Smoleńsk – niekończąca się historia kłamstw

Katastrofa w Smoleńsku

Kłamią wszyscy. I czerwoni i PiS i pan Macierewicz.

Największy absurd płynie z obozu czerwonej flagi, czyli kolejnego pokolenia komunistów. W perfidny sposób oddali śledztwo stronie rosyjskiej. Putin i jego ekipa bez skrupułów niszczyli ślady zbrodni. Czuli się jak za czasów ZSRR, kiedy mieli pełnie władzy w bloku radzieckim, daną im w Jałcie przez Amerykanów i Brytyjczyków.

Proszę zwrócić uwagę na Platformę Obywatelską i Donalda Tuska. Kiedy była potrzeba mocno współpracował z Rosją i z Putinem, a tak naprawdę był na usługach niemieckich i jego zwierzchnika Angeli Merkel.

W taki sposób jesteśmy traktowani, kiedy popieramy sprzedawczyków, sługusów mocarstw, poddanych innym nacjom. 

Prawica jest tylko o pół buta lepsza od lewicy. Prowadzą tak śledztwo, aby nie oskarżyć prawdziwych zbrodniarzy, prawdziwych przeciwników Polski. Mają szlaban na prawdę. 

Skoro tak mocno ufają Amerykanom, skoro wpuścili ich do Polski, to dlaczego sojusznik nie chce przekazać zdjęć satelitarnych z 10 kwietnia 2010 roku?

Pan Macierewicz przynosi wstyd wszystkim rodzinom pomordowanych w Smoleńsku. Na to wszystko zgadza się Jarosław Kaczyński. Czas pokaże czy na zawsze zamknęli mu usta, czy milczy aby w odpowiednim czasie powiedzieć prawdę.

Kolejne zdjęcia wyszukane przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego, nie wnoszą nic do śledztwa. Jedynie ucinają spekulacje na temat dość mocno kontrowersyjnej teorii, jakoby na Wojskowym Porcie Lotniczym Warszawa-Okęcie rozegrała się cała tragedia.

Rezultaty pracy Podkomisji do Ponownego Zbadania Katastrofy Smoleńskiej:

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „[’] 2010-04-10 Smolensk [’]” (CC BY-NC-ND 2.0) by Mariusz_Kucharczyk

Przeczytaj koniecznie:

10 Responses to “Smoleńsk – niekończąca się historia kłamstw”

 • qrdeblade on 10 kwietnia 2017

  Wiele było rozlicznych teorii, wiele hipotez, równie wiele było też było logicznych tłumaczeń o bezsensowności podejrzeń dotyczących zamachu.
  Jednak było też wiele późniejszych niewyjaśnionych samobójstw i zaskakujących śmierci świadków, ekspertów, ect.
  To one właśnie najbardziej dowodzą przekonania, że teoria samoistnej katastrofy samolotu jest manipulacją.
  Pytanie jakie należy zadać, to czemu cały świat wtedy przyjął postawę oczekiwania, a nawet odwrócił się od Polski nie będąc zainteresowany całkowitym wyjaśnieniem sprawy?
  Czy mogła to być celowa prowokacja, mająca zniszczyć prawicowe marzenia Polaków na ich budzące się marzenia na samostanowienie i na lata skonfrontować i unicestwić dobre stosunki gospodarcze z Rosją.
  Katolicka Polska historycznie rzecz biorąc zawsze była niezwykle skutecznie i solidarnie atakowana dosłowne ze wszystkich możliwych stron i nawet kiedy była już ciemiężona wiadomymi rozbiorami i okupacją, dalej była stale rozgrywana i prowokowana, psychicznie i mentalnie zmuszana do walki z rosyjskim zaborcą czy niemieckim okupantem. Tyle, że wtedy był to carski zaborca, a teraz sytuacja o tyle się zmieniła, że FR podobnie zresztą jak nasz zachodni sąsiad BRD są spółkami z o.o. więc w zasadzie korporacjami i działają na terenie ówczesnych terytoriów swoich państw. Niezmiennie więc dalej dajemy się durnie podpuszczać, mieszając się w interesy globalnych korporacji, poświęcając polską krew w licznych sprowokowanych rozróbach między innymi w powstaniu styczniowym, warszawskim, wojnie gruzińskiej, ect. Dalej zapominamy, że świat wokół nas już dawno zmienił swoje oblicze i jesteśmy solą w OKU z naszą niezmiennie, społecznie oczekiwaną, teoretycznie pojmowaną, praktycznie jednak tylko formalną niepodległością. To durne zapominalstwo w połączeniu z dosłownie wrodzoną naiwnością i beztroską, dalej jest jak widać surowo karane polsko-żydowską krwią, gdyż zbyt często zapominamy, że mieliśmy dane nam w rozumieniu łaskawe prawo się nie odzywać. Zamiast więc wyłącznie współpracować, robić z sąsiadami interesy, niezmiennie dąsamy się buńczucznie wszech i wobec oszukując innych i naturalnie samych siebie, że od wieków jesteśmy dosłownie na smyczy własnej durnoty, szerzącej się korupcji i braku prawdziwej wiedzy, co pozwala wnioskować, że nie stanowimy bynajmniej sami o swojej przyszłości i losie.
  A ten akurat FAKT żenująco widać na dosłownie każdym kroku:
  1. W Polsce naturalnie wcześniej działały i nadal działają tyle, że obecnie na mocy ustawy obce służby i wojska!
  2. Polska w traktacie lizbońskim oddała PE sporą część swoich praw do samostanowienia!
  3. Jesteśmy obecnie i często byliśmy wcześniej szantażowani przez decyzje UN dotyczące gospodarki, przemysłu czy przyjęcia emigrantów.
  4. Straciliśmy swoje prawa do wolnej emisji pieniądza, godząc się na dyktat i kontrolę międzynarodowych banków centralnych.
  5. W Polsce powszechnie stoją pomniki wiadomych, narodowych przywódców, faktycznie jednak agentów OBCYCH państw, którzy za ich pieniądze doprowadzali odzyskaną wtedy, wątłą niepodległość do żałosnego stanu faktycznego.
  6. Polska zawsze była celowo atakowana przynajmniej z dwóch jeśli nie więcej stron. Była tradycyjnie poświęcana kontroli obcych państw i hegemonów zai cudzych i własnych agentów, służących mamonie i licznym interesom międzynarodowych korporacji, stając się naturalnie celem drenażu swoich bogactw naturalnych, środków i niewolniczej siły jej obywateli – w tej sprawie jakby nawet nie drgnęło.
  7. Polacy w swej pokoleniowej naiwności i durnocie dalej nie są skłonni zauważyć, że stale głosują na przemian na ten sam OBÓZ, podzielony w celu politycznej polaryzacji wyborców.
  8. Nie kojarzą, że ich durne wybory prowadzą ich stale do coraz boleśniejszego i kosztowniejszego niewolnictwa.
  9. Nawet PiS w swojej, powiedzmy to świadomości inaczej, reprezentuje jak dotychczas w dużej mierze widać interesy globalnej, korporacyjnej władzy głosując za przymusowymi szczepieniami Polaków, obcymi wojskami i służbami w Polsce, rozliczeniami bezgotówkowymi, tarczą rakietową broniącą interesy globalnej korporacji przed interesami tej korporacji, ACTA, FETA, GMO, można by tak długo wymieniać, choć wystarczy rozejrzeć się wokół czyje interesy są przede wszystkim realizowane w kraju i mają poparcie władz.
  10. W końcu w tym celu właśnie rozgrywani rozsprzedaliśmy za marne grosze nas przemysł, banki i gospodarkę i niedługo będziemy tu tylko sprzątać…
  Czemu więc nikt nie śmie wykrzesać z siebie prawdy, że tzw. samoistna katastrofa była elementem trwającego od wieków naszego zniewolenia, starannie pielęgnowanego przez globalne interesy. Czemu nikt nie wygarnie prawdy, że jednym, śmiałym posunięciem na blisko 7 lat oddalono nasze naiwne szarogęsienie się, aby dalej nas śmiało rozgrywać, rozkradać, wyprzedawać, przewalać, za grosze skupować, manipulować i wzajemnie przeciwstawiać sobie. To był jak już teraz po długu i bilansie widać czysty biznes i kolejna nauczka, której jak widać po liczbie kolejnych wypadków dalej nie zrozumieliśmy ( globalny biznes bez zmrużenia OKIEM potrafił w imię przyszłych swoich interesów poświęcać własny naród i najemników ). Tak więc liczne drogowe katastrofy, kolejne wypadki, dalej naiwne jeżdżenie pani Premier do każdego zawalonego domu, dalej przez palce po Pańsku patrzenie na tylko z początku prowadzone żenua próby politycznych przewrotów, dziwacznie niezmienne wspieranie wbrew woli narodu prowadzenia farmaceutycznego holokaustu narodu, FETA, ACTA, GMO, bezrefleksyjnego i bezkarnego nadal aplikowania narodowi wszechobecnych trucizn w wodzie, żywności i powietrzu.
  W końcu zaakceptujmy, że jesteśmy dzięki własnej, pokoleniowej durnocie, żałosnemu szkolnictwu i mediom niezmiennie pod okupacją, rozgrywani i jako naród niszczeni, a ta cicha, śmiertelna wojna dalej na wielu frontach trwa i czekają nas jeszcze kolejne fatalne w skutkach doświadczenia, wypadki, zamachy, fala emigrantów, upadek globalnych ( zachodnich ) finansów, a tradycyjnie czym mniej będziemy spolegliwi tym liczniejszych będziemy mieć piramidalnych wrogów dookoła, którzy nie będą się cackać i tracić w imię naszej prezentowanej bezradnej egzystencji licznie prowadzonych biznesów. Będąc jak widać mocno uzależnionym w opisanej, nadal fatalnie żałosnej sytuacji czy można więc być na tyle asertywnie nieroztropnym, aby pokusić się o nazwie wiadomego sprawcy ( sprawców ) po imieniu?

 • P2 on 10 kwietnia 2017

  niech pan nie uwiarygadnia że to ucina spekulacje na temat dość mocno kontrowersyjnej teorii, jakoby na Wojskowym Porcie Lotniczym Warszawa-Okęcie rozegrała się cała tragedia – ponieważ kto zagwarantuje że ostatnio opublikowany przez SKW filmik jest prawdziwy??!!!Teraz można wyprodukować wszystko, ponadto proszę się zapoznać z artykułem z poniższego portalu:

  https://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19976&Itemid=100

 • Robert on 10 kwietnia 2017

  P2,

  gdyby te zdjęcia okazały się fałszywką, to oznaczałoby, że politycy PiS są niesamowicie skorumpowani.

 • qrdeblade on 10 kwietnia 2017

  –> P2 Przecież Jarosław rozmawiał tuż przed lądowaniem z Lechem, Były ponoć również ówcześnie w czasie lotu prowadzone inne rozmowy telefoniczne, co oznaczyłoby według pańskiej hipotezy, że katastrofa w Smoleńsku wydarzyła się w innym miejscu, a miejsce udostępnionej katastrofy dziwacznie bez ciał było wcześniej przygotowane. Jakim cudem więc tzw. nasi sojusznicy nic o tym nie wiedzą i nie mówią. Był co prawda podobno w Smoleńsku wybuch gazu poprzedzający katastrofę, ale to się logicznie nie układa…

 • Robert on 10 kwietnia 2017

  qrdeblade,

  hipotez jest kilka, ale jedna z nich została obalona, jeżeli zdjęcia są autentyczne.

 • amol on 11 kwietnia 2017

  Przecież zleceniodawcami zamachu było city of london corporation.Tu codziło glównie o brak zgody Skrzypka na zadłuzenie kraju(zaciagniecie kredytów w setkach miliardów).Reszta tylko się podłączyła pod ta zbrodnie czyli podwykonawcy z W.s.i. i firma federacja rosyjska która jest sterowana z city of london. A ten film z lotniska jest taksłaby że mozliwe że to nie lech kaczyński w siada do samolotu tylko ustylizowany aktorzyna jak i reszta

 • P2 on 12 kwietnia 2017

  @amol jestes najblizszy prawdy reszta jest fikcją i te rozmowy w nieokreslonym czasie i miejscu prezydenta z bratem a dowodem na inne miejsce katastrofy jest np. relacja ambasadora Bahra ktory nic niewidzial a dzis juz nie zezna bo nie zyje i przede wszystkim wyniki analizy zdjęć satelitarnych prof. Chrisa Ciszewskiego, ktorych nikt niechce przyjąć do wiadomosci – w zamachu jak i obsmiewaniu teraz tej tragedii brały i biorą udział spec służby taka jest prawda, a zleceniodawcy sa tak bardzo potezni ze malo kto rozumie z jakim maprawde przeciwnikiem przyszlo się zmierzyc……Pan Robert przedstawial na tym portalu informacje o nowoczesnych technologiach m.in. o TR3B – a kto zagwarantuje ze nie byl wykorzystany w Smolensku???? Polecam jeszcze info z kolejnego portalu gdzie nie ma gledzenia o obecnie forsowanej wersji macierowiczowskiej:

  https://radtrap.wordpress.com/2017/04/10/10-kwietnia-2010-dwie-relacje-amb-jerzego-bahra/

 • Amol on 13 kwietnia 2017

  P2 mam pytanie.To kim sa ci potęzni zleceniodawcy tego zamachu? Moze czas zebysmy zaczeli wymieniac nazwiska a nie tylko okreslenia „potęzni””wpływowoi” „finansjera” masoneria” ciagle tylko takie okreslenia.Czas na konkretne nazwiska,znowu Rotschildowie? Mysle że nad Rothschildami stoja jeszcze wyżej pewne osoby-kalny rodzinne. Kto jest zleceniodawcą zamachu wg ciebie/was?

 • Robert on 15 kwietnia 2017

  Amol,

  nie znamy nazwisk, możemy tylko spekulować.
  Zapewne jest to robota służb specjalnych, być może z kilku krajów.
  Za duża jest zmowa milczenia mocarstw, aby sądzić inaczej.

 • ja on 24 kwietnia 2017

  Amol = Nowy Sigmund Freud???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *