Mason, żyd, komunista, agent…kogo wybrać?

2015-01-01_21-26-12

Nie ma elit czystych, krystalicznych, przedwojennych. System międzynarodowych bankowców, który odpowiedzialny jest za wiele zbrodni, skutecznie zaprzedał polską inteligencje. Przez dekady uczciwi patrioci byli niszczeni, odsuwani od władzy. Efektem tego jest brak możliwości wyboru idealnej partii, idealnego polityka.

Wśród kandydatów na zbawcę Polski mamy komunistów, żydów, masonów, agentów.

Kogo z nich wybrać?

Zapraszam Cię do wzniesienia się na wyższy poziom społecznego dyskursu, do przejścia na kolejny etap politycznej cywilizacji.

Dasz radę?

Sprzedajni politycy

Nadchodzą kolejne wybory parlamentarne (2015 rok), które śmiało mogę stwierdzić – będą historyczne. Rozgrywki mocarstw nabierają tempa, kraje BRICS już nie grożą, tylko rozpoczęły proces niszczenia dolara. Koniec dolara to koniec systemu międzynarodowych rodzin bankowych.

Po skończeniu wojny, zwycięzca wdroży kolejny niewolniczy system. To, w jakim położeniu będzie Polska i Polacy zależy od faktu, czy przez okres walki mocarstw zbudujemy gospodarkę opartą na nowej ekonomii. Ten program powoli ale skutecznie wdraża Orban na Węgrzech.

Jeżeli przegramy przyszłe wybory, to z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że nowo powstały system wymaże Polskę z map świata. Do tego dążyły wszystkie mocarstwa na przestrzeni dziejów: Niemcy, Rosja, Wielka Brytania, USA, Izrael. Te kraje nie zmieniły swoich planów, jedynie odłożyły je na bok.

Po przegranych wyborach w 2015 roku pozostanie nam 4 lata zmarnowanych rządów obecnych partii, reprezentujących nurt komunistyczno-liberalny. Jeżeli wygramy dopiero drugie wybory to potrzebujemy kolejne lata na odbudowę gospodarki, czyli razem licząc od dzisiaj około 10 lat. Tak długo Rosja nie wytrzyma. Będzie musiała zniszczyć dolara dużo wcześniej, albo sama zbankrutuje.

Nie mamy czasu, dlatego przyszłe wybory oznaczają być albo nie być. Na odbudowę ekonomii, gospodarki i armii potrzeba lat. Idealnie będzie, jeżeli zaczniemy od przyszłego roku.

Tylko kogo wybrać?

Polskie społeczeństwo doszło do muru, którego nie jest w stanie przeskoczyć. Osoby, które poznały prawdę, obojętnieją, poddają się, nie wiedzą co zrobić z kłamliwą rzeczywistością. Ich pogląd jest następujący: „wszyscy to komuniści, agenci, żydzi, masoni, nie głosuję na nikogo”.  

Czy mają rację?

Jak najbardziej, tylko że taka postawa bardzo cieszy PO, SLD, PSL, ponieważ dalej mogą pielęgnować kłamstwa i kurczowo trzymać się stołków. Nie możemy nagle zobojętnieć, ponieważ jest to postawa przegranego.

Co zatem zrobić?

Wybrać, użyć, wykorzystać tych, którzy mogą pomóc we wdrożeniu nowej ekonomii. To jest priorytet. Demografia, agentura rosyjska, muzeum żydowskie, to ważne ale zastępcze tematy. O nich należy pisać i mówić, ale nimi nie naprawimy Polski.

Podam Ci przykłady mojego toku rozumowania:

 • Jan Olszewski – mówią, że był żydem, masonem. Moja odpowiedź jest taka, dobrze to są ważne informacje, ale w tym momencie najważniejsze jest to, że chciał wprowadzić lustracje. Lustracja oczyściłaby polityków z agentów SB. Dzięki temu więcej uczciwych polityków byłoby w Parlamencie. Agenci finansjery nie mogliby przebierać w ludziach, tylko uważnie realizować swój program. Kolonizacja Polski następowałaby znacznie wolniej. Nie możemy wykluczyć scenariusza, w którym grupę uczciwych polityków, oświeciłaby prawda o agentach systemu bankowego. Wszystko mogłoby się potoczyć inaczej.
 • John Kennedy – ostatni prezydent USA, który rozpoczął niszczenie systemu międzynarodowych bankowców. Dlaczego go wybrali? Ponieważ, jego ojciec dawał hipotetyczną gwarancje na posłuszeństwo syna. Kim był ojciec? Przemytnikiem, spekulantem i miał poglądy pronazistowskie. John Kennedy nie tylko nie poszedł w ślady ojca, ale wdrożył elementy nowej ekonomii, czyli własny, rządowy pieniądz z ominięciem systemu bankierów. Dlatego go zamordowali jak wielu innych prezydentów i polityków amerykańskich.

Czy zrozumiałeś/zrozumiałaś o co mi chodzi?

Musimy wybrać partie, polityków, którzy dają możliwości wprowadzenia nowej ekonomii. Ich pochodzenie jest ważne, ale nie kluczowe.

Wiem, że to jest ryzyko. Ale to nie ja zgnoiłem świat, to nie ja zaprzedałem polityków. Oskarża się Kaczyńskich o żydowskie pochodzenie, Korwina Mikke również. Gdybym sporządził raport na ten temat, to okazałoby się, że należy zlikwidować ich z życia politycznego.

Tylko kto następny, kogo wybrać, kogo innego podsuną nam z czarną teczką?  

Na budowanie nowej partii, potrzeba wagonów pieniędzy. Kto da na to pieniądze, skoro nie jesteśmy w stanie sponsorować stron internetowych, które piszą prawdę o tym systemie?

Nikt nie da setek tysięcy złotych, a tyle potrzeba zainwestować, aby przekroczyć 5% próg wyborczy.  

Można żyć jeszcze kolejne kilka lat w iluzji patriotyzmu i we wspomnieniach przedwojennej Polski. Tylko że każda zaduma spycha nas w niebyt. Za jakiś czas wymażą nas z map świata.

To jest główny cel, nie tylko żydów.

Jakie kryterium wybrać?

Agenci międzynarodowej finansjery

Ta grupa sprzedajnych ekonomistów i polityków jest odpowiedzialna za skolonizowanie Polski, wyprzedanie majątku, niszczenie gospodarki. Konsekwencją tego są wysokie ceny i niskie zarobki.

Przecież do granicy niemieckiej to jak rzut beretem. Dlaczego więc Polacy nie mają takich zarobków jak Niemcy?

Jesteśmy głupi?

Nie che nam się pracować?

Jesteśmy narodem bez ambicji?

Nie, nie , nie!

Wina leży po tej kompletnie niedostrzegalnej stronie dla większości społeczeństwa. To agenci międzynarodowej finansjery nie dali szans na odbudowanie Polski po 1990 roku.

Podam Ci dwa przykłady, które może rozjaśnią zrozumienie mojego punktu widzenia:

 • Józef Piłsudski – prawdopodobnie był agentem czterech państw. To jest do wybaczenia, kiedy powiedzmy dana osoba realizuje jakieś cele. Tylko że nikt nie mówi, że był agentem międzynarodowych rodzin bankowych. Świadomie lub w roli pożytecznego idioty, zrobił przewrót majowy i wprowadził do rządu agentów finansjery. Innymi słowy rozpoczął etap destrukcji gospodarki. Gdyby nie było wojny, to i tak zniszczyliby Polskę. Takich ludzi należy pozbywać się z życia politycznego.
 • Marek Belka – osoba z zaciągu komunistycznego, propagator wielu kłamstw. W ostatnim czasie pan Belka pokazał, że próbuje walczyć z systemem finansjery. Największym odkryciem afery taśmowej była rozmowa Belki z Sienkiewiczem. Udowodniła to co pisałem wiele miesięcy przed tym wydarzeniem, czyli wykorzystanie druku pieniądza do finansowania wygranej PO. Ale również pokazała, że pan Belka chciał w Ustawie przemycić dodatkowe finansowanie gospodarki, co jest elementem nowej ekonomii. Jego lipcowe wystąpienie w Sejmie, było kolejnym elementem propagowania nowej ekonomii. Powiedział, że za zastój gospodarczy odpowiedzialne są banki, ponieważ nadano im prawo emisji nowego pieniądza w postaci kredytu. Obecnie są głównym dostawcą pieniądza na rynek. Jeżeli zechcą, to nie dostarczą go, powodując kryzys. To banki, których właścicielem są rodziny finansjery odpowiedzialne są za rujnowanie gospodarki. Tę informację przekazał Marek Belka w Sejmie.

Konkluzja

Nie będę dalej ciągnął tematu, bo chyba z wrażenia spadłeś/spadłaś z krzesła. 

Niestety, ale jestem w tej niewdzięcznej roli, że jako pierwszy w Polsce rozpocząłem ten temat. Zaryzykowałem, ponieważ wiele osób nie zrozumie przekazu i nazwie mnie żydem, komunistą, agentem.

To nic.

Najważniejsze jest to, aby jak najwięcej osób zrozumiało, w jakich czasach żyjemy, i pojęło, że rzeczywistość jest trudna ale nie beznadziejna.

.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

13 Responses to “Mason, żyd, komunista, agent…kogo wybrać?”

 • Polska Od_Nowa on 4 grudnia 2014

  Przykro że nie widzisz różnicy pomiędzy PO a PiS! W takim razie rzeczywiście trudno o racjonalny wybór…. i pojawia się mnóstwo rozterek…

 • Arni on 4 grudnia 2014

  Jest w tym bardzo dużo racji, bo nikt z polityków = w/w nigdy nie wspomni o bandycko-złodziejskiej roli obecnego systemu ekonomicznego. Prawdą też jest, że może być to ostatnia próba zrobienia czegoś dobrego w kraju i nie tylko bo potem będzie już to niemożliwe. Nie zgodzę się jednak z tym, że trzeba po raz kolejny podkulić ogon i wybrać mniejsze zło czyli wspomniane partie. Ja od dawna mam dosyć wybierania mniejszego zła i zdecydowałem wybierać tylko dobro. Zresztą nawet w Biblii, którą Robercie często cytujesz jest napisane ” Ale mowa wasza niech będzie: Tak, tak; nie, nie; a co więcej nadto jest, to od złego jest”.
  Namawiać do takiego postępowania na pewno nie wolno. Co więc robić?
  Ludzie obudzeni i uczciwi na ten moment nie zlikwidują od razu przestępczego systemu i jego giermków samymi ideałami mając nawet większe pieniądze. Niemniej powinni się jednoczyć i działać. Jednoczenie to, oprócz wymienionej bazy ekonomii społecznej powinno zawierać jeszcze przynajmniej jedno, wspólny rodowód prasłowiański. Dlaczego? Gdyby nawet stał się cud i w Polsce stworzono by raj, to i tak pozostałe kraje starego systemu zbrodniczego Polskę zniszczą. Nie jest bowiem ona mini Islandią, tylko krajem z wielką historią, w dodatku leżącą w środku Europy. Tak więc drugim ważnym elementem zjednoczeniowym a jednocześnie regionalnym, powinny być wspólne korzenie. Oczywiście nie można zapomnieć o uczciwości i etyce, bo wszystko co jest robione bez niej, wcześniej czy później legnie w gruzach. I na koniec sprawy zdrowia. Bez niego, nikt nie będzie miał ochoty na zaangażowanie się w cokolwiek.

 • Arni on 4 grudnia 2014

  Człowieku, obudź się w końcu i przejrzyj na oczy. Obudź się a nie oburz, bo to jest bardzo wielka różnica. Jest ona taka, jak widzi ją ktoś jeden i drugi pomiędzy różnymi partiami :-)

 • Robert on 5 grudnia 2014

  Tak Arni dobrze myślisz, tylko skąd wziąć tych uczciwych Słowian w polityce?

  Tu jest problem.
  Mam styczność z partiami patriotycznymi i istnieje rozłam, ponieważ jednym nie podoba się ten bo niby żyd, innym tamten bo jeszcze coś.
  Gdyby nie było problemu, to nie zahaczał bym o temat.

 • Arni on 5 grudnia 2014

  Ale ja wcale nic nie wspominałem, że chcę uczciwych i w dodatku Słowian w polityce. Co więcej, ja zawsze próbuję powiedzieć, że należy w końcu zapomnieć i wymazać ze wszystkich słowników słowo POLITYKA. Podobnie ma się rzecz z partiami.
  I to byłoby krótko i wszystko na temat.

 • PFTF on 20 grudnia 2014

  Witam,
  Panie Robercie co sądzi Pan o RN, MW i ogólnie pojętych środowiskach narodowych???

 • Robert on 22 grudnia 2014

  Ruch Narodowy chce bazować na Romanie Dmowskim.

  Nie jestem ich fanem, ponieważ nie mają programu naprawy Polski.
  Wiele rzeczy mówią ciekawych p. Bosak walczy, ale nie widzę ekonomii, a bez gospodarki samymi hasełkami nic nie zrobią.

  Młodzież Wszechpolska, tam jest duch Giertycha, który współpracują z lewicą.

  Nie widzę przyszłości w tych partiach.

 • Adam on 24 czerwca 2015

  Wg mnie potrzeba raczej dziesiątek milionów złotych, nie setek tysięcy. Przekraczanie progu nic nie da. Podoba mi się Twój tok rozumowania. Racja, ktokolwiek chce pomóc krajowi chyba nie ma możliwości odrzucenia układów. Musi grać brudno, ale inteligentnie. Całe szczęście nasi przeciwnicy nie są monolitem, to wiele rywalizujących ze sobą grup interesów i ich rywalizację da się wykorzystać dla naszych celów. Tyle, że nie ma co liczyć na chociażby najmniejszy przebłysk zrozumienia wśród wyborców – to są zbyt subtelne rzeczy do pojęcia dla mas. Dlatego politycy, którzy chcą realnych zmian muszą także zainwestować w odpowiednią socjotechnikę i/lub zwykły PR. Jakkolwiek obrzydliwie by to nie brzmiało. Jak na razie to co się dzieje po prawej stronie sceny politycznej jest poniekąd żenujące. Wygląda, jakby kompletnie nie mieli planu na przejęcie władzy. A nawet jeśli jakiś tam mają – komunikacja szwankuje, bo wyborcy powinni poznać go nieco wcześniej, niż bezpośrednio przed samymi wyborami.

 • Adam on 25 czerwca 2015

  Teoria kredytu spolecznego C. Douglasa jedynym ratunkiem. Polecam artykuly na stronie https://www.Michael.org.pl. W Japonii przed II wojna taki system prosperowal, bezodsetkowy system pieniadza panstwowego opartego na produkcji rocznej. Politycy moim zdaniem manipuluja celem ekonomii. Powszechne zatrudnienie jest celem sprzecznym z gospodarka wzrostu gospodarczego (zyskiem). Wlasciwy cel gospodarki to: jak zapewnic efektywna dystrybucje dobr I uslug do potrzebujacych. A to jest mozliwe do realizacji wtedy, gdy pieniadz zacznie krazyc odpowiednio, czyli zacznie sluzyc czlowiekowi (=teora C.Douglasa,rozwinieta przez L.Evena z Kanady).

 • Jacek on 8 listopada 2015

  Jan Olszewski był jedynym premierem który wyprzedał najmniej zakładów obcemu kapitałowi- 1
  Źródło:
  https://www.historycy.org/index.php?showtopic=103502

 • Chris on 9 sierpnia 2016

  Panie Robercie było pytanie RN,MW. A co pan sadzi o K15. To ważne pytanie dla mnie i dla Polaków. Tez o pochodzeniach liderów RN,MW,K15,M.Kowalski. I jeszcze jak pan powiedział ,ze RN ok ,ale nie ma programu , a może ich wspomóc. Albo zobaczyć zbadać kto jest kto i pomoc. A nawet próbować ich połączyć dla dobra polski. Wiadomo każdy ma swoje pomysły. Ale po zwycięstwie każdy niech ciągnie w swoją stronę a wtedy wyborcy zdecydują. A może oni nie mogą sie dogadać bo chodzi o władze. Żeby jeden nie zawłaszczył drugim. Zastanawia mnie tez dlaczego Kowalski czuje antypatie w stosunku do Kukiza. Kukiz do RN i odwrotnie. Choc jeszcze RN z K15 w miarę sie dogadują.
  Może pan sie wypowiedzieć na te wszystkie watki.

 • Robert on 11 sierpnia 2016

  @Chris

  Kowalski, Kukiz, Korwin to ludzie podobnego pokroju.
  Są patriotami, mają swoje koniki i w tych tematach wypadają bardzo dobrze.
  Jednak mają nikłe pojęcie o nowej ekonomii, obecnym systemie międzynarodowej finansjery.
  Nie wyobrażam sobie szefa partii, premiera, prezydenta, który nie zna tych wątków, a o którym powiemy: on zbawi Polskę.
  Na razie nie ma takich polityków.

 • Marion on 13 sierpnia 2017

  jak przestac karmic pasozyta?
  https://www.youtube.com/watch?v=IuCCDVeqqBQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *