Pospieszalski, Targalski, Rachoń kpią z prawdy o istnieniu NWO i finansjery

propaganda 

W studiu telewizji polskiej odbył się program na temat dezinformacji w internecie.

Doktor Jerzy Targalski oskarżył portal zmianynaziemi.pl o działalność na rzecz Putina. Jest to poważne oskarżenie, dlatego sprawa powinna trafić do sądu.

Jerzy Targalski nie jest dla mnie żadnym autorytetem geopolitycznym, dlatego ma prawo mówić głupoty. Jeżeli ten człowiek nie dostrzega działania międzynarodowej finansjery, systemu NWO, robi z tego pośmiewisko, wyszydza prawdę, to być może działa w interesie drugiej strony konfliktu geopolitycznego.

Jednak muszę przyznać rację na podstawowym polu informacyjnym. Olbrzymim błędem naszego środowiska jest upatrywanie w Rosji wyzwoliciela, wybawiciela, rycerza na białym koniu.

Ani Rosja ani Chiny nie są państwami niosącymi pokój. Oczywiście, walczą z międzynarodową finansjerą, sprzeciwiają się islamizacji, jednak głównie z powodu ochrony nie świata, tylko własnych głów, własnych biznesów.

Gdyby Rosja rządziła światem, nie byłoby nic lepiej, niż obecnie.

Dowód?

Przez lata ropa była na wysokich poziomach cenowych. Czy przez to poprawił się byt zwykłego Rosjanina?

Gdyby Rosja była dobrobytem świata, jak chce tego nasze środowisko, to Rosjanin zarabiałby tyle co Niemiec czy Francuz.

Kolejny dowód: śledztwo smoleńskie. Jeżeli ktoś chce rządów Rosji na świecie w takim spojrzeniu, jak prowadzone było śledztwo smoleńskie, to narody zostaną zamienione w obóz pracy.

Zaskoczył mnie Michał Rachoń

Michał Rachoń pracuje jako dziennikarz w TVP. Jego brak edukacji w zakresie NWO osiąga szczyt propagandy jaka pojawia się na portalach czerwonych.

Dobrze byłoby, gdyby chociaż raz na jakiś czas słuchał wypowiedzi amerykańskich prezydentów. Idee NWO – nowego porządku świata propagował klan Bushów. Nie jest to teoria spiskowa. Aż wstyd, że tego pokroju dziennikarz nie ma takich informacji.

Ośmieszaniem prawdy zajmuje się gazeta wyborcza czy newsweek, ale nie sądziłem, że tą drogą idzie pan Rachoń.

Cały czas w programie Pospieszalskiego mówiono o szerzeniu propagandy przez Rosjan. To prawda, jednak dlaczego nie widzą strony przeciwnej?

Jak to możliwe, że program o dezinformacji, dezinformuje?

Jeżeli wskazujemy tylko na jednego oprawcę, to bierzemy udział w medialnym kłamstwie.

Doceniam pracę pana Pospieszalskiego, wiele jego programów trafiało w dziesiątkę. Jednak w przypadku, kiedy dobiera tendencyjnych dziennikarzy, którzy mają ubrany tylko garnitur antyrosyjski, to należy wspomnieć o uczciwości dziennikarskiej. Czy pan Pospieszalski chce kopiować jednokierunkowe spojrzenie Tomasza Lisa.

Lis na lewo, Pospieszalski na prawo…

Dzisiaj propaganda, kłamstwa, obłuda płynie zarówno z bloku rosyjskiego, jak i amerykańskiego.

Panowie w studiu tego nie zauważają.

Jeżeli pan Pospieszalski będzie w taki sposób prowadził program telewizyjny, to szybko straci poparcie internetu. Nie będzie niczym różnił się od gwiazd dziennikarskich pokroju Tomasza Lisa. 

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Asian American Capitalism Girl Sketch” (CC BY 2.0) by ssoosay

Przeczytaj koniecznie:

7 Responses to “Pospieszalski, Targalski, Rachoń kpią z prawdy o istnieniu NWO i finansjery”

 • Lukasz on 22 listopada 2016

  Najbardziej mi szkoda, że znam osobiście jego brata Marcina…świetny muzyk, katolik. Dziwne, ze rodzeństwo a dwa światy:(

 • qrdeblade on 22 listopada 2016

  Nie ważne co i czy w ogóle myślą politycy i dziennikarze, gdyż dezinformacja jest częścią ich pracy. Ważne jest natomiast pokazanie tubylcom algorytmu niewolniczego zarządzania planetą.
  1. Najważniejsze jest stworzyć globalny piramidalny system władzy, masoński lub podobny katolicko-jezuicki powstałe w obronie właściwego nazwijmy GO religijnego HEGEMONA.
  2. Stworzyć wiele zawoalowanych systemów religijnych dla tubylców, które będą wzajemnie ich między sobą antagonizować, to jest powodować, że przestaną oni kontrolować swą niewolniczą rzeczywistość, a zajma sie durną walką o rzekome mistyczne pryncypia. W te wymyślone religijne systemy będą wprowadzone tajne znaki i symbole w których orientować się będą wyłącznie specjalnie oświecone elity pod egidą piramidalnych organizacji, mających religię oparta na kastowym porządku i tubylczej depopulacji prze kontrolującego tę piramidę ukrytego, właściwego, OBCEGO, okupującego planetę hegemona.
  3. Przy braku większości wśród tubylczej ludności jedyną trwałą historycznie metodą zarządzania nimi jest zarządzanie CHAOSEM ich stałego manipulowania, okłamywania i wzajemnego antagonizowania. Aby to wykonać należy stworzyć i obsadzić swoimi agentami przynajmniej dwa globalne mocarstwa, wzajemnie ze sobą skonfliktowane, uzbrojone i zwalczające się – może to być USA i Rosja, ale również ISIS, Alkaida, itp. szerzące wojny i chaos z którym naturalnie za tubylczy haracz trzeba stale walczyć. Podobne działania są wykonywane w polityce obsadzonych agentami partiami i ugrupowaniami politycznymi. W ten prosty sposób moż długotrwale kontrolować wszystkie liczące się polityczne organizacje w każdym państwie, gdy zdurniały plebs głosuje od BANDY do BANDY, raz na jednych raz drugich.
  Można by dalej szczegółowo opisywać ten prosty algorytm globalnej władzy, ale jak sądzę resztę spisku przeciw tubylcom już powinniście sami sobie bez trudu zestawić. Jak widać na rodzimym podwórku zacietrzewione durne elity bezpardonowo walczą ze sobą o kastowe przywileje związane z władzą, niezmiennie odgrywają swoje role raz dobrego raz złego policjanta, a zdurniały, niewolniczy plebs za to i tak zapłaci, tymczasem HEGEMON ukryty na szczycie piramidalnego, kastowego porządku ma się niezmiennie coraz lepiej, to wywoła wojnę tu, to konflikt tam sam pozostając z dala od jakichkolwiek podejrzeń.

 • HKW on 22 listopada 2016

  Juz sprzedani…

  PRZEKUPIENI.

  SIEDZĄ W JEDNYM OBOZIE

 • HKW on 22 listopada 2016

  Program Pospieszalskiego zaczyna być programem dezinformacyjnym.

 • qrdeblade on 23 listopada 2016

  Tak ma być ! – to postanowione w nomen omen klubie rzymskim. To co się teraz i wcześniej działo w Polsce to realizacja Agendy 21 –> https://youtu.be/yYVP7xZCAUI
  PODAJ DALEJ …

 • hansje on 27 listopada 2016

  Pan Pospieszalski się skończył.. Szkoda :( ..
  Pewnie go dorwali…

 • eradycator on 22 stycznia 2017

  pezetpeerowiec Targalski jest odpowiedzialny za zmanipulowanie i sabotaż zbiórki podpisów pod listami poparcia kandydatów komitetu Szczęść Boże Grzegorza Brauna. Zrobli to pod płaszczykiem nowotworu pod niewinnie brzmiącą nazwą Ruchu Kontroli Wyborów. W okręgu tarnowskim skutecznie udało się zneutralizować jego banderowskiego agenta niejakiego Lecha Michalskiego .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *