Wygraliśmy z żydowską organizacją: „Otwarta Rzeczpospolita”

krzyk

Ponad dwa lata temu Otwarta Rzeczpospolita oskarżyła nas o mowę nienawiści, ponieważ napisałem prawdę o Judeopolonii, o żydach, którzy chcieli przejąć państwo polskie.

Pomimo, że sprawa była poważna, nie ugięliśmy się. Inni blogowicze pod naciskiem policji, usuwali moje artykuły ze swoich blogów.

Otwarta Rzeczpospolita konsultowała się z zagranicą, chcieli nas znokautować, ponieważ tu nie chodzi o jeden artykuł, a o naszą działalność. Na temat żydów, judaizmu, żydowskiej finansjery mamy setki artykułów.

To my jako pierwsi połączyliśmy klocki. Powiązaliśmy informacje geopolityczne, historyczne, ekonomiczne, biblijne.

Część wiedzy na przykład o Judeopolonii czy systemie bankierskim była dostępna w publikacjach internetowych.

My prawidłowo odczytaliśmy jedną grupę żydowską reprezentowaną przez państwo żydowskie Izrael i drugą grupę żydowską reprezentowaną przez międzynarodową finansjerę.

W wielu sprawach obie grupy współpracują razem w innych nie. O tyle jest to ważne, że sądzimy, iż międzynarodowa finansjera zostanie całkowicie zniszczona przy udziale swoich braci żydowskich.

Te informacje najbardziej bolą lobby żydowskie.

Pierwszą rundę wygraliśmy.

Dziękujemy wszystkim urzędnikom państwowym, którzy nie uklękli przed lobby żydowskim.

Zdaję sobie sprawę, że to pierwsza runda, ponieważ lobby żydowskie jest bardzo silne w Polsce i na świecie. Mają miliony dolarów do walki z takimi portalami jak nasz.

Sami z nimi nie wygramy, dlatego potrzebujemy pomocy od państwa, od urzędników państwowych, od patriotów, od ludzi dobrej woli.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do małego zwycięstwa.

Prawda się obroniła, dość fałszowania historii…

Kolejny etap naszej walki o prawdę, to pokazanie potęgi Polski – Lechii/Lachii.

To my pokonaliśmy Imperium Rzymskie.

Dlatego nas tak gnoją.

Boją się silnej Polski… byliśmy potęgą i mamy szansę stać się nią znowu.

O tym musi wiedzieć każdy Polak.

Poniżej przypominam artykuł opisujący naszą walkę z Otwartą Rzeczpospolitą.

——————————

Dostałem list od znanego blogera, który został wezwany na policje, między innymi w mojej sprawie. Urzędnik pytał go o moje dane. Postraszył i nakazał usunąć z jego portalu artykuł o Judeopolonii. Sprawa poszła do prokuratury. Okazuje się, że oprócz mojego portalu, ścigają kilka innych, bardzo popularnych blogów.

Dokładnie chodzi o ten artykuł: „Judeopolonia – atak Żydów na Polskę”.

Jak to możliwe, że prokuratura ściga prawdę o przeszłości Polski?

O Judeopolonii powinny uczyć się dzieci na lekcjach historii.

Kto jest zleceniodawcą, donosicielem?

Kto tępi prawdę i polski patriotyzm?

Organizacja o nazwie „Otwarta Rzeczpospolita” 

Z informacji, które do mnie dotarły, wynika, że organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” wysyła donosy do organów ścigania. Pod lupę wzięli internautów, portale i blogi, które wyrażają poglądy „antysemickie”, przeciwko islamizacji i afrykanizacji Europy.

Rozumiem, jeżeli ktoś pisze wulgarnie, obraża daną nację, kpi bez historycznej argumentacji.

Jednak podciąganie prawdziwej historii o Judeopolonii pod antysemityzm jest atakiem na Polskę. Antypolskość powinna być karana i ścigana przez prokuraturę. To organizacja „Otwarta Rzeczypospolita” powinna być wzywana przez prokuraturę za gnębienie Polaków, bo tym są donosy i szkalowanie dobrego imienia.

Oto donos, który złożyła na mój artykuł organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” – LINK.

„Na stronie, w założeniu mającej podtrzymywać wartości tradycyjnie katolickie i patriotyczne, regularnie pojawiają się treści o charakterze antysemickim, znieważające osoby pochodzenia żydowskiego i nawołujące do nienawiści wobec nich ze względu na przypisywane im, jako narodowi, cechy.

Podjęte interwencje przez Otwarta Rzeczpospolita:

 • 11.04.2016 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita składa prośbę o otrzymanie kopii uzasadnienia decyzji o umorzeniu.
 • 25.03.2016 – Umorzenie dochodzenia bez podania przyczyny.
 • 24.03.2016 – Podjęcie zawieszonego dochodzenia.
 • 27.10.2015 – Prokuratura postanawia o zawieszeniu dochodzenia z powodu konieczności oczekiwania na wyniki międzynarodowej pomocy prawnej.
 • 27.07.2015 – Policja wszczyna dochodzenie o przestępstwo określone w art. 256§1 kk.
 • 03.07.2015 – Sąd uwzględnia zażalenie i uchyla postanowienie Prokuratora o odmowie wszczęcia dochodzenia.
 • 26.03.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita składa zażalenie na decyzję prokuratury.
 • 20.03.2015 – Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście odmawia wszczęcia dochodzenia „wobec braku ustawowych znamion czynu zabronionego”.
 • 05.01.2015
Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.

Nie możemy zgadzać się na tego typu działania, ponieważ za niedługo policja zapuka do twoich drzwi i zakuje cię w kajdany za udostępnianie obrazka, który „Otwarta Rzeczypospolita” uzna za antysemicki.

Myślisz, że to śmieszne?

Niekoniecznie.

Otwarta Rzeczpospolita namawia do składania donosów

„Otwarta Rzeczpospolita” utworzyła stronę, która namawia do składania donosów na Polaków – zglosnienawisc.otwarta.org.

Pod hasłem „zgłoś nienawiść” ukazują się takie donosy:

 • „31.07.2015 na stadionie Lechii Gdańsk (Pokoleń Lechii Gdańsk 1 80-560 Gdańsk) podczas meczu między Lechią Gdańsk a Pogonią Szczecin przez kibiców Lechii Gdańsk został wywieszony transparent, który nawołuje do mordowania ludzi o poglądach komunistycznych (‚A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści’). „
 • Strona https://wolna-polska.pl/wiadomosci/category/holoszwindel rozpowszechnia kłamstwo oświęcimskie. Autor zamieszczonych na stronie informacji jawnie neguje prawdę o niemieckich zbrodniach dokonanych na Żydach, uznając, że powszechnie przyjęta interpretacja Holokaustu jest zafałszowana.

  Tzw. kłamstwo oświęcimskie jest powszechnie potępione, jako niezgodne z prawdą historyczną oraz niezgodne z pamięcią i czcią dla ofiar Holocaustu. W Polsce istnieją obostrzenia prawne, nakładające na organy państwowe obowiązek ścigania z urzędu osób szerzących to kłamstwo. Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej  Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 ustawy, jest przestępstwem ściganym z urzędu. Czynami określonymi w art. 1 pkt 1 ustawy są m.in. popełnione na osobach narodowości polskiej lub obywatelach polskich innych narodowości w okresie od dnia 1 września 1939 r. do dnia 31 lipca 1990 r. zbrodnie nazistowskie i inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne. Ustawa zabrania negacji „wszelkich zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, zarówno w mutacji faszystowskiej, jak komunistycznej”.

  Podjęte interwencje:

  27.07.2015 – Prokuratura Okręgowa w Warszawie przekazuje sprawę Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie

  24.06.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu.

 • „Żydowskie lobby polityczne w Polsce”, autor: Marian Miszalski. Książka wydana przez 3S Media, sprzedawana przez internetowe księgarnie, m.in. Bonito.pl.
  https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Zydowskie-lobby-polityczne-w-Polsce-Marian-Miszalski/976 

  Podjęte interwencje:

  11.08.2015 – Otwarta Rzeczpospolita dzwoni do właścicieli księgarni i rozmawia z nimi sugerując sprawdzenie treści sprzedawanych książek pod kątem nienawistnych treści. W celu ustosunkowania się do tych treści, musielibyśmy przyjrzeć się szczegółowo publikacji.

   Więcej o donosach antypolskich TUTAJ.

  Kto sponsoruje organizację Otwarta Rzeczpospolita?

  Organizacja Otwarta Rzeczpospolita działa na dużą skalę, na terenie całej Polski. To wymaga bardzo dużych środków finansowych. Zobacz jakie firmy sponsorują ich antypolską akcje. Jeżeli to tylko możliwe, to nie korzystaj z ich usług, a jeżeli jesteś ich klientem, to poinformuj właścicieli firmy o ich antypolskiej działalności.
   .
  Wybrani sponsorzy akcji przeciw Polakom:
  .

  Musimy wspierać takich ludzi jak Zbigniew Boniek. Otwarta Rzeczpospolita razem z Gazetą Wyborczą prowadzi kampanie przeciwko polskim kibicom, którzy na stadionach wywieszają transparenty z prawdą historyczną – LINK.

  Podsumowanie

  Proszę zauważyć, jak zajadła w swoim postępowaniu jest organizacja „Otwarta Rzeczpospolita”. Prokuratura umarza postępowanie wobec mnie, a członkowie organizacji dalej składają skargi.

  Skala działania organizacji jest potężna. Jeżeli przeglądniesz donosy i ilość składanych pozwów, to można wysunąć wniosek, że polskie sądy są zalewane często antypolskimi oskarżeniami. Najgorsze jest to, że ich działalność jest skuteczna.

  Właściciele blogów po wizycie na policji, usuwają artykuły o prawdzie historycznej dotyczącej działalności żydów chazarskich. Zobacz, pod hasłem „Judeopolonia”. Jest coraz mniej artykułów piszących prawdę, a powinno być ich    setki.

  Jeżeli tylko masz możliwość legalnej walki z takimi antypolskimi portalami jak Otwarta Rzeczpospolita i ich    sponsorami, to zrób wszystko co w twojej mocy, ponieważ oni powoli podcinają nam skrzydła.

  Rozsyłaj proszę te informacje po całym internecie, bo tylko w społeczeństwie siła. Pojedynczo nas wyeliminują, ale całego społeczeństwa nie zdetronizują.

  Aktualizacja – 31 marzec 2017 roku.

  .
  . . ekonomia Robert Brzoza 

  P.S. Zapraszam do artykułu, w którym opisuję szkalowanie nas przez panów Bein i Szubert: Najpierw Żydzi, teraz ubeckie metody…

  Formularz z NeTeS  Photo credit: Skley / Foter / CC BY-ND

Przeczytaj koniecznie:

23 Responses to “Wygraliśmy z żydowską organizacją: „Otwarta Rzeczpospolita””

 • asasasas on 23 sierpnia 2015

  Wypędziłbym jak najszybciej i najwięcej żydów z Naszego kraju.
  Polacy mają możliwość głosowania w wyborach.
  Wybierają klapy na oczy, piedzenie w taboret i narzekanie, że znowu kiepska żydowska władza.

  whois otwarta.org

  Registrant Name Magda Grudzinska
  Registrant Organization OTWARTA RZECZPOSPOLITA – STOWARZYSZENIE PRZECIW ANTYSEMITYZMOWI I KSENOFOBII
  Registrant Street ul. Krakowskie Przedmiescie 16/18
  Registrant City Warszawa
  Registrant State/Province:
  Registrant Postal Code 00-325
  Registrant Country PL
  Registrant Phone +48.601920233
  Registrant Phone Ext:
  Registrant Fax:
  Registrant Fax Ext:
  Registrant Email otwarta@otwarta.org

  hosting i poczta na https://linuxpl.com/

 • leszek on 23 sierpnia 2015

  Chazarscy bandyci za wszelką cenę chcą odzyskać lasy,

 • Antoni on 24 sierpnia 2015

  Żydzi mają monopol na historię Polski. Tak naprawde 6 mln żydów nie zginęło tylko dużo mniej, ale oni to zawyżają aby mieć siłe współczucia i na tym żerować. KL Warschaw kilkaset tysięcy polaków zagazowanych w Warszawie. Dlaczego tak późno się o tym słyszy? Dlaczego Lech Kaczyński zatwierdził 10 – krotnie mniejszą liczbę zabitych w KL Warschau? Pewnie z tego samego powodu co wstrzymał dokończenie prac w Jedwabnem bo wyszłoby że 10 – krotniej mniej w tej stodole było żydów niż to twierdza oficjalnie a Polacy nikogo nie mordowali tylko naziści to czynili. Kaczyński wprowadził zakazaną kiedyś loże B’naiB’rith, święto Hanuka oficjalne – w końcu wiec nie ma co sie dziwić że głowe zadzierają, skoro władza na to pozwala – Kaczyński dawne nazwisko Kalkeinstein. Ważne aby polityka międzynarodowa była udana, bo jeszcze nazwie się Polskę antysemicką i co wtedy będzie !

 • Robert on 24 sierpnia 2015

  Leszek proponuję wyrażać swoje poglądy, ale bez epitetów czy obrażania.

  Jeżeli piszesz „chazarscy bandyci” i twierdzisz, że masz do tego prawo, to potwierdź to faktami historycznymi.

  Musimy dokumentować prawdę, którą jesteśmy w stanie obronić.

 • nadia on 24 sierpnia 2015

  Za duzo juz sobie pozwalaja, w koncu internet powinien byc niezalezny, istnieje wolnosc slowa, kazdy ma prawo do swojego zdania czy to prywatnie czy publicznie. Jesli sie spoleczenstwu nie pozwoli jawnie wyrazac swoich mysli, to beda to robic w ukryciu, ale wtedy ich sila, wiara, niezaleznosc i patriotyzm wzrosnie do takich rozmiarow,ze zadne sady, policje czy inne instytucje prawne nie beda w stanie tego zatrzymac. Dziwie sie takim ludziom, ktorzy cokolwiek zabraniaja, bo to znaczy ze nie wyciagneli odpowiednich wnioskow z dzialan polskich w czasie wojny czy komunizmu, gdzie tez bylo wszystko zabronione. Polacy to wbrew pozorom narod inteligentny i potrafia wiele zrobic,zeby odzyskac wolnosc i niepodleglosc kraju, wystarczy ze sie przeleje ta jedna kropla goryczy i wtedy niektorym donosicielom otworza sie oczy. Nie warto draznic lwa, ktory spi, bo po przebudzeniu, nie zostawi przyslowiowej suchej nitki a na ucieczke bedzie juz za pozno. Historia sie klania. Pozdrawiam.

 • viktor on 24 sierpnia 2015

  okazuje się ze holokaust to fikcja,przerysowane i zakłamane wydarzenie wcale nie zgineło żadne 6 milionów zydów,to oszustwo sa już dowody na to,oni zeruja na naszej naiwności oni czyli zydzi a raczej rothschildowie którzy za nimi stoją.

 • Toek on 24 sierpnia 2015

  Z innej beczki, wrzesień może być gorący, jest to okres „jubileuszowej (7×7)” szemity: https://www.youtube.com/watch?v=rkELgi6EkNo&feature=youtu.be
  Rynki finansowe już się sypią…

 • Arjan on 24 sierpnia 2015

  Ja uwazam ze ta nie rasa mieszana o ktorych mowa jest w artykule , musi byc opetana przez nasienie wezowe , to w jaki sposob sie zachowuja , to jacy sa pazerni , podli , i majacy innych za gojow czyli byty bez prawa do zycia , mianuje ich na samym czubku piramidy zagrozenia dla nas , dla normalnego swiata ….
  Chociaz mam ze dwoch znajomych z gatunku tych czarnych charakterow i wcale nie palam nienawiscia do nich , to jednak widac charakterystyczne zachowanie , lizostwo do szefow , podpuszczanie czasem na siebie innych …
  Lecz ja uwazam jeszcze ze do tego dochodzi ich Re-ligia , wezowa .
  To ona ich zmienia do reszty . Tak jak islamiste ktory chce sie wysadzic w imie czegos wiekszego , tak i oni zabijaja nas , swoich , innych , nie sami tylko czesto przez rozne konflikty . Nie jestem antysemita .. JESTEM ANTY NA LUDZI KTORZY SA ZAGROZENIEM DLA NORMALNEGO FUNKCJONOWANIA SPOLECZENSTWA I NAWET CALEJ CYWILIZACJI .

 • Mariusz on 24 sierpnia 2015

  „Zadajmy sobie takie pytanie…

  – czy byłoby możliwe żeby w Izraelu, legalnie działa organizacja finansowana przez struktury powiązane z obcym państwem,

  działająca w interesie tego obcego państwa, pod nazwą np. „Otwarty Izrael”,

  która zajmowałaby się promowaniem imigracji np. Palestyńczyków, Murzynów czy innych obcych religijnie i kulturowo ludów do Izraela,

  a do tego, na masową, wręcz fabryczną skalę pisała by donosy do organów ścigania na Żydów (rdzennych mieszkańców) za np. „obrazę” Arabów czy terrorystów ISIL.?”

 • Damian on 31 października 2015

  Organizacja żydowska „Otwarta Rzeczpospolita” ma na celu zastraszenie Polaków, aby pod pozorem legalności i w świetle prawa szukać antysemityzmu pod każdym kamieniem, nawet jeśli mówi się prawdę. Próbują wypaczyć historię polską, ale My Polacy dobrze wiemy jak jest naprawdę. Wprowadzają na siłę do Polski muli-kulti, a w Izraelu sami robią demonstracje przeciwko obcokrajowcom. Nie dajmy się zaszczuć!

 • Al-Kamil on 20 listopada 2015

  Ludzie powinni sie budzic..i reagowac,robale zydowskie niszcza caly swiat,jak talmud pisze.

 • Bartosz on 6 lutego 2016

  W tym całym „Antysemityźme” na całym świecie jest więcej Antypolonizmu ze strony żydów!

 • lucjan on 27 lutego 2016

  Żydzi są największymi … , antysemitami, syjonistyczna armia usraela zamordowała w ostatnim dziesięcioleciu kilka milionów Arabów/semitów, a kilkanaście milionów pozbawiła dachy nad głową co zmusiło ich do imigracji. O ile syjonizm usraela możnaby, z racji jego internacjonalności, z bólem pominąć to nie można już pominąć antysemityzmu Isisraela dokonywanego nieustannie na Palestyńczykach. Zasadniczo skoro semita nie może być antysemitą a Arabowie są nimi z całą pewnością to ŻYDZI semitami nie są więc jaki antysemityzm wobec nich mają na myśli? Niskie pobudki żydowskiego antysemityzmu wzmagają bunt Świata wobec tej, bliżej, nie zdefiniowanej nacji, bo upomnienie się o zapłatę krajów arabskich i niechęć tej zapłaty przez syjonistów powoduje za każdym razem wysłanie syjonistycznej armi do wierzyciela, zniszczenie jego kraju, mordowanie i rozpędzanie jego obywateli.

 • Sd on 19 lipca 2016

  Kim trzeba być żeby mimo takiej nienawiści ze strony Polski i innych części świata nadal tu siedzieć na siłę i tak kłamać i niszczyć ludzi. Zwracają się teraz oni w kierunku demonów jako masoni, ponieważ reszta się odwróciła od nich, bo uważają ich za nienormalnych, dla nich Boga i Jezusa nie ma już od dawien dawna. Boją się bo się zaczynają ludziom oczy otwierać więc radzę zacząć od uświadamiania jak największej liczby osób, bo na to co się dzieje jest masa dowodów i to nie jest czcza paplanina. Na nas się wkoło szczuje by odciągać uwagę od czegoś co jest szykowane za plecami całego świata.

 • Paweł on 22 listopada 2016

  Do tzw. Otwartej Rzeczpospolitej dołącza Facebook. Każdy wpis o Żydach np. wpisanie tekstu ich modlitwy w której dziękują za to, że nie urodzili się gojami, niewolnikami i kobietami – co jest przecież prawdą bo tak się modlą i co przecież świadczy o ich rasistowskim podejściu do nie-Żydów, jest usuwany z informacją, że wyrzucą mnie z Facebooka. Przy czym z Otwarta Rzeczpospolitą też już miałem do czynienia. Niestety mamy nową odmianę UBecji cenzorskiej ustanowionej nad Polakami przez Żydów. Rząd w Warszawie przyjął jeszcze takie prawo – unijne – co daje im możliwość czuwania nad tym co Polacy mogą myśleć i mówić. We własnym kraju człowiek jest pałowany i cenzurowany. Jednym słowem skandal by żydowscy nomadzi nami dyrygowali. Trzeba coś na to poradzić bo tak być przecież nie może.

 • elzbieta on 3 kwietnia 2017

  Brawo za nieugieta walke o prawde ,narod musi dowiedziec sie jaka jest prawda i dziekuje wszystkim za to ze tu mozna ta prawde znalezc .Teraz trzeba zrobic wszystko zeby te prawde wylac na caly kraj niech sobie nie mysla ze ktos zostaje z tymi tematami sam .Mieszka w Szwecji ,ale uswiadamiam kazdego kto chce podjac trudne tematy ,tu duzo ludzi juz sie obudzilo i kitu nie da sobie wstawiac .Trzymam kciuki za ten i inne blogi odkrywajace prawde .Wielki szacunek wszystkim ludziom odwaznym.

 • Robert on 3 kwietnia 2017

  Elżbieta,

  Dziękujemy :)

 • czarek on 3 kwietnia 2017

  Aby przywrocic normalnos, nalezy zrobic wszystko zeby zdelegalizowac te tzw: „niezalezne” poza rzadowe przybudowki Sorosa…

 • Hubert on 3 kwietnia 2017

  Kazdemu obcemu ktoremu jest w Polsce niedobrze i narzeka na antysemityzm, dyskryminacje itp. wladza powinna dac szance wyjechac do swojego kraju tak jak to zrobil w Gomulka w latach 50 tych. To byl dobry krok. Byl spokoj na pare lat az do okraglego stolu przy ktorym na 53 osoby 49 bylo Zydow. W tej nacji nie jest wazne jakie masz kwalifikacje, wyksztalcenie tylko kogo znasz i kto cie popiera na stanowiska. W ten sposob Geremek wyczyscil prawie cale MSZ i placowki zagraniczne z czystych Polakow.

 • Janke Poznan on 4 kwietnia 2017

  Gratulacje Robercie twoja praca przynosi owoce,o tym procesie dowiedziałem sie od znajomego w pracy który czyta twoja strone.Chazarowie-żydzi to przestepcy i powinnismy zakazac im działanosci na naszej ziemi.Fundacje batorego i inne beda z Polski wywalone niebawem,widac pewne przesilenie.Oni juz wiedza ze niebwem beda spieprzac z naszego kraju gdzie pieprz rosnie :)

 • Janke Poznan on 4 kwietnia 2017

  Fundacja Batorego to organizacja przestepcza

 • Robert on 4 kwietnia 2017

  Janke Poznan,

  fajnie, że znajomy szerzy prawdę.
  Pozdrów go ode mnie.

 • irek on 30 kwietnia 2017

  łatwo zauważyć że pis nie jest zły
  tylko kaczyńscy i macierewicz
  to pejsy
  w każdą strukturę patriotyczną wkręci się jakiś
  ukryty jarmułkowy agent .
  trzeba się uczyć od mistrzów
  w knesecie sprawdza sie rodowód do 6 pokolenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *