Płacimy 240 mln złotych na emerytury dla Żydów

żydzi

Ustawa o kombatantach została przegłosowana w 2014 roku. Głosowało za nią PO, PiS, jak i obecny prezydent Duda. W konsekwencji jej wdrożenia, tylko na odszkodowania/emerytury dla Żydów wydamy  rocznie 240 mln złotych.

Emerytury dla Żydów

Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego. 

Sebastian Rejak, odpowiedzialny w polskim MSZ za kontakty z diasporą żydowską tak to wyjaśnia: 

„…do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”.

„Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.

Z tego wynika, że świadczenia w wysokości 100 euro, dostaną nie tylko bezpośrednie ofiary niemieckiego nazizmu czy radzieckiego komunizmu, ale również ich dzieci. 

Nie bardzo rozumiem, dlaczego mamy płacić za nazizm i komunizm? 

Komunizm to dzieło żydowskie. Lenin jak i Trocki byli Żydami. Naziści, to również dzieło żydowskie, ponieważ Hitler był Żydem. Jego ojciec, Alois, był nieślubnym dzieckiem służącej Marii Schickelgruber i 19-letniego Żyda zwanego Frankenberger.

Groteska jest niesamowita.

Mamy płacić odszkodowania za zbrodnie na Żydach, których nie my dopuściliśmy się, tylko Niemcy.

Mało tego. Autorem obu systemów byli Żydzi.

A więc, systemy Żydów mordowały/wypędzały Żydów, a my im płacimy emerytury.

Pięknie…

I jak tu nie krytykować ciemnogród partyjny PiS i Andrzeja Dudę?

Nie wspomnę o PO i innych partiach, ponieważ one wiele razy zdradziły naród.

Co oni myśleli głosując na „TAK”? 

O jaką ustawę chodzi?

Ustawę o kombatantach

Jest to ustawa z dnia 14 marca 2014 roku.

Głosowanie odbyło się 24 stycznia 2014 roku nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Obrony Narodowej oraz Komisję Polityki Społecznej i Rodziny, wraz z przyjętą poprawką.

Jak głosowali posłowie?

 • Głosowało – 436 posłów.
 • Za – 434.
 • Przeciw – 2.
 • Wstrzymało się – 0.
 • Nie głosowali – 24.

Ciekawym pytaniem jest: kto był przeciwny tej zdradzieckiej ustawie? 

Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler (niezrzeszony).

Andrzej Duda, jak i Jarosław Kaczyński głosowali ZA.

sejm

sejm

Ciekawe, jakimi argumentami podpierają się prezydent, premier i prezes największej partii w Polsce? 

Dlaczego Polska ma płacić jakiekolwiek pieniądze obywatelom państwa żydowskiego za czyny niemieckich nazistów?  

To jest fenomen na skalę światową!

Politycy żyją w jakimś odosobnionym świecie. Myślą, że społeczeństwo nie zrozumie zdrady.

Jeżeli politycy chcą płacić pieniądze państwu żydowskiemu, to niech robią to z własnych dochodów, a nie z majątku narodowego.

Czy dostali na to zgodę społeczeństwa polskiego?

Polakom walczącym za Polskę należą się sowite emerytury, ale ofiary nazizmu i stalinizmu powinni dostać odszkodowania od Rosji i Niemiec.

To jest skandal całego sejmu, który pokornie poddaje się woli państwa żydowskiego.

Tylko dwóch posłów było przeciwnych…

Bardzo trudno jest otrzymać oficjalne informacje z urządów na temat żydowskich emerytur, o czym przekonał się Zbigniew Kękuś:

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2022″]

źródło – warszawskagazeta.pl

źródło: sejm.gov.pl – pdf z nazwiskami

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie wiesz w co inwestować? Masz problemy biznesowe? Skontaktuj się z nami, a dokonamy analizy twoich inwestycji. Pomogliśmy wielu firmom i inwestorom. Małym i dużym. Zapraszam.  => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: HonestReporting.com / Foter.com / CC BY-SA

Przeczytaj koniecznie:

26 Responses to “Płacimy 240 mln złotych na emerytury dla Żydów”

 • A6RV2 on 8 listopada 2015

  Polacy w większości są politycznymi idiotami.
  I to jeszcze na to głosują dziadkowie, rodzice, by dzieci w przyszłości głodowały lub pracowały za miskę karmy.
  A może ci ludzie są już biorobotami i głosują tak jak pokazuje TV?

 • Arni on 9 listopada 2015

  Miło czytać obiektywne wiadomości, tzn. że i PiS ma na sumieniu jakieś grzeszki. Szkoda tylko, że ta wiadomość podana została już po wyborach :-(

  „Ciekawe, jakimi argumentami podpierają się prezydent, premier i prezes największej partii w Polsce? ”
  Odpowiedź tutaj jest bardzo prosta. Ludzie ci są tylko wykonawcami tego, co każą im zrobić ich promotorzy. Taka jest w końcu rola polityków i partii. Im szybciej się to zrozumie, tym lepiej !

 • Milka on 4 grudnia 2015

  Jesteśmy ludobójcami, winny płaci.

 • nino-si on 20 kwietnia 2016

  Nie ma nas kto bronić bo, wymordowali Armie Krajową, a nawet nie wiemy gdzie ich groby. Trzeba doprowadzić tak, aby się same… i my to umiemy???? (korekta admin)

 • pavel on 4 czerwca 2016

  „Ustawa o kombatantach została przegłosowana w 2014 roku. Głosowało za nią PO, PiS, jak i prezydent Duda”.
  Jak pamiętam, prezydentem był wówczas kto inny?

 • Robert on 4 czerwca 2016

  Obecny prezydent wtedy nie był prezydentem, ale dalej nazywał się: Andrzej Duda…

 • GUN-freedom on 16 czerwca 2016

  Obywatel IIIRP jest winny każdemu jakies pieniądze:
  – episkopatowi za ziemię
  – żydom za kamienice, holocaust i komunistów z PRL
  – niemcom wysiedlonym/wypedzonym
  Albo historia kłamie albo rządzą nami gubernatorzy mianowani z zewnątrz, jakaś ekipa agentów dla niepoznaki wpisali sobie w szyldy partyjne: Obywatelskie, Sojusz, Ludowe, Demokratyczne… kuwa nazwy jak z PRL!

 • krzysiek on 7 września 2016

  bzdura totalna dlaczego mamy placic na zbrodnie hitlerowskie i stalinowskie

 • Staszek on 8 września 2016

  Kto zaplaci mojej mamie Czy tylko zydzi byli w Polsce

 • Rafał on 31 października 2016

  panie kolego. To gorzej niż kłamstwo, to manipulacja. Fakty są inne.

  1. To nie były żadne dodatkowe pieniądze, tylko ułatwienie techniczne.

  2. Każdy obywatel II RP, który obecnie ma status kombatanta, czyli walczył, albo był więźniem niemieckim czy sowieckim, ma prawo do zasiłku od III RP.

  3. Każdy, czyli zarówno Żyd mieszkający w Palestynie, jak i Polak, który nie miał po co wracać do PRL i mieszka w Kanadzie.

  4. Do niedawna taki obywatel, by móc dostać należną zapomogę, musiał mieć konto w banku w Polsce. Ta nowela tylko pozwoliła wpłacać ją na konta zagraniczne.

  5. Żydowskie gazety widzą tylko Żydów. Uważają, że tylko Żydzi cierpieli w II Wojnie Światowej. Dlatego założyły, że te 240 mln idzie na Żydów. I tak napisały.

  6. Narodowcy, zwłaszcza ci gorzej rozgarnięci, zamiast przeczytać ustawę uznały, że te same żydowskie gazety, które zwykle kłamią, nagle napisały szczerą prawdę i są jedynym wiarygodnym źródłem na świecie.

 • Robert on 31 października 2016

  Dobry człowieku, słabo znasz temat.
  O tym mówili nawet nasi politycy…
  Nie polecam bronić żydów w tej kwestii, oni urządzili z holocaust biznes, a ty pisząc takie niedorzeczności, trafiasz niepotrzebnie do worka: „usłużny goj”.

 • agata on 20 listopada 2016

  W 2014 prezydentem by Komoruski i t on nad tym pracowal chcial wyprzedac polski lasy ze placic zydom i PO bylo przy wladzy wieksi zdrajcy od PIS

 • cocochanel on 27 stycznia 2017

  Co to qwa jest -„Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego. ” Teraz wiadomo dlaczego tak łatwo przechodzą „polskie obozy śmierci” skoro my płacimy odszkodowania tzn. że jesteśmy winni.

 • W on 23 kwietnia 2017

  To jest chore, że płacimy te pieniądze. To powinny płacić kraje które rozpętały i były agresorem w II WŚ. Ktoś tłumaczy, też, że Żydzi ci mają podwójne obywatelstwo i jako Polacy dostają te pieniądze. Zdecydowanie w Polsce powinni znieść możliwość podwójnego obywatelstwa. Proste jesteś Polakiem, albo nie jesteś…

 • jerzy on 27 kwietnia 2017

  PYTAM czy pytam czy dalej placimy mordercom polakow ja spodkalem w NYszefa UB z Swidnicy ktory zwalczal wrogow polski ludowej na pytanie jak to wygladalo to mocowali polaka na lanicuchach do scia i we dwuch bili jak stracilprzytomnosc to wynosili na smietnik i takich przesluchan dienie byl 3-4

 • wwwwj on 6 lutego 2018

  ……………żydzi mają emerytury od poloskich podatmników , jak długo jeszcze będą „doić’ Państwo Polskie – hm ,przecież to posłowie ,Polacy głosowali za tym,….a czy to na pewno Polacy?

 • Arek on 18 lutego 2018

  Polska zawsze w bita. Zawsze od zarania dziejów.

  (admin – usunął przekleństwa)

 • Anatol on 15 marca 2018

  Przecież wiadomo dlaczego Duda i Kaczyński głosowali za – Kaczyński jest żydem a Duda ma żonę żydówkę. A ilu jest takich w Sejmie?

 • wiktor on 17 marca 2018

  jestem w USA ale rodzice siedzieli w obozach pracy w niemczech jako dziecko powinienem dostac zadosc uczynienie za cierpienie rodzicow do kogo mam sie zwrucic wszyscy dostajo ja terz mam moralne prawo

 • Jan on 29 kwietnia 2018

  Widzę próby krytyki PIS, ale nie mamy alternatywy, bo to jest jedyna partia, która robi coś dobrego dla ludzi w każdej dziedzinie. Natomiast to, że nie są idealni jest oczywiste, bo nie będzie nigdy dobrze w Polsce, jeśli Polak nie będzie głosował na Polaka i nie uda nam się stworzyć polskiej partii, a potem dokonać dejudaizacji na wszystkich szczeblach
  .

 • Henrykxx56 on 8 maja 2018

  Tramp w Ameryce to tak jak by był Izrael to jest jeden prowodyr, który razem współ pracują i nie dziwiłbym się jak Donald Tramp był ukrytym szpiegiem Izraela lub samem Żydem byłby Tramp. Serbia wypłaca wiadomym organizacją odszkodowanie za mienie bezspadkowe Serbskich wyznania mojżeszowego z czasów, 2 WŚ. Pieniądze będą wypłacane między innymi organizacją żydowskim. Komentarz ambasady USA płatne 12 lutego 2018 roku. W tym maczała Palce Ameryka z Trampem, że ci ludzie płacą. Dali spokój Serbii a teraz Izrael wziął się za Polskę razem z Ameryką i Trampem Ustawą 447 za majątki, które Żydzi zostawili w Polsce to niech Ameryka wytłumaczy, dlaczego w 1960 roku wzięła od Polski 40 milinów dolarów. W umowie z 1960 r. napisano, że rządy obu krajów chcąc dokonać uregulowania roszczeń obywateli USA pod adresem Polski, uzgodniły, że Polska zapłaci Stanom Zjednoczonym 40 mln dolarów. Kwota ta miała być przeznaczona „na całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych” pod adresem polskiego rządu z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia mienia. Już płacimy Żydom emerytury Ustawa o kombatantach została przegłosowana w 2014 roku. Głosowało za nią PO, PiS, jak i prezydent Duda. W konsekwencji jej wdrożenia, tylko na odszkodowania/emerytury dla Żydów wydajemy rocznie 240 mln złoty. Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego a powinni płacić Niemcy I Rosjanie a nie Polska. I co chce złodziejski rząd Izraelski razem z Amerykanami gdzie ich jest 70% Żydów razem z Trampem, który tak zawzięcie walczy o Żydów żeby Polskę jeszcze okraść, ale, z czego. Do 12 maja prezydent Donald Trump ma zdecydować, czy będzie kontynuował umowę zawartą przez administrację Obamy a reżimem ajatollahów to nazywa Tramp, bo żeby rządził Obama. Iran by otrzymać m.in 150 miliardów dolarów pomocy. A to, co się dzieje to prezydent USA grozi, że zerwie umowę i ponownie nałoży na Iran sankcje a dla tego, że cały czas broni Izrael. Według członków amerykańskiej administracji żydowskiej, że Iran jest największym, eksporterem” terroryzmu a ja się tym nie zgadzam, że wszystkie problemy stwarzają Żydzi Izraelscy i oni są terrorystami tego świata. Niszczą Palestynę i mordują dzieci i starców a Syria pomagała Palestynie to Ameryka ich zakatowała żeby wzmocnić Izrael. Bo na Serbie Izrael z Ameryka wymyślili odszkodowanie za mienie bezspadkowe Serbskich wyznania mojżeszowego z czasów 2 WŚ. I ciekaw jestem, jakiego sobie znajda kozła ofiarnego jak Polska przegra z ustawa, 447 bo Ameryka i Izrael w jedno grają. A może po Polsce Ameryka i Izrael znajdzie coś żeby płacili Francuzi lub jakieś inne państwo Europy, które jest słabe. Bo wszystkich opornych Izraelowi to straszy Trampem i Ameryka, bo z Barack Obama tego nie było, bo chyba Tramp ma jakieś powiązania z Izraelem albo sam jest ukrytym Żydem, że tak się dzieje na świecie wszystkie państwa przegrywają z Izraele, co się przeciw wstawią, bo wtedy wchodzi Tramp i wszystkich zastrasza. Jak by jakieś mocarstwo wstawiło się za Polską lub innym krajem gdzie są atakowani przez Izrael i USA, bo Tramp już jawnie spiera Izrael i to niema żadnej wątpliwości? Jestem prostym człowiekiem i wiem, że znam dwa Państwa, co mogliby tych oszołomów zatrzymać to są Korea Północna a prezydentem jest, Kim Dzong Un i prezydent Rosji Władimir, Putin. Nie obrażając, ale na pewno są jeszcze inne państwa, co by sobie poradziły. Jak możecie i to ponurzcie, bo Izrael i Ameryka zaczynają się rozpędzać w niszczeniu słabych Państw. Jak tak dalej pójdzie to żadne Państwo nie będzie bezpieczne, które nie ma siły się obronić przed Ameryką, bo tam rządzi Izrael razem z Prezydentem Trumpem? I jak tak dalej pójdzie to będzie trzecia światowa wojna. Czy państwa są tak zaślepione tom Gatką Żydowska?

 • Daria on 24 kwietnia 2019

  Przecież to NIEMCY mordowali Żydów… Dlaczego Polacy mają im płacić emerytury?!?! Dla nas Polaków nie ma i dajemy innym, kiedy inne państwo powinno to robić?!

 • Lasocki Józef on 29 kwietnia 2019

  Żydowskie U-roszczenia daremnie usiłują zagłuszyć pogląd , że to działania żydów amerykańskich były świadomym strzyżeniem drzewa genealogicznego niemieckimi nożycami wojny przekutymi w wydajny finansowo ,,Przemysł Holokaust” .

 • Gamer X on 11 listopada 2019

  Najciekawsze jest to, że nikt nie został wypędzony. Żydowskie komuchy wyjechały z Polski dobrowolnie.

 • Ireneusz on 8 grudnia 2019

  Mój Ojciec- nauczyciel lat 29 w wiejskiej szkole 4 klasowej w 1039 r, zmobilizowany do wojska w sierpniu 1039 r powrócił z wojny na początku września 1939 i został bezzwłocznie aresztowany przez Gestapo i następnie wraz z kilkunastoma innymi Polakami rozstrzelany. Mamę , również nauczycielkę wyrzucono z budynku szkolnego razem z trójką małych dzieci .Czy w takiej sytuacji nam dzieciom osieroconym przysługuje taki sam dodatek jak potomkom nacji żydowskiej ?

 • Stefan on 5 czerwca 2020

  W roku 2014 Andrzej duda nie był prezydentem RP !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *