Sędzia Trybunału Stanu: prezydentem Polski jest Jan Zbigniew Potocki

Jan Poniatowski

Robert Majka,  polski polityk, z wykształcenia politolog, działacz opozycji w okresie PRL, sędzia Trybunału Stanu powiedział ciekawe informacje.

Uważa, że III Rzeczpospolita jest nielegalnym bytem, opartym na konstytucji Kwaśniewskiego z 1997 roku. 

Konstytucja Kwaśniewskiego została nielegalnie zatwierdzona, ponieważ nie uzyskała większości głosów 50% plus jeden głos.

W referendum zdobyła 42,86%.

Legalnym rządem jest II Rzeczpospolita,

i konstytucja z 23 kwietnia 1935 roku.

Prezydentem II RP jest Jan Zbigniew Potocki. To Potockiemu prezydenturę przekazał były prezydent Juliusz Nowina Sokolnicki.

Prezydentowi Sokolnickiemu we wrześniu 1971 roku władzę przekazał prezydent August Zalewski.

Według sztabu Potockiego, tak wygląda władza w Polsce:

(kliknij poniższy obrazek)

Walka o władzę

Istniały trzy linie władzy w Polsce:

 • linia czerwonych komunistów,
 • linia samozwańcza/Andersa, której szefem był sprzedawczyk Anders,
 • linia legalna, czyli władze II RP.

W sierpniu 1954 roku Anders wypowiedział posłuszeństwo prezydentowi Augustowi Zaleskiemu.

Była to kolejna zdrada Polski, był to zamach stanu. W wyniku którego powstał trójgłowy prezydent: rada trzech. Składała się z: gen. Andersa, ambasadora Raczyńskiego i Tomasza Arciszewskiego, a później ich kontynuatorów: Stanisława Ostrowskiego, Kazimierza Sabbat, Ryszarda Kaczorowskiego.

Wsparli oni pojałtańską okupację II Rzeczpospolitej.

To te osoby służyły Ameryce. Ich celem było zachowanie umów jałtańskich, czyli okupacja Polski pod radzieckim butem.

Lech Wałęsa poparł linię Andersa

Lech Wałęsa powinien złożyć przysięgę na Konstytucje Polski z 23 kwietnia 1935 roku, zamiast tego przysięgał na Konstytucję PRL-u komunistycznego.

Ciekawy wniosek wysunął były prezydent Juliusz Sokolnicki.

Gdyby władza nowemu prezydentowi Lechowi Wałęsie została przekazana w legalny sposób od prawdziwego prezydenta Polski na uchodźstwie, Juliusza Sokolnickiego, to Państwo byłoby ciągłością państwa istniejącego na obczyźnie, a nie państwa, które wynikło po II wojnie światowej w wyniku układu jałtańskiego.

Kiszczak w 1983 roku zawarł porozumienie z Lechem Wałęsą o sprawowaniu opozycji, tylko przez Wałęsę i ludzi z otoczenia Kiszczaka.

W 1988 roku w Magdalence, doszło do ugody pomiędzy Solidarnością a komunistami. Ugoda dotyczyła zasady: „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych”.

Obecna Polska jest kontynuacją prawną komunistycznego PRL-u, a nie kontynuacją Polski przedwojennej – II Rzeczpospolitej.

Kim jest Jan Zbigniew Potocki?

Pan Potocki twierdzi, że wygrał dla Polski reparacje wojenne od Niemców w kwocie 850 mld dolarów.

Pan Majka uważa, że pieniądze  z reparacji nie należą się obecnemu rządowi, tylko prezydentowi II RP, ponieważ Hitler nie napadł na III RP, tylko na II RP.

Ważny jest też fakt, że to Amerykanie sponsorowali zdrajcę Andersa i jego otoczenie. To Amerykanie prowadzili od kilku lat akcje przejęcia Polski przez radzieckich, żydowskich komunistów.

Stalin był pół żydem. 

Istnieje kilka pytań:

jaki cel ma prezydent Trump, aby tak jak mówił pan Potocki, miał nakazać Merkelowej wypłacenie odszkodowania drugiej RP za II wojnę światową?

Dokładnie wiemy, jak ten system działa. Trump jest wykonawcą poleceń żydowskich bankierów. To bankierzy kierują centralnym bankiem FED i decydują o kształcie budżetu USA.

Jaki cel mają bankierzy w tym, aby Niemcy przekazały Potockiemu 850 mld dolarów?

Przecież Potocki nie ma za sobą ani wojska, ani siły politycznej…

Nie ma w tym żadnej logiki. 

Nie twierdzę, że pan Potocki nie jest legalnym prezydentem II RP. Mam nadzieję, że sędzia Trybunału Stanu, Robert Matejko, nie kłamie w tej sprawie.

Pytanie tylko, jakimi kartami gra pan Potocki?

Uczciwymi? Oby…

Na pewno w tym komunistycznym świecie nie jest pojedynczą siłą. Prawdopodobnie stoją za nim żydowscy bankierzy.

Pytanie, czy pan Potocki jest na tyle uczciwy, aby walczyć o wolną Polskę?

Nie neguję Pana Potockiego, tylko stawiam zapytania?

Potrzebujemy w końcu mądrego, silnego i uczciwego polityka.

Czy Pan Potocki nim jest?

Czy zna dwie grupy żydowskie, które są największą siłą na świecie?

Czy umie z nimi grać, aby nie zostać ogranym?

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: YouTube

Przeczytaj koniecznie:

27 Responses to “Sędzia Trybunału Stanu: prezydentem Polski jest Jan Zbigniew Potocki”

 • Beata on 18 kwietnia 2018

  No Panie Brzoza niespodziewalam sie tak szkalujacego artykulu osobe Pana Prezydenta ,gdyz uwazalam panski portal za wiarygodny,rzetelny az do teraz . Nie bede juz polecac nikomu panskiego portalu. Bylam na Konferencji II RP a samego Pana Prezydenta znam od dobrego roku na Konferencji poznalam go osobiscie . Zamiast najpierw umowic sie z Panem Prezydentem na spotkanie i wowczas napisac cos od siebie to zachowal sie pan jak reszta nieznajaca Pana Przydenta Potockiego osobiscie . Na szczescie znajacych Pana Prezydenta jest wiecej niz takich niedowiarkow ktorzy insyuacje wysuwaja nie znajac prawowitego Prezydenta II RP . A co do Roberta Majki (nie Matejki ) jest on czlowiekiem wiarygodnym Czlonek Trybunalu Stanu , na wszystko ma dokumenty , znal za zycia sp prawowitego prezydenta II RP na Uchodzctwie Juliusza Nowine Skokolnickiego i przeprowadzil z nim wywiad jak i dzieki sp Andrzejowi Kepinskiemu powstala sfilmowana Prawda Historyczna w pigulce jakim jest min film dok Nikt ktory pan laskawie dolaczyl . Pan Prezydent ma swoj majatek i nie musi byc na lasce zydostwa jak to jest w przypadku III RP ! Wystarczyloby wlaczyc myslenie zamiast oczerniac osobe Prezydenta Potockiego …np zadac sobie pyt dlaczego nie jest wpuszczany na salony POPISU czy do TV tzw Publicznej

 • kamil on 18 kwietnia 2018

  Ciekawa sprawa z tym Potockim,obserwuje go od jakiegos czasu i chyba na niego zagłosuje w wyborach.

 • Robert on 18 kwietnia 2018

  Beata,

  powinnaś nauczyć się podchodzić do życia z większym spokojem i cierpliwością.
  Nie brać wszystkiego, co ci podsuną.
  Nie neguję prezydentury Potockiego, dlatego napisałem artykuł.
  Do tej pory powoływał się tylko na papierki, teraz poparł go sędzia Trybunału Stanu.
  To już jest coś.
  Jednak…
  Wiele było osób w naszej historii, które pięknie mówiły, powoływały się na świętości i… nas zdradziły.
  Kolejny przykład to Trump.
  Piękną miał kampanię prezydencką i co się okazało, że to sługus żydowski… najeżdża na niewinne państwo.
  Pamiętaj zasadę żydowską: gojowi możesz mówić wszystko, wszelakie kłamstwa, prawdę, byle tylko go kupić.
  Pan Potocki na razie nie ma żadnych czynów.
  Słowa ładne, ale to po czynach ich poznacie…

 • Zbyszek on 19 kwietnia 2018

  poczekamy zobaczymy co z tego wyniknie

 • Beata on 19 kwietnia 2018

  Robercie Brzoza , wlasnie Prezydent Potocki dziala mamy juz wyrok ws Reparacji Wojennych dla II RP wynajal Kancelarie Prawne za swoje pieniadze nikt go nie sponsoruje , pochodzi z polskiego wielowiekowego RODU ,odpowiedz ile dla nas jaki kolwiek od czasow powojennych prezydent zrobil dobrego -ZADEN ! Przysiegali na wiernosc Komunistycznej Konstytucji dlatego mamy jak mamy bo w rzadzie jak do tej pory nie stanal zaden Polak z krwi i kosci tylko kundle na pasku zydowskim ! Nam potrzeba Rdzennego Polaka -Prezydenta z polskim parlamentem bo tylko taki Wlodarz bedzie myslal po polsku a nie po zydowsku. Calym sercem jestem z Panem Prezydentem II RP Janem Zbigniewem Potockim , gdybys chcial dokumenty przekazania wladzy poczawszy od Prezydenta Zaleskiego po Prezydenta Potockiego to Ci przesle adres email juz masz .Gdyby Kaczorowski byl prawowitym Prezydentem na Uchodzctwie to nie mielibysmy rzadow rodem z plemienia zmijowego od PRL po dzis ! Poza tym przeczytaj prosze jeszcze raz swoj artykul .To moze zrozumiesz o co mi chodzi . Prezydent Potocki nie wzial sie z powietrza przede wszystkim umow sie na spotkanie zrob z Prezydentem rzetelny wywiad a nie opierasz swoje domysly na wzietych z powietrza insynuacjach i niedopowiedzeniach.

 • Robert on 19 kwietnia 2018

  Beata,

  nie neguje tego co piszesz.
  Jeżeli pan Potocki jest uczciwy, to ma duży orzech do zgryzienia.
  Tyle mieliśmy sprzedawczyków w Polsce, tak inteligentnie nas okłamali, że teraz jesteśmy ostrożni.
  Pan Potocki musi sobie z tego zdawać sprawę.
  Jeżeli jest uczciwy i prawdomówny, to poprzemy go.
  Tylko niech uważa, co mówi, z kim się spotyka.
  Bo dzisiaj informacja leci błyskawicznie.
  Jak zrobi błąd to niech się przyzna, bo dość szybko wykryjemy obłudę.

 • Tomek on 20 kwietnia 2018

  Panie Robercie,

  Zgadzam sie z Beata! Pana artykuł jest bardzo subiektywny i pisany „z powietrza” na podstawie Pana opinii i „Fake News-ow” czesto publikowanych na ten temat przez tzw. „troli” z PiS, PO, PSL, .N, i innych z nimi zwiazanych!

  Przeciez na temat II RP i legalnego prezydenta II RP na uchodźstwie, Jana Zbigniewa Potockiego, jest kompletna cisza w mediach – a przeciez wiekszosc mediow jest w rekach Żydów zwiazanych z PiS, PO, PSL, .N i innych! Nikt nic na temat II RP i legalnego prezydenta II RP na uchodźstwie, Jana Zbigniewa Potockiego, nie mówi! CZYŻBY ZAGROŻENIE dla PiS, PO, PSL, .N i innych?

  Jesli Pan pisze artykuly to niech Pan sie nad tym troche zastanowi! Dlaczego tak jest? Przeciez gdyby Jan Zbigniew Potocki klamal, ze jest legalnym prezydentem II Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie, to mialby setki pozwow do sądu od PiS, PO, PSL, .N i innych! Przeciez Żydzi związani z PiS, PO, PSL i inni kontrolują media i tej sprawy w mediach NIE naglasniaja! Czy pan naprawdę tego NIE widzi?

  Przeciez, Pan nigdy nie rozmawial z Janem Zbigniewem Potockim i nie przeprowadzil z nim ani jednego wywiadu! Prawdziwi dziennikarze śledczy zawsze robią rożne wywiady przed napisaniem jakiegos artykulu aby dojsc do prawdy – ale w tym wypadku Pan sie nie zalicza do dziennikarzy sledczych…

  Rozumiem to co pan napisał, ze „tyle mieliśmy sprzedawczyków w Polsce, tak inteligentnie nas okłamali, że teraz jesteśmy ostrożni.” No wlasnie, te sprzedawczyki na Pana oczach dzialaja dzisiaj w Polsce (i na oczach innych Polakow), tzn. Żydzi z PiS, PO, PSL i inni – oszukali i okradli i nadal okradają POLSKĘ i POLAKÓW! Kazdy w Polsce tylko mowi ze to widzi ale nic z tym NIE robi oraz mowi ze „NIE ma na kogo glosowac w wyborach”. Przeciez jest na kogo glosowac – Jan Zbigniew Potocki to Polak z krwi i kosci i legalny prezydent II RP na uchodzstwie!

  W artykule wyraznie szkaluje Pan Jana Zbigniewa Potockiego mowiac: „Pytanie tylko, jakimi kartami gra pan Potocki? Na pewno w tym komunistycznym świecie nie jest pojedynczą siłą. Prawdopodobnie stoją za nim żydowscy bankierzy” itd.

  Panie Robercie, czy Pan naprawde nic NIE widzi co sie wokol pana w Polsce dzieje? Przeciez jest wiele FAKTOW ze to PiS jest zwiazany z żydowskimi bankierami – np. przeciez Premier Morawiecki niedawno zaprosil do Polski najwiekszy bank żydowski (JPMorgan, itd.) i dal im dotacje z pieniedzy polskich podatnikow! Czy pan naprawdę tego nie widzi? Przecież Żydzi i komunisci z PO, PSL i .N i inni popieraja powstajaca Niemiecko/Unijna żydokomune! Przeciez to sa twarde, niepodwazalne FAKTY! Naprawde, jesli Pan „bawi sie” w dziennikarza, pisze artykuly i tego NIE widzi to mi (i pewnie wielu innym polskim patriotom) ręce opadają!

  Przeciez Jan Zbigniew Potocki jest Polakiem z krwi i kosci, z dziada pradziada i jest legalnym prezydentem II RP na uchodźstwie! Sa na to legalne dokumenty i inne dowody! Ponadto, Jan Zbigniew Potocki to jest jedyna i może już ostatnia szansa aby Żydom odebrać Polskę i przekazać ja Polakom! Czy pan naprawdę tego nie widzi?

  Wiec Panie Robercie, niech pan się na tym prześpi i niech pan sie jutro zastanowi: Czy chce Pan aby w Polsce nadal bylo tak jak jest dzisiaj, czyli Żydzi z PiS (zwiazani z żydowskimi bankierami) oraz Żydzi z PO, PSL i inni (zwiazani z powstajaca Niemiecko/Unijna żydokomuna) rządzili Polską, gnębili Polaków podatkami, „wysyłali” młodych Polaków na emigracje i rozkradali Polskę? Lub, czy chce Pan aby Polska powrócila do Polaków i była przez nich rządzona!?

  Moze niech Pan zrobi wlasny wywiad z Janem Zbigniewem Potockim – legalnym prezydentem II RP na uchodzstwie – i wtedy napisze Pan obiektywny artykul oparty na FAKTACH?! Niech Pan otworzy oczy i nad tym troche sie zastanowi!

 • Robert on 20 kwietnia 2018

  Tomek,

  1 – Dlaczego p. Potocki miałby mieć pozwy sądowe. Za co?
  Na razie nie wyszedł z żadnym programem, dobrym pomysłem na gospodarkę.
  To gospodarka jest kluczem wszystkiego.

  2 – Artykuł napisany jest zgodnie z moimi poglądami.
  Wydaje mi się, że Pan jest trochę naiwny.
  Jeżeli Pan Potocki wygrał odszkodowanie, to z czyjego nacisku, pod wpływem jakiej grupy?
  Chyba rozumie pan system finansjery, a raczej nie rozumie, skoro nie ma pan refleksji.

  Ja kibicuje panu Potockiemu, pod warunkiem, że naprawdę jest uczciwy.
  Artykuł go nie szkaluje, tylko zadaje uczciwe pytania.
  Jeżeli ich nie zadamy, to znowu będziemy żyć w jakimś kłamstwie.

  Pan Potocki pochodzi z takiej rodziny a nie innej, dużo mądrze mówi, ale kolejny wywiad?
  W jakim celu?
  Liczą się działania.

  Jeżeli pan Potocki jest uczciwym patriotom, to nie potrzebuje potakiwaczy, tylko ludzi zadających mądre pytania.

 • RDZENNI WIERNI II RP on 21 kwietnia 2018

  Panie Piotrze ,
  proszę jeszcze dołączyć skrócony zarys historii konstytucji II RP z 23 kwietnia 1935r.
  Rozumiemy Pana obawy i tych wszystkich którzy, dowiadują się po raz pierwszy o zachowaniu ciągłości konstytucyjnej II RP do chwili obecnej.
  Link o konstytucji kwietniowej II RP – https://www.youtube.com/watch?v=DHaJW6gkyV4&t=194s
  Przypominamy o iż sanacyjna masońska konstytucja z marca 1921 r. obowiązywała do 23kwietnia (właściwie 24)1935r.
  Zdrajca i mason Piłsudski (pseud. Selman,Dziuk) zakazał drukowania polskiej waluty w Polsce i wydał rozkaz strzelania do Polaków.
  To konstytucja kwietniowa II RP zakazała masoństwa w Polsce , w ówczesnych czasach przedwojennych byliśmy 4 potęgą !
  Link o zdrajcy Piłsudskim – https://www.youtube.com/watch?v=jKUOLeRFa90 – z innych części tej serii , dowiemy się o loży masońskiej ,która przygotowywała Polskę do rozbiorów w XVIII w. , nazwa tej loży to …..uwaga ! ,,OKRĄGŁY STÓŁ,, !
  Pozdrawiamy rdzennych polskich Polaków.

 • RDZENNI WIERNI II RP on 21 kwietnia 2018

  POLECAMY VLOG PRAWDA DLA POLAKA11
  https://www.youtube.com/watch?v=T3aVyb2wsZg

 • Stefan on 22 kwietnia 2018

  prezydentem jest osoba ktora sie wybiera a ja go nie wybieralem. tyle w temacie.

 • Ciekawyyy on 22 kwietnia 2018

  Podstawili Wam Bolka jakże wielu tego jąkającego się ,,na siekiery”głąba podstawionego przez S.B. zaaprobowało?
  Teraz jest znacznie gorzej bo facet jest znikąd konkretnie rzekomo będąc już prezydentem ,,ukrywał ” się w Niemczech i spotykał z podobna oblaszkowaną ferajną https://pl.wikipedia.org/wiki/Polscy_samozwa%C5%84cy#/media/File:00_Jan_Zbigniew_hrabia_Potocki_IMG_9702_(small).jpg w zameczkach na biznesowych spotkaniach czytaj naradach jaki tu nowy wałek wymyśleć aby zarobić na skarbie państwa.
  Wszystko o czym zazwyczaj delikatnie nazywając bredzi jest nieweryfikowalne zaś to co pokazał to dokument koleżki aspirującego żyda Aron Pazik co stworzył był bank/konto atrapę i tenże hrabia walczący rzekomo o biliony (tylko dla kogo ? ) bezkrytycznie podpisał
  ten dokument świadectwo próby wyłudzenia a teraz bredzi tłuacząc się iż go nie znał etc.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/14/wielka-sciema-z-chrabja-potockim-i-wielka-lechia-nikodemowicza/
  Nie chcę mi się grzebać a widziałem już wiele na temat hrabiego herbu NIKT.
  TO OSZUST ZROZUMCIE TO .

 • Ciekawyyy on 22 kwietnia 2018

  Trzeba być kretynem aby twierdzić iż Konstytucja denatki II R.P. jest wciąż ważnym obowiązującym aktem prawnym z automatu delegalizującym wszelkie inne akty prawne powstałe
  po momencie wejścia w życie rzeczonej mumii abstrahując od faktu że nie istnieje żadna II R.P.
  jak i III Rzesza dlatego też nie istnieją strony o jakich z uporem ciemniaka klepie pan Potocki ogłupiałej wizją bilionów widowni.
  Dodatkowo prawo nie może działać wstecz a musiałoby w przypadku absurdalnego regresu prawnego do stanu z czasów denatki II R.P. Potocki BREDZI

 • RDZENNI WIERNI II RP on 23 kwietnia 2018

  Stefan – poczytaj konstytucję II RP z 1935 r !
  Obecny Prezydent II RP na uchodźstwie został NOMINOWANY !!! ………podczas wojny prezydentów się nominuje ! – nie wybiera ! to jest logiczne ,ba można nominować nawet kilku …………..nie wpadłeś na to ……
  Traktat Pokojowy ze szwabami nadal nie istnieje od 1939 do chwili obecnej ! – potwierdza to MTS ONZ !

 • RDZENNI WIERNI II RP on 24 kwietnia 2018

  Ciekawyyy – naucz się czytać i słuchać ze zrozumieniem ! jak to ogarniesz to możesz dalej pissać!

 • piotr78 on 24 kwietnia 2018

  Potoccy zle mi sie kojarzoa. Od razu siegam mysla do TARGOWICY; Branickiego, Rzewuskiego i wlasnie, Potockiego. Poza tym nikt o czystych rekach nie dostal sie do Trybunalu stanu. Poza tym, Potocki, nie pokazal sie DOTAD w zaden POZYTYWNY sposob jako czlonek Trybunalu.
  Czlowiek NIJAKI. Czlowiek, ktoremu zatem UFAC NIE MOGE.

 • RDZENNI WIERNI II RP on 26 kwietnia 2018

  piotr78 – Źle ci się kojarzy bo tak cię nauczyli historii !!! – nie wpadłeś na to !!! słuchaj dalej bolszewików i chazarów ! ODKRYJ PRAWDZIWĄ POLSKĄ HISTORIĘ !!! A NIE BOLSZEWICKICH ŻYDÓW !!!
  wszystko masz zalinkowane przez Nas w powyższych komentarzach .

 • RDZENNI WIERNI II RP on 26 kwietnia 2018

  4 cz: – Konferencji Partii II RP – https://www.youtube.com/watch?v=G4vojbNbBbM

 • ulica on 26 kwietnia 2018

  Hrabia von Farbowany List

 • Rdzenni Wierni II RP on 29 kwietnia 2018

  ulica on

  PRZEDSTAW DOWODY !

 • Szanowni Państwo, Szanowny Panie,

  aby wszystko było jasne i nie było niepotrzebnych niedomówień w kontekście mojej osoby to podkreślam,
  że odnośnie sukcesji prezydenta II RP dla Pana Jana Zbigniewa hr Potockiego należy sprawę do końca uporządkować. A zatem, by to się stało faktem, Pan Jan Zbigniew hr Potocki powinien mieć prawomocny wyrok sądu konstytucyjnego w Londynie lub w Niemczech ewentualnie w USA, z którego to wyroku będzie jasno wynikało, że to Pan Jan Zbigniew hr Potocki jest legalnym następcą po śp. Juliuszu Nowina-Sokolnickim i posiada na to Akt Przekazania Suwerennej Władzy II RP zgodnie z art.13 i 24 K-1935.
  Jest faktem, że taki dokument formalny Pan Jan Zbigniew hr Potocki posiada, ale to niewystarczające w polskiej zakłamanej rzeczywistości. Stąd, moim zdaniem należy to uporządkować, potrzebny jest prawomocny wyrok sądu konstytucyjnego o czym napisałem wcześniej.
  Innej drogi na prawomocne umocowanie urzędu sukcesji dla Pana Jan Zbigniewa hr Potockiego zgodnie z prawem międzynarodowym nie widzę. Jeśli Pan Jan Zbigniew hr Potocki nie będzie posiadał taki wyrok prawomocny, wszelkie działania są bezzasadne, tak to będzie odbierane przez obecny obóz władzy i społeczność międzynarodową. Mówiłem o tym Panu Janowi Zbigniewowi hr Potockiemu i napisałem do niego w tej sprawie niedawno mail. Jeszcze raz stanowczo podkreślam, innej drogi nie ma.
  Inne podejście tylko skompromituję każdego z Nas, całe środowisko II RP oraz samego Pana Jana Zbigniewa hr Potockiego, dlatego tej sprawy należy dopilnować, jako bardzo pilną o priorytetowym charakterze.
  Tak to widzę.
  Poza tym.

  Czy Polacy chcą Silnego Państwa Polskiego?

  Jeśli tak, to domagajmy się powrotu ciągłości do prawa i legalności opartej na Konstytucji z 23 kwietnia 1935 roku /Dz. U. 1935 nr 30 poz.227/ w oparciu o Dekret Prezydenta Rzeczypospolitej z 30 listopada 1939 roku / Dz. U. RP Nr 102/1939 poz.1006 / który podpisał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Władysław Raczkiewicz oraz Premier Rzeczypospolitej Polskiej Władysław Sikorski, a wówczas odzyskamy swoją podmiotowość i będziemy się realnie liczyć na arenie międzynarodowej właśnie jako Silne Państwo Polskie.
  Tylko z takim podmiotem będą liczyć się na świecie. Wszystko zależy od każdego Polaka i każdej Polki.
  A więc…? O wielu ważnych kwestiach mówiłem w udzielonym wywiadzie.

  Z poważaniem, maja 2018 r., godz. 16.23

  Robert Majka
  członek Trybunału Stanu w kadencji 2015-2019

 • aga on 4 maja 2018

  żyjemy w czasach w których nawet fakty nie są dowodami. Bo mogą być interpretowane w każdy sposób, wystarczy tylko być bardziej inteligentnym.
  Jestem ZA hrabią, ale przede wszystkim za II RP, bo niczym innym żydokomuny nie wyrzucimy i wszystkich szkód nie cofniemy!
  Ale np. fakt, że żadne media głównego ścieku o nim nie mówią, może być doskonałym dowodem, że jest godny Polaków wyboru, jak i równie doskonałym dowodem, że jest JEDYNYM narzędziem żydów do przejęcia Polski! Bo reszta jest tylko po to, żeby robić totalny zamęt i chaos, w którym wszyscy mają utonąć!

  „Wszelka własność innych narodów należy do narodu .ydowskiego. Naród .ydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla .ydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.”

 • Robert on 5 maja 2018

  Robert Majka członek Trybunału Stanu w kadencji 2015-2019

  jeżeli pan Potocki dostanie taki wyrok sądu konstytucyjnego, to będzie gruba sprawa.
  Wtedy będzie miał potężny argument, do przekonania Polaków.
  Pan w pewnym sensie, jako członek Trybunału Stanu, autoryzuje prezydenturę pana Potockiego.
  Jest to ważny głos.

 • aga on 5 maja 2018

  Droga do PRAWDY? Przyjmijmy, że jest.
  https://www.youtube.com/watch?v=ycCIulOYFmQ

 • Henryk on 13 maja 2018

  Żeby prezydent w Polsce miał coś więcej do powiedzenia niż przytakiwanie lub wetowanie to trzeba zmienić konstytucję i wybrać system prezydencki, taki jak (teoretycznie) w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *