Jak żydzi wykiwali nas w USA z ustawą 447…

Izba Reprezentantów

Kolejny raz naród polski został wykiwany.

Tym razem nie przez żydów rodzin bankowych, którzy przez kredyty zarządzają polską gospodarką.

Teraz wykiwali nas aszkenazyjscy żydzi, zamieszkujący ziemie palestyńskie, czyli żydowski Izrael.

Jak pisał Norman Finkelstein w książce „Przedsiębiorstwo Holocaust”, żydzi robią miliardowy interes na Holocauście.

Dzieje się to w sposób bezprawny.

Zbudowali grupę ludzi, którzy doją pieniądze od wielu narodów.

Teraz wzięli się za Polskę, naród, który najbardziej ucierpiał w czasie II wojny światowej.

Uważają, że wszystkie posiadłości, które przed wojną były żydowskie, należą się organizacji żydowskiej, jakieś grupie interesów.

Nie biorą w ogóle pod uwagę faktu, że ci żydzi byli Polakami. Izrael żydowski powstał dopiero w 1948 roku.

Polscy żydzi podlegali polskiemu prawu. Wszyscy spadkobiercy zgodnie z prawem polskim dostali już odszkodowania. 

Jednak im zawsze jest mało, dlatego postanowili zaprzęgnąć do pracy swoich żydowskich kongresmenów w USA.

Wymyślili dwie ustawy w sprawie bezprawnych roszczeń, czyli rekompensat za nieruchomości polskich żydów, którzy nie pozostawili spadkobierców.

Pierwsza nazywała się 447 i przeznaczona była do przegłosowania w Izbie Reprezentantów.

Druga nazywała się HR 1226 i przeznaczona była do przegłosowania w Senacie.

Po co aż dwie ustawy?

Jedną przeznaczyli na pożarcie, po to, aby przegłosowana była druga.

W Senacie nie udało się, ale dokonali legalnego przekrętu w Izbie Reprezentantów.

W jaki sposób?

W Izbie Reprezentantów jest 460 członków, aby przegłosować ustawę potrzebnych było około 230 członków.

Ile było na sali?

40 członków.

Mało tego, lobbujących za tą ustawą było tylko… 3 członków. 

Głosowanie miało odbyć się o godzinie 18:30, bez zapowiedzi przeprowadzono je jednak około godziny 16:30.

Głosowano za pomocą tzw „voice vote”. Jest to sposób głosowania, który nie wymaga rejestracji głosów.

Jednak wszystko odbyło się zgodnie z prawem, bo kworum jest zawsze, chyba, że ktoś wyrazi sprzeciw.

Okazało się, że żaden z 40 członków nie zorientował się, że na sali brakuje około 190 członków, aby była wymagana ilość osób.

Zobacz, jakie podłe zasady mają w USA.

Teoretycznie kilka osób może przegłosować daną ustawę, bo nikt z będących na sali nie wyrazi sprzeciwu, że jest za małe kworum.

W taki sposób strzyże się Amerykanów.

Tak się produkuje ustawy na zamówienie w USA…

Jeżeli myślisz, że w Polsce są przekręty w sejmie, to zobacz co dzieje się w Stanach.

Pani mecenas Maria Szonert-Binienda dokładnie to wyjaśnia:

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: Envato Elements By Christopher_Boswell

Przeczytaj koniecznie:

5 Responses to “Jak żydzi wykiwali nas w USA z ustawą 447…”

 • Slawek on 11 maja 2018

  Te ustawy sa dla nas nielegale i nic nie znacza.

 • aga on 12 maja 2018

  NIE WAŻNE, jak bardzo II RP, konstytucja 1935r. i Potocki są żle oceniani – to jedyna możliwość doszczętnego zlikwidowania żydokomuny PRL-u i żydowskiej dyzmokratury Okrągłostołowej Zmowy! Która się już nigdy nie powtórzy!
  Obalić polski nierząd. Jak Islandczycy swój obalili i napisali konstytucję od początku. Wybrać do naszego rządu Polaków, a nie żydów.

  Jeżeli wszyscy poprą Potockiego, nie będzie miał innego wyjścia, niż przeprowadzić w uczciwy sposób przywrócenie II RP. Wtedy będziemy mieli możliwość zorganizowania Polski wg naszych zamierzeń – zachowując spokój i widząc otwierające się możliwości przed naszą Ojczyzną – dokonamy tego!
  Odebrane reparacje za wszystkie straty II Wojny od wszystkich agresorów (a więc również i przede wszystkim, od żydów=Globalnej MAFII) i ustanawiając własny system finansowy, stworzymy podstawy materialne do przemiany Polski w kwitnący kraj – do którego wrócą nie tylko emigranci powojenni, ale również nasi wywiezieni rodacy ze wschodu.

  Podobno z Polski ma wyjść iskra, która cały Świat przemieni – może będzie nią przyczyna bezgranicznego na całym świecie zdumienia, że Polacy jednak potrafią wspólnie tak radykalnej zmiany dokonać!

  Ważne jest to również z powodu wzmożonych działań żydów do zamienienia naszego Międzymorza w Polin! Trzeba nawiązać współpracę z rozsądnymi Ukraińcami i nie pozwolić talmudystom na podjudzenie nas do wzajemnej rzezi i międzynarodowego CIAmajdanu!
  Kiedy urządzą sobie żydowskie getto w Polsce, tak jak w Palestynie, będziemy pełnili taką samą rolę, jak palestyńscy tambylcy.

  WŁAŚCIWA Zmiana zaczyna się od jednego człowieka – Ciebie!
  W ten sposób zaczyna każdy! Wtedy jest nas wielu – Wolnych Ludzi!
  To bardzo proste i łatwe! :-)

 • Wiesław on 13 maja 2018

  podpiszcie proszę petycję do Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo w sprawie Smoleńska. Ani PIS, ani PO nie chcą poznać prawdy. A ja chcę!!!

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

 • rozum on 15 maja 2018

  żydzi to religijno-kulturowa grupa mafijna o rasistowskich założeniach, swoisty syndykat grabieży i mordu tak wynika to wprost z Talmudu ale także z doświadczeń historycznych i literatury faktu. Zaś obecna polityka Izraela uznanego przez ONZ jako państwo rasistowskie urzeczywistniające apardchajd oraz brutalna polityka wielu żydowskich związków wobec Polski trafnie uzasadnia powyższą tezę. Obecnie Żydzi odpowiedzialni za mordy ludobójcze na Polakach, grabieże wespół z zaborcami majątku polskiego i swoistą wściekliznę anty-Polską podjętą na początku ubiegłego wieku w celu uniemożliwienia odrodzenia się Polski i faktycznie okrojeniu jej granic domagają się od świata prawa do grabienia i znieważania Polski. Trzeba przypomnieć Żydom o ich zbrodniach dokonanych na narodzie Polskim przede wszystkim zaplanowanym wyniszczeniu inteligencji i patriotów z ramienia żydowskiego UB. Cały system zbrodni był pod kierownictwem żyda Bermana, Goldberga, Światły, z całym systemem żydowskich zbrodniarzy Morel, krwawa Luna i setek im podobnych – Obecnie pokłosie tych bandytów chce odwracać kota ogonem, żeby grabić i niszczyć, przegrali sprawy przed SN USA 23 Marca 2006 roku – sygnatura Docket Act 02-78-44, oddalającym tym bandytom wszelkie roszczenia wobec Polski to obecnie za sprawą kongresu USA chcą od Polaków 65 miliardów – za ich wyimaginowane roszczenia – już to powinno być podstawą do ścigania ich. Owszem są rozliczenia pomiędzy Polską i Polakami narodu Polskiego a Żydami, Żydzi są winni Polsce i to w złocie pieniądze idące w miliardy. Polska jest wierzycielem wobec Żydów i to co najmniej od roku 1764 długi organizacji żydowskich w ogóle są winne Polakom bajeczną na owe czasy sumę 3,5 miliona (trzy i pół miliona ówczesnych złotych polskich – obecnie według fachowcy wyliczeń eksperta realny dług wynosi 25,06 ( europejskich bilionów) $ USD ) .
  Tego doliczyła się komisja sejmowa, wybrana do tego w roku 1764. Ileż pożyczek nie zarejestrowało się ! Drobniejsze wierzytelności zamożniejszej szlachty wiejskiej pozostały zapewne poza spisem; drobniejsze szczegółowo, lecz tak liczne, iż w sumie złożyłyby się również na jaki milion. Biorąc do tego wymagalne odsetki dokładnie takie jak w żydowskich Bankach – to Żydzi muszą sprzedać Izrael żeby Polskę spłacić (Por. F. Koneczny: „Cywilizacja żydowska”, Londyn 1974, s. 344). Wypożyczone żydowskim kahałom pieniądze ostatecznie nigdy nie zostały przez nie spłacone.

 • Jan Serce on 2 stycznia 2020

  Ciekawe co mieli Rosjanie na Pawlaka i Tuska , bo dla Pawlaka i Tuska wiadomo co mogli zaofiarować…ale dill poszedł na taką skalę, że sama kasa nie mogła być czynnikiem decydującym…Nie tylko onuce musiały wcześniej zostawiać smród za Pawlakiem..A jeśli idzie o Kaczkę..wiedział co najmniej tyle co Lepper…tyle że gentelmeńska umowa między złodziejami jest taka..: ja nie wywlekam twojej orientacji i przekrętów – ty nie sprzedajesz mnie..obszczekujemy się bez kąsania, tworzymy pozory..jak ja będę u żłoba nie zamknę ciebie, ale mam na ciebie tyle , że i ty nie spróbujesz zamknąć mnie.. trzymamy się w szachu i kręcimy lody.. chwilowy zwycięzca nie zabiera wszystkiego… bo role za chwilę mogą się zmienić.. Wystarczyło by tortu i dla Leppera, gdyby szanował te zasady… ale on wyraźnie chciał wykosić ówczesne elity – agentów wpływu, w rzeczywistości marionetki …nie wnikam czy dla dobra kraju i ludzi ,czy grał o coś jeszcze… wygląda na to ,że nawet nie chcąc mógł umożliwić kontrolę nad Polską ,,nie słusznym” agencjom… CIA i Mossad nie mogły pozwolić by z ich strefy bezwzględnych wpływów wyrwać taką dojną krowę… kurę znoszącą ponadnarodowemu kapitałowi złote jaja… Długo pewnie jeszcze nie, jeśli w ogóle jakimś cudem w Polsce dojdzie kiedyś do władzy ktoś ,kto wyrwie nas z morderczego uścisku imperium 13 rodzin: Rockefeller ,Rotschild ,DuPont ,Kennedy, Onasis ,Astor ,Bundy ,Freeman ,Li Reynolds, Russel ,Collins ,Van Duyn. Dla nich jakiś tam premier polskiego rządu to tylko chłoptaś realizujący ich plany…każdy, z każdej opcji politycznej..zróżnicowana scena polityczna to tylko ściema.. demokracja to pozory.. tam gdzie narody zmądrzały i w wyborach wygrał ktoś z poza układu , tam dochodziło do przewrotów, władzę przejmowali sprzedajni politycy, często generałowie…wykrywano ,,terrorystów” i interweniowano zbrojnie ..i było po ,,demokracji” ..Wolno wybrać dowolnego dupka..ale tylko z list ,,sprawdzonych” wdupowłazów..z poza układu nie dostanie władzy nikt …prędzej go zabiją niż porządzi dla dobra swego kraju. Kennedy dostał w czapkę, bo przerost jego ambicji zagrażał ,,tradycyjnemu ” układowi wśród rozdających karty …ta rodzina nie mogła zdominować reszty wymienionych , zmienić stref wpływów i umniejszyć znaczenia pozostałych ,,wielkich tego świata”… Lepper nie wyciągnął właściwych wniosków i nie chciał , lub nie mógł podporządkować się zachodowi by ewentualnie zostać ich marionetką… nie dopuszczą by ktoś służył ,,dwu panom”- jeśli jeden z panów miałby być ze wschodu..
  ot i wszystko…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *