakradli? Widziales jak dzieci palestynskie sa uczone nienawisci do Zydow? My mamy plakac nad ich dziecmi, kiedy ich wlasny ojciec i matka obklada ladunkami wybuchowymi i kaze isc ginac wraz z niewinnymi ludzmi za ich bozka? Zydzi sa cwani i przebiegli wyrachowani i maja wiele na sumieniu, ale wsrod nich sa tez ludzie prawi i Bozy, ci cierpia od swoich i od obcych., Polacy zas nie jezdzili do nich mordowac i grabic. a araby jak i Zydzi kombinuja i niszcza innych, zwlaszcza nienawidza naszego kraju, bo go nie zniszczyli do konca.

 • dansty on 5 września 2017

  Bo Polska nie brała udziału w okupacji Iraku, w ogóle.

 • Robert on 5 września 2017

  Dansty

  180 polskich żołnierzy GROM brało udział.

 • ghgh on 17 marca 2018

  Grom, to jednostka wyszkolona przez łamerykanów w celu ochrony pejsów przewożonych do usraela jak głosza wici. Czyli to je ich. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *