Planują urwać głowę społeczeństwu

wybory2

Jesienne wybory parlamentarne są dla Polski najważniejszym wydarzeniem politycznym w 2015 roku. Jeżeli przegramy walkę o parlament czyli rzeczywistą władzę nad państwem, to śmiem twierdzić, że mogą złamać nam kolejny raz kręgosłup moralny. 

To już było

Zrobili to w Powstaniu Warszawskim, kiedy koalicjanci odmówili wsparcia walczącej Warszawie, a „dzieła” dokończył Stalin, mordując patriotów polskich. Kolejne złamanie kręgosłupa czyli unicestwienie ruchu społecznego nastąpiło w 1981 roku. Wtedy ostatecznie dokonano ścięcia głowy walczącej Polski. Nastąpiło to podczas przerwania strajku narodowego przez Lecha Wałęsę. Następne kroki czyli stan wojenny i powstanie drugiej, pełnej agentów Solidarności było konsekwencją urwania głowy społeczeństwu => Jak skolonizowali Polskę?

Teraz szykowany jest kolejny plan unicestwienia buntu społecznego.

Jaki jest ich plan?

Próbkę swoich możliwości pokazali w listopadowych wyborach samorządowych. Ewidentnie je sfałszowali. PiS nie protestował. Dopiero po internetowym buncie społecznym, ogłosili mało znaczący marsz.

Protesty do Unii Europejskiej wzbudziły śmiech władzy unijnej, która wybierana jest przez tych, co chcą wdrożyć całkowite niewolnictwo w Polsce. Dzisiaj niewolnictwo nie polega na zakuciu nas w kajdany, tylko na sprzedaniu i zadłużaniu gospodarki. Efektem takich działań jest zubożenie większości społeczeństwa. Inflacja zjada coraz mniejsze dochody, a rząd mami ludzi cyferkami. Ogłaszają sukces, ponieważ deficyt budżetowy wyniesie poniżej 3% ale już nie dodają, że powstał kosztem rabunku niemal 150 mld złotych z OFE. Było to pół roku temu, więc minął wystarczający czas, aby nikt nie pamiętał o dokonanym złodziejstwie.

Innymi słowy zrobili co chcieli. Wszelkie nasze protesty zostały przekute w szyderczy śmiech. Ale mimo wszystko mają problem. Polska ewidentnie się budzi. To już nie jest „bunt nastolatków”, a coraz bardziej zorganizowana opozycja internetowa. O tyle dla nich niebezpieczna, gdyż większość społeczeństwa korzysta z tej formy komunikacji.

Dlatego muszą zrobić wszystko, aby bez względu na metody wygrać wybory parlamentarne.

Co stanie się, gdy wygrają?

Dostaną ostatnie z kluczowych narzędzi, które dobije polski zryw patriotyczny. Obama wyraźnie ogłosił przygotowanie projektu, który „wyreguluje” rynek internetowy => „Obama chce być szeryfem internetu”. Jeżeli wprowadzą takie prawo, to rząd, dumnie ogłosi zaprowadzenie porządku w sieci. Wcześniej na przykład spreparują ataki na  ZUS. Wstrzymają wypłaty emerytur ze względu na ataki hakerskie. Oznajmią, że tylko regulacja międzynarodowa, którą wprowadził nasz koalicjant amerykański, przywróci normalność w kraju. I będzie to ścięcie głowy walczącej Polski.

Bardzo szybko, prawem międzynarodowym wyeliminują wszystkie strony opozycyjne.

Jaki będzie tego efekt?

Po odcięciu społeczeństwa od prawdy pisanej na internetowych stronach, część z buntowników powróci do medialnej papki. Z braku stałego pokarmu, będą jeść sfałszowany przekaz stając się częścią systemu okrągłostołowego.

Czy to jest czarny scenariusz?

Nie, to jest realny scenariusz. Musimy wiedzieć o co walczymy i jakie będą konsekwencje przegranej. To nie tylko utracona branża węglowa czy polskie lasy, ale przegrana wolność słowa, już nie wspomnę o niewolnictwie ekonomicznym.

Co powinniśmy najpierw zrobić?

Pójść na wybory… Tak, wiem, brzmi to banalnie, ale…

Nie ważne jest dzisiaj po deklaracji zamknięcia internetu dla wolności słowa, kto na kogo głosuje. Oczywiście nie mówię tutaj o partiach, które wiele razy nas sprzedały, czyli PO, PSL i SLD. Nie wymieniam PiS, ponieważ osobiście widzę symptomy prawdziwego patriotyzmu pewnej części posłów tej partii. Pytanie jest tylko czy przedostaną się do władzy.

Nie możemy kłócić się z sąsiadem czy ma głosować na takie nazwisko czy inną opozycyjną partię. Jeżeli widzisz, że sąsiad, kolega, koleżanka, rodzina, nie są zadowoleni z PO, to przekonaj ich, by głosowali na wszystkich tylko nie na PO, SLD, PSL.

To jest naszym zadaniem. Przekonać niezadowolonych by ruszyli tyłek i poszli na wybory. Nie kłóć się kto jest lepszy, bo nie ma ideałów. Najważniejsze jest, by odrzucić tych szyderców od władzy. Później będziemy realizować kolejne cele.

Poniższy filmik tłumaczy to dokładnie:

[jwplayer player=”1″ mediaid=”963″]

.
. . Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

P.S. Jeżeli chcesz lepiej zrozumieć ekonomie, historie kolonizacji Polski, historie powstania międzynarodowej finansjery, nowej ekonomii, to zapraszam na stronę SzokWiedzy.pl. Udostępniam kilkadziesiąt raportów, ebooki i …pełne szkolenie „eBiznesmen”.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

29 Responses to “Planują urwać głowę społeczeństwu”

 • Gutek on 29 grudnia 2014

  Wymieniles trzy partie a te pozostale to sa lepsze od tych „brzydkich” ?

  PiS to ta dobra ciocia i stryjek co ma kota ?

  LUDZIE !
  Kiedy WY wreszcie zrozumiecie ,ze KAZDA PARTIA DIABLA WARTA ?
  KIEDY STWORZYCIE POLSKI NARODOWY RUCH BEZPARTYJNYCH ??????????????

  A na rzadzacych lotrow,bandytow i zlodziei to najlepszy sposób : OLAC ICH CIEPLYM MOCZEM ,zas obcych HANDLARZY z ich całym „dobrodziejstwem”
  ZBOJKOTOWAC i już się wynoszą sami z Polski !

  To samo z banksterami – WYBRAC NATYCHMIAST SWOJE PIENIADZE Z OBCYCH BANKOW i bankster pada z kwikiem na pysk !

  Ile jeszcze będziecie ciac sieczkę w internecie zamiast jednoczyć się oddolnie POLAK z POLAKIEM a nie z mieszancem nieślubnego loza ???

  Już wam szykują nastepna zmiane pokoleniowa swoich mieszancow swietnie zakamuflowanych w niby „polskich” ruchach narodowych odnowy debilizmu narodowego i z pięknymi polskimi nazwiskami od kowali i nowobogackich wzietych !!!

  OLAC TAKIE RUCHY i ICH WYBORY !
  Popatrzcie kto w tych ruchach „winniczkowo-kowalskich” jest .
  POLSKA MA BYC POLSKA a nie żydowsko-niemiecka mieszanka krwi !!!

  Konczyc pisanie i ciecie sieczki brac się za dzialalnosc oddolna ,realna w ruchach POLSKIEJ CZYSTEJ KRWI !
  Sprawdzic działaczy i ich doradcow czy sa POLAKAMI rzeczywiście do piątego pokolenia i jakie maja swoje życiorysy !
  Co znowu się wam rodza mazowieckie ,gieremkowskie,michnikowskie,walesowskie pokolenia i kolejne mamienia ???

  Na koniec pytanie :
  Jestes Robercie Brzoza zwolennikiem PiS-dzielcow ?
  Jeżeli tak to wiedz,ze nie tylko ty błądzisz ale inni z toba ,którym zalozono klapki na oczy i zahipnotyzowano,byc może nawet opłacono za agitke .

  POLSKE TRZEBA PRZESTRAJAC z POLIN NA POLSKE ale NIE NA ZYDO-NIEMIECKO-UKRAINSKA NUTE lecz NA POLSKIE INSTRUMENTY i ZAGRAC LOTROM , ZLODZIEJOM i MORDERCOM wpierw POLONEZA a potem POLKE i OBERKA !!!

  BADZ POLAKIEM i MIEJ OBOWIAZKI POLSKIE KAZDA/KAZDY POLKO i POLAKU,NIE SLUCHAJ PODSZEPTOW DZIECI DIABLA i PLEMIENIA ZMIJOWEGO !

  POLSKA DO POLAKOW NALEZY !!!

  Niech nikt cie już nie mami obiecankami i gruszkami na wierzbie.
  Kalksteiny już byli przy władzy,czas na POLAKOW CZYSTEJ POLSKIEJ KRWI we WLASNEJ OJCZYZNIE POLSCE !!!

  Sa pytania ?
  Chetnie odpowiem i wyjasnie jaie to nowe mamienie jest grane i co/jak się tańczy przy muzyce żydowskich cymbalistów i ich perkusistow .

 • Jan Sposób on 29 grudnia 2014

  Rodacy, Przyjaciele

  Z Nowym Rokiem Ruch Oburzonych rusza z inicjatywą „Nowy Prezydent”.
  Projekt ten ma na celu wyłonienie kandydata na prezydenta jako osoby zupełnie nowej, nie związanej z obecnym układem władzy, ale takiej, która będzie najlepiej reprezentować interesy Narodu i kraju, będzie gwarantem niezbędnych przemian, jakie czekają Polskę w najbliższych latach.
  Projekt „Nowy Prezydent” to etap horyzontalnego celu, jakim
  wyłonienie Sejmu RP w oparciu o nową ordynacje wyborczą.

  Ostatnie wybory ujawniły istny burdel, jaki wyborom towarzyszy. Skutki takich wyborów widzimy w funkcjonowaniu państwa. Uważamy, że nowe jednomandatowe okręgi wyborcze dają możliwość rzeczywistej reprezentacji Narodu w parlamencie, a ponadto obligatoryjność referendum w ważnych dla państwa sprawach umożliwia bezpośrednie sprawowanie władzy suwerena, jakim zgodnie z konstytucją jest Naród.
  Nasz prezydent będzie mógł, jeszcze w tej kadencji Sejmu wnieść projekt nowej ustawy prawo wyborcze. Jeżeli się nie uda nam wybrać takiego prezydenta, bo jako Naród nie dojrzeliśmy jeszcze do jedności, zabraknie woli lub czasu do zorganizowania się, pozostaną nam inne formy walki o ludzką godność i obywatelskie prawa.
  Pozostanie nam wywieranie presji na Parlament by dokonał takiej zmiany. Podejmiemy różne formy walki o nasze prawa, a walkę tę będziemy prowadzili tak długo, aż uzyskamy zamierzony efekt. Jeżeli Sejm tej kadencji nie dokona istotnych zmian ordynacji, nie cofniemy się przed totalnym bojkotem wyborów i wprowadzeniem alternatywnej władzy zwierzchniej Narodu.
  Wzywamy każdą Polkę i każdego Polaka, by wniósł do naszej wspólnej pracy tyle, na ile go stać. Nie dokonamy tego bez wspólnego wysiłku całego Narodu.
  Potrzebna jest praca, niezbędne są pieniądze.
  Każde wybory, każda akcja protestacyjna – generują koszty. Jeśli te pieniądze pochodzą z zewnątrz, jak to było na Ukrainie, rozgrywane są wtedy interesy zewnętrznych mocodawców. Jeśli na wybory pieniądze wykłada partia, to tylko po to by umocnić swoich przywódców i ich klakierów. Mamy prawo obawiać się, że jeśli na naszej scenie politycznej pojawi się nowa partia, będą stały za nią sponsorzy, mający swoje interesy.
  Co należy zatem zrobić?
  Niech każdy, do kogo dotrze ta informacja zorganizuje wokół siebie grupę 3-5 osób. Taka grupa to Podstawowy Zespól Organizacyjny Ruchu Oburzonych w danej gminie, miejscowości czy dzielnicy. Nie odtworzymy dawnego zrywu Solidarności, nie ma już takich zakładów pracy, związki zawodowe stały się zakładnikiem systemu, a w miejscu pracy ludzie boją się podnieść głowę, z obawy przed utratą źródła utrzymania. Pozostają nam osobiste, przyjacielskie lub rodzinne kontakty.
  Podstawowy Zespól Organizacyjny jest podstawą naszego projektu „Nowy Prezydent”. Działania związane z wyborami prezydenckimi rozpoczniemy wtedy, gdy w całym kraju, do końca stycznia takie zespoły powstaną. Zadania takiego zespołu są następujące:
  1. Zebranie podpisów poparcia dla kandydata na prezydenta
  2. Dokonanie zbiórki pieniędzy (np. po 10 zł od obywatela, popierającego kandydata)
  3. Przekazywanie bieżących informacji o rozwoju projektu oraz innych działaniach naszego ruchu.
  4. Aktywny udział w wyborach, wyłonienie kandydatów w Jednomandatowych Okręgach Wyborczych, kandydatów do wszystkich komisji obwodowych i mężów zaufania.
  5. Udział w organizacji lokalnych protestów, wspieranie innych form społecznego niezadowolenia w skali kraju.
  6. Przygotowywanie klimatu do ewentualnego wprowadzenia Władzy Zwierzchniej Narodu w lokalnych społecznościach
  7. Wyłanianie nowych elit do życia politycznego, społecznego i gospodarczego. Dosyć wyganiania młodych ludzi na emigrację, ci ludzie maja swoje miejsce w kraju!
  Przyjaciele, do każdej akcji i każdego człowieka można podejść z rezerwą i nieufnością, bo powodów nie brakuje i każdy z nas ma jakieś negatywne odniesienia. Lecz do cholery nie można wiecznie narzekać, czekać na kogoś, kto nas wybawi. Gdyby dziś Chrystus się pojawił, też byśmy Go pewnie ukrzyżowali. Nie czekaj, aż ktoś zapewni Ci pracę, godne życie i bezpieczeństwo bliskich. Tak nie ma, dziś wszyscy walczą o Twoja duszę – o to, czy zaakceptujesz Nowy Porządek Świata i zniewolenie (to nie wymaga wysiłku myślenia, wystarczy oglądać telewizję), czy też weźmiesz odpowiedzialność za swój los i za bliskich.

  Jeśli jesteś gotowy/gotowa, zdeterminowana i odpowiedzialna/ za podjęte zobowiązanie, wyślij zwrotną informację, podając miejscowość (gminę) oraz dane kontaktowe (e-mail, telefon). Proszę zalogować się na stronie https://www.oburzeni.org.pl, by otrzymywać bieżące informacje w formie dziennika internetowego.

  Pamiętaj!
  Nasza akcja rozpocznie się wtedy, gdy w całym kraju będą ludzie, zainteresowani naszym projektem. Więc nie oglądaj się na innych – jeśli nas będzie za mało, to znaczy że już przegraliśmy.

 • Gutek on 29 grudnia 2014

  Czlowieku !
  Bron cie Boze przez internet tworzyć ruchy narodowe ,internet jest HYCLEM lub rybakiem z siecia !
  Powiedz ludziom niech się jednocza NA TAJNYCH ZEBRANIACH,niech sla wici i motyle miedzy sobą,POLSKA i SWIAT jest dzisiaj i będzie nadal IWIGILOWANA,PODSLUCHIWANA,NAMIERZANA i UNICESTWIANA miedzy innymi przez telefon i internet oraz wszędobylskie kamery i sprzet elektroniczny (une slysza i czuja nawet twoje pier….nie i je…nie !!!

  Co do wyboru prezydenta to wiedz,ze p-rezydent to znaczy tyle dzisiaj co babka klozetowa i ma tyle do powiedzenai i słuchania co w klozecie można mowic i uslyszec a nawet poczuc .

  NAM POLAKOW TRZEBA WYBRAC POLSKI PARLAMENT i NAPISAC POLSKA KONSTYTUCJE,ktora już dziś można (projekty) tworzyć przez internet i ja ulepszac/podpowiadac glosem wszystkich .

  WPIERW WYBRAC CIALO USTAWODAWCZE a potem WYKONAWCZE , a następnie „dac wolne do odwołania” władzom sadowniczym,ktore dzisiaj NIE SLUZA POLAKOM i pochodzą z obcych wrogich nam cial.

  Zrozumiano ?

 • alicja on 29 grudnia 2014

  Niestety obawiam sie ze nasze protesty , wybory i tak nie maja znaczenia, spoleczenstwo nic nie moze, a wladze sie zmieniaja i nigdy wladcy tego swiata , rzady nie beda dzialaly w interesie prostych , szarych obywateli, tak uwazam i mysle ze trzeba zyc w takim systemie jaki jest i jaki nadejdzie , czlowiek nie zaprowadzi sprawiedliwosci na swiecie, smutna prawda

 • Robert on 29 grudnia 2014

  Bardzo mi przykro, ale nie wystarczy napisać odezwę i piękne hasła.
  To już było.
  Proszę mi wierzyć ja też tak umiem.

  Skończmy z tymi hasłami i proszę podać, jak wejść do sejmu.

  1 – Budować nową partie – wiesz ile jest ruchów oddolnych, chyba już setki. I co z tego, zmieniło się coś.
  Założenie partii, to najmniejszy problem, później jest pod górkę – brak pieniędzy.

  Masz pomysł na zdobycie setek tysięcy, a później więcej?
  Ludzie nie chcą dawać pieniędzy, a nikt nie będzie pracował za darmo.

  2 – Możesz pisać cuda z wykrzyknikami, ale to i tak nie zmieni podstawowego faktu: aby wejść do sejmu, trzeba to zrobić przez PiS.
  Nie można zwalczać PiS-u, ponieważ jeżeli nastroszą piórka to bardzo łatwo powtórzą wybory samorządowe.

 • Robert on 29 grudnia 2014

  Alicjo my nie walczymy o sprawiedliwość na świecie, bo jej nie ma.
  My walczymy o sprawiedliwość w Polsce, a to już można zrobić.

 • Robert on 29 grudnia 2014

  Ty jak i sporo ludzi, którzy piszą do mnie zaczynacie od tyłu.
  Pisanie konstytucji, obsadzenie stołków.
  Znam dziesiątki organizacji/partii z pięknymi konstytucjami, ba nawet miałem obdzielone funkcje w tych partiach.

  I po co to wszystko, jak nie mieli ludzi?

  Zacząć należy od przekonywania Polaków w internecie, ponieważ na ulicy Cię nikt nie wysłucha.
  Każda partia powinna poznać działanie ebiznesu i tymi metodami budować grupę ludzi.

  Na Konstytucje i szczegółowe programy będzie czas. Najpierw trzeba zjednywać ludzi i budować finanse.

  Bez tego, szkoda cokolwiek zaczynać.

 • Jan Sposób on 29 grudnia 2014

  Guciu Kochany
  Twoja wypowiedź, godna mędrca, aczkolwiek mało oryginalna. Ruch Oburzonych nie jest organizacją internetową, ale bytem rzeczywistym. Faktem jest, że wszyscy ludzie aktywni, stanowiący jakiekolwiek zagrożenie dla systemu są inwigilowani – czy to jest internet, kamery, telefony czy agenci udający przyjaciół albo trolle – to nie ma znaczenia. W tychże jednak służbach są też normalni ludzie, większość z nich myśli zwyczajnie po ludzku, po polsku i po bożemu. Pracują, podobnie jak wielu z księży – dla pieniędzy. I nie ma znaczenia, czy mocodawcą jest żydowski Sanhedryn czy katolicki Watykan – pieniądze nie śmierdzą. Ci ludzie też chcieliby żyć w normalnym świecie.
  Nie mając źródeł finansowania, jakie miała chociażby Solidarność, nie mając mediów – słusznym wydaje się być wykorzystanie internetu, póki jeszcze jest wolny. A wolności w nim coraz mniej. Już od 25 grudnia nie mogę do Ciebie wysyłać korespondencji mailowej, jeśli nie wyrazisz na to zgody. Ale właśnie poprzez internet mogliśmy się spotkać i wymienić swoje poglądy. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś dalej rozsyłał wici i motyle tam, dokąd potrafisz dotrzeć, bo jest wielu, którzy z internetu nie korzystają. Zauważ, że już Wyspiański pisał o takim, co miał Złoty Róg i rozsyłał wici, ale ludzie dalej spali chocholim snem. Wiedz żeby Naród obudzić, trzeba zastosować różne formy.
  Co do prezydenta to pozwolę sobie mieć inne zdanie, bo choćby na przykładzie jaśnie na panującego – może wiele. Albo zacementuje panujący układ, albo poczyni w nim wielkie wyłomy, co może dokończyć Parlament, na który Prezydent ma niemały wpływ. Nie należy zapominać o resortach siłowych i osobach, których mianuje. Pytanie zasadnicze jest takie, czyje interesy Prezydent będzie reprezentował.
  Jeśli masz metodę, jak wyłonić Parlament, który będzie autentycznym głosem Narodu, a przy tym zapewni temuż Narodowi konstytucyjnie przynależne mu prawo władzy zwierzchniej, realizowanej choćby nw formie referendum, to to zrób. Bo kontestować czyjeś działania tylko po to, by pokazać swoje „widzi mi się”, to niczemu nie służy, wręcz jest to wrogie działanie.

 • Robert on 29 grudnia 2014

  Podoba mi się Janie Twoja wypowiedź, ponieważ jest realna i praktyczny.

  Ten tylko nie wie, jaka ciężko jest osiągnąć jakiś wynik, kto żmudnie, dzień w dzień nie pracuje.
  I tu nie pije do Gutka, bo przecież sam bardzo fajnie działa w internecie.

 • Gutek on 29 grudnia 2014

  Panie i Panowie !
  Jeżeli już chcemy „uprawiac patriotyzm” (przez male „p”) to zacznijmy od rasizmu (tak ,tak od RASIZMU).
  Czy zastanawialiście się ,które narody sa najbardziej rasistowskie ?
  Nie obawiajmy się okreslen RASISTA,ANTYSEMITA,ANTYNIEMIEC,ANTYPOLAK,
  ANTYROSJANIN i każdy INNY ANTY PRZECIW POLSCE i POLAKOM !!!
  Ja osobiście jestem doświadczonym/wyuczonym „rasista”,ktory swe zycie wiedzie na drugim już kontynencie i w drugim IMPERIUM .
  I nie obawiam się,ze Robert lub ktoś inny „wspierający” Roberta nazwie mnie rasista z dodatkiem antysemita lub innym ANTY,malo tego on czy ktoś „czuwający na polityczna poprawnoscia” doniesie do Lig Znieslawiania .

  Czy nie zauważacie RASIZMU WSROD ZYDOW ?
  Wiec co, nie mogę brac zlego przykładu od Zydow i Niemcow,ktory we mnie jest wtlaczany ???
  A dlaczego by nie ?
  Czy ja mam w kogos chlebem gdy ten we mnie batem lub kamieniem ,mało tego NARZUCA MI SWOJA WOLE ???

  To co jest w końcu do jasnej i niespodziewanej cholery ?
  Jestem jakims takim i owakim gdy ktoś mnie lub innych, o/za swoje racje nazywa talmudycznie zwierzęciem ?
  Wiec się jemu odwdzięczam,bo to ON/TEN/TA zmusza mnie do bycia dajmy na to RASISTA czy ANTYSEMITA !!!
  Co to mnie nie wolno nauczyć się i stosować „oko za oko…” ?

  Odplacam „pięknym za nadobne” i nic więcej .
  Przy tym dodaje ,ze zarowno moi Sp.RODZICE ,jak i ja nie raz w zyciu pomogłem SEMITOM w tym Zydom (rodzice nawet przechowali „icka”) ,ja na Zydow i u Zydow pracowałem w wieku nie emerytalnym i na własnej skorze przekonałem się KTO JEST KTO i JAKI STOSUNEK MA DO MNIE i WIEKSZOSCI POLAKOW !
  Wiec przestancie bajac o jakiś wsparciach dla PiS-dzielcow obiecującym wam zydowski raj na ziemi,takze innej mieniącej się „polskiej” zlobopodobnej partyji z przewodnictwem ryji !!!
  Co dobrego dla Polski zrobili Kaczynscy,macie odwage napisac ?
  KTO WCISNAL NAS DO JEWROKOLCHOZU,macie odwage powiedzieć/napisac bez wybielania się i „redakcyjnych ubezpieczeń” ?
  Co zrobili inni PARTYJNIACY zydo-ukrainsko-bolszewicko-niemieckich partii ????????????????
  Czy Jaroslaw Kaczynski nie pognal na banderowski majdan i Polacy maja mu ufac ,a może on pochodzi od banderowcow i wyssal z mlekiem matki banderyzm ???

  WIEC KOMU,TAKIE PARTIE SLUZA (PiS Zydom,PO Niemcom) ,sa „polskie” a jakze ,bo wszędzie ,gdzie plemie zmijowe i dzieci diabla wmieszali się w rdzenne narody,sa „narodowe z odpowiednimi dobranymi nazwiskami” – czy tak ?

  POLSKA MOZE ISTNIEC BEZ ZYDO-NIEMIECKICH PARTII i IM PODOBNYCH !!!
  POLSKA DA SIE RZADZIC BEZPARTYJNIE, tylko trzeba
  ABY NAM SIE CHCIALO CHCIEC wychodząc z przed komputera do ZYWYCH POLAKOW a nie do MIESZANCOW OBCEJ KRWI !

  Innej drogi niema aby POLSKA BYLA POLSKA !
  Przestancie wiec bałamucic ludzi partiami przy pomocy dobrze wykształconych propagandzistow ale za to z durnymi przywódcami typu „bolek” i jemu podobnych mieszancow.

  Żaden MADRY POLAK NIE DA SIE JUZ NABRAC na Matke Boska w klapie lacha i obiecanki ,baaa udawania wielce religijnych „polakow” z obrzezanym interesem w gaciach !!!

  Koniec-kropka.

 • Robert on 29 grudnia 2014

  Ja nie piszę o zaufaniu tylko o nie zwalczaniu.

  Zostawmy PiS w spokoju on ma swoich zwolenników. Poczekajmy do wyborów. Jeżeli przehandlują je to będzie ich koniec. Dzisiaj jest cień nadziei.

  Kiedyś marzyłem, aby PiS czy inna partia zdobyła większość, dzisiaj po ostatnich wyborach byłoby to szkodliwe dla Polski.
  Partia Orbana to zlepek innych partii, a wcześniej zbudowali całe podziemie internetowe i pozainternetowe. Dla Polski jest podobne rozwiązanie.

  Dzisiaj największym zagrożeniem dla Polski są żydzi rodzin bankowych. To ich należy wyrzucić z polityki.
  Błędem jest wkładanie ich do jednego worka.
  Stąd tyle nienawiści i błędnych ocen.

 • sceptyk on 29 grudnia 2014

  Gutek ma rację, naszym pradziadom narzucili żydowskiego Boga, i że ich naród jest wybrany i tylko ich Bóg jest ten największy prawdziwy. Człowiek myślący od razu zauważy, że to jakieś brednie wmawiane przez pokolenia i programowanie najmłodszych maluczkich. Tak samo jak muzułmanie programują swoje pociechy od najmłodszych lat wpajając im koran, czy żydzi ortodoksyjni wpajając im tore czy kabałe. Równie dobrze można wierzyć w Boga Roda, bo przecież dla Boga nazwa nie ma znaczenia, jest tak mądry. Ale pewne nawyki i przekonania trudno zmienić w pewnym wieku lub ich się już nie zmieni. Dla mnie YHWH to wymysł jednego narodu, aby ogłupić inne plemiona i wpoić im swoje zasady moralne w formie przestrogi przed piekłem. Diabeł też został wymyślony, aby zastraszać niewiernych, we wszystkich kulturach, to był zawsze świat zmarłych duchów, złych bytów, demonów. Czyli wielość zła, tego wszystkiego co się nagromadziło po śmierci złych ludzi, osoba zła, stawała się po śmierci jak by takim diabłem, demonem. Więc tak jak judaizm religia hybrydowa pozbierała wiele rzeczy z innych wierzeń tworząc Monoteizm jednego Boga, bo to wydawało się najrozsądniejsze. Tak samo więc powstał Lucyfer, Diabeł, Szatan jako postać sprowadzona do jednej osoby, jako wróg ludzi i Boga. Ale dzisiaj wielu ludzi tak może napisać, kiedyś osoby co uświadamiały innych palono na stosie jako heretyków lub kamienowano za bluźnierstwo. Dziś jest większa swoboda i wolność słowa. Niestety ci co chcą zlikwidować KK, chcą wprowadzić lepszą nową może nie religię ale sposób życia NEW AGE, czyli kolejne zniewolenie człowieka duchowe i podporządkowanie się kolejnej instytucji i włodarzą finansjery. Znowu ktoś chce by ludzie żyli według ich praw i własnego widzimisię które jest zgodne z ich nakazami. Prawda jest taka, że nikt nie ma pojęcia o niczym, po co żyje, na co został stworzony, kto to uczynił i czego od nas chce. Najrozsądniej jest przedłużać gatunek ludzki i opiekować się potomstwem, czasem najprostsze rzeczy i podglądanie natury, zna więcej odpowiedzi niż byśmy chcieli dostać, szukając po całym wszechświecie. Raczej w tym życiu na Ziemi się tego tak szybko nie dowiemy lub nigdy to się nie stanie.

 • Przemyslaw Mach on 29 grudnia 2014

  tylko pytanie co dzisiejsi żydzi mają wspólnego z biblią i z jej spisaniem kilka tysięcy lat temu oni się tylko podszywają pod żydów ludzie nie mogą zrozumieć że biblijni żydzi już nie istnieją bo zostali zniszczeni i wyczyszczeni na tej planecie to są zwykli azjaci którzy prawdziwego żyda na oczy nie widzieli a po za tym jak ktoś chcę udowodnić że biblia jest nie prawdziwa to proszę o konkretne dowody historyczne i archeologiczne że tak na prawdę jest bo wszyscy zarzucają że to są różne mitologie połączone w jedną księgę badania archeologiczne potwierdziły że biblia jest autentyczna a nie wymyślona przez ludzi którzy chcą kontrolować świat i narzucić ludziom żeby wierzyli w jednego Boga głupia i bezmyślna wiara to ta która mówi o wielobóstwie bo na zdrowy rozum po co we wszechświecie wielu bogów gdzie jedni umierają drudzy się rodzą są dobrzy i żli bogowie teraz w internecie panuje moda na kulturę słowiańską którą ludzie badają po łebkach i łykają jak pelikany wszystko w to co wierzyli przodkowie na naszych ziemiach polak to taka osoba która wszystko krytykuje ale sama nie chce niczego zbadać czy w to co wierzą inni naprawdę może być prawdziwe to pokazuje jacy polacy są głupi bezmyślni i ślepi na szczęście ten stan długo utrzymywać się nie będzie bo polska zniknie z map świata naród który tak postępuje a nic nie robi nie może długo utrzymać się na arenie międzynarodowej chcemy zmieniać świat zacznijmy od siebie a nie oskarżać wszystkich o wszystko to że ludzie którzy rządzą światem są żli to nie oznacza że my musimy być tacy sami jak oni i tak samo bezmyślnie postępować

 • Gutek on 29 grudnia 2014

  Tak ,w tym zyciu NIKT NIE POZNAL do tej pory TEGO co kieruje CALYM WSZECHSWIATEM .
  Uzurpowanie sobie wybraństwa ,mało tego uważających się za „bogów ziemskich” SWIADCZY o tym jak SA ONI ZAKLAMANI i na kłamstwie buduja swój byt .

  W odpowiedzi gospodarzowi portalu jeszcze tylko dodam ,ze zrodzeni z matki ZYDOWKI nie roznia się wiele miedzy sobą ,natomiast z Zyda ojca i nie-zydowki bywa ich zmienność w czasie ich zycia , nie przecze,ze można wśród nich spotkać i dobrych ludzi,to sa jednak istoty zywe mieszanej krwi ,bywaja nimi nawet prezydenci i przywódcy narodow ,u których odzywa się SUMIENIE lub NIE MA GO WCALE .
  Podtwierdzone to jest historycznie !

  Przez ponad PIEC TYSIECY LAT ZYDZI MIESZALI KREW Z INNYMI NARODAMI i czynia to nadal .
  Sa nie tylko obdarzeni sprytem i przebiegloscia ale również „niezaspokojona chcica sexu” ,na to tez sa dowody z zycia wziete !

  Oswiadczam,ze NIE JESTEM WROGIEM DOBRYCH LUDZI obojętnie z jakiego wywodzą się narodu ,także do tych co potrafią się przyznać do wyrządzonego zla i zlo to naprawili,stali się dobrymi LUDZMI !!!

  Wszyscy mogą zbladzic ,a później znaleźć dobra droge zycia, ZYC UCZCIWIE,SPRAWIEDLIWIE i w PRAWDZIE,nie mieszając do tego BOGA czy bogów nie podpierając się żadna religia i wciskaniem jej na sile.

  RELIGIA i WIARA ,jak i każdy swiatopoglad jest indywidualna sprawa DOROSLEGO i PRAWIDLOWO ROZUMUJACEGO CZLOWIEKA !

  Zadnego swiatopogladu,wierzen,religii oraz ustroju politycznego NIKT NIKOMU NIE MOZE NARZUCAC a tym bardziej NIEWOLIC i STWARZAC MU RESTRYKCJE !

  A co się dzialo i dziś dzieje ?
  KOMU POTRZEBNE SA UNIE i „JEWROKOLCHOZY” ,
  KTO SIE NA TYM BOGACI a KTO BIEDNIEJE ???

  Jakim prawem ma ktoś moja Ojczyzne i moja rodzine zadluzac,brac pozyczki i nimi mnie obciazac ?

  Jakim prawem ma ktoś PRYWATYZOWAC DOBRA MATERIALNE NARODOWE bez ZGODY CALEGO NARODU ?
  ZA CO CHCA ZYDZI ODSZKODOWAN OD POLAKOW ???

  Jakim prawem ktoś jedzie na majdan i wrzeszczy chwala banderowcom ,mało tego wspiera ich na rozne sposoby ?

  Jakim prawem ktoś tworzy jakies brygady międzynarodowe jak obecnie nie dorosły do wojska Siemoniak lub wysylac POLSKICH ZOLNIERZY na bandyckie misje ???

  Pytan i stwierdzen jest więcej ale te należy zadawać POSLOM i SENATOROM na swoich terenach ,jednocześnie przestrzec ich przed debilnym glosowaniem w naszym imieniu.

  Sejm czy Senat to nie tylko ci co tam zasiadają i naciskają przyciski podczas glosowan ale SEJMEM i SENATEM
  JESTESMY MY WSZYSCY POLACY WE WLASNEJ OJCZYZNIE POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!

  POLSKA NALEZY DO POLAKOW i kazde nia kupczenie to ZDRADA NARODOWA !!!

  ZDRAJCOW OSADZIC i PUBLICZNIE POWIESIC !!!

 • Gutek on 29 grudnia 2014

  Przemyslawie !
  Proszę nie prorokować/zakladac intencji ,ze Polska zniknie z map i nie stwarzać NIEMOCY !

  POLSKA BYLA ,JEST i BEDZIE
  GDY TYLKO Z NIEJ PRZYBLEDOW UBEDZIE !!!

  W pierwszej kolejności trzeba Izraelitom odebrać zarzadzanie POLSKIMI WODOCIAGAMI i MEDIAMI !

  Wode truja chemia ,a mediami POLSKI ROZUM !!!

 • Jan Sposób on 29 grudnia 2014

  POLSKA NALEZY DO POLAKOW i kazde nia kupczenie to ZDRADA NARODOWA !!!

  ZDRAJCOW OSADZIC i PUBLICZNIE POWIESIC !!!

  Litości, słyszymy to pianie w całym Internecie. Każdego dnia!
  Tylko czemu nie ma tych, co tę Polskę wezmą w swoje odpowiedzialne ręce, by zarządzać, pielęgnować tę ziemię, jak się pielęgnuje przydomowy ogródek? Gdzie są te elity, absolwenci uniwersytetów, synowie i wnukowie tych, co za tę Ziemię oddali najwyższe ofiary? Ciągle tylko – to wszystko przez tych żydów, a ja się pytam – gdzie my są. Czemu nie jesteśmy od nich mądrzejsi, bardziej zmotywowani, zjednoczeni, solidarni i wzajemnie się wspierający? Czemu wśród nas nie ma szacunku dla tych, co chcą dobra Polski i naszego Narodu?. Czemu dajemy się nabierać na fałszywych proroków, a podkładamy świnie uczciwym Polakom? Zachodzę wtedy w głowę i zastanawiam się – ilu nas jest w tej zbiorowości – w polskim społeczeństwie. Czy jesteśmy Europejczykami i sprawy narodowe nam wiszą? Czy jesteśmy zakładnikami żydowskiego imperium finansowego, a przy tym tak zniewoleni, że boimy się własnych słów, a nawet myśli. Czy może jak zgłodniałe psy, które będą służyły każdemu za kawałek chleba.
  To podstawowe pytania, bo od ich poznania zależy decyzja – czy da się jeszcze coś z tym zrobić, czy lepiej przyjąć propozycje nie do odrzucenia – czyli budować Nowy Porządek Świata. I zamiast zniechęcać mnie bym podejmował budować jakiś ruch niepoprawnie myślących, lepiej powiedz drogi Czytelniku – w czym moż0esz pomóc!

 • Gutek on 29 grudnia 2014

  Pytasz : „Czemu nie ma tych co……. ” ,a no wlasnie ,gdzie się podzieli – poumierali,wyjechali,zamordowali ich ,wystraszyli ?
  A może narobiono w Polsce nieudacznikow ?
  albo
  pozostali już tylko ci mieszanej krwi z obywatelstwem polskim i każdego dnia przybywający nowi obywatele polscy,ktorzy się dopiero ucza jezyka polskiego ?!

  „Janie – myslacy na swój sposób”,mieszkasz w Polsce ,wiec zrob gruntowna analizę drzew rodowych obywateli polskich a będziesz miał odpowiedz .
  Zapomniales ,ze Polska była i jest pomostem/mostem miedzy Wschodem i Zachodem ,przez który przewalaly się nawaly wojenne a Polki były gwałcone ?
  A teraz nowobogaccy co wyprawiają jak mloda Polka chce u nich podjac prace, nie przechodzi „sexproby” u obcego ogiera ?
  Pogadales z nimi,z tymi co chciały dostać dobra prace wiesz jakie miały propozycje ?
  Chyba nie żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości i wiesz co jeszcze w Polsce jest POLSKIE.
  To ja stary dziadek mam przyjechać do Polski i gwałcicieli rozliczać,lac po jadrach ?
  Do takiej Polski gdzie syn ojca i matke morduje ,bo tak został wychowany i wyedukowany przez szkoły,gimnazja,licea,uniwerystety przejete przez obcych i ich programy nauczania NISZCZACE POLSKA MLODZIEZ !
  To dzisiaj rodzice maja się bac własnych dzieci,ktorzy na haju z zimna krwia mordują bo gowniarzom wcześniej zabroniono klapsa dac w dupe,bo na policje doniesie ,ojca zamkna lub rodzicom dzieci zabiorą i powierza opieke nad nimi ,komu (?) homosexualistom ,którzy za to będą mieć niezla kase !
  GDZIE SPRZECIW OGOLNOPOLSKI na takie wychowanie i edukacje ?
  Co zrobiono z Lepperem gdy sprzeciwil się lotrom i z mównicy sejmowej im wygarnal . Co zrobiono z R.Giertychem gdy był ministrem (MEN) ?

  Ale przestańmy pytac ,czas na odpowiedzi .
  Jan pyta kto uczciwym Polakom podkłada swinie .
  To nie Polacy Polakom pdkladaja swinie ,to nie Polak wkłada polska flage publicznie w TV w lajno.
  CZYNIA TO MIESZANCY i OBCE NAJDUCHY z obywatelstwem polskim zagniezdzeni w Polsce !!!

  Pyta o finanse i dobrze ale GDZIE SA POLSKIE BANKI w Polsce ,kto je ma zakladac emigranci za gleboka,czy plytsza woda,czy slac ,przywozić kase i nieść je do żydowskiego lub niemieckiego banku w Polsce ?!
  A weź jeden z drugim zyjacy w Polsce wybierz od banksterow swe pieniądze i zanieść te pieniądze do zalozonej choćby POLSKIEJ KASY ZAPOMOGOWO-POZYCZKOWEJ – sa takie ?
  Co nie potraficie się WY MLODZI i w SILE WIEKU skrzyknąć w dobrych sprawach,WASZYCH POLSKICH SPRAWACH ???

  A jak bida to musisz isc do niemca czy zyda ?
  Nie ,nie musisz,zacisnij pasa ,weź narzędzia proste ,idz w pole po dziadkach i ojcach i produkuj zywnosc dla siebie i najbliższych,wcale nie musisz nia handlowac zrob wymienność towarowa ,zabronią ci tego ,czego się obawiasz,ze raczki pobrudzisz sobie ziemia,gnojem będziesz smierdzial ,lepsza jest obca trucizna i gowna zapakowane w sreberka ???
  NIKT CIE NIE ZMUSZA BYC NIEWOLNIKIEM a tym bardziej sluzacym podcierajacym starym zydom i niemcom du.y !
  Gdy nie bedziesz do nich lazl po wszystko sami z Polski się wyniosą .

 • Jan Sposób on 30 grudnia 2014

  Szanowny Panie Gutku
  Ja tez jestem dziadkiem, ale nie wyjechałem z Ojczyzny i tak jak potrafiłem produkowałem żywność dla siebie i rodziny, wychowałem dzieci, które nie szukają szczęścia po świecie, ale w swoim kraju założyły rodziny. Urodziłem się w czasach stalinowskich, przeżyłem Gomułkę i Gierka, dziś wobec dzieci i wnuków czuję powinność, że coś powinienem po sobie zostawić – a no to, żeby mogli uczciwie żyć na własnej ziemi. Więc Twoje dziadku nauki, kierowane pod moim adresem, są lekko chybione. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

 • nadia on 30 grudnia 2014

  Polecam przeczytac sobie ciekawy artykul o tym co nas czeka lada chwila:

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschildowie-wprowadzaja-globalny-komunizm-przy-uzyciu-miedzynarodowego-funduszu-walutowego-i-onz-2014-12

 • Marek > on 30 grudnia 2014

  Gutek ma rację przypominam: A słowo ciałem się stało!

  wszystko co mówimy i myślimy nie zależnie czy ma
  pozytywną intencję czy nie materializuję się proszę
  dla nieświadomych:

  https://swietageometria.info/filmy/138-the-water-pl

  A Popieranie PIS odradzam po pierwsze niewiemczy
  oglądaliście marsz PIS 13 grudnia? Ja oglądałem cały.
  Po pierwsze zgromadzeni ludzie bardzo, bardzo słabo
  odpowiadali na hasła motywujące do działania a na koniec i to mnie zbiło z tropu kaczyński i przedmówca zamiast rozłożyć ręce prawą dłoń ułożyli na środku klatki pierśowej jak napoleon = mason. Tu coś co
  daje obraz całej struktury rządzącej

  https://www.youtube.com/watch?v=h9gHKxEg3vw

  nie dzielmy się działajmy razem!!!

 • marcjan on 30 grudnia 2014

  Bardzo dobry filmik.
  Trzeba go pokazywać jak największej liczbie osób.

  Myślę jednak, że w wyborach parlamentarnych w 2015 roku trzeba skupić się na poparciu PiS-u. Wiem, że to partia układu władzy który rządzi nami od 25 lat. Ale w PiSie jest wielu polityków, którzy są patriotami i walczą i polski interes. Jest to partia, która ma wiele złego na sumieniu ale mimo wszystko popełniła najmniej grzechów z tych ugrupowań zasiadających w Sejmie. Myślę, że inne partie prawicowe powinny zawrzeć porozumienie wyborcze z PiS, wprowadzić nawet na listy PiS w wyborach parlamentarnych swoich kandydatów (oczywiście jeśli PiS się na to zgodzi). Mniejsze partie prawicowe powinny podpisać umowy z PiSem i dać mu pełne poparcie. PiS to największa partia opozycyjna, mająca największe struktury partyjne w Polsce (z partii opozycyjnych oczywiście), ma dotacje budżetowe i dostęp do mediów (chociaż często politycy PiS w mediach są ośmieszani, atakowani i zakrzykiwani). PiS jest w stanie z poparciem innych partii prawicowych (myślę głownie o KNP i RN, bo już partie Gowina, Ziobry czy Jurka współpracują z PiSem) wygrać wybory i nawet zdobyć większość zdolną do samodzielnych rządów. Warunkiem jest duża frekwencja wyborcza oraz całkowita jedność i współpraca na prawicy. Po zwycięstwie PiS byłby w stanie dokonać pewnych zmian i reform w naszym ustroju i systemie wyborczym (i tutaj dużą role odegrały by te inne partie prawicowe, które nawet kosztem pewnego szantażu, że wycofają się z popierania PiSu i współpracy, jeśli PiS tych reform nie przeprowadzi.).

  Tak to widzę Robert. Nie widzę innej szansy na pokonanie obecnego układu władzy PO-PSL i na jakieś sensowne zmiany w Polsce. Małe partie w wyborach nie mają szans przy tym głupim 5% progu wyborczym i metodzie liczenia głosów d’Hondta. Dopiero po zmianach ustrojowych i w systemie wyborczym po, miejmy nadzieję, wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych 2015 roku inne partie (KNP, RN i inne mogły by wprowadzić w 2019 roku do Sejmu swoje liczniejsze reprezentacje).

 • marcjan on 30 grudnia 2014

  Wybory w 2015 roku to walka m.in. o to by system parlamentarny w Polsce był zdrowszy i sprawiedliwszy, by każda partia wystawiająca swych kandydatów mogła dostać się do Sejmu. Dlatego wszystkie ręce na pokład, idźmy na wybory masowo, powiedzmy nie PO i PSL i naciskajmy na PiS jeśli wygra by dokonał tych koniecznych zmian.

 • Robert on 31 grudnia 2014

  Taki wariant również kiedyś brałem pod uwagę, tylko obawiam się, że PiS nie bardzo chce rządzić.
  Dzisiaj cokolwiek przewidzieć jest ciężko.
  Mimo wszystko uważam, że jest szansa dla jeszcze dwóch nowych partii, jeżeli Polacy ruszą tyłki i pójdą głosować.

 • Bartosz on 10 stycznia 2015

  drogi Janie dotknęło mnie to głęboko coś napisał, Tyś wyraził to co i we mnie siedzi. Pragnąłbym kiedyś mieć zaszczyt spotkać się w gronie tak zacnym Polaków, wszak my jedna rodzina, i niechaj by przyszło nam świętować.

 • Gutek on 12 stycznia 2015

  A bezpartyjni nie nadaja się do rządzenia ?

  Na jakiej to podstawie partie sa niezastąpione we wladaniu /rządzeniu WIEKSZOSCIA BEZPARTYJNA ???

  Co to nie można utworzyc BEZPARTYJNEGO RUCHU NARODOWEGO i powierzyć przedstawicielom /POLAKOM WLADZY WE WLASNEJ OJCZYZNIE ,bez zadnych progow w nowej ordynacji wyborczej ,robiąc wstępne wybory od gminy przez województwa az po centrale (likwidując wcześniej powiaty jako „zloboadministarcje”) ???

  Może w końcu sobie LUDZIE LUDZIOM WYTLUMACZA
  KOMU PARTIE SLUZA .
  Nam bezpartyjnym partie NIEPOTRZEBNE !
  NAM POTRZEBNA WLADZA BEZPARTYJNA !!!
  Partie niech sobie zakladaja mniejszości narodowe i niech w nich sobie robia przepychanki do zlobu ,niech się w nich „modla”do kogo zechca i niech nie narzucają swej woli i władzy BEZPARTYJNYM .

  Wlasnie w partiach jest „pies pogrzebany” ,czas z rzadami partyjnymi skonczyc !

 • Jan Sposób on 12 stycznia 2015

  Tak Gutek
  Dlatego właśnie, by odsunąć partie od rządzenia krajem,
  tworzymy oddolny Ruch Oburzonych.
  Wczytaj się w publikowane przez nas materiały,
  władza należy do Narodu. Parlament nie może głosować według widzi mi się szefa tej czy innej partii.
  Dyscyplina partyjna w Parlamencie to wykolejenie demokracji, to jest dyktatura.
  Ponadto w Parlamencie nie może być przedstawicieli rządu, a w rządzie posłów. To, co teraz mamy jest źródłem patrologii: rząd sam dla siebie ustanawia prawa. I wszyscy o tym mówią, tylko brak woli zjednoczenia się, by zakończyć ten chory system.

 • czytelnik on 13 stycznia 2015

  Pelna racja ,tylko
  widzicie na tym polega wspolczesna „demo-kracja” !

  Aby to zmienić musza tego dokonać LUDZIE MLODZI i SILNI a nie emeryci renciści .

  MLODZIEZY (nie tylko polska) TWORZCIE DLA SIEBIE WLADZE ,NIECH NIKT WAM JEJ NIE NARZUCA !!!

  Czy nie widzicie,ze w poszczególnych państwach narodowych narzucają wam ja mniejszości narodowe i MIESZANCY KRWI ???

  Jakim prawem tak ma się dziac ?

  CO TO W POLSCE NIE MA MADRYCH,MLODYCH ZDROWYCH ,SILNYCH WYKSZTALCONYCH POLAKOW,ktorych MOZNA WYBRAC i RZADZIC PO POLSKU ???

  Jeżeli jakas nieznana Ogorek koloru czerwieni ma kandydować na fotel prezydenta Polski, to dlaczego np.
  nie pan
  Robert Brzoza ,który nie obawia się prawdy glosic na swym portalu ?

  Wiec już stawiam wniosek:

  ROBERT BRZOZA kandydat na Prezydenta Polski – kto za,kto przeciw ,nie wstrzymywać się od glosu .
  Pisze to bez zartow i daje pod rozwagę,oczywiscie mój kandydat ma prawo się zgodzić lub nie ,wybrać Belweder czy tylko nadal mieć to co ma .

  Kiedys postawiłem taki wniosek na poratalu „wiernipolscesuwerennej.wordpress,com” i pan Dariusz Kosiur przekonal się jak to jest w Polsce latwo zostać prezydentem.
  Przekonal się tez pan S.Tyminski,wiec mamy już wszyscy doświadczenia,ze………. i dazyc do celu !

  POWODZENIA SIOSTRY I BRACIA POLACY !
  ZYCZY WAM
  dziadek

 • adam on 17 marca 2016

  Pan Jan Sposób sprowokował mnie do udzielenia mu odpowiedzi na stawiane pytania: – dlaczego polakom nie udaje się wygrać w trwającej „wojnie o przetrwanie” ? Otóż Polacy jako Naród „chorują” na rozdwojenie jaźni, tj. – „chce zjeść ciastko i mieć ciastko” !!! Skoro Naród zdecydował o wejściu do UE , tj de facto stał się kolonią Starej Unii Węgla i Stali, to dzisiaj niech nie spodziewa się od Niemiec aby budowały dobrobyt dla Polaków w Polsce. Goje są klasyfikowany jako tania siła robocza usługujące „zdobywcom przestrzeni życiowej”. UE nie buduje nowoczesnych fabryk na terenie Polski, bo ona troszczy się o miejsca pracy dla Niemców na terenie Niemiec, Francji itp. Tereny polskie w perspektywie dwóch pokoleń staną się terenami rekreacyjnymi dla elity nowobogackiej, bezpłodnej Europy. Ale Wędrówka Ludów z Azji Mniejszej „brzuchami swoich kobiet” zniszczy zwyrodniałe, nowobogackie plemię złodziejskiej Europy. Polakom w tej GRZE nie morze się udać, Polacy nie są równorzędnym partnerem, bo przez wejście do UE wybrali formę kolonialną, która pod hasłem globalizmu prowadzi wprost do Nowego Porządku Świata /wojny ekonomicznej/, w którym Polska jako suwerenne państwo nie będzie istnieć. Dwie wojny światowe były toczone militarnie, natomiast trzecia wojna światowa /globalizm/ toczy się metodami finansowymi. Wniosek: Polska III wojnę światową już przegrała , ponieważ de facto jest bankrutem finansowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *