Oficjalnie: Niemcy i Francja budują Supermocarstwo!

 mocarstwowość

Dla wielu czytelników, NWO – Nowy prządek świata był fikcją, nierealną rzeczywistością, mglistą abstrakcją. Traktowali doniesienia o jednym supermocarstwie w kategoriach science – fiction. Teraz muszą przeobrazić swoje poglądy. To o czym piszemy od kilku lat wchodzi na główne portale. Informacja o utworzeniu supermocarstwa pojawiła się na dwóch dużych portalach i kilku mniejszych.

NWO – to nie mrzonka

Interia.pl jako niemiecki portal pisze bardzo ogólnikowo i zachowawczo:

„Silna Europa w niepewnym świecie” – brzmi tytuł 9-stronicowego dokumentu przygotowanego przez ministrów spraw zagranicznych Niemiec i Francji… 

W dokumencie rozwinięta jest idea wspólnej europejskiej armii, pada także postulat zintegrowanej polityki bezpieczeństwa (m.in. współpraca wywiadowcza) i spraw zagranicznych. Ministrowie chcą także, by w Europie obowiązywała wspólna polityka azylowa, proponują również, by powstała „pierwsza wielonarodowa granica” chroniona przez europejską straż”. 

Znacznie więcej i dobitniej o nowym supermocarstwie pod skrzydłami Niemiec i Francji pisze Michał Rachoń w tvp.info:

„Jeśli zapisy dokumentu miałyby wejść w życie, to zamiast Unii Europejskiej powstałoby jedno europejskie państwo, zależne od dzisiejszych najsilniejszych unijnych graczy…Kraje członkowskie faktycznie nie miałyby prawa do własnej armii, własnych służb specjalnych, odrębnego kodeksu karnego, odrębnego systemu podatkowego – w tym wysokości podatków, własnej waluty, czy banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego.

Ponadto kraje członkowskie faktycznie straciłyby kontrolę nad własnymi granicami oraz procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na ich terenie.

Jeśli miałyby wejść w życie zapisy propozycji niemiecko–francuskiej, w UE państwa narodowe straciłyby prawo do prowadzenia własnej polityki migracyjnej: „Nie powinno być jednostronnych narodowych odpowiedzi na wyzwania kryzysu migracyjnego (…) Niemcy i Francja są przekonane, że nadszedł najwyższy czas, aby wprowadzić prawdziwie zintegrowaną politykę azylową, uchodźczą i migracyjną”.

Czym będzie supermocarstwo niemiecko-francuskie?

 • Władzę nad supermocarstwem – nazwijmy je po imieniu – NWO będą sprawowały dwa państwa: Niemcy i Francja. Innymi słowy, kołchoz radziecki zamieniliśmy na kołchoz unijny, teraz proponują nam kolejny kołchoz znacznie gorszy od poprzednich. W zamian za mamienie opieką i bezpieczeństwem, mamy oddać całą władzę nad majątkiem i narodem polskim, Niemcom i Francuzom.
 • Jedna armia. Ten postulat od lat przewija się w planach NWO. Po wejściu w nowy kołchoz tworzymy jedną europejską armie. Oznacza to ni mniej ni więcej, przejście części polskiej armii pod rządy pruskie i likwidacje to czym nazywamy Wojsko Polskie. Od tej chwili całkowicie utracimy obronność polskich granic. O tym czy istnieje zagrożenie dla narodu polskiego, będzie decydowała superjelita. Jeżeli zdecydują, że dane państwo pokojowo przejmuje np. Śląsk, to nawet nie będziemy mogli sprzeciwić się, a co dopiero obronić ziem polskich.
 • Jedne służby specjalne. Dobrze wyszkoleni tajniacy są podstawą do obrony narodu. Chronią przedsiębiorstwa przed wrogim przejęciem, rząd i polityków przed przekupstwem, granice państwa przed obcym najazdem. To ze strony służb specjalnych rząd uzyskuje wszystkie strategiczne informacje. Teraz mamy te kwestie przekazać w ręce Niemiec i Francji.
 • Jeden kodeks karny. Superjelita będzie decydować czy na przykład gwałt na dziesięcioletniej dziewczynce będzie napaścią seksualną czy nieistotnym zdarzeniem, na który kodeks karny nie przewiduje kary.
 • Jeden system podatkowy. Każdy obywatel supermocarstwa dostanie odrębny numer podatkowy i będzie podlegał pod jeden europejski urząd skarbowy. Kiedy przejmą całkowicie władzę, podatki mogą wynosić 30-50%. Dlaczego tak wysokie? Walka z „przestępczością” musi być… skuteczna. Nie będziesz miał kasy, to nie będziesz potencjalnym przestępcą finansowym.
 • Jedne granice. Warszawa, Kraków, Mielec, Gdańsk i inne miasta nie będą należeć do Polski, czyli do narodu polskiego. Urzędnicy podlegaliby pod nowe jelity supereuropejskie. Pomyśl, kto decydowałby o nazwach ulic, o pomnikach narodowych, o świętach, o historycznych wydarzeniach, o pozwoleniu na protesty, o sponsorowaniu przez miasta ważnych narodowych świąt, o sponsorowaniu multikulturowości itd.? Do tego faktu należy dołączyć mały szczególik: za dwie dekady Polska byłaby islamską prowincją.
 • Jedna waluta – superpaństwo zlikwiduje waluty narodowe i wdroży jedną walutę elektroniczną. Przypomnę, że pozbycie się gotówki jest bezpośrednim kolonializmem firm i Kowalskiego. Kiedy za niedemokratyczny komentarz na FB zamkną ci jedyne super konto (bankowe, medyczne, podatkowe, pracownicze) na miesiąc, to poczujesz czym jest brak gotówki. Odechce ci się protestować, wyrażać swoją opinie, samodzielnie myśleć. Doprowadzą nas do roli tępych, niemyślących istot.
 • Jeden centralny bank europejski – NBP zostanie zlikwidowany lub przejmie rolę trzeciorzędnego banku. Będzie mniej ważny od banków komercyjnych. Finansowaniem gospodarki czyli regulacją podaży pieniądza będzie zajmował się jeden bank francusko-niemiecki. Oddanie waluty i centralnego banku, to sprzedanie narodu i polskich firm.

Czy mamy się na to zgodzić?

Każdy polityk, który podpisze traktat o przejęciu Polski przez supermocarstwo będzie zdrajcą narodu. Każda partia polityczna, która choć w części poprze nowy projekt niemiecko-francuski zdradzi Polskę.

Przestrzegam każdego przed uleganiem ciepłym argumentom.

W taki sposób mami się opinię społeczną.

Sprzedajne głowy w mediach, będą mówić o wspólnej solidarności, wspólnych korzyściach, pięknej idei, jedności ponadnarodowej.

Nie kupuj tego, to są plugawe kłamstwa. Prawda jest jedna. Nowe superpaństwo jest jeszcze gorszym tworem od eurokołchozu unijnego. Do tej pory ten projekt globalistów nazywano „NWO – nowy porządek świata – new world order”. Dzisiaj nazywają go „Superpaństwo”.

Weź pod uwagę jeszcze jeden fakt. Za dekadę we Francji i w Niemczech władze przejmą partie islamskie. Jeżeli zgodzimy się na przynależność do Superpaństwa, to tym samym zgadzamy się do odrzucenia chrześcijaństwa i przyjęcia islamu.

Polską będą rządzić islamiści. Kobiety już dziś powinny uczyć swoje córki niewolniczego poddaństwa mężowi. Mało tego. Najbardziej pożądanym „towarem” będą dzieci poniżej dziesiątego roku życia.

i jeszcze jedno… zapomnij o języku polskim…

Czy takiej Polski chcemy?

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na nowe wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” – LINK

Formularz z NeTeSFoto: flickr.com

Przeczytaj koniecznie:

5 Responses to “Oficjalnie: Niemcy i Francja budują Supermocarstwo!”

 • Marcjan on 28 czerwca 2016

  Coś się popieprzyło w głowach tym euro-komisarzom ludowym. Ludzie, których nikt nie wybierał uzurpują sobie jakieś prawa do narzucania milionom ludzi i innym państwom chorej woli. Obawiam się, że J. Kaczyński może ulec naciskom tak jak jego ś.p brat Lech Kaczyński, który mówił że nigdy nie podpisze Traktatu Lizbońskiego a podpisał bo nie mógł wytrzymać naciskom euro-komisarzy. Oby tak nie było, gdyż każdy polski polityk, który zgodzi się na taki traktat tworzący superpaństwo zrobi z Polski województwo i pozbawi nas znaczenia. To będzie wielka zdrada więc niech polscy politycy mocno walczą i nie ulegają naciskom. Mężowie stanu albo mięczaki, baby i zdrajcy. Taki czeka was wybór.

 • Adam Wielkopolanin on 28 czerwca 2016

  Z własnych: 7 lat temu wyjechałem z Polski z mojego dość niewielikiego miasteczka na wielkopolsce(okolice Poznania) do U.K. Gdy wróciłem 2 miesiace temu z oszczednosciami to chciałem zostac na stałe a oto moje obserwacje co sie zmieniło. Wszystkie dworki,kamienice,siedliska piekne i zabytkowe sa wykupione przez niemców,najlepsze ziemie rolne wykupione przez francuskie i niemieckie firmy,w moim miasteczku jest restaruacja gdzie sie mówi tylko po niemiecku,własciciel niemiecki polskiego nie zna.W dworkach organizuja sie spotkania firmowe niemieckich frm,w wolnym czasie po skzoleniach gdzie 100% to niemcy na ulicach słychac juz tylko jezyk niemiecki. Francuz ktory sprowadził sie z rodzina otworzył winiarnie w wypasionym domu ktory wykupił od Polaka,po polsku nie mówi w jego winiarni gada sie tylko po francusku.Klientami sa tylko niemcy,Polaków nie stac na te drogie wina.Zaczynam sie zastanawiac czy nie emigrowac do niedalekiego Poznania tam jeszcze słysze Polski jezyk.Przypominam ze nie jest to blisko granicy niemieckiej tylko juz wielkopolska i to jest dziwne.!! Nie poznaje mojego miasteczka czuje sie tam obco.

 • Adam on 3 lipca 2016

  Super Państwo Niemiecko Francuskie było zaplanowane jeszcze pszed utworzeniem Unij Europejskiej.
  Skoro plan Hitlera się nie powiódł.
  Znaleziono inna skuteczniejsza metodę zniewolenia państw Europejskich.
  Pod nazwo Unia Europejska EU .
  Łatwiej skorumpować polityków , poprzez wykupienie mediowy wpływać na wybory , odpowiednich partii politycznych .
  A jeśli mimo wszystko jakiś naród mimo wszystko wybierze mniej podatnych polityków na korupcje , nasyła się komisarzy którzy , przyjeżdżają z gotowymi raportami ,z których wynika iż w jakimś państwie są łamane prawa człowieka .
  Wiec można takie państwo zaatakować militarnie.
  Obecnie jedynie co możemy zrobić to napluć w twarz politykom którzy sprzedali Polskę .
  Na wszystko inne działania jest zbyt późno.

 • Jedna armia on 8 sierpnia 2016

  Jedna armia (która ma służyć też do pacyfikacji niepokornych krajów) i kilka innych ciekawych, kontrowersyjnych punktów było już wymienione w: „Manifest z Ventotene”, z częścią można zapoznać się tutaj: https://mojeslowo.wordpress.com/2016/05/07/unia-europejska-a-komunistyczny-manifest-z-ventotene/

  Manifest z Ventotene napisany został przez Altiero Spineli którego to nazwisko uhonorowane wisi nad wejściem do Parlamentu Europejskiego. https://www.youtube.com/watch?v=kPLi3Y_ySCw

  Obecnie człowiek juz nie żyje ale w PE dziala prężnie grupa Spinelli do której należą też osoby z Polski.

 • nino-si on 14 sierpnia 2016

  To takie wyskoki starych maruderów; super państwo, a potem na Rosję w letnich mundurach i kaput. Świat się zmienia i jest na progu zmian fundamentalnych. Rewolucja naukowa technologiczna spowodowała masową produkcję dóbr i powstanie klasy robotniczej teraz, ją się eliminuje zastępując maszynami. Wiąże to się z bezrobociem i redukcją populacji, a na dobre to się zacznie jak powstanie pierwsza fabryka androidów gdzie się je będzie produkować jak np. dzisiaj pralki. Zakończy się typ relacji pracodawca- pracownik, a zatem koniec klasycznej gospodarki, o której tylu znamienitych fachowców prawi. Powstanie zupełnie inny model egzystencji, o którym jeszcze dzisiaj nic nie wiemy?????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *