Kto miał władzę skasować premiera Polski?

Waldemar Pawlak 

Waldemar Pawlak w poniższym wideo wyjawia ciekawą tajemnicę:

„Był taki czas, że my musieliśmy mówić o liberalizmie – taka była moda. Jakby ktoś się wyrwał, to dostawał w głowę i był całkowicie skasowany”.

Słowa premiera są niepokojące.

To, że doktryna liberalizmu została narzucona Polsce jest oczywiste. Była częścią bandyckiej polityki Balcerowicza, który był marionetką międzynarodowej finansjery. Bankierów reprezentował w tamtych czasach, George Soros.

Te wszystkie projekty o prywatyzacji wszystkiego co możliwe, wyprzedawaniu majątku narodowego, podwyższaniu podatków, podwyższaniu cen były bandycką napaścią na Polskę.

Wymyślono ładną doktrynę na tę ewentualność, która brzmiała: liberalizm.

Oznacza w wolnym tłumaczeniu, wszystko jest na sprzedaż, wolność ponad wszystko, chwytaj dzień, nie przejmuj się co będzie jutro i inne lepsze lub gorsze sfałszowane hasełka.

Wszystko to miało na celu, oddanie władzy korporacjom.

Liberalizm miał zniszczyć klasę średnią.

Bankierzy opracowali strukturę rynku, gdzie miejsca ma wystarczyć tylko dla korporacji i pracującego ludu. Klasa średnia w postaci małego i średniego biznesu musi zostać wycięta.

Dlatego dzisiaj rząd PiS dobiera się do małych firm w Polsce. Dostali nakaz likwidacji klasy średniej.

Niepokojące w wypowiedzi Waldemara Pawlaka jest zdanie:

„Jakby ktoś się wyrwał, to dostawał w głowę i był całkowicie skasowany”.

Przez kogo?

Kto miał władzę skasować premiera Polski?

Zapraszam na poniższe wideo w większości poświęcone wykładowi Stanisława Krajskiego.

Dużym błędem Pana Krajskiego jest nazywanie wszystkiego w koło masonerią. Masoneria był organizacją, która zrealizowała swój plan i poszła w odstawkę. Dzisiejszym światem rządzi międzynarodowa finansjera za pomocą pieniądza, które tworzy w każdej ilości z powietrza. Proszę zwrócić uwagę na dość zgrabne wyjaśnienie systemu finansjery przez pana Krajskiego.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „”Drugie expose” premiera Tuska” (CC BY-NC-ND 2.0) by Kancelaria Premiera

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Kto miał władzę skasować premiera Polski?”

 • qrdeblade on 3 listopada 2016

  Ten bardzo wartościowy wykład nie pozostawia złudzeń, co do byłej, bolesnej i bardzo mocno prawdopodobnej przyszłej historii Polski oraz naturalnie samych Polaków. Kwestionowanie postawionego argumentu o ogromnym wpływie masonerii na naszą tak regularnie żałosną, a nie właśnie inną historię Polski jest przepraszam, ale jawną durnotą, gdyż to przede wszystkim ta piramidalna, skryta struktura globalnej władzy jest niezbędna, aby kompletnie ubezwłasnowolnić i trzymać krótko za mordę zgodnie z postawionym zdaniem: ( Jakby ktoś się wyrwał, to dostawał w głowę i był całkowicie skasowany) wiadome, narodowe elity od tych samych pożal się boże politycznych, wojskowych i urzędniczych poprzez wszystkie inne związane z bankowością, władzą, sądownictwem, nauką, mediami czyli prawie wszystkim aspektami życia. Te struktury w okresie I RP były tak głęboko zakorzenione, że nawet opłakiwany przez nazistów zgon wiadomego masona, agenta, marszałka i zdelegalizowanie przez prezydenta Mościckiego 22 listopada 1938r. wszelkich masońskich lóż oraz całkowite zajęcie ich majątku nie spowodowało zniszczenia samej struktury, która tak głęboko przeniknęła władzę urzędnicza i wojskową państwa, że w konsekwencji doprowadziła do jej bezpardonowej, żałosnej ucieczki w pierwszych dniach kampanii wrześniowej oraz doprowadziła do równie bezsensownego powstania warszawskiego, które miało na celu możliwie długo opóźnić front wschodni, by za straszliwą cenę kompletnie zniszczonego miasta i setek tysięcy zamordowanych i ginących w walce Warszawiaków ocalić od komunizmu kraje zachodniej Europy. Teraz scenariusz będzie opierał się na zadłużeniu państwa i samych Polaków i podczas wywołanego globalnego kryzysu przejęcie całego majątku za ułamek jego wartości, czyli jak do tej pory tyle, że hurtem. Będzie to kolejny rozbiór Polski. Jednak jak poprawnie to zostało dostrzeżone do tego celu niezbędna jest stała i widoczna jak widać współpraca władzy. Czy można tego uniknąć oczywiście TAK wyprzedzając, to starannie i niezmiennie jak dotąd aranżowane przyszłe wydarzenie, jednak do tego potrzebna jest świadomość celu, współpracy władzy z jajami i kompleksowej dekonspiracji lóż.

 • Robert on 3 listopada 2016

  Jak będziesz zapatrzony w masonerie, to nie będziesz rozumiał otaczającego świata.
  Masoneria nigdy nie rządziła, tak samo jak komunizm, socjalizm, nazizm.
  To były struktury zbudowane do realizacji danych celów.
  Rządzą ci, którzy przejęli władzę/kontrolę nad pieniądzem, nad globalnym systemem finansowym.

  Jeżeli dalej będziesz siedział w masonerii, to nie będziesz rozumiał geopolityki…

 • qrdeblade on 3 listopada 2016

  Zgadza się, ale ci w zdecydowanej większości skuszonych władzą, pieniądzem i bezkarnością ludzie przy władzy tworzą właśnie pajęczą sieć powiązań i wzajemnej adoracji i są bezwolnymi wampirami osobnika, który jak pewnie wiesz ma tymczasową, zaklepaną władze nad tym światem.
  Samo świadomość i zgodność dążenia do celu, której niezmiennie Polakom brakuje pozwoliła Islandczykom odnieść być może krótkotrwałe, ale jak sądzę docenione na całym swiecie zwycięstwo w tej fatalnej grze do jednej bramki. Legia w końcu zremisowała z królewskimi i może właśnie o to chodzi !
  Ręce i knowania precz od potomków Scytów królewskich !

 • wewew on 3 listopada 2016

  balcerowicz to edofil.. pedofil gospodarczy, zanim dobrał sie do malego dziecka o imieniu gosodarka, to rozwijała sie wiśmienicie była bodajże 10ąta na świecie czy w euroie, ale miendzynarodowe stare obleśne pedryle postanowili to zmienić i namaścili balcerowicza aby ją zgwałcił. Podczas gwałcenia gospodarki stare pierdziele w pampersach i flegmą na podbródkach przyglądali się lubieżnie i podskakiwali z radości, obdażając balcerowicza worem nagród. Teraz to zgwałcone dziecko przez balcerowicza ma 20 pare lat i nie moż dojść do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *