PiS przygotowuje ustawy na wypadek… buntu narodu

armia

Coś niesamowitego dzieje się w kraju.

Narzekaliśmy na rządy SLD, później na PO, a teraz okazuje się, że rząd PiS – nadzieja wielu Polaków, na wielu polach powiela działania poprzedników.

Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego PiS przygotowuje ustawę gwarantującą możliwość interwencji obcych wojsk na terenie Polski?

O co tutaj chodzi?

Z jednej strony minister Macierewicz i prezydent Duda głoszą przymus odbudowania polskiej armii, z drugiej strony PiS przygotowuje ustawy gwarantujące legalną interwencje zachodnich wojsk w Polsce?

Po co i w jakim celu?

Boją się buntu narodu?

Sejm przegłosował następującą ustawę:

„Ustawę o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez terytorium”.  

Mało tego.

W dalszym ciągu obowiązuje ustawa 1066 z 7 lutego 2014 o „udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”.

Parę miesięcy temu kilku posłów Kukiz15 złożyło projekt ustawy o uchylenie powyższej ustawy.

Z jakim rezultatem?

Zerowym.

Wcześniej narzekaliśmy na PO, ale PiS kompletnie nie reaguje na zagrożenie wkroczenia obcych wojsk na terytorium kraju. Posłowie od Kukiza trąbią, że obce wojska będą mogły działać na tych samych zasadach co polska policja w przypadku, gdy nasze służby odmówią na przykład pacyfikowania narodu. Wtedy wejdą obce wojska i będą mogły podsłuchiwać, nagrywać i używać broni.

O zgrozo! W co grają politycy z narodem?

Jednak nie zgadzam się z Panami na poniższym wideo, co do terminu „Holocaustu”. Panowie twierdzą, że w ciągu kilku miesięcy będzie zatrzęsienie w Polsce.

Nic nie będzie, jeżeli w dalszym ciągu będziemy posłusznie, niewolniczo pozwalali na transfer miliardów dolarów za granicę.

Ustawy przygotowywane są na wypadek buntu.

Jest to praktyka obowiązująca nie tylko w Polsce, ale również w USA, Francji i wielu innych krajach.

W tej chwili nie ma żadnego buntu.

Rząd Beaty Szydło gra kartami amerykańskimi, nie sprzeciwia się międzynarodowemu bankierowi. Wszystko dzieję się za jego zgodą i przyzwoleniem.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: The U.S. Army via Foter.com / CC BY

Przeczytaj koniecznie:

41 Responses to “PiS przygotowuje ustawy na wypadek… buntu narodu”

 • Wojs on 26 kwietnia 2016

  Zastanawiam się czy PiS rzeczywiście działają rozmyślnie, czy to tylko pożyteczni idioci. Mam wrażenie, mimo wszystko, że to drugie, chociaż pewnie jest tam kilka osób, którzy doskonale wiedzą co robią.

 • Crucesignatus on 26 kwietnia 2016

  Jestem tego samego zdania dopóki Polacy dają się żydostwu doić żadnej interwencji nie będzie bo taka mija się z celem.

 • Mirek on 26 kwietnia 2016

  I tutaj się z drugim komentarzem w stu procentach zgadzam. Co do pierwszego też po części. Tak. W większości to idioci a za sznurki ciągnie ta banda lemingów Kaczyński żyd z resztą. Co do buntu narodu z pewnością się boją bo w końcu po wielu latach doszli do władzy. I w tym naszym kochanym kraju nic się nie zmieni dopuki będą rządzić obcy. A zeby usunąć gniazdo karaluchów to nie muszę tłumaczyć w jaki sposób ……

 • Sylwia on 26 kwietnia 2016

  Tym razem artykuł jest bardzo niepoważny. Wprowadza zamieszanie i zmanipuluje wielu ludzi w Polsce, Otóż na wypadek prowokacji ze strony tzw oPOzycji. Bunt i być może „wojna domowa” nastąpi na skutek perfidnej prowokacji służb!
  Mało wybiegające w przyszłość rozważania POdparte manipulacjami starych „komuchów”, jeszcze starszych mafiozów i służb! Myśleć samodzielnie!

 • Prawdziwek on 26 kwietnia 2016

  Wprowadzenie Amerykanskich wojsk na teren Polski ma na celu wywolanie wojny z Rosja, Ukraina jak i z reszta Slowianskich krajow a gdy juz Rosja bedzie dosc oslabiona jak zwykle Ameryka zaproponuje sojusz Rosji aby wspolem wystapic przeciw Chinom co zapewni Ameryce nastepne sto lat Hegemonii swiatowej

 • Robert on 27 kwietnia 2016

  Sylwia, czy to moja wina, że PiS nie zmienia tych antypolskich ustaw?
  Do mnie masz pretensje, że obcują na granicy zdrady?
  Chcesz żyć w matrix, gdzie będziesz non stop okłamywana?

  Sama poczytaj wymienione ustawy i wyciągnij własne wnioski.
  Krzyczysz, aby myśleć samodzielnie, ale tego nie robisz.
  Zostaw służby w spokoju.
  W tej kwestii winni są politycy PiS, a nie służby.

 • były " polak " IDIOTA ! on 27 kwietnia 2016

  , —-” elity ” kompradorskie nielegalnej pomrocznej mafijnej ” 3 er pe ” :(((( :(.. TO ZBRODNIARZE ZDRAJCY I HIENY :((( !!!..https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjZqczRgq3MAhWLCSwKHS55B2oQFggbMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.uwazamrze.pl%2Fartykul%2F1043551%2Fkompradorzy&usg=AFQjCNEcRh819YGihXg9ZLL0kBivyPyheg&sig2=7kBNo-ccsWkQkNXFsFO-hQ

 • były " polak " IDIOTA ! on 27 kwietnia 2016

  JEŻELI MAMY PRZETRWAĆ JAKO SŁOWIANIE !!!!!!!!! ( a nie jacyś podstępnie i nielegalnie ” ochrzczeni ” zdrajcy ( ” słowiańscy ” ) … !!!!……TO MUSI SIĘ ODRODZIĆ WSPÓŁCZESNA PRAGMATYCZNA POLSKA SŁOWIAŃSKA !!!!……..Precz ze zbrodniczą ” polską ” pasożytniczą okupacyjną prowincją watykańską :( .I Z NADCIĄGAJĄCYM RÓWNIE ZBRODNICZYM BEZWZGLĘDNYM ISLAMEM :( !!! … …NA WIEKI WIEKÓW !!! amenT :) ..

 • były " polak " IDIOTA ! on 27 kwietnia 2016

  GDYBYM MUSIAŁ WYBIERAĆ !!!..
  KOMU MAM ZAUFAĆ ! ..CZY NIELEGALNEJ MAFIJNEJ ” 3 er pe ” :(… !!!.. CZY WŚCIEKŁEMU PSU ?!.. !!!……. TO BEZ
  NAJMNIEJSZEGO ZASTANOWIENIA , WYBRAŁBYM WŚCIEKŁEGO PSA !!!.
  ZA ZGODNOŚĆ SŁOWIANIN STANISŁAW BUDNIAK , były ” polak ” IDIOTA !!! i były janczar pasożytniczego okupującego Watykanu !!!..

 • Leszek on 27 kwietnia 2016

  Co to ma być ludzieczy wyście powiariowali, jacy Żydzi, jaka inwazja. Słowem nie wierzę, może jak gość działał w służbach to myśli tylko o spisku masonach, żydach, zagrożeniu. To kto jest uczciwy narodowcy, onr-owcy jako sluszna, patriotyczna siła narodu. Paranoja jakaś, powtarzam nie daję wiary.

 • Tomaszek on 27 kwietnia 2016

  Ustawa 1066 została wprowadzona po to by Rząd był nietykalny w razie gdyby naród chciał siłą zrzucić rządzących.Jest uniwersalna dla każdego rządu bez względu na opcje polityczne. W aktualnej sytuacji prawdobodobne jest obalenie rządu przez opozycje. TK zablokowany, Unia juz wtrąca nosa w ustawe o Policji, ludzi masowo namawia sie na protesty na ulicach, decyzje Unii nie adekwatne do sytuacji. Zablokowanie pracy rządu jakiegokolwiek znosi racje bytu takowego. Pozbawiony decyzyjności Rząd nie ma prawa użyć wojska lub Policji. Pod naciskiem opozycji Unia podejmuje decyzje o bratniej pomocy (1066). Opozycja wraca do władzy i Polske doi sie dalej. Ta ustawa to zapewnienie ciągłości władzy nawet przy wypowiedzeniu posłuszeństwa przez Wojsko i Policje. Co wy na to czy taki scenariusz jest możliwy???

 • idealista on 27 kwietnia 2016

  O ile pamiętam to ta ustawa o tzw braterskiej pomocy została wdrozona za czasów PO. Nic nowego.

  Jak najszybciej nalezy się jej pozbyc.
  Niemcy nie bedą legalnie pacyfikowac Polaków!!

 • Maciej on 4 maja 2016

  Po prostu:

  https://argo.neon24.pl/post/130052,wojna

 • Robert on 4 maja 2016

  Maciej, przepuściłem komentarz, ale na drugi raz nie wklejaj samego linku, bo to spam.
  Przedstaw swoją opinię.

 • PNP on 19 maja 2016

  A jezeli dojdzie do „majdanu” to coma pozwolic by powtorzyl sie scenariusz ukrainski i nic nie robic ??? wladza legalnie wybrana w wyborach demokratycznych ma obowiazek obrony demokracji i przeciwstawic sie wszelkim probom zamachu stanu !

 • Olgierd on 20 maja 2016

  Aaaaahahahaha Ale wy macie ostro z deklem naprawde żyjecie w jakimś Matrixsie . Czyli według was maja interweniować Niemcy aby utrzymać najbardziej anty niemiecka partie od 25 lat hahahaha !!!! Kurde naprawde dobre . Przeciez logiczne jest ze ta ustawa jest robiona na wypadek wojny z Rosja ktura to wybudowała w tajemnicy lotniska przy naszej granicy i prowadziła manewry symulujące atak na Warszawę . Notorycznie prowokuje i narusza przestrzeń powietrzna państw NATO . Chciałbym przypomnie szanownym Lemingom ze to PO wprowadziła pierwsza ustawę pozwalająca działać Niemieckiej Policji i Straży Granicznej na naszym terytorium .

 • Ania on 1 czerwca 2016

  „Jednak nie zgadzam się z Panami na poniższym wideo, co do terminu „Holocaustu”. Panowie twierdzą, że w ciągu kilku miesięcy będzie zatrzęsienie w Polsce.”
  Co to jest „zatrzęsienie w Polsce”?
  Piszę się „zatrzęsienie” czegoś, a nie gdzieś. „Zatrzęsienie” oznacza multum czegoś, a nie zamieszki czy niepokoje społeczne.
  Nie ma to, jak polski patriota nie potrafiąc prawidłowo posługiwać się językiem ojczystym pisze publicznie, dla innych.

 • anna on 1 czerwca 2016

  GORZEJ JEŻELI W RAMACH BRATNIEJ POMOCY >A W RAZIE ZAGROŻEŃ ZEWNĘTRZNYCH ZAWSZE MOŻNA POPROSIĆ UNIE EUROPEJSKĄ

 • Piotr on 1 czerwca 2016

  Te ustawy są na wypadek agresji ze strony Rosji. Trzeba to jakoś prawnie uregulować.

 • marek4w on 2 czerwca 2016

  Irytuje mnie KUKIZ’15 w Sejmie głosują razem z PiSem a poza, próbują kreować się na anty PiS. Panie Kukiz jest z Pana chłop z j…i ale w takim rozkroku długo stać się nie da. Zdecyduj się Pan!

 • Sylwia on 3 czerwca 2016

  Robert, tak piszesz, jakbyś był ze służb! Ja wiem, co piszę!
  POza tym, nikt nie jest „winny” dopóty, dopóki „winy” się jemu nie udowodni! To naczelna zasada sprawiedliwości! PO zmajstrowała ustawę, ale „winny” jest obecnie PIS! PO prostu genialny styl myślenia! PIS w ogóle POwinien w ciągu 100 dni swoich rządów od razu zmienić i naprawić wszystko, co zostało „zrąbane” przez 70 lat PO zakończeniu II wojny światowej! Inaczej, zawsze PIS będzie „WINNE”, nawet bez sądu! Nie chce mnie się więcej komentować!
  Swoją drogą, straciłeś „subiektywną obiektywność” wobec czego z przykrością stwierdzam, że stajesz się dla mnie mniej wiarygodny!

 • Maciej on 3 czerwca 2016

  Robert
  Sylwia, czy to moja wina, że PiS nie zmienia tych antypolskich ustaw?
  Do mnie masz pretensje, że obcują na granicy zdrady?
  Chcesz żyć w matrix, gdzie będziesz non stop okłamywana?
  Sama poczytaj wymienione ustawy i wyciągnij własne wnioski.
  Krzyczysz, aby myśleć samodzielnie, ale tego nie robisz.
  Zostaw służby w spokoju.
  W tej kwestii winni są politycy PiS, a nie służby.

  Odp.Panie Robercie winni sa wszyscy Politycy a nie tylko PiS. Ustawe zdrady stanu (ograniczajaca suwerennesc Rzeczpospolitej Polskiej i pozwalajacej interweniowac kraja zachodnim w razie buntu) 1066 wprowadzilo PO nie PiS . Teraz trwa hejt na PiS by wprowadzic pana Swetru i „przyjaciol” z PO z powrotem na tron. By dalej mogli sprzedawac Polske i Polakow. Wielka afera o TK ale prosze podaj mi choc 1 pzyklad kiedy jakis rzad przejmowal sie wyrokami wyrokami TK i tym ze taki trybunal wogole istnieje.

 • Robert on 3 czerwca 2016

  Tak, większość rządów po 89 roku winna jest obecnej sytuacji.
  Jednak teraz jest PiS, rządzi już kilka miesięcy i dlaczego nie zniósł tych ustaw?

 • Robert on 3 czerwca 2016

  Sylwia, PiS rządzi już kilka miesięcy i nawet nie mówi, że te ustawy są zagrożeniem dla suwerenności Polski.
  Innymi słowy zgadza się z nimi skoro nawet nie ma debaty na ten temat.
  Debatujemy w internecie, na forum rządu nie ma takiego tematu, dlatego nie rozumiem Twojej bezgranicznej miłości do PiS.

 • krzysztof on 5 czerwca 2016

  PiS to marionetka usa i żydostwa robią to co im każą

 • Zbyszek on 7 sierpnia 2016

  Krótko. Zdradziecki rząd PiSu! – TO WYJAŚNIA WSZYSTKO !!!

  Grzegorz Braun o prawie, które legalizuje przyszłą okupację Polski !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=knwSTEE0ZTw

 • Zbyszek on 7 sierpnia 2016

  PIS-PO-SLD-PSL – zaraza III ERPE

  Przecież ta chanukowa banda pisowa jest 27 lat przy korycie i każdą ustawę antypolską głosowała rączka w rączkę….wystarczy przejrzeć głosowania.

  Widzę jedno wyjście z tej sytuacji, ein odważny generał, który poczuje patriotyzm wprowadza porządek na jakiś czas. Potem nowe wybory.

 • stanisław on 8 sierpnia 2016

  Rozumowanie niesłuszne. Wojska NATO w razie konfliktuwewnętrznego nie poprą łańcuchowych psów Kaczyńskiego. W najlepszym razie zachowają neutralność.

 • hubal on 9 sierpnia 2016

  nasi okupanci uruchomią te wszystkie antypolskie ustawy i zaczną strzelać do Polaków gdy Naród Polski powie dość!

 • Tomek on 9 sierpnia 2016

  Kiedy Wy w końcu zrozumiecie ludzie ze to nie politycy rządzą krajami tylko potężne rodziny kontrolujące banki centralne i ropę jak rotschdildowie czy rokefelerowie to są prawdziwi przywódcy świata a nie Kaczyński Tusk jumper czy Obama albo Putin. Oni chcą zebysmy się bali Ale wojny nie będzie za to zrobią nam wspólną armię europejską i wtedy nie będzie już odwrotu potem powstaną 3 unie czyli europejska polnocnoamerykanska i azjatycka i to się połączy w jeden rząd . Obudzcie się barany

 • Ryszard on 7 października 2016

  Ci, co okradają Polskę to jest PIS razem z Żydami i rządem Polskim odgrażają się, że jak dojdzie do buntu to wojska obcego państwa wejdą do Polski i zrobią porządek. Ale jest dużo polaków zagranicą, co ich wysłał nasz kochany rząd i na pewno znajdzie się taki polak lub kilku, co założą konto państwowe w państwie neutralnym lub numer telefonu, co Polacy będą dzwonić lub wpłacać na dane konto bankowe i uzbiera się taka suma, że będzie można wynająć pewną grupę ludzi lub człowieka, o którym rząd nie będzie wiedział i za pewną sumę sprzątną ludzi, co zagrażają narodowi polskiemu i co wtedy wojska pomogą rządowi a najemników na świecie jest masa a na pewno do tego dojdzie albo do wojny domowej. Już partie niech budują mury i wojska tylko nie polskie do własnej obrony. A na pewno znajdą się tacy, co to zrobią. A teraz bój się, bo był zamach na Tuska a może być na ciebie i nie na darmo się boisz o siebie i tych, co z tobą są gdybyś był uczciwy to nie musiał by się bać a tak niech się ogląda za siebie.

 • Henryk on 10 października 2016

  Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego PiS przygotowuje ustawę gwarantującą możliwość interwencji obcych wojsk na terenie Polski? PiS Boji się buntu narodu? A dlaczego ma się nie bać jak okrada razem z Żydami naród i oszukuje, biorą kredyty milionowe i wysprzedają państwowe obligacje i mało tego to 8 firm największych w Polsce zostały sprzedane. Elektrownia atomowa miała być wybudowana parę lat wstecz to w roku 1991. Prąd w Polsce jest bardzo drogi i do tego w żadnym państwie nie kosztuje gaz tak jak w Polsce a zawdzięczać możemy Donaldowi Tuskowi, że tak płacimy drogo za gaz i do tego zakaz wydobywania węgla a kupują węgiel drogo od Rosjan i tym politycy się wzbogacają się w Polsce. I dlatego boją się buntu w Polsce i straszyć to mogą sobie dzieci a nie dorosłych jak wejdą wojska obcego państwa to wtedy nie bunt tylko wojna będzie w Polsce a ci, co będą pomagać rządowi to też mają wrogów w innych państwach i nie wiem czy im będzie się uśmiechało wojna w swoim kraju jak się będą wracać do polski. Bo już rządów PiS i Kaczyńskiego wszyscy mają dość, bo tylko kraj razem z Szydłem Beatą doprowadzają do ruiny i biedoty, i kraj bezrobocia i głodującego narodu a resztę ucieka z kraju, ale wrócą jak wybuchnie wojna w Polsce i wtedy politycy i Żydzi uciekajcie z kraju póki możecie. Bo ja, co piszę i naród będziemy bezlitośni jak rząd i ZUS był do nas. A mam 62 lata a wojsku strzelcem byłem dobrym a z karabinu z lunetą w dziesiątkę trafiałem 450 a 500 metrów a do stu metrów bez lunety w dziesiątkę i na pewno, chociaż jestem chory na raka, ale strzelać mogę i jak będzie bunt w Polsce to też pójdę nie będę siedział w domu, bo już na was nie mogę patrzeć i słuchać to, co mówicie, bo tylko sączycie jadem a prawdy nie mówicie. Porównujecie się do innych państw a kto by za rządem życie oddał w Polsce tak jak by to zrobili w innych państwach, ale na to trzeba zasłużyć Anie być złodziejem i oszustem i jeszcze dołożyć sobie morderstwo narodu. Bo to chcecie zrobić jak naród będzie się bronił przed wami. Jak zacznie się to zobaczymy, kto wygra?

 • Andrzej STAWSKI Sopot - totalny wróg faszysty kaczyńskiego on 23 października 2016

  Dlaczego ? ano dlatego że KimJarKacz ma pełne gacie strachu przed Palakami. I jestem na 100 % przekonany, że w razie buntu Polaków ten kunus wprowadzi stan wojenny. Przekonacie się !!!

 • ffgghhh on 23 października 2016

  Każda władza, która okrada boi się.
  Władzę okradają banki.
  Obejrzyj sobie film:
  Ostatni wywiad z Aaronem Russo z 2007r.

  Unikanie płacenia podatków jest bardziej karane od pobić i drobnych kradzieży.
  KimJarKacz jest marionetką jak wielu innych.
  Oligarchowie partyjni doduszą tak jak na Ukrainie:
  https://www.youtube.com/watch?v=RLhqBNdyQr8

 • Henrykxx56 on 1 grudnia 2016

  Nie potrzeba robić buntu w Polsce. Bo rząd puści Policie lub wojsko i ludność cywilna zginie i nic nie wskóra jak okradali tak będą okradać naród. Jest tylko jedno wyjście i z tym ani rząd czy sądy nie poradzą sobie. ZUS, NFZ, MOPS czy urząd skarbowy oszukiwali naród i okradali i nic się nie zmieni jak ZUS istnieje 80 lat i powinien być najbogatszą firmą w Polsce a tylko nie liczni są bogaci z okradania ludzi. Piszą, że rządu ani urzędników zastraszyć się nie da, bo to prawda. Ale nikt nie będzie chciał pracować jak będzie ginął w takich urzędach a przy drzwiach nie będzie stał wartownik i chronił tych ludzi a dyrekcja ani szefostwo nie zastąpi ludzi przy pracy. Jak ludzie zastraszeni i będą się bać pracować w tedy naród wygra i bez buntu, bo każdy chce żyć a nie spłonąć jak te dwie kobiety w MOPS-ie? Najpierw trzeba poświęcić siebie i ludzi, co pracują i wtedy będą normalnie nas traktować. I będą wtedy normalne emerytury i leczenie i praca w Polsce a nie wyzysk. Po dobroci nic Polak nie wskóra. Żeby wygrać to jednym słowem mała wojna z rządzącymi. Bo myślą tylko o sobie ani o narodzie, bo jesteśmy potrzebni żeby ci pasożyty z nas żyli i tylko ustawy coraz nowsze wymyślają żeby nas okraś a tylko śmierć zatrzyma to bagno i opanują się, bo dobroć nie pomorze. Jak chcemy, aby był w Polsce tak jak w Niemczech czy w innych państwach? A zobaczy Polak od nowego roku podwyżki niedostana chyba tylko abonament RTV, jakieś wyższe podatki do płacenia lub coś zdrożeje ( Gaz, Woda, Prąd lub czynsz za mieszkanie) tylko nad tym siedzą w sejmie. A może kredyt wezmą lub coś sprzedadzą z Polski.

 • ffgghhh on 2 grudnia 2016

  AHAHAH.
  A kto utrzyma policję, wojsko, urzędasów?

  Wystarczy, że ludzie pracujący na wolnym rynku skrzykną się i przestaną finansować chory system, który okrada ich w podatkach.

 • Cześć on 1 lutego 2017

  https://youtu.be/Xa4BlPBBmRs

 • Rafał on 8 sierpnia 2017

  Kto powiedział, że to o zachodnie wojska chodzi a nie wschodnie?

 • Przemek on 8 sierpnia 2017

  Dokładnie nie zgadzam: im raczej nie chodzi o zachodnie wojska.

 • Premek on 21 września 2019

  A co wy myśleliście.? Przecież polska istnieje tylko teoretycznie! Polski jako takiej nie ma już od dawna. Wszystko sprzedane! Polską rządzi zagraniczny kapitał. Politycy to marionetki które muszą robić co im każą. Polska prawie nie ma wojska, czym ma się niby postawić wielkim graczą ?. Rządzące marionetki myślą tylko o swoich 4literach sprzedają po cichu i na lewo co im się uda żeby coś z tego mieć. Naród się nie zbuntuje bo się już boi. Już za późno…

 • Rysiek69 on 30 września 2019

  Wydaje mi się, ze w sytuacji w jakiej jestesmy Wybory to zupelnie zbedne zamieszanie i wydatek. Zatoczylismy ” polityczne kolo” i jestesmy na progu PRLII w wersji ” Kato”. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *