Kto wziął kasę za tajne więzienia CIA?

cia700

15 milionów dolarów. Za taką sumę Aleksander Kwaśniewski i Leszek Miller pozwolili Amerykanom na tortury więźniów. Całkowicie wykluczam głoszoną hipotezę, która mówi, że ani politycy, ani służby nie wiedziały o torturach w ośrodku polskiego wywiadu w Starych Kiejkutach ma Mazurach.

Kto dał prawo politykom do podjęcia takiej decyzji?

Amerykanie ujawniają raport

Amerykanie ujawnili raport na temat tajnych więzień CIA. Raport to ponad 500 strony, z których wynika, że za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego, CIA torturowała międzynarodowych więźniów na Mazurach. Oficjalnie mówi się o dwóch więźniach torturowanych w Polsce, a w całym raporcie o 26 więźniach przetrzymywanych w ośrodkach CIA na świecie.

Bardzo ciekawe są dwie kwestie dotyczące tej sprawy.

Kto wziął kasę?

Pierwsza dotyczy polskich polityków, którzy musieli wyrazić zgodę na utworzenie więzienia w Kiejkutach. Rozumiem, kiedy decyzje podejmowane są poza wiedzą społeczeństwa i dotyczą ważnych tajemnic państwowych. Ale decyzja o torturach na Mazurach nie tylko nie miała nic wspólnego z bezpieczeństwem Polski, to jeszcze obecnie może dojść do zemsty na Polakach.

Jeżeli już ktoś ma ponieść konsekwencje tego procederu,  to polecam wystawić na pierwszy ogień najbardziej zainteresowanych, czyli Leszka Millera i Aleksandra Kwaśniewskiego. Skoro podjęli takie decyzje, to niech ponoszą za nie konsekwencje.

Ciekawy jestem, kto wziął te 15 mln dolarów, które Amerykanie przekazali stronie polskiej?

Czy są na to jakieś dokumenty?

Opozycja powinna domagać się ujawnienia ich. Skoro wiemy wszystko z pierwszej ręki od Amerykanów, to czas pokazać papiery. W skali budżetu państwa jest to śmieszna kwota, natomiast kiedy kilka osób podzieli się nią, to wychodzą ładne sumy.

Dlatego PiS, jako rządząca partia parlamentarna powinna żądać pokazania tych dokumentów. Jeżeli nie publicznie, to przynajmniej powinni wydelegować swoich ludzi i sprawdzić co stało się z milionami dolarów.

Dlaczego ujawniono raport?

Kolejna sprawa jest również ciekawa. Amerykanie informują społeczeństwo o wykonywanych torturach na potencjalnych lub prawdziwych terrorystach. Podają śmieszną liczbę 26 przypadków.

Po co to zrobili?

Wiemy doskonale, że CIA, tak jak wszystkie służby działają poza prawem. Nawet promila informacji nie wiemy na temat ich działalności.

To samo z politykami amerykańskimi. Republikanie i Demokraci to banda kłamców i oszustów. Nie walczą o niezależność ekonomiczną swojego kraju, tylko uczestniczą w zmowie milczenia.

Najlepiej można zrozumieć korupcję polityków amerykańskich na podstawie działalności FED, którą opisałem w raporcie „Historia Ameryki – 2, „Powstanie FED”.  

Opisując bardzo skrótowo: FED pożycza pieniądze rządowi na określony procent. W zamian rząd, aby spłacić coraz wyższe sumy kredytu i odsetek, pobiera podatki od społeczeństwa.

Cały smaczek tego mafijnego procederu polega na tym, że FED jest prywatnym bankiem, który z tej działalności czerpie olbrzymie zyski.

Nikt nie myśli tego procederu ukrócić. Zamiast produkować bezprocentowe pieniądze, to politycy wolą podnosić podatki i zadłużać naród w imię zysków rodzin bankowych.

Dlatego bardzo wyraźnie należy powiedzieć, że politycy obu partii nie działają w celu ochrony społeczeństwa.

I w takim klimacie ukazuje się kilkuset stronicowy raport, który podważa wiarygodność USA. Mało tego, przez ten raport Ameryka straci zaufanie u obecnych sojuszników, ponieważ istnieje groźba, że dzisiejsze tajemnice mogą zostać ujawnione za kilka lat.  

Dlaczego dyskredytuje się USA w oczach polityków i społeczeństwa całego świata?

Spekulacje możemy mnożyć, ale być może jest to kolejny krok, który zmierza do pozbawienia Amerykanów mocarstwowości na rzecz krajów BRICS lub Izraela.

Przyjmując takie założenie, należy stwierdzić, że osoby, które pociągają za sznurki, mają destrukcyjne plany wobec USA.

 
. . Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza 

P.S. Artykuł aktualizowany 19 stycznia 2017 roku.

Formularz z NeTeS


Przeczytaj koniecznie:

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *