Rzucano w nas gównem, walili w drzwi, pluli na szybę…

emigr

Wielcy tego świata zdecydowali zniszczyć Europę.

Najpierw zrujnowali kraje Afryki i Ameryki południowej poprzez kolonializm i instalowanie marionetkowych rządów. Pisali o tym John Perkins i Joseph Stiglitz. Następnie wyrzucają ich z własnych krajów w stronę Europy i obiecują góry złota. Do tego dochodzi przestępcze ugrupowanie ISIS, które morduje, gwałci, zniewala, a największe armie świata, jak amerykańska nie może ich pokonać.

Przecież to jest kpina.

Kogo oni chcą oszukać?

Zorganizowana akcja przemytników

Tu nie ma przypadku, zaniedbania, błędu strategicznego. Tu jest zorganizowana akcja przeciwko Europie.

Jaki mamy na to dowód?

Pieniądze. Skąd ci ludzie mają kasę na podróż do Europy, żywność?

Kto ich sponsoruje?

Przecież nikt z nich nie zarobił na drogą przeprawę zorganizowaną przez mafie. Również rząd Syrii czy innych biednych krajów nie opłaca zorganizowanych grup przestępczych w celu wywiezienia swoich obywateli z kraju.

To jest potężna akcja sponsorowana przez bogate organizacje. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby w całym procederze maczały palce bogate rodziny bankierskie.

Dlaczego?

Ponieważ emigranci mają osiągnąć wyznaczony cel. Ich zadaniem jest przelać Islam do Europy, następnie niszczyć wszystko i wszystkich, którzy są antyislamistami. Perfekcyjnie powielają akcje, która odniosła sukces, czyli antysemityzm (żydzi zawsze mają racje).

Ten Islam, który promuje świat niesie poddaństwo, brutalizm, gwałty na podludziach czyli według zbrodniarzy kobietach i śmierć niewiernych. Taki los Europie oferują przestępcy, którzy podszywają się pod Islam. Będzie to namiastka tego co zbudowało ISIS w Iraku i Syrii. 

Być może w wielu krajach rządy będą karać wszystkich antyislamistów. To jest scenariusz, który przez lata będzie wdrażany. Za chwilę zapomnimy o emigrantach, a bojówkarze islamscy będą sukcesywnie budować struktury. Coraz silniejsze, coraz bogatsze, skutecznie wpływające na politykę i rządy. Aż w końcu obudzimy się w innym kraju.

Jaki jest główny cel emigrantów?

Niemcy.

Wszyscy emigranci, jak na rozkaz krzyczą: „My chcemy do Niemiec!”, a sprzedajna Merkel nawołuje do przyjmowania islamistów. W sumie Europa ma przygarnąć nie tysiące, a miliony emigrantów. Taką liczbę usłyszał Wiktor Orban w Brukseli. LINK. Polska zobowiązała się na początek przyjąć 10 tysięcy islamistów.

Czy pani Merkel nie widzi, że taka rzesza islamistów zrujnuje jej kraj?

Pojawi się rozbój, kradzieże, morderstwa i kolejne grupy przestępcze. Jeżeli Polacy jadą na obczyznę, to tylko w celach zarobkowych. Islamiści żądają dachu nad głową i ekstra pieniędzy na utrzymanie.

Niemcy są potęgą światową. Na wielu frontach współpracują z Rosją. I to nie podoba się Ameryce. Dlatego Rosja jest niszczona, a teraz na kilku frontach będą osłabiać Niemcy.

Należy sobie wyraźnie powiedzieć.

Tak, należy pomagać bliźniemu, kiedy jest w potrzebie. Każdy człowiek, który ma podstawowe wartości wie o tym. Jednak należy odróżnić islamistów, którzy podszywają się pod jedną z największych religii świata od prawdziwych imigrantów.

Jeżeli widzimy rodziny z dziećmi, to możemy je zweryfikować. Weryfikacja powinna polegać na zbadaniu możliwości dopasowania się do naszej kultury. Powinniśmy skierować naszą uwagę w stronę chrześcijan z Syrii. Jest duża szansa, że takie osoby mają wpojone wartości, które pozwolą na asymilacje.

Grupy mężczyzn należy natychmiast wydalić do swoich krajów. Są silni więc niech pracują nad odbudową swoich ojczyzn. Coraz częściej widzimy obrazki, w których zadymy wykonują mężczyźni. Ciężko w tych grupach dostrzec kobiety z dziećmi. Raport ONZ mówi, że wśród uchodźców 75% to mężczyźni w sile wieku. Służby wywiadowcze krajów europejskich donoszą, że wraz z emigrantami granicę Europy przekracza tysiące wyszkolonych przez ISIS gwałcicieli, bojówkarzy i morderców.

To już nie jest zabawa! To jest jawny atak na Europę!

To co media pokazują, to propaganda w celu promocji islamistów. W tę pułapkę wpadł również Watykan. Papież alarmuje, aby każda parafia, klasztor, sanktuarium przyjął uchodźców. Co za głupota i kolejna „wpadka” Watykanu. W ten sposób nakazują przyjmować islamistów, bez jakiejkolwiek ich weryfikacji.

Kamil Bulonis, podróżnik i blogowicz, na własne oczy widział zachowanie emigrantów, których nazwał „dzikusy”. Opisał tę historię na FB.

Dzikusy przybyli do Europy?

Na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów…

Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę… Ta potężna masa ludzi – przepraszam, że to napiszę – ale to absolutna dzicz…

Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki „Chcemy do Niemiec” – czy Niemcy to obecnie jakiś raj?

Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę…

Pytam się w jakim celu?

Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech?

Czułem się przez chwilę jak na wojnie…

Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski – nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie… Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby.

I to ma być pomysł na demografię?

Te wielkie potężne zastępy dzikusów?

Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci – w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni…

Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi – ani kulturowo, ani finansowo.

Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy.

Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, i wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem…

Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną – przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali… Z megafonów Austriacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę – chcieli ich zarejestrować i puścić dalej – ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli.

I to było w tym wszystkim największym horrorem… Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielsku, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku… Liczyło się prawo pięści… Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli – ale nie rozumieli, że ją mają!

W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe – wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi… Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek.

Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Jesteś gotowy na kryzys? Dobrze zabezpieczyłeś pieniądze? Co zrobić z kredytem frankowym? Zrobimy analizę Twoich inwestycji => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: / Foter / CC BY

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Rzucano w nas gównem, walili w drzwi, pluli na szybę…”

 • Piotrek on 7 września 2015

  A jak sprzedali cały swój dorobek zeby tu przyjechac moze tyle by wystarczylo tak czy siak ja bym sie zgodzil przyjac imigrantow pod warunkiem: zadnych muzulmanow, zeby to sprawdzic kazalbym kazdemu zjesc wieprzowine przed wejsciem drugi warunek jak nie znajda pracy do odpowiedniego czasu to niech uciekaja w razie jakichs problemow z nimi odeslac tam skad przybyli albo do niemiec ale nasz rzad by sobie nie poradzil wiec niech ich przyjmuja ci co zepsuli im kraj: USA izrael niemcy anglia belgia moze i rosja ale od nas wara

 • zuzanna on 7 września 2015

  Brytyjska hegemonia światowa celowo i z premedytacja od lat70-tych wprowadza plan niszczenia europy i białego człowieka-teraz syjonistyczny Usrahell jako narzędzie Londynu dokonuje ostatecznej dewastacji Świata.Rzad światowy ONZ(właściciel siedziby rockeffeler) od lat 60-tych rozbrajał cały świat – samemu zbrojąc się po zęby NATO.Uciekinierzy nienawidzą tych którzy stworzyli im piekło na ziemi-traktowani sa jak bydło! Nie wiadomo jaki los syjoniści nam zgotują patrz Ukraina.Ludzkość całego świata powinna sie zjednoczyć -to dla nas ratunek, nie dajmy sie DZIELIĆ w tym ich diaboliczna siła! Ta diaboliczna nacja niszczy cały świat na wszelkie możliwe sposoby – oni się tym bawią!!! w książce „You Gentiles” (1924) Maurice Samuel pisze: „We wszystkim, jesteśmy niszczycielami – nawet w instrumentach destrukcji do których kierujemy się by poczuć ulgę… my Żydzi, my niszczyciele,zostaniemy nimi na zawsze. Nie ma takiej rzeczy którą mógłbyś zrobić by zaspokoić nasze żądania,potrzeby i wymagania. Będziemy zawsze niszczyć ponieważ chcemy tego świata tylko dla siebie.”(strona155)
  https://www.youtube.com/watch?v=XK6oV5BBOeo

 • cecylia on 7 września 2015

  Świetny artykuł oddający faktycxny stan imigrantów islamskich oraz realii politycznych Unii Europejskiej,jej niemożnością poradzenia sobie z tym poważnym problemem .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *