„Otwarta Rzeczpospolita” oskarża mnie o… antysemityzm

krzyk

Dostałem list od znanego blogera, który został wezwany na policje, między innymi w mojej sprawie. Urzędnik pytał go o moje dane. Postraszył i nakazał usunąć z jego portalu artykuł o Judeopolonii. Sprawa poszła do prokuratury. Okazuje się, że oprócz mojego portalu, ścigają kilka innych, bardzo popularnych blogów.

Dokładnie chodzi o ten artykuł: „Judeopolonia – atak Żydów na Polskę”.

Jak to możliwe, że prokuratura ściga prawdę o przeszłości Polski?

O Judeopolonii powinny uczyć się dzieci na lekcjach historii.

Kto jest zleceniodawcą, donosicielem?

Kto tępi prawdę i polski patriotyzm?

Organizacja o nazwie „Otwarta Rzeczpospolita” 

Z informacji, które do mnie dotarły, wynika, że organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” wysyła donosy do organów ścigania. Pod lupę wzięli internautów, portale i blogi, które wyrażają poglądy „antysemickie”, przeciwko islamizacji i afrykanizacji Europy.

Rozumiem, jeżeli ktoś pisze wulgarnie, obraża daną nację, kpi bez historycznej argumentacji.

Jednak podciąganie prawdziwej historii o Judeopolonii pod antysemityzm jest atakiem na Polskę. Antypolskość powinna być karana i ścigana przez prokuraturę. To organizacja „Otwarta Rzeczypospolita” powinna być wzywana przez prokuraturę za gnębienie Polaków, bo tym są donosy i szkalowanie dobrego imienia.

Oto donos, który złożyła na mój artykuł organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” – LINK.

„Na stronie, w założeniu mającej podtrzymywać wartości tradycyjnie katolickie i patriotyczne, regularnie pojawiają się treści o charakterze antysemickim, znieważające osoby pochodzenia żydowskiego i nawołujące do nienawiści wobec nich ze względu na przypisywane im, jako narodowi, cechy.

Podjęte interwencje przez Otwarta Rzeczypospolita:

 • 27.07.2015 – Policja wszczyna dochodzenie o przestępstwo określone w art. 256§1 kk.
 • 03.07.2015 – Sąd uchyla postanowienie Prokuratora o odmowie wszczęcia dochodzenia. – 1 ds 156 15.pdf
 • 26.03.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita składa zażalenie na decyzję prokuratury.
 • 20.03.2015 – Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście odmawia wszczęcia dochodzenia „wobec braku ustawowych znamion czynu zabronionego”. – CCF20150326_00003.pdf
 • 05.01.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.”

Nie możemy zgadzać się na tego typu działania, ponieważ za niedługo policja zapuka do twoich drzwi i zakuje cię w kajdany za udostępnianie obrazka, który „Otwarta Rzeczypospolita” uzna za antysemicki.

Myślisz, że to śmieszne?

Niekoniecznie.

Otwarta Rzeczpospolita namawia do składania donosów

„Otwarta Rzeczpospolita” utworzyła stronę, która namawia do składania donosów na Polaków – zglosnienawisc.otwarta.org.

Pod hasłem „zgłoś nienawiść” ukazują się takie donosy:

 • „31.07.2015 na stadionie Lechii Gdańsk (Pokoleń Lechii Gdańsk 1 80-560 Gdańsk) podczas meczu między Lechią Gdańsk a Pogonią Szczecin przez kibiców Lechii Gdańsk został wywieszony transparent, który nawołuje do mordowania ludzi o poglądach komunistycznych (‚A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści’). „
 • Strona https://wolna-polska.pl/wiadomosci/category/holoszwindel rozpowszechnia kłamstwo oświęcimskie. Autor zamieszczonych na stronie informacji jawnie neguje prawdę o niemieckich zbrodniach dokonanych na Żydach, uznając, że powszechnie przyjęta interpretacja Holokaustu jest zafałszowana.

  Tzw. kłamstwo oświęcimskie jest powszechnie potępione, jako niezgodne z prawdą historyczną oraz niezgodne z pamięcią i czcią dla ofiar Holocaustu. W Polsce istnieją obostrzenia prawne, nakładające na organy państwowe obowiązek ścigania z urzędu osób szerzących to kłamstwo. Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej  Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 ustawy, jest przestępstwem ściganym z urzędu. Czynami określonymi w art. 1 pkt 1 ustawy są m.in. popełnione na osobach narodowości polskiej lub obywatelach polskich innych narodowości w okresie od dnia 1 września 1939 r. do dnia 31 lipca 1990 r. zbrodnie nazistowskie i inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne. Ustawa zabrania negacji „wszelkich zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, zarówno w mutacji faszystowskiej, jak komunistycznej”.

  Podjęte interwencje:

  27.07.2015 – Prokuratura Okręgowa w Warszawie przekazuje sprawę Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie

  24.06.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu.

 • „Żydowskie lobby polityczne w Polsce”, autor: Marian Miszalski. Książka wydana przez 3S Media, sprzedawana przez internetowe księgarnie, m.in. Bonito.pl.
  https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Zydowskie-lobby-polityczne-w-Polsce-Marian-Miszalski/976 

  Podjęte interwencje:

  11.08.2015 – Otwarta Rzeczpospolita dzwoni do właścicieli księgarni i rozmawia z nimi sugerując sprawdzenie treści sprzedawanych książek pod kątem nienawistnych treści. W celu ustosunkowania się do tych treści, musielibyśmy przyjrzeć się szczegółowo publikacji.

   Więcej o donosach antypolskich TUTAJ.

  Kto sponsoruje organizację Otwarta Rzeczpospolita?

  Organizacja Otwarta Rzeczpospolita działa na dużą skalę, na terenie całej Polski. To wymaga bardzo dużych środków finansowych. Zobacz jakie firmy sponsorują ich antypolską akcje. Jeżeli to tylko możliwe, to nie korzystaj z ich usług, a jeżeli jesteś ich klientem, to poinformuj właścicieli firmy o ich antypolskiej działalności.
   .
  Wybrani sponsorzy akcji przeciw Polakom:
  .

  Musimy wspierać takich ludzi jak Zbigniew Boniek. Otwarta Rzeczpospolita razem z Gazetą Wyborczą prowadzi kampanie przeciwko polskim kibicom, którzy na stadionach wywieszają transparenty z prawdą historyczną – LINK.

  Podsumowanie

  Proszę zauważyć, jak zajadła w swoim postępowaniu jest organizacja „Otwarta Rzeczpospolita”. Prokuratura umarza postępowanie wobec mnie, a członkowie organizacji dalej składają skargi.

  Skala działania organizacji jest potężna. Jeżeli przeglądniesz donosy i ilość składanych pozwów, to można wysunąć wniosek, że polskie sądy są zalewane często antypolskimi oskarżeniami. Najgorsze jest to, że ich działalność jest skuteczna.

  Właściciele blogów po wizycie na policji, usuwają artykuły o prawdzie historycznej dotyczącej działalności żydów chazarskich. Zobacz, pod hasłem „Judeopolonia”. Jest coraz mniej artykułów piszących prawdę, a powinno być ich    setki.

  Jeżeli tylko masz możliwość legalnej walki z takimi antypolskimi portalami jak Otwarta Rzeczpospolita i ich    sponsorami, to zrób wszystko co w twojej mocy, ponieważ oni powoli podcinają nam skrzydła.

  Rozsyłaj proszę te informacje po całym internecie, bo tylko w społeczeństwie siła. Pojedynczo nas wyeliminują, ale całego społeczeństwa nie zdetronizują.

  .
  . . ekonomia Robert Brzoza

  P.S. Jesteś gotowy na kryzys? Dobrze zabezpieczyłeś pieniądze? Co zrobić z kredytem frankowym? Zrobimy analizę Twoich inwestycji => MonitorowanieRynku.pl

  Formularz z NeTeS  Photo credit: Skley / Foter / CC BY-ND

  15 Responses to “„Otwarta Rzeczpospolita” oskarża mnie o… antysemityzm”

  • asasasas on 23 sierpnia 2015

   Wypędziłbym jak najszybciej i najwięcej żydów z Naszego kraju.
   Polacy mają możliwość głosowania w wyborach.
   Wybierają klapy na oczy, piedzenie w taboret i narzekanie, że znowu kiepska żydowska władza.

   whois otwarta.org

   Registrant Name Magda Grudzinska
   Registrant Organization OTWARTA RZECZPOSPOLITA – STOWARZYSZENIE PRZECIW ANTYSEMITYZMOWI I KSENOFOBII
   Registrant Street ul. Krakowskie Przedmiescie 16/18
   Registrant City Warszawa
   Registrant State/Province:
   Registrant Postal Code 00-325
   Registrant Country PL
   Registrant Phone +48.601920233
   Registrant Phone Ext:
   Registrant Fax:
   Registrant Fax Ext:
   Registrant Email otwarta@otwarta.org

   hosting i poczta na https://linuxpl.com/

  • leszek on 23 sierpnia 2015

   Chazarscy bandyci za wszelką cenę chcą odzyskać lasy,

  • Antoni on 24 sierpnia 2015

   Żydzi mają monopol na historię Polski. Tak naprawde 6 mln żydów nie zginęło tylko dużo mniej, ale oni to zawyżają aby mieć siłe współczucia i na tym żerować. KL Warschaw kilkaset tysięcy polaków zagazowanych w Warszawie. Dlaczego tak późno się o tym słyszy? Dlaczego Lech Kaczyński zatwierdził 10 – krotnie mniejszą liczbę zabitych w KL Warschau? Pewnie z tego samego powodu co wstrzymał dokończenie prac w Jedwabnem bo wyszłoby że 10 – krotniej mniej w tej stodole było żydów niż to twierdza oficjalnie a Polacy nikogo nie mordowali tylko naziści to czynili. Kaczyński wprowadził zakazaną kiedyś loże B’naiB’rith, święto Hanuka oficjalne – w końcu wiec nie ma co sie dziwić że głowe zadzierają, skoro władza na to pozwala – Kaczyński dawne nazwisko Kalkeinstein. Ważne aby polityka międzynarodowa była udana, bo jeszcze nazwie się Polskę antysemicką i co wtedy będzie !

  • Robert on 24 sierpnia 2015

   Leszek proponuję wyrażać swoje poglądy, ale bez epitetów czy obrażania.

   Jeżeli piszesz „chazarscy bandyci” i twierdzisz, że masz do tego prawo, to potwierdź to faktami historycznymi.

   Musimy dokumentować prawdę, którą jesteśmy w stanie obronić.

  • nadia on 24 sierpnia 2015

   Za duzo juz sobie pozwalaja, w koncu internet powinien byc niezalezny, istnieje wolnosc slowa, kazdy ma prawo do swojego zdania czy to prywatnie czy publicznie. Jesli sie spoleczenstwu nie pozwoli jawnie wyrazac swoich mysli, to beda to robic w ukryciu, ale wtedy ich sila, wiara, niezaleznosc i patriotyzm wzrosnie do takich rozmiarow,ze zadne sady, policje czy inne instytucje prawne nie beda w stanie tego zatrzymac. Dziwie sie takim ludziom, ktorzy cokolwiek zabraniaja, bo to znaczy ze nie wyciagneli odpowiednich wnioskow z dzialan polskich w czasie wojny czy komunizmu, gdzie tez bylo wszystko zabronione. Polacy to wbrew pozorom narod inteligentny i potrafia wiele zrobic,zeby odzyskac wolnosc i niepodleglosc kraju, wystarczy ze sie przeleje ta jedna kropla goryczy i wtedy niektorym donosicielom otworza sie oczy. Nie warto draznic lwa, ktory spi, bo po przebudzeniu, nie zostawi przyslowiowej suchej nitki a na ucieczke bedzie juz za pozno. Historia sie klania. Pozdrawiam.

  • viktor on 24 sierpnia 2015

   okazuje się ze holokaust to fikcja,przerysowane i zakłamane wydarzenie wcale nie zgineło żadne 6 milionów zydów,to oszustwo sa już dowody na to,oni zeruja na naszej naiwności oni czyli zydzi a raczej rothschildowie którzy za nimi stoją.

  • Toek on 24 sierpnia 2015

   Z innej beczki, wrzesień może być gorący, jest to okres „jubileuszowej (7×7)” szemity: https://www.youtube.com/watch?v=rkELgi6EkNo&feature=youtu.be
   Rynki finansowe już się sypią…

  • Arjan on 24 sierpnia 2015

   Ja uwazam ze ta nie rasa mieszana o ktorych mowa jest w artykule , musi byc opetana przez nasienie wezowe , to w jaki sposob sie zachowuja , to jacy sa pazerni , podli , i majacy innych za gojow czyli byty bez prawa do zycia , mianuje ich na samym czubku piramidy zagrozenia dla nas , dla normalnego swiata ….
   Chociaz mam ze dwoch znajomych z gatunku tych czarnych charakterow i wcale nie palam nienawiscia do nich , to jednak widac charakterystyczne zachowanie , lizostwo do szefow , podpuszczanie czasem na siebie innych …
   Lecz ja uwazam jeszcze ze do tego dochodzi ich Re-ligia , wezowa .
   To ona ich zmienia do reszty . Tak jak islamiste ktory chce sie wysadzic w imie czegos wiekszego , tak i oni zabijaja nas , swoich , innych , nie sami tylko czesto przez rozne konflikty . Nie jestem antysemita .. JESTEM ANTY NA LUDZI KTORZY SA ZAGROZENIEM DLA NORMALNEGO FUNKCJONOWANIA SPOLECZENSTWA I NAWET CALEJ CYWILIZACJI .

  • Mariusz on 24 sierpnia 2015

   „Zadajmy sobie takie pytanie…

   – czy byłoby możliwe żeby w Izraelu, legalnie działa organizacja finansowana przez struktury powiązane z obcym państwem,

   działająca w interesie tego obcego państwa, pod nazwą np. „Otwarty Izrael”,

   która zajmowałaby się promowaniem imigracji np. Palestyńczyków, Murzynów czy innych obcych religijnie i kulturowo ludów do Izraela,

   a do tego, na masową, wręcz fabryczną skalę pisała by donosy do organów ścigania na Żydów (rdzennych mieszkańców) za np. „obrazę” Arabów czy terrorystów ISIL.?”

  • Damian on 31 października 2015

   Organizacja żydowska „Otwarta Rzeczpospolita” ma na celu zastraszenie Polaków, aby pod pozorem legalności i w świetle prawa szukać antysemityzmu pod każdym kamieniem, nawet jeśli mówi się prawdę. Próbują wypaczyć historię polską, ale My Polacy dobrze wiemy jak jest naprawdę. Wprowadzają na siłę do Polski muli-kulti, a w Izraelu sami robią demonstracje przeciwko obcokrajowcom. Nie dajmy się zaszczuć!

  • Al-Kamil on 20 listopada 2015

   Ludzie powinni sie budzic..i reagowac,robale zydowskie niszcza caly swiat,jak talmud pisze.

  • Bartosz on 6 lutego 2016

   W tym całym „Antysemityźme” na całym świecie jest więcej Antypolonizmu ze strony żydów!

  • lucjan on 27 lutego 2016

   Żydzi są największymi … , antysemitami, syjonistyczna armia usraela zamordowała w ostatnim dziesięcioleciu kilka milionów Arabów/semitów, a kilkanaście milionów pozbawiła dachy nad głową co zmusiło ich do imigracji. O ile syjonizm usraela możnaby, z racji jego internacjonalności, z bólem pominąć to nie można już pominąć antysemityzmu Isisraela dokonywanego nieustannie na Palestyńczykach. Zasadniczo skoro semita nie może być antysemitą a Arabowie są nimi z całą pewnością to ŻYDZI semitami nie są więc jaki antysemityzm wobec nich mają na myśli? Niskie pobudki żydowskiego antysemityzmu wzmagają bunt Świata wobec tej, bliżej, nie zdefiniowanej nacji, bo upomnienie się o zapłatę krajów arabskich i niechęć tej zapłaty przez syjonistów powoduje za każdym razem wysłanie syjonistycznej armi do wierzyciela, zniszczenie jego kraju, mordowanie i rozpędzanie jego obywateli.

  • Sd on 19 lipca 2016

   Kim trzeba być żeby mimo takiej nienawiści ze strony Polski i innych części świata nadal tu siedzieć na siłę i tak kłamać i niszczyć ludzi. Zwracają się teraz oni w kierunku demonów jako masoni, ponieważ reszta się odwróciła od nich, bo uważają ich za nienormalnych, dla nich Boga i Jezusa nie ma już od dawien dawna. Boją się bo się zaczynają ludziom oczy otwierać więc radzę zacząć od uświadamiania jak największej liczby osób, bo na to co się dzieje jest masa dowodów i to nie jest czcza paplanina. Na nas się wkoło szczuje by odciągać uwagę od czegoś co jest szykowane za plecami całego świata.

  • Paweł on 22 listopada 2016

   Do tzw. Otwartej Rzeczpospolitej dołącza Facebook. Każdy wpis o Żydach np. wpisanie tekstu ich modlitwy w której dziękują za to, że nie urodzili się gojami, niewolnikami i kobietami – co jest przecież prawdą bo tak się modlą i co przecież świadczy o ich rasistowskim podejściu do nie-Żydów, jest usuwany z informacją, że wyrzucą mnie z Facebooka. Przy czym z Otwarta Rzeczpospolitą też już miałem do czynienia. Niestety mamy nową odmianę UBecji cenzorskiej ustanowionej nad Polakami przez Żydów. Rząd w Warszawie przyjął jeszcze takie prawo – unijne – co daje im możliwość czuwania nad tym co Polacy mogą myśleć i mówić. We własnym kraju człowiek jest pałowany i cenzurowany. Jednym słowem skandal by żydowscy nomadzi nami dyrygowali. Trzeba coś na to poradzić bo tak być przecież nie może.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *