Skala zdrady narodowej nie ma analogii w całej historii

Polska 

Polacy w ogóle nie zauważyli, że ich kraj był przedmiotem bezprzykładnej i bezwzględnej zachodniej agresji ekonomicznej na niebywałą skalę. Przekazanie ponad 50% najlepszego majątku przemysłowego i 75% kluczowego sektora bankowego za kilka procent jego wartości ekonomicznej, a często za dopłatą, w ręce zagranicznego kapitału, jest pierwszym przypadkiem w historii cywilizowanego świata, aby przyzwoliło na to formalnie suwerenne państwo.

Doprowadzenie do zniszczenia kilku milionów miejsc pracy i pozbawienie podstaw egzystencji ekonomicznej kilkunastu milionów własnych obywateli w warunkach istnienia własnego suwerennego państwa, jeszcze się w historii współczesnej wcześniej nie zdarzyło. I to bez przegranej krwawej wojny i narzuconych warunków przymusowej kapitulacji. Czegoś tak niebywałego jeszcze w historii współczesnego cywilizowanego świata nie odnotowano.

Ten rozbiór gospodarczy Polski można porównać historycznie tylko z rozbiorami państwa I Rzeczypospolitej w XVIII wieku. I ta zewnętrzna agresja nigdy nie byłaby możliwa, gdyby nie istniał współpracujący z Zachodem współczesny agresor wewnętrzny, owa gospodarcza Targowica.

Tym agresorem wewnętrznym była pierwotnie komunistyczna grupa prowadząca szokową transformację, przekształcona wtórnie w postkomunistyczną oligarchię polityczno-finansową. Tym agresorem było postkomunistyczne środowisko polityczne. Tym agresorem było postsolidarnościowe środowiska polityczne grupy Wałęsy i „Gazety Wyborczej”.

Za kilka dekad, a może nawet dużo wcześniej, polscy historycy będą łapać się za głowy ze zdumienia jak do czegoś takiego mogło dojść. Za kilka dekad bowiem odejdą ostatecznie z aktywnego życia społecznego zdezorientowane terapią szokową pokolenia Polaków oraz grupy realizujące szokową transformację polskiego komunizmu.

A nazwiska twórców gospodarczej Targowicy, przejdą do historycznej encyklopedii hańby narodowej, na równi z nazwiskami Stanisława Szczęsnego Potockiego, Józefa Kazimierza i Szymona Kossakowskich, Franciszka Ksawerego Branickiego czy Seweryna Rzewuskiego. Tyle, że nasi historycy będą mieli duży problem z ustaleniem tylko kilku głównych nazwisk.

Skala bowiem zdrady narodowej i zdrady stanu w ramach szokowej transformacji nie ma analogii w całej historii polskiej państwowości.

Ale ta wojna ekonomiczna trwa nadal.

Nie da się jej przerwać.

I aby w niej przetrwać jako niepodległy naród i narodowe państwo, to w perspektywie najbliższej dekady polskie społeczeństwo musiałoby podjąć kontrofensywę gospodarczą. Kontrofensywę dla odzyskania milionów miejsc pracy, dla jakościowego postępu przemysłowej struktury gospodarczej i dla odbudowy narodowego przemysłu i bankowości.

A warunkiem wyjściowym takiej kontrofensywy w tej przegrywanej obecnie z kretesem wojnie, jest pozbycie się agresora wewnętrznego. Pozbycie się kompradorskich elit politycznych naszpikowanych rodzimą i obcą agenturą wpływu, z ich ideową, intelektualną i moralną nędzą.

Fragment książki: Wojciecha Błasiaka – „Siedem dni ze Stanem Tymińskim – Codzienność z szokową transformacją w tle”.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Bezpłatne wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: ezhikoff via Foter.com / CC BY-SA

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Skala zdrady narodowej nie ma analogii w całej historii”

 • Arti B on 9 lutego 2016

  Mylisz się troche bo Polacy się obudzili i zauwazyli w czym rzecz ale dopiero po 25 latach,wczesniej głosowali na platformy,sld i inne palikoty czy nowoczesne. Jakim trzeba byc naiwnym narodem zeby dac sie tak zrobic w balona.Polacy sie zorientowali jak juz jest wszystko rozkradzione!! Czemu se dziwić w katyniu zamordowno elite intelektualną narodu,reszte zmuszono do emigracji,kto miał ten naród bez głowy poprowadzić? Podstawienione zydowskie elity i agentura wpływu? np rodzina stuhrów jest agentura wpływu a rodzina Millerów czy Kosiniak-kamyszów to zydowskie rodziny przywiezione po 2 wojnie aby grac role polityków i rozwalac kraj od wewnatrz i na rozkaz obcej racji stanu.

 • Wacek Placek on 11 lutego 2016

  Polakom gratulujemy obudzenia się po 26 latach,to tak jakby ktoś ci codziennie wypijał browary z lodówki które sobie codziennie kupowałeś i ty przez 26 lat udawał że wszystko jest ok a obok lodówki stoją puste butelki.-Jeszcze raz chciałbym pogratulować bystrości i spostrzegawczości Polskiemu Narodowi.

 • cwwd on 28 lutego 2016

  Moim zdaniem obudzili się tylko niektórzy tubylcy. Czytam wypowiedzi wskazujące na winnych kolonizacji tego terenu. Muszę powiedzieć, że nie zauważyłem prawidłowej diagnozy. A więc nie będzie zastosowane właściwe lekarstwo.

 • obserwator on 12 marca 2016

  Sprawca tej tragedii są tutaj……
  „Do wszystkich towarzyszy – członków i sympatków „ POLSKIEJ OŚMIORNICY”, szczegolnie do towarzyszy Lisa, Petru, Szetyny, Budki, Rzyplinskiego, Tuska, Czempinskiego Palikota,Nowackiej Walesy oraz Springera i FAZ(Frankfurter Algemeine Zeitung)którzy jako farbowani demokraci wypowiadaja się w sprawie TK informuje, że ŁEB waszej OSMIORNICY został już bezpowrotnie odrąbany w ostatnich wyborach. Natomiast ogromnie macki tej osmiornicy, które nawet są w TK, bedą odrąbywane dalej aż do skutku. Towarzysze to „POLSKA OSMIORNICA” odpowiada za zbrodnicze totalne zniszczenie niepodlegej Polski i doprowadzenia do tego, że Polska jako PAŃSTWO przestała istnieć i stała się Polską teoretyczną określaną jako H……..D……..i KAMIENI KUPA, natomiast gospodarczo stała się generalną gubernią bis Niemiec. Dla wszystkich wymienionych towarzyszy i sympatków „ POLSKIEJ OŚMIORNICY”, którzy nadal prowadzą zawziecie działania dystrukcyjno-wywrotową zmierzajac do obalenia demokratycznie wybranego rządu i ponownego przywrócenia Polski jako państwa teoretycznego polecam pilne zapoznanie się z przepisami karnymi, gdyż dalsze ich nie przestrzeganie, skutkowac moze dla sprawcow wieloletnim przymusowym pobytem w tzw. hotelu z kratkami………
  Art. 128. Zamach na organ konstytucyjny RP
  § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio urzeczywistnienia tego celu,
  podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  § 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *