Podsumujmy, co wiemy o zbrodni smoleńskiej?

smoleńsk

Zbrodnie smoleńską dokonano za rządów Platformy. Jej współudział jest oczywisty, choćby z powodu oddania śledztwa Rosji. Działanie Tuska można zrozumieć. Zanurzony jest po uszy, dlatego kłamał, kłamie i będzie kłamał.

Jednak kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć Jarosława Kaczyńskiego i zespół Macierewicza.

Przeciętnie inteligentne dziecko szkoły podstawowej zrozumie, cuchnącą zmowę wokół zbrodni smoleńskiej.

1 – Monitoring na lotnisku

W trakcie wylotu pasażerów samolotu nie działał monitoring na lotnisku wojskowym. Bardzo dziwny zbieg okoliczności. Zdjęcia, które podrzucili nam z rzekomego wyjazdu grupy smoleńskiej, wyglądają mało autentycznie.

Dlaczego o tym fakcie nie mówi zespół Macierewicza?

2 – Mgła na zdjęciach satelitarnych

Profesor Cieszewski w 2013 roku na konferencji smoleńskiej wykazał na zdjęciach satelitarnych zrobionych 5 kwietnia 2010 roku białe plamy dokładnie w tych miejscach, w których były rozrzucone duże części samolotu. W tym czasie nie było śniegu ani mgły.

Jeżeli nałożymy zdjęcia prof. Cieszewskiego na zdjęcia zrobione po katastrofie, to białe plamy przykrywają duże szczątki samolotu. Istnieje prawdopodobieństwo inscenizacji smoleńskiej. W takim założeniu można zrozumieć, dlaczego nie działał monitoring na lotnisku wojskowym. Cała akcja mogła rozegrać się w Warszawie.

Dlaczego zespół Macierewicza nie obali tej teorii?

3 – Wizyta generała USA przed zbrodnią smoleńską

W dniach 7-9 kwietnia 2010 roku przebywał w Warszawie dowódca sił amerykańskich na Bliskim Wschodzie i w Azji Środkowej gen. Davida Petraeusa. L. Kaczyński odznaczył amerykańskiego dowódcę Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP – LINK. 30 czerwca 2011 generał został dyrektorem CIA.

Wiemy, że Amerykanie szpiegują wszystko co się rusza i co myśli.

Dlaczego nie ostrzegli Lecha Kaczyńskiego, aby nie wybierał się do Smoleńska, ponieważ istnieje możliwość zamachu stanu?

Czyżby jeden z ważniejszych generałów armii USA i przyszły dyrektor CIA nie posiadał takich informacji?

Albo mówimy o nieudolności szpiegowskich służb amerykańskich, albo o celowym nieinformowaniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego o zbliżającym się zamachu.

Zbrodnia smoleńska przygotowywana była przez miesiące, dlatego wątpliwa jest niewiedza generała w tym temacie. Skoro został dyrektorem CIA, to musiał mieć dostęp do każdej możliwej wiedzy już wtedy podczas wizyty w Polsce.

Dlaczego Jarosław Kaczyński nie chce odkryć prawdy o Smoleńsku?

Mogę zrozumieć sytuacje, w której pan Kaczyński nie jest w stanie wyjaśnić powyższych punktów, ponieważ ma zakaz polityczny. Wszystkie duże państwa mające dobrze rozwinięte służby specjalne znają prawdę o Smoleńsku. Do tej pory siedzą cicho.

Najbardziej zagadkowym faktem jest postawa Stanów Zjednoczonych.

Skoro chcą zniszczyć Putina, to dlaczego nie upublicznią dowodów na udział Rosji w zbrodni smoleńskiej?

Rozumiem smycz nałożoną na J. Kaczyńskiego, ale nie rozumiem bluzgania się w kłamstwach smoleńskiego zespołu Macierewicza. Skoro nałożyli mu kaganiec na powyższe tematy, to dlaczego ślepo biegnie w jednym kierunku?

Jeżeli chce utrzymać teorie o wybuchach, to proszę bardzo, ale niech nie obraża inteligencji Polaków.

Dopóty Jarosław Kaczyński nie obali powyższych punktów, nie wyjaśni ich przyczyny, nie będzie mówił o tym otwarcie, to bierze jawny udział w matactwie zbrodni smoleńskiej.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie wiesz w co inwestować? Masz problemy biznesowe? Skontaktuj się z nami, a dokonamy analizy twoich inwestycji. Pomogliśmy wielu firmom i inwestorom. Małym i dużym. Zapraszam.  => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Podsumujmy, co wiemy o zbrodni smoleńskiej?”

 • pinger on 21 czerwca 2016

  Bo ten zamach zrobiło CIA przy współpracy z WSI oraz GRU(GRU jest produktem Rothschyldów i powstało za czasów rewolucji bolszewickiej do dzisiaj jest tam masoneria zachodnio syjonistyczna ulokowana) Putin walczy z GRU. Zamach miał wplątać Polske w konflikt z Rosją(zaognić stosunki) Wplątanie Polski w konflikt z Rosją jest jak zwykle na reke wall street i city of London której patronują stare dobrze nam znan klany rodzinne.Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda na to ze to Putin uczestniczył w tym zamachu ale to tylko ma tak wyglądać.On spotkał się z tuskiem(przedstawiciel BND niemieckiego i frakcji bruxelskiej która sciera się z finansjera wall street) na molo i ustalili że będą mówić ze to wypadek jakby zaczeli mówic prawde nikt bym im nie uzwierzył i nawet może doszło by do wojny.

 • pinger on 21 czerwca 2016

  A powód Wojny jest bardzo prosty. Putin odszedł od dolara płacac za gaz i rope nie dolarem a nawet zrobił coś o czym cisza w mediach otóż znacjonalizował BANK ROSJI,rubel jest poza kontrola Rothschyldów a oni takich rzecyz nie wybaczają

 • Marcjan on 28 czerwca 2016

  Dziwne dlaczego J. Kaczyński nie chce ujawnić prawdy o śmierci swego brata? Czy tylko kaganiec polityczny go blokuje czy może obawa, ze sam zginie jak coś powie?

 • Cyprian Polak on 17 grudnia 2017

  Aby zastanawiać się nad postawą Kaczyńskiego i Macierewicza musimy zastanowić się nad tym czy są oni ludźmi niezależnymi czy też nie.
  A jeśli uważamy, ze są niezależnymi to na jakiej podstawie. Że patriotycznie mówią? to za mało.
  O Macierewiczu dużo wiadomo już nie muszę tego rozwijać.
  a Kaczyński?

  Są jeszcze bardziej szokujące rzeczy gdy idzie o Smoleńsk w przypadku Kaczyńskiego niż te wymienione. Niejeden mógłby się zgorszyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *