Sukces Kaczyńskiego i Kukiza. Nokaut dla lewicy

wybory

Głosowanie przebiegło idealnie. Przynajmniej tak się wydaje. Prawo i Sprawiedliwość według prognozowanych sondaży, zgarnia większość parlamentarną. Paweł Kukiz zdobył maksymalnie, to co mógł zdobyć, KORWiN jest na progu wyborczym.

Nic tylko zacierać ręce i ostro wziąć się do pracy. 

Prognozowane wyniki wyborów:

 • PiS – 39,1  – 37,7 proc.
 • PO – 23,1 – 23,6 proc.
 • Kukiz’15 – 9 – 8,7 proc.
 • Nowoczesna – 7,1 – 7,7 proc.
 • ZL – 6,6 – 7,5 proc.
 • PSL – 5,2 – 5,2 proc.
 • KORWiN – 4,9 – 4,9 proc.
 • Partia Razem – 3,9 – 3,9 proc.

Pierwsze cyfry odnoszą się do wyników z 25 października 2015 roku. Drugi wynik to korekta z dnia 26 października 2015 roku.

Prognozowany podział mandatów:

 • PiS – 242 – 232
 • PO – 133 – 137
 • Kukiz’15 – 44 – 42
 • Nowoczesna – 22 – 30
 • PSL – 18 – 18
 • Mniejszość niemiecka – 1.

Zwycięstwo PiS

Nie wiemy, czy PiS zbuduje samodzielny rząd czy będzie zmuszony połączyć się z Kukizem 15. To okaże się we wtorek, po ogłoszeniu oficjalnych wyników. Różnice mogą pojawić się w skali 1-3%. Jednak wiemy, że to partia Jarosława Kaczyńskiego będzie tworzyć rząd i rządzić Polską.

Jest to zwycięstwo, ale również bardzo duży sprawdzian dla partii, która zapuściła korzenie opozycyjne. Partii, która wprowadziła nas do tworu zwanego Unia Europejska. To wszystko musimy pamiętać. Teraz nie ma przelewek. Albo PiS pozyska dodatkowe źródła dochodów od korporacjonizmu i systemu bankowego, albo od społeczeństwa.

Jeżeli będą chcieli uczciwie zarządzać Polską, to nie będzie dużego wyboru. Albo kredyty i okradanie społeczeństwa, bo tym są kolejne podatki i zadłużanie narodu, albo rozprawienie się z systemem bankowym, który przejął władzę nad podażą złotówki. Jest to najważniejszy parametr gospodarczy oddany bankierom.

To się okaże.

Mam tylko pewne wątpliwości czy pociągana za sznurki Beata Szydło, podoła temu. Wiem, Jarosław Kaczyński boi się wystawić samodzielnego premiera. Już miał jednego Kazimierza Marcinkiewicza, który zdradził Polskę, pracując w bankierskim Goldman Sachs.

Sukces Kukiz 15

Jeszcze niedawno Paweł Kukiz miał poparcie oscylujące w granicach 20%. Później wiele sondaży dawało mu 6-8%. Dzisiaj otrzymuje połowę głosów z tury prezydenckiej.

To sukces.

W jednym z „BrzozaNews” napisałem: „Hurrrra! Paweł Kukiz nawrócił się…” i to była prawda. Mówił rzeczowo, odrzucił nieszczęsne JOW-y, nie był monotematyczny. Polacy zauważyli innego Kukiza. Krytykował banki, przymusowe szczepienia, korporacjonizm, czyli najważniejsze tematy Polski.

To zaowocowało.

Teraz czas na pilnowanie PiS-u. W takiej roli widzę Kukizów w sejmie i w senacie. Będą najbliżej wydarzeń gospodarczych. Dlatego mogą bardzo szybko poinformować opinie publiczną, gdyby PiS powtórzył historię, czyli drugi traktat lizboński.

Niepewny Korwin

Potrzebujemy trzeciej partii, albo drugiej partii antysystemowej. Pan Korwin Mikke powiedział wiele głupstw, ale również prawidłowych opinii. W tej chwili jest jedną nogą w Parlamencie. Gdyby tak się stało, to mielibyśmy dwie partie w roli strażnika przemian w Polsce.

To jest mocna broń.

Czy partie postkomunistyczne przegrały?

Według wstępnych wyników sondażowych, partie postkomunistyczne osiągnęły 42%. To bardzo dużo. Zaliczam do nich: PO, Lewice, Nowoczesną i PSL. Bardzo źle się stało, że Nowoczesna osiągnęła tak wysoki wynik. Jest to partia reprezentująca bankowców. Razem z PO będą siać olbrzymią propagandę kłamstw.

Będą robić sieczkę w głowach Polaków.

Mam nadzieję na degrengoladę lewicy z Leszkiem Millerem na czele. To nic innego, jak nokautujący sierpowy dla Kwaśniewskich, Millerów i innych sprzedawczyków Polski. To kolejny sukces Polski. Pomimo tak zmasowanej propagandy, Polacy czytają internet i rozumieją kłamstwa.

Nie wszyscy, ponieważ 42% głosów oddali na zakłamanych polityków. To sukces Gazety wyborczej, Lisa, TVN-u, onetu i innych skłamanych mediów.

Poczekajmy na oficjalne wyniki.

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie wiesz w co inwestować? Masz problemy biznesowe? Skontaktuj się z nami, a dokonamy analizy twoich inwestycji. Pomogliśmy wielu firmom i inwestorom. Małym i dużym. Zapraszam.  => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeS


Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Sukces Kaczyńskiego i Kukiza. Nokaut dla lewicy”

 • viktor on 26 października 2015

  jeszcze przed nami noc a w nocy pamiętaj że dzieja się zawsze dziwne rzeczy z głosami.Nad ranem może się okazac ze wygrało PO. Oni nie dpuszcza PiS do samodzielnych rzadów na 100% bo wiedza ze wtedy grozi im pluton egzekucyjny za to co zrobili z Polska przez ostatnie 8 lat. Pisze to o 24:08 zobaczysz nad ranem ze miałem rację. Własnie teraz trwa fąłszowanie wyborów. PKW tez bierze w tym udział

 • Robert on 26 października 2015

  Myślę, że nic się nie wydarzy złego.

  Odkąd Amerykanie przejmują wpływy w naszym kraju, następuje odwrót od PRL i komunizmu.

  Teraz karty postawione są na PiS i niezależnych.

  Amerykanie w geopolityce są złym policjantem, a Rosja dobrym policjantem.

  W Polsce jest odwrotnie.

  To dzięki Amerykanom i … żydom, wygrał Andrzej Duda i PiS.

  Walka gangów trwa.

  Ważne, abyśmy my Polacy byli na plusie.

 • Piotr on 26 października 2015

  Ale ze nowoczesna 7%, ktoś w to wierzy? Przecież to ewidentny flasz….partia z d… wzięta, trzy miesiące przed wyborami i od razu 7%…przecież to musi być sfingowane.

 • Swetru on 26 października 2015

  nowoczesna.pl 7 procent to jest niemozliwe.Na korwina przychodizły tłumy tysiące ludzi a ma 4,9% a na petru przyszło w poznaniu 25 osób. Fałszuja wybory jak nic,mamy przekręt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *