„Macie możliwość sprzeciwu, ale taka szansa nie będzie trwać wiecznie”

world

Dawniej, typowi marksiści zajmowali się słupkami, ekonomią, płacami, robotnikami. Dzisiaj ich następcy inwestują w „orientacje seksualną”. Od kolonializmu seksualnego do kolonializmu gospodarczego dzieli włos, ponieważ do jednego i drugiego wykorzystują te same mechanizmy.

Skoro na jedno się zgadzamy, to drugie również zaakceptujemy.

Kościół Katolicki nie zdaje egzaminu

Doktor Michael Jones szuka ratunku, ochrony społecznej w Kościele Katolickim:

„Kościół Katolicki w Polsce musi stać się przewodnikiem, liderem, by ocalić polski naród”.

Jednak instytucja ta, a w szczególności Watykan nie pełni roli obronnej Polaków. Oczywiście, przeciwstawia się satanizmowi, wróżkom, czarom, ale w walce o prawdę historyczną, zaangażowani są tylko pojedynczy księża. A gdzie obalanie kłamstw ekonomicznych, kłamstw medycznych?

Ktoś powie, że religia nie powinna mieszać się do polityki?

Zgadza się. Jednak nikt nie nakazuje zakładać księżom partii politycznej.

Zastanów się, kto przepędzał bankierów ze świątyni?

Kto zrobił sobie bicz na finansistów?

Tak, sam Chrystus.

I to jest droga, którą powinna dążyć prawdziwa religia.

Kościół Katolicki nie ma opracowanego programu, w którym na lekcjach religii uczyłby prawdy o Wałęsie, o stanie wojennym, o okrągłym stole, o aferze FOZZ, o kreacji pieniądza, o podaży pieniądza, o kolonizacji Polski przez USA po 1989 roku. Tych tematów młodzież nie zna.

Po roku takiej indoktrynacji mielibyśmy prawdę, czyli to o co walczył Chrystus i Jego uczniowie.

PO, ani Nowoczesna nie mieliby racji bytu. O Parlament walczyliby patrioci, osoby mające chęć na realne zmiany.

Propaganda seksualna

„Siła szturmu propagandy seksualnej jest potężniejsza od sowieckich czołgów, przedzierających się przez granicę państwa. Bo czołgi widać… Kiedy przejeżdżają ulicami wiesz dobrze co to oznacza. Naród został podbity, więc pielęgnujesz w sobie ideę wolności. A ta sprawa jest dużo bardziej zdradliwa, bo zaczynasz wierzyć, że to jest właśnie prawdziwa mądrość, że to jest wyzwolenie. Tymczasem jesteś coraz bardziej zniewolony” – mówi dr Michael Jones.

Nietrudno nie zgodzić się z panem Jones. Seks dobry jest w sypialni małżeńskiej. Jednak kiedy wchodzi do szkół, do przedszkoli, do umysłów społeczeństwa, staje się perwersją, niebezpiecznym elementem władzy. Przestraja się w narzędzie kontroli umysłu. Wystarczy pół nagie zdjęcie atrakcyjnej kobiety, aby większość mężczyzn kliknęło link, oglądnęło reklamę czyli połknęło haczyk ukrytej manipulacji.

Wytresowali społeczeństwo w perfekcyjnej kontroli. Seks jest normalnym zjawiskiem, do którego łasi się większość osób. Jest rozrywką, dlatego przyjemność nie będzie kojarzyć się z ukrytym przekazem.

Wszelkie perwersje łącznie z gender, akceptacją homoseksualizmu jest zgodą na zmianę naszego postrzegania świata. Jeżeli w takich tematach milczymy, to również w kłamstwach historycznych, politycznych, medycznych będziemy milczeć. Ponieważ za propagandą seksualną i propagandą prawdy, stoją te same pieniądze, te same mechanizmy, ten sam układ.

Skoro wyćwiczyli nas w łykaniu seksualności, to tymi samymi metodami ćwiczą nas w ogłupianiu prawdy na kluczowe tematy.

Podbija nas zachód

„Podbój Polski nie idzie ze wschodu tylko z zachodu. Skoro kolonizacja Polski przez sowietów była czymś złym, to dlaczego skolonizowanie Polski przez Unie Europejską ma być w porządku. I to w znacznie bardziej szkodliwy sposób. Nie siłą i pod terrorem broni…. Ale jeśli najeźdźca deprawuje moralność ucząc na przykład dzieci masturbacji, to jest to niedopuszczalny atak na tkankę polskiego narodu” – mówi dr Michael Jones.

To jest chytrość propagatorów kłamstwa. Wykorzystują wszelkie mechanizmy, które nie zawsze jesteśmy w stanie rozpracować. Być może to jest problem obudzenia Polaków. Przecież porównanie sowietyzacji do Unii Europejskiej, powinien zrozumieć uczeń w szkole podstawowej. Jeżeli przedstawimy podobieństwa, to w mig rozpozna nowy model kolonizacji.

Jednak tego problemu nie dostrzega społeczeństwo.

Za dopłaty do rolnictwa i wolne granice godzą się na niskie zarobki. Jeżeli zrozumieliby, że Unia Europejska bierze udział w pauperyzacji Polaków, to nie byliby już tak proeuropejscy.

Tylko dlaczego nie może zrozumieć tych prostych faktów większa część społeczeństwa?

Należy przyznać Michaelowi Jonasowi niesamowite połączenie mechanizmów, które kierują tymi samymi elementami. Daliśmy się wpakować w zachodnie błyskotki. W zamian dostaliśmy mało widoczną kolonizację.

Dopiero jak dana grupa społeczna dostaje nokaut, to zaczyna się budzić. Frankowicze otworzyli oczy dopiero po otrzymanym sierpowym. Wtedy zrozumieli kim jest międzynarodowa finansjera. Wcześniej tego nie dostrzegali pomimo wielokrotnego plucia im w twarz.

Tematy o gender, homoseksualizmie, najazd islamistów na Europę, to sztuczne tematy, które mają odwrócić uwagę od katastrofalnej kondycji światowej ekonomii.

Kiedy system międzynarodowej finansjery bankrutuje, to zorganizowali najazd islamistów, aby społeczność rozwiązywała nie te problemy co potrzeba. Rozwiązać sprawę islamistów można natychmiast, czyli: zamknąć granice, zabrać przybyszom socjal, zostawić tych, którzy chcą pracować na swoje utrzymanie. Reszta do domu.

Skoro są łatwe rozwiązania problemów, a politycy ich nie podejmują, to oznacza, że nadchodzi coś znacznie gorszego…

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2166″]

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Zobacz bezpłatne wideo „Dlaczego system bankowy musi upaść?” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: Elven*Nicky / Foter.com / CC BY

Przeczytaj koniecznie:

One Response to “„Macie możliwość sprzeciwu, ale taka szansa nie będzie trwać wiecznie””

  • iwia on 10 grudnia 2015

    Nawoływanie masońskiej kliki do wyjścia na ulice i wzniecenia „ich” ognia może w bardzo szybkim czasie obrócić się przeciw samym propagatorom wyzwolenia, kiedy to na ulice wyjdą tłumy ludzi z hasłami „precz z masonerią”. Bóg powoła nowych Mościckich w kraju.
    A swoją drogą: „600zł emerytury dla Balcerowicza i Petru- szokowa terapia”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *