Polska została podzielona przez czterech oprawców

kolonizacja Polski

Prawdą jest ciągłe pragnienie żydów przywrócenia na terenie Polski Judeopolonii. Projekt sprzed pierwszej wojny światowej, stale rozbrzmiewa w żydowskich uszach.

Jednak nie bądźmy naiwni. Nie tylko żydzi chcą przejąć władzę nad Polakami.

Do niedawna byliśmy pod rosyjskim butem, teraz przechodzimy pod amerykańskiego buta. Od lat dziewięćdziesiątych jesteśmy pod butem korporacji farmaceutycznych, kolejny niewolniczy but to ekonomia i system międzynarodowej finansjery. W mediach od dekad ponad 80% prasy jest w rękach niemieckich.

Wdeptywanie Polaków w ziemię trwa od wieków. Nasz kraj jak prostytutka przekazywany jest z rąk do rąk. 

Jeżeli policzymy tylko duże grupy wpływu, to rozbiór naszego państwa został dokonany przez czterech zaborców:

 • pierwszy to system finansowo-kredytowy międzynarodowego żyda, czyli przejęcie kontroli nad złotówką, NBP, podażą pieniądza, finansowaniem gospodarki, monopolem nad nowym pieniądzem wrzucanym jako kredyt w gospodarkę, kreacją kredytów, odsetkowością. To jest powód olbrzymiego zadłużenia kraju. Polska gospodarka dochodzi do ściany. Rząd PiS-u ma coraz mniej możliwości zdobycia dodatkowych dochodów, bez których dokona zapaści ekonomicznej. Cały czas musi klękać przed bankierami, aby ich instytucje wykupywały obligacje skarbowe. Wcześniej poszczególne partie rządzące klękały przed bankierskimi: MFW i Bankiem światowym. Teraz jest czas obligacji. Kompletnie nie widać nawet za gęstą mgłą nadziei nad wdrożeniem nowej ekonomii. Wiąże się to walką z banksterką. Prezydent próbował, jednak poniósł całkowitą porażkę we wdrożeniu ustawy frankowej. Bankierzy górą!
 • Drugi but to firmy farmaceutyczne. Na wzór amerykańskiego systemu wdrożono metody leczenia Polaków. Całkowicie wykluczono i zabroniono używania tanich, skutecznych, naturalnych metod leczenia. W szkołach medycznych narzucono korporacyjną medycynę, do tego stopnia, że lekarze nie mają wiedzy o naturalnych terapiach. Przez buta firm farmaceutycznych niepotrzebnie umiera setki tysięcy Polaków. Gdyby dopuszczono do gabinetów lekarskich i szpitali naturalne terapie, to bylibyśmy najzdrowszym narodem świata. Budżet państwa zaoszczędziłby miliony złotych na super drogie leki i szczepionki farmaceutyczne. Firmy farmaceutyczne górą!
 • Trzeci but to amerykański. Bankierzy muszą zniszczyć Rosję i Chiny, aby wdrożyć system NWO. Bez niego całkowicie polegną. Dlatego na terytorium Polski instalują bazę antyrakietową, która może posłużyć do bezpośredniego ataku na Rosję. Polacy mogą być użyci, jak tarcze w wojnie pomiędzy bankierami, a Rosją i Chinami. Chwilowo but amerykański wpłynie pozytywnie na Polskę. Dzięki temu odrzucimy destrukcyjne wpływy rosyjskie z polskiej gospodarki i polityki. To jest powód odsunięcia SLD i PO od koryta rządowego. Teraz czas na amerykańską partie – PiS. Niewolnictwo polityczne górą!
 • Czwarty but to media niemieckie. Politycy pozwolili na zagrabienie rynku medialnego w Polsce. To jest powód tak długiego wychodzenia z kłamstw: historycznych, religijnych, medycznych, politycznych, ekonomicznych. Media niemieckie górą!

Polacy zostali oślepieni pisowską nadzieją. Politycy tej partii walczą tylko na jednym polu. Na obszarze, na którym dostali amerykańskie pozwolenie, czyli eliminują wpływy rosyjskie z polityki i gospodarki. Jest to bardzo ważna batalia, ale niezastopowanie jej w dogodnym momencie, zakończy się wojną na terenie Polski. Nie będzie to wojna światowa, tylko regionalna.

Uważajmy na to co robi obecny rząd. Można powiedzieć, że walczą o suwerenność Polski. Grupa Wyszehradzka całkiem dobrze funkcjonuje.

Jednak musimy rozumieć, że jest to mikroskopijna walka o niezależność Polski. Współczuję ludziom, którzy nie mają dostępu do prawdy lub nie chcą ją przyjąć. Są zmuszeni żyć w złudnej nadziei.  

Musimy to wykrzyczeć w internecie. Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, rząd Szydło nie walczą, a pielęgnują niewolnictwo: bankierskie, medyczne, medialne. Być może coś ruszyło w niemieckim bucie, jest jakiś optymizm, ale to wszystko jest takie ślamazarne, niespójne, że tylko niepoprawni optymiści dostrzegą światełko w tunelu.  

Jarosławowi Kaczyńskiemu polecam kupić duży budzik, aby obudził się, otrząsnął i dał sygnał do prawdziwych zmian. W końcu oni zamordowali mu brata.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: By Rprtr (Own work) [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Przeczytaj koniecznie:

13 Responses to “Polska została podzielona przez czterech oprawców”

 • Justyna on 30 sierpnia 2016

  dobry artykuł ale nadzieja jest tylko w Polakach, jak oni się nie obudza i nie wyjdą na ulice to nic się nie zmieni, bo rząd bez poparcia nic nie zrobi. Najlepiej uciekać stąd póki okazja.

 • HeBo on 30 sierpnia 2016

  Mądry artykuł.. szkoda że polski rząd jest mało sprytny.. W chwili obecnej powinni dogadac sie z rosjanami i znieśc wszelkie embargo.. mysle że nasza gospodarka sporo by zyskała.

 • staszek on 30 sierpnia 2016

  ,,Współczuję ludziom, którzy nie mają dostępu do prawdy lub nie chcą ją przyjąć. Są zmuszeni żyć w złudnej nadziei”- mysle ze to jest najwiekszym problemem niewiedza i ignorancja spoleczenstwa na otaczajacy nas swiat.Kolejny wielki problem to masowe oglupianie najmlodszych z nas,kazdy dzieciak ma tableta,laptopa czy innego smart-mozgo-zwala uzywanego tylko i wylacznie do fanu,do rozrywki nie do nauki.Wiekszosc rodzicow tego nie dostrzega ze ich pociechy powoli przemieniaja sie w zombi,staja sie nerwowe,niechetne do zycia w realu bez oglupiaczy. Jakie bedzie spoleczenstwo za najblizsze kilka lat?Trzeba z tym stanowczo walczyc.Media to jedna z najwiekszych zaraz jakie nas spotkaly-oglupiaja ludzi a ludzie jeszcze za to placa!
  Wielkie dzieki za ten portal Panie Robercie,wszystko w jednym miejscu,jak zwykle pierwsza klasa.

 • semperparatus on 31 sierpnia 2016

  „Odrzucimy destrukcyjne wpływy rosyjskie z polskiej gospodarki i polityki”(?)Jak to się ma Panie gospodarzu do głoszonej przez Pana walki z zydowską banksterką…terroryzujaca i okradającą cały świat?Rosja…w sojuszu z Chinami jest alternatywą dla międzynarodowej mafii finansowej…Więc popieranie Rosji jest w interesie ludzi dobrej woli na całym świecie…także w naszym kraju…

 • Robert on 31 sierpnia 2016

  źle Pan spostrzega geopolitykę.
  Bycie pod butem rosyjskim jest wejściem w kolejne bagno. To już było.
  Chce Pan powtórki z rozrywki?
  Czy Pan nie może wyobrazić sobie sytuacji, w której Polska jest suwerennym krajem i współpracuje na tych polach, gdzie ma interesy?
  Na jednym polu z Rosją, na innym z USA, na jeszcze innym z Izraelem itd.

  Przewaga współpracy nad butem polega na samodzielnym podejmowaniu decyzji.

 • semperparatus on 31 sierpnia 2016

  Nie uważam żeby ew.współpraca z Rosją odbywała się na tych samych zasadach co haniebny kolaboracyjny układ podległości wobec USA i całego tzw.”zachodu”…USA dzisiaj jest żandarmem świata,terrorystą państwowym i złodziejem(puszcza w obieg dolary bez pokrycia i zmusza-także przy pomocy środków militarnych-inne kraje świata do ich akceptacji)
  Rosja…mimo,że nie jest krajem idealnym…tylko broni się przed agresją zachodu…A także-próbuje (wraz z Chinami)podważyć złodziejsko-terrorystyczny system dolarowy…oraz jest nośnikiem wartości chrześcijańskich…porzuconych już dzisiaj(na rzecz kultu mamony i doczesnego użycia)w krajach Zachodu…Więc moją odpowiedzią jest:tak,chcę powtórki z rozrywki…czyli sojuszu i współpracy z Rosją…oczywiście na warunkach partnerskich…i uważam,że taki układ byłby możliwy do osiągnięcia…I korzystny dla narodu i Państwa Polskiego…

 • Robert on 31 sierpnia 2016

  Na razie nie ma żadnej współpracy z Rosją, ponieważ rząd PiS stanął po stronie Amerykanów i jest częścią toczącej się wojny.
  Dlatego nie wiadomo, jak odbywałaby się współpraca, czy na uczciwych warunkach, czy Rosja traktowałaby nas jak równorzędnego partnera?

  Chce Pan powtórki z rozrywki…
  Jakiej rozrywki?
  Kiedy współpracowaliśmy z Rosją na warunkach partnerskich?

 • staszek on 31 sierpnia 2016

  W co gra PiS?
  Komu usluguje?
  O co chodzi z tym Sorosem w tvp ?
  Widac ze sa dwa obozy chazarskie(east&west)
  Kaczor to west-pro amerykanin?
  Dlaczego slowianskie narody nie moga sie zjednoczyc z Rosja na czele?
  Bylibysmy swiatowa potega,przy wspolpracy z Chinami nie potrzebowalibysmy zachodu-to on potrzebowalby nas.
  Grupa wyszehradzka?
  Ladna idea lecz czemu(komu) tak naprawde sluzy?
  Tak naprawde to nie wiemy nic, ze zbyt wielu stron pociagane sa sznurki.
  Moim zdaniem Polska prowadzi bardzo niebezpieczna gre dostala na to finanse(500+)itd
  Ladnie ludzi omotali niby wszystko funkcjonuje lepiej,obnazaja poprzedni zlodziejski antypolski rzad daja wspomniane 500 zl na dziecko,bronia kraju przed zalaniem mlodocianych nierobow-niby wszystko super
  A moze te wszystkie wspaniale dobra to tylko przykrywka do duzo wiekszej sprawy jaka moze byc w przyszlosci otwarta zapoczatkowana na Polskich ziemiach wojna East-West?

 • staszek on 31 sierpnia 2016

  Przy ewentualnej wojnie wiedzialbym po czyjej stronie stanac(rosjanie mowia na polakow bratija a na zachodzie sami wiecie..)-na pewno nie zachodu ktory za nic ma bratobojcze walki na Ukrainie i w wielu innych czesciach swiata.
  Co tak naprawde USA chce od Rosji,Chin,Iranu..?
  Wprowadzic swoja ,,demokracje” czyli zgnoic ostatnie w miare samodzielnie myslace narody.
  A co tak naprawde PiS chce od Rosji ???
  Co Polska i Polacy maja do Rosji???

 • widun on 10 września 2016

  Te cztery buty które Pan wskazuje depczą też inne państwa świata, więc to nie jest tylko problem Polski. Przypuszczam też, że Kaczyński nie chce otworzyć zbyt wielu frontów bo to grozi przegraną. Odnośnie propozycji prezydenta Dudy w sprawie frankowiczów – aż wstyd, że nasz prezydent mógł się tak poddać bankierom.

 • Robert on 10 września 2016

  Tak, zgodziłbym się z poglądem, że Kaczyński nie chce walczyć na wielu frontach, gdybym widział symptomy.
  W finansach, jedynym symptomem była chęć pomocy frankowiczom w kampanii prezydenckiej. Na ile były to puste/kłamliwe słowa Dudy, a na ile prawdziwa chęć – czas pokaże.

  W medycynie nie widzę żadnych, nawet maleńkich symptomów walki.

  Obawiam się, że Kaczyński uczy się za wolno od Orbana.
  Jedynym argumentem na pewien optymizm co do walki Kaczyńskiego jest morderstwo Lecha Kaczyńskiego.
  Wiemy kto to zlecił…

 • Homo Sapiens on 12 października 2016

  Miłośnikom sosiiji przypominam, że to bogaty w rope, gaz, złoto, diamęty, węgiel, etc. kraj. Taki bogaty kraj a większość narodu sra do wiader. Podczas wypoczynku za granicą, na swoich jachtach, w swoich samolotach i ociekających złotem apartamentach wierchuszka wciska tym frajerom jaki to zachód jest zły. Jedynym osiągnięciem ewolucyjnym tego bogatego kraju jest MAŁPA SRAJĄCA DO WIADRA!

 • Marion on 13 sierpnia 2017

  dziwny ‚podział’…
  nie lepszy jest podział na okupację: żydowską chazarską, masońską, watykańską?

  Wszystkie obce korporacje to też okupanci, jak ‚sojusznicy’…
  Przecież nie ma już ‚państwowych’ instytucji, jeno zarejestrowane firmy jako spółki w Waszyngtonie.
  Nawet z człowieka zrobiono ‚obywatela’, aby była akcja na Wall Strett, jako zabezpieczenie długu kraju, zaciągniętego przez polityków bez zgody narodu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *