Kto wykończył Andrzeja Leppera?

lepper

Andrzej Lepper zmarł 5 sierpnia 2011 roku. Jego śmierć jest wielką zagadką. Może kiedyś doczekamy się czasów, w których chociaż oficjalnie ogłoszą, że było to zabójstwo. Na to wskazuje wiele poszlak.

Lider Samoobrony był politycznie niebezpieczny, ponieważ głośno mówił prawdę. Po latach wiemy, że CIA przesłuchiwało Talibów w Klewkach. Tę informację jako pierwszy przekazał Andrzej Lepper. W tamtym okresie za udostępnienie tej informacji, zrobiono z niego dziwaka. Tego samego przedstawienia nie mogli uczynić z Obamą. USA oficjalnie przedstawiło miejsca tortur Talibów. Okazało się, że kłamcą był Aleksander Kwaśniewski, który setki razy przed kamerami i w wywiadach twierdził, że żadnych Talibów w Klewkach nie było.

Teraz dostajemy informację mówiącą o zorganizowanym zamachu politycznym na Andrzeja Leppera.

Grupa, która miała zniszczyć Andrzeja Leppera

Andrzej Lepper twierdził, że powstał pomysł, zamach, zmowa polityczna w celu wyeliminowania Samoobrony z polityki.

Zorganizowano grupę, której zadaniem było spacyfikowanie Leppera.

W skład grupy wchodzili:

 • wpływowi dziennikarze: TVN, Michnik,
 • politycy: Kaczyńscy, Tusk-Schetyna, Jan Rokita, Miller-Szmajdziński, Pawlak-Kalinowski,
 • hierarchowie Kościoła: grupa liberalna w Kościele Katolickim,
 • przedsiębiorcy z dużych firm.

Zadaniem grupy, było: lekceważyć, ośmieszać, kryminalizować, podważać wiarygodność, korupcja, prostytuować (wódka, dziewczyny i pieniądze) Samoobronę.

Andrzej Lepper mówi o kreacji pieniądza

Proszę zwrócić uwagę na wypowiedź Leppera w sprawie banków. Twierdził, że banki zakładają wiele kont i w ten sposób z jednego tysiąca kreują 1 mln złotych. Tę informację potwierdził Dariusz Rosati.

O czym mówił Andrzej Lepper?

O największym przekręcie banków, który daje im potężne zyski, czyli o kreacji pieniądza. Do tej pory żaden polityk parlamentarny o tym nie wspomina.

Czy można ufać wypowiedziom Andrzeja Leppera?

Daleki byłbym w ośmieszaniu tego człowieka.

Dlaczego?  

Bo w wielu kwestiach mówił prawdę. Dlatego wysoce możliwe było istnienie grupy niszczącej Samoobronę, czego konsekwencją spisku było morderstwo. Po sławnym wystąpieniu lidera Samoobrony w 2001 roku, dalsze jego istnienie mogło wywrócić scenę polityczną do góry nogami. Z Talibami miał rację, z korupcją polityczną gwiazd polityki miał rację.

W końcu społeczeństwo zwróciłoby większą uwagę na przekaz Leppera. Ufałoby jemu, a nie Millerom, Tuskom czy Kaczyńskim.

Dzięki aferom taśmowym, dostrzegamy jak skorumpowany, kłamliwy, płytki jest świat polityki. 

[jwplayer player=”1″ mediaid=”1782″]

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Jesteś gotowy na kryzys? Dobrze zabezpieczyłeś pieniądze? Co zrobić z kredytem frankowym? Zrobimy analizę Twoich inwestycji => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: lublincompl / Foter / CC BY-ND

Przeczytaj koniecznie:

6 Responses to “Kto wykończył Andrzeja Leppera?”

 • hans kloss on 31 sierpnia 2015

  Fajny temat,fajny artykuł tylko czemu taki krótki ? a nawiązując do artykułu to jestem troch zaskoczony że Kaczyńskiego postawiłeś w jednym szerego obok Tuska,Schetyny czy Millera.

 • ArTuDiTu on 31 sierpnia 2015

  Zgadzam się, że śp. Andrzej Lepper był piątym kołem u wozu, który jako powiedzmy pierwszy na wokandach tego burd..u zaczął mówić o tym, co było i jest rakiem ludzkości… lichwa (światowo-banksterska przestępczość zorganizowana).
  Posiadał też pewne dokumenty, które to miały być jego polisą ubezpieczeniową. Niestety w ramach strzeżenia ich podarował je na przechowanie osobie, której nie powinien ufać. Był nim mecenas R. Kuciński, który to zmarł na „zawał serca” jakieś 2 miesiące przed „samobójczą” śmiercią pana Andrzeja. Niestety p. Andrzej nie wiedział iż pan mecenas współpracuje z tajnymi służbami. A te dokumenty dotyczyły Fundacji „Pro Civili”!

 • Robert on 31 sierpnia 2015

  @hans kloss

  Chorobą Polaków jest usprawiedliwianie za wszelką cenę, korupcji czy błędów swoich idoli.
  Nie mam zamiaru tego robić.
  Skoro Andrzej Lepper twierdził, że Kaczyńscy byli na tym spotkaniu, to nie mam powodu mu nie wierzyć.
  Kto im kazał iść?
  Mogli powiedzieć „Nie”, jak w wielu innych sprawach.

 • ArTuDiTu on 31 sierpnia 2015

  Prawda jest taka, że każda partia polityczna maczała palce w tym, czym teraz jest tzw. „Wolna Polska”. Nie ufam i radzę nie ufać żadnej partii politycznej po okrągłowym posiedzeniu. Wszystkie reprezentują to samo, dążą do tego samego czym jest NWO, choć „różnymi ścieżkami” chadzają… Jednak Cel jest ten sam!
  PO, PIS, PSL, SLD – choć są pionkami w Wielkiej Grze to jednak wpis w Nasze życie mają.
  Jedno słowo ich tylko może opisać – ZDRAJCY!.
  Dopóki nie pojawi się ktoś, kto zacznie na wokandzie mówić o prawdziwym problemie ludzkości – to niestety nie sądzę, żeby cokolwiek zaczęło się poprawiać w Naszym życiu.
  Niestety szybko to nie nastąpi, póki cały Naród Polski nie pozna prawdziwej istoty problemu. Polecam obejrzeć (póki jeszcze jest) film dokumentalny na youtube „The Money Masters” – jest z polskimi napisami.
  Warto poszukać informacji (choćby na youtube) jak poradziła sobie Islandia z problemem ludzkości… zrobiła to bez nawet jednego oddania strzału – w TV publicznej o tym „ni widu ni słychu” – no ale to oczywiste. Na Węgrzech Orban (być może) to samo chciał, niestety tam większość ludzi żyje w niewiedzy… jak i niestety u Nas!

 • Arni on 5 września 2015

  Samoobrona była powołana przez służby jednak po jakimś czasie lider przestał słuchać promotorów. Więc robiono wszystko, by go uciszyć. No i w końcu to się im udało całkowicie.

  Re: ArTuDiTu
  Każda partia jest organizacją działającą w formie piramidy, czyli jak mafia. Nawet najbardziej uczciwą partię obecnie można owinąć sobie koło palca. Wystarczy przekupić, zastraszyć, zaszantażować lub uciszyć jej zarząd lub nawet tylko szefa.

 • Wojciech on 2 maja 2016

  Może warto kontynuować temat i cel polityczny Anadzieja Leppera? wojciechzoladek@wp.pl jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do współpracy. ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *